TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Düdükler

için 102 sonuç bulundu.

Düdükler

Köpek düdüğü, her köpek eğitmeni için oldukça değerli bir araçtır. Köpek düdükleri karışıklığı en aza indirerek köpeğinizle uzak mesafeden iletişim kurmanızı sağlayan, küçük ama etkili köpek ürünleri arasında sayılmakta.

Köpek Düdüğü Nedir?

Köpek Düdüğü Nedir?

Köpek çağırma düdüğü genellikle standart düdük görünümünde olan ve köpeğiniz ile birbirinizden uzak mesafedeyken haberleşme ve iletişim kurmanıza yardımcı olan bir araçtır. Köpek düdükleri tipik olarak "Otur" ve "Gel" komutlarının verilmesi için kullanılır. Bununla birlikte düdüğü istenmeyen davranışları önlemek için de kullanmak mümkün. Köpek düdüğü sesi güçlü ve yüksek olduğundan geniş mesafeler arasından rahatlıkla duyulabilir ve köpeğinizin aşina olduğu gündelik seslerden kolaylıkla ayırt edilebilir. Kalabalık ortamlarda köpeğinizin dikkatini çekmek için yine bir köpek düdüğüne başvurmanız mümkün.

Köpek Düdüğü Ne İşe Yarar?

Köpek Düdüğü Ne İşe Yarar?

Köpek eğitim düdüğü temel eğitim komutlarının verilmesinde kilit rol oynar. Köpeğinizi ne kadar iyi eğitmiş olursanız olun, uzak mesafeden ona seslendiğinizde komutunuzu algılamama ihtimali çok yüksek. Bu gibi durumlarda işe yarayan bu sihirli düdük, eğitim süresince mesafeleri yok etmenize olanak sağlar. Tabii köpeğinizin düdüğün sesini duyduğu ilk andan itibaren tepki vermesini bekleyemezsiniz; düdük yordamıyla düzgün bir iletişim kanalı kurmanız için her şeyden önce bol bol pratiğe ihtiyacınız olacaktır. Bununla birlikte düdük ile çıkartacağınız farklı ton, kesit ve sürelerdeki ses grupları sayesinde köpeğinize birden fazla komut öğretmeniz de mümkün. Tabii ki herhangi bir komut öğretirken ödül mamasına ihtiyacınız olacaktır, bizden söylemesi.

Köpek Düdüğü Fiyatları Ne Civardadır?

Köpek Düdüğü Fiyatları Ne Civardadır?

Köpek çağırma düdüğü fiyatları bütçenizi zorlamayacak aralıklara sahiptir ve uygun fiyatlarla kaliteli bir düdük satın almanıza olanak sağlar. Trixie, Percell, Eastland, Nobby ve Hunter gibi sevilen köpek ürünleri markalarının düdük modelleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Dayanıklılık açısından güven veren metal düdüklerin yanı sıra pratik bir kullanım sağlayan ipli eğitim düdükleri, burada beğeninize sunulan ürünler arasında. Doğru düdük, yeterli eğitim ve bol bol sevgi ile köpeğinizle verimli ve eğlenceli eğitim süreçleri geçirmeniz mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Agran (1)
Alpha (1)
Bravo (1)
Catit (1)
(65)
Dog Up (1)
Dr Sacchi (1)
Dr.Sacchi (2)
Eastland (4)
Ecr (1)
Flip (5)
Foxy (2)
Kudi (2)
Trexie (2)
Trixie (11)
Voipet (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (11)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL