TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Video ve Kitap

için 2 sonuç bulundu.

Köpek Video ve Kitap

Köpekler, insanlara karşı sıcakkanlı ve sevgi dolu tutumuyla bilinen ve insan hayatına çokça eşlik eden hayvanlardır. Bir köpeği sahiplenmek ve bakımını üstlenmek, son derece meşakkatli ve sorumluluk gerektirir. Sahiplenmeden önce köpeklerin bakımı ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak, nasıl durumlarla karşılaşabileceğinizin farkında olmak, çeşitli sorunlara karşı çözüm üretebilmek de oldukça önemlidir. Özellikle yavru köpekler yetişkinlere göre daha hassas bir bakıma ve sevgiye ihtiyaç duyarlar. Yavru bir köpeği sahipleneceğiniz zaman, onun bakımını eksiksiz yapmanız gerekir. Çeşitli konularda eğitirken hassas davranmanız ve doğru adımlar izlemeniz fazlasıyla önemlidir. Eğitim ve itaat gibi özel bilgi gerektiren konularda size yardımcı olacak çeşitli ürünler bulunur. Profesyonel kişiler ve uzmanlar tarafından yazılan köpek eğitim kitabı gibi ürünler bunlardan bazılarıdır. Bu kitapların içeriğinde, köpeğinize nasıl davranmanız, onu eğitirken nasıl bir yol izlemeniz, karşılaştığınız psikolojik ya da fiziksel sorunlarda nasıl çözümler üretmeniz gerektiği hakkında bilgiler bulunur. Aynı zamanda köpekler hakkında çeşitli bilgiler ve ipuçları da size yardımcı olmak adına bu kitapların içeriğinde yerini alır. Bu kitaplar sayesinde, köpekler hakkında temel bilgiler edinmenin yanı sıra, köpeğinizin çeşitli beceri ve yeteneklere sahip olmasını da sağlayabilirsiniz. Pek çok farklı oyun ve beceriyi nasıl öğretebileceğiniz bilgisini kitaplarda rahatlıkla bulabilirsiniz. Köpek eğitim kitapları sayesinde, bir köpeği yetiştirirken ihtiyaç duyacağınız tüm bilgiye sahip olabilirsiniz.

Köpek Video ve Kitapları ile Köpekler Hakkında Her Şey

Köpek Video ve Kitapları ile Köpekler Hakkında Her Şey

Köpek eğitim kitapları arasında tüm köpek cinslerini kapsayan kitaplar bulabileceğiniz gibi, bazı köpeklere özel yazılmış kitaplar da mevcuttur. Av köpeği eğitim kitabı çeşitleri bunlardan biridir. Av köpeklerinin eğitimi, normal köpeklerden çok farklı olması sebebiyle ekstra özen ister. Doğru eğitim almamış bir köpekle ava gitmek, oldukça büyük sorunlara yol açabilir. Av köpekleri hakkındaki eğitim kitapları, hangi cinslerin av köpeği olmaya en uygun olduğu ve özellikleri, nasıl avlanmaya hazır hale gelebilecekleri hakkında bilgiler içerir. Genellikle koku ve görme yetenekleri keskin olan köpek cinsleri av köpeği olmaya uygundur. Bu köpekler doğumlarından itibaren eğitilir ve belli bir süre sonra avlanmaya hazır olur. Eğitim kitaplarında av köpeğini nasıl eğiteceğiniz, nasıl bir yol izleyeceğiniz ve bilmeniz gereken tüm hassasiyetleri bulabileceğiniz içerikler yer alır. Tüm köpekleri kapsayan eğitim kitaplarında, köpeklerin tüm huy ve davranış biçimini kavramanızı sağlayacak bilgiler yer alır. Köpekleri nasıl besleyeceğiniz, tuvalet eğitimi, yaygın sağlık sorunları gibi temel bilgilerin yanı sıra, köpeğinize komutlarla hareket etmeyi, nasıl cezalandırmanız ya da ödüllendirmeniz gerektiğini öğrenebilir, çeşitli oyun ve aktiviteleri öğretmek için ihtiyaç duyacağınız bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğitim kitapları, günlük hayatta köpeğinizle ilişkinizde size rehberlik edecek ürünlerdir. Karşılaşabileceğiniz her durumda yararlanabileceğiniz güncel bilgiler, kitapların son derece doğru ve pratik bir köpek eğitim rehberi olmasını sağlar. Bu sayede sahiplendiğiniz andan itibaren hayatınızın her noktasına eşlik edecek köpeğiniz için konforlu ve rahat bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Tatile çıkarken ya da herhangi bir sebeple köpeğinizi yaşam alanından ayırırken dikkat etmeniz gereken konuları, köpeğinizle birlikte nasıl aktiviteler ve sporlar yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Köpeğinizin psikolojik olarak ne gibi sorunlarla karşılaşabileceğini, bunların belirtilerini ve nasıl çözümler üretebileceğinizi bu kitaplarda bulabilirsiniz. Sebepsiz yere havlaması, hırçınlaşması, kaşınması ya da sürekli çukurlar kazmasının neden kaynaklandığını ve nasıl önüne geçebileceğinizi öğrenebilirsiniz. Köpek eğitim kitapları sayesinde köpekler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, karşılaştığınız sorunlarla bilinçli bir şekilde baş edebilirsiniz. Köpeğinizi tanıyabilir ve ona kaliteli bir bakım sağlayabilirsiniz. Tüm kitap çeşitlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Köpek Sahiplenmeden Önce İlk Adres; Köpek Video ve Kitap

