Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Toz Torbası

Başka bir kelime deneyin

Motor Gücü (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Süpürge Yapısı

Başka bir kelime deneyin

Toz Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Emiş Türü

Başka bir kelime deneyin

Kablo Sarma

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Elektrikli Süpürge

için 492 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Elektrikli Süpürge

Ev, ofis ya da kapalı herhangi bir alanı temizlerken en çok ihtiyaç duyulan ev aletlerinden biri elektrik süpürge çeşitleridir. Diğer ev aletlerine kıyasla geçmişi daha eskiye dayanan ve her evde olmazsa olmazlar arasında olan elektrikli süpürgeler, geniş teknoloji ve üretim alt yapısına sahiptir. Bu nedenle de pek çok marka, farklı modelleri ile kullanıcıların karşısına çıkar. Evde ya da ofiste bulunan halıları, koltukları, perdeleri ve her çeşit zemini kolay bir şekilde süpürülmesinde yararlanılan elektrik süpürgeleri, toz torbalı, toz haneli gibi seçeneklerde olmasının yanı sıra teknolojik gelişmelerle birlikte filtre özelliklerine ve sayılarına göre de birbirlerinden ayrışır. Her geçen gün farklı modeller ile kullanıcıların karşısına çıkan süpürgeler, tasarımlarına eklenen yeni özellikleri sayesinde daha temiz bir ortam elde edilmesine yardımcı olur. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda da çeşitlenen ürünler, yaşam alanlarına hijyeni getiren önemli aletlerin ilk sırasında yerini alır. Elektrikli süpürge modelleri, kapalı alanlarda tüm toz ve kirden kolaylıkla arındırılmasına yardımcı olur. Temizlik için ayrılan süreyi kısaltan ve kolaylaştıran ürünler, kullanıcıların tasarruf ettikleri zamanı kendilerine ve sevdiklerine ayırmalarına olanak tanır. Ürünler, kullanım pozisyonuna göre yatay ve dik süpürge gibi iki ayrı fonksiyona sahiptir. Son dönemlerde sıklıkla tercih edilen dik elektrikli süpürge modelleri, kolay kullanım ve az yer kaplama gibi avantajları ile öne çıkmaktadır. Sık sık süpürge kullanımının olduğu ortamlarda, kısa süreli süpürme işlemi için tasarımlanmış olan bu dikey modeller, fiziksel açıdan kolaylık sağlar. Eğilmeyi gerektirmeyen ergonomik yapılı modeller özellikle sürekli sırt ve bel ağrısı yaşayan kişilere kullanım esnasında konforlu bir deneyim yaşatır. Kullanıcılarına sunduğu bu kolaylıklar dikey süpürgeleri daha çekici hale getirmektedir. Dikey modellere nazaran emiş gücü açısından güçlü olan yatay modeller, daha fazla toz çekerek bünyesinde toplar. Yüksek çekiş gücü ile öne çıkan bu modeller zorlu zeminlerde fark yaratır ve daha detaylı temizlik yapmak isteyenlerin öncelikli tercihleri arasına girer. Elektrikli süpürge markaları, kullanıcıların işlerini daha da kolaylaştırmak için sürekli ürünlerini yeniler. Gerek tutuş açısından, gerek içinin daha pratik bir şekilde temizlenmesi, gerekse kablosuz kullanım kolaylığı sağlamak için yenilikçi markalar birbirleri ile yarış halindedir. Temizlik için kullanabileceğiniz elektrikli süpürge ve daha pek çok temizlik ürününe ulaşmak için elektrikli süpürge ve yıkama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Pratik Kullanımlı Elektrikli Süpürge Modelleri

Pratik Kullanımlı Elektrikli Süpürge Modelleri

Yükselen hayat standartları ve gelişen teknoloji kullanıcıları daha pratik ve daha ileri teknolojiye sahip ürünlere yönlendirmektedir. Konfor açısından süpürge tercihlerini belirleyen önemli noktalardan biri de ürünlerin çalışırken çıkardıkları ses seviyesidir. Özellikle uzun süreli temizliklerde ortamda bulunanları rahatsız etmeyen sessiz elektrikli süpürge modelleri sıklıkla tercih edilir. Evde uyuyan bir bebek ya da ders çalışan çocuğu olanlar için bu modeller ideal bir kullanım sunar. İlk süpürge modellerinden biri olan elektrikli süpürge toz torbalı modellerinin performansları yüksek olduğundan, vazgeçilemeyen modeller arasında yer alır. Toz torbaları dolduğunda çıkarılarak yenisi takılan bu modeller, bazı kullanıcılar için daha temiz bir kullanım sunar. Ayrıca modellerin tercih edilmelerinin başka bir nedeni ise genellikle yüksek emiş gücüne sahip olmalarıdır. Aletlerin temizleme süreçlerinin daha kolay olması için pek çok marka tarafından sunulan torbasız elektrikli süpürge modelleri tercih edilebilir. Günlük kullanımda daha iyi sonuçlar elde edilmesini destekleyen bu modellerin çöp hazneleri bulunur. Bu hazneye dolan toz ve çöpler boşaltıldıktan sonra pratik bir şekilde yıkanarak temizliği sağlanabilir. Sulu elektrik süpürge olarak da tanımlanan hepa filtre teknolojisine sahip olan modellerin iç kısmında bulunan özel su hazneleri temiz kullanım sunar. Suyun içerisine toplanan tozlar hem boşaltırken hem de kullanırken çevreye toz zerreciklerinin yayılımını önler. Su filtreli elektrikli süpürge modellerinin su hazneleri dolu olduğu halde ekstra güç sarf etmeden kullanılabilir. Genellikle iç yapıları görülebilen bu sulu elektrikli süpürge modelleri su ekleme ihtiyacında pratik kullanım sunmaktadır. Cihazların özel su filtreleri tozları suya hapseder. Böylece de havada asılı kalan tozlar bu yöntemle yok edilir. Özellikle evlerinde küçük çocukları ve evcil hayvan dostları olanlar için özel bir kullanım sunan bu modeller, tüy ve toz toplama kapasitesi açısından oldukça yüksektir. Kedi ve köpek gibi evcil hayvan sahiplerinin en büyük sorunları, dostlarının ortamda bıraktığı tüylerdir. Bu tüylerin çok daha kolay bir şekilde süpürülmesi ve evcil dostların bu tozdan rahatsız olmaması için üretilen bu süpürge modelleri, sahip oldukları teknolojik özellikleri ile fark yaratmaktadır. Hepa filtreli elektrik süpürgelerinin sağladığı büyük avantajlardan biri de astım hastası olanlar için ideal olmasıdır. Hepa filtre astıma neden olan partiküllerin cihazdan dışarı çıkmasını ve havada dolaşmasını önler. Böylelikle hem sağlıklı hem de hijyenik bir ortam elde edilmiş olur.

Şık Tasarımlı ve Pratik Kullanımlı Elektrikli Süpürgeler

Şık Tasarımlı ve Pratik Kullanımlı Elektrikli Süpürgeler

Kablosuz kullanım sağlayan şarjlı modellerden biri de otomatik elektrikli süpürge çeşididir. Son dönemlerin en çok tercih edilen süpürge modellerinden biri olan bu ürünler robot süpürge olarak bilinir. Teknolojinin şimdilik son noktası olan bu temizlik robotları şarjlı, sessiz ve otomatik kullanımı ile üçü bir arada olan konforu aynı anda sunar. İşlerini daha kolay hale getirmek isteyenlerin tercihi olan bu modeller, herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan sensörler yardımı ile temizlenmesi gereken alanı kendisi belirler. Çalışmaya başladığı andan itibaren kapalı olan alanların tamamını hiçbir toz ve çöp tanesi kalmayacak şekilde temizler. Otomatik özelliği ile temizlik işini bitirdiğinde, şarj ünitesine kendiliğinden giden robotun yumuşak pamuklu bezi zemine zarar vermez. Büyük pil kapasitesine sahip olan modellerin bekleme süresi de oldukça uzundur. Çok farklı markalar tarafından tasarlanan robotların güçlü motorları ve harika çalışma özellikleri sayesinde ortamda tozdan eser kalmaz. Tozsuz, temiz ve ferah bir ortam için tercih edilebilir. Programlandığında belirlenen saatte otomatik çalışmaya başlayan cihazlar sessiz çalışma özellikleri sayesinde aile bireyleri henüz uyanmadan temizlik işini tamamlar. Kablosuz çalışma özelliğine sahip olan farklı bir süpürge modeli ise dikey yapıya sahiptir. Yüksek performansları yanı sıra şık tasarımları ile de her evin modern havasına uyum sağlar. Temizlik yaparken, prize bağımlılığı ortadan kaldırırken aynı zamanda sunduğu kolaylıkları ile öne çıkar. Duvara monte edilebilen şarj ünitesi sayesinde yer kaplamayan ürünlerin en önemli özelliği her konuma göre ayarlanabilen başlıklarıdır. Cep boyutlu ve sevimli mini elektrikli süpürge çeşitleri pembeden maviye, yeşilden griye ve çok daha fazla farklı renk seçenekleri ile dikkat çeker. İnceliği, rengi, tutma sapı ve diğer tüm detayları ile modeller güzel bir görünüme sahiptir. Modellerde bulunan dayanıklı ve yüksek kapasiteli li-ion bataryası sayesinde, kesintisiz uzun süreli temizlik yapmak mümkün olur. Geniş alanlarda dahi kullanıma uygun olan kablosuz elektrikli süpürge çok kısa süre içinde şarj edilebilir. Temizlik sırasında kablonun kısa kalması ya da ayak altında dolanması gibi sorunları ortadan kaldırır. Şarjlı elektrikli süpürge modellerinin kablosuz çalışma özelliği, hafif ve kompakt yapısı kullanıcı konforunu üst düzeylere taşır. Ayrıca şık tasarımı ve dar