Köpek Sahiplenmeden Önce İlk Adres; Köpek Video ve Kitap

Köpeğinize karşı en büyük görevlerinizden biri, hayatınıza aldığınız günden itibaren ona koruma ve kollama sağlamanız, iyi bir eğitim vermenizdir. Köpeğinizin davranışları ve eğitimindeki başarısı çoğunlukla sizin davranışlarınızla orantılıdır. Onun hareket ve davranışlarına verdiğiniz tepkiler, eğitimindeki önemli etkenler arasındadır. Bu yüzden köpeğinize nasıl tepkiler vereceğinizi bilmek ve onu tanımak son derece önem arz eder. Ödüllendirme ve cezalandırma, köpek eğitimi konusunda oldukça önemli bir husustur. Köpeğiniz iyi bir davranış sergilediğinde onu ödüllendirmek, davranışının iyi olduğunu anlamasını ve devamında sürdürmesini sağlar. Ödül ve ceza yönteminin en doğru şekilde uygulaması ve taktikleri, köpek eğitim kitaplarında yer alan mevzulardır. Oldukça kapsamlı bilgiler içermesi ve günlük yaşantınızda yardımcı olacak ipuçları barındırması sayesinde köpek eğitim kitabı tavsiye edilen ürünler arasındadır. Köpek cinslerini tanıtan özel kitaplar, genel ve temel bilgiler içeren kitaplar ya da köpeğinizle iletişimde önemli bir yer kaplayan komutlar hakkında yazılan kitaplar vardır. Kullandığınız komutların doğru ve temkinli olması, köpeğinizin size karşı tutumunu büyük ölçüde etkiler. Köpeğinize doğru ve başarılı bir eğitim vermenin en kolay yolu tutarlı davranışlar sergilemek ve doğru bir komut sistemi oluşturmaktan geçer. Bu konuda yazılmış olan kitaplar, günlük yaşantınızda size son derece kolaylık sağlayacak ve köpeğinizle aranızdaki ilişkiyi güçlendirmeye yarayacaktır. Köpeğiniz için tasarlanan özel oyunlar, görselli anlatımlarla ve akıcı bir dille, hazırlanan kitaplarda yer alır. Bu kitaplar sayesinde köpeğinize eğlenceli ve sevecen bir ortam oluşturabilirsiniz. Kitaplarda bulunan eğitim bilgilerini ve ipuçlarını takip ederek güvenli bir ilişki kurabilir, hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Gün boyu elinizin altında bulunacak olan kitaplar sayesinde, her durumla kolaylıkla baş edebilir ve köpeğinizle birlikte stresten uzak, keyifli bir yaşam sürdürebilirsiniz.

 Köpek Video ve Kitap Sayesinde Köpek Eğitmek Çok Kolay

Köpek Video ve Kitap Sayesinde Köpek Eğitmek Çok Kolay

Köpek eğitim kitapları, uzman veteriner hekimler tarafından yazılan ve köpek bakımı hakkında son derece güvenilir bilgilere sahip olan kaynaklardır. Köpekler hakkında aklınıza gelebilecek her bilgiyi barındırır ve hayatınızın bir parçası haline gelir. Köpeğiniz hayatınızda olduğu müddetçe ihtiyaç duyacağınız her türlü bilgiyi kapsar ve sorularınızı cevaplandırır. Hangi köpek cinsinin ne gibi özelliklere sahip olduğu, köpeklerde davranış bozukluğuna sebep olabilecek durumlar ve bunların çözümleri gibi çeşitli güncel konularda bilgiler bu kitaplarda yerini alır. Köpek eğitimi konusunda kitapların yanı sıra, video eğitim setlerinden de faydalanabilirsiniz. Köpeğinizle nasıl aktiviteler yapmanız ve ona nasıl davranmanız gerektiğini köpek eğitim seti ile uygulamalı olarak görebilir ve hayata geçirebilirsiniz. Köpeğinizi eğitirken ona karşı temkinli ve tutarlı olmanız, eğitim sürecini hızlandıracak etkenlerden biridir. Bu konuda nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ve hangi durumlarda nasıl tepkiler vermeniz gerektiği gibi bilgiler köpek eğitim kitaplarında yer alır ve ihtiyacınız olduğu her anda faydalanma imkanı sunar. Kitaplarda bulunan ipuçları, notlar ve köpek yetiştirmenin püf noktaları, köpeğinizle iletişiminizi en üst noktaya taşıyacak önemli ve pratik bilgilerdir. Köpek eğitim kitapları, içeriğindeki bilgiler sayesinde köpeğinizi uysal ve sevecen bir şekilde büyütmenizi sağlar. Ona kazandırabileceğiniz çeşitli beceriler ve öğretiler kitaptaki yerini alır. Köpeğinizin psikolojisini tanımanızı ve bu doğrultuda hareket edebilmenizi sağlar. Köpeğinize öğreteceğiniz komutların ve becerilerin yanı sıra, sizin de köpeğinizi anlamanızı ve ona karşı nasıl davranmanız gerektiğini öğrenme imkanı sunar. Çeşitli alanları ve konuları inceleyen pek çok türde köpek eğitim kitabına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. En iyi köpek eğitim kitabı çeşitlerini tespit etmek için, sayfamızdan kullanıcılar tarafından yapılan yorumlara göz atabilirsiniz. Köpek eğitim kitaplarıyla, köpeğinize bilinçli ve prestijli bir yaşam alanını uygun fiyatlarla oluşturabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Adasel (1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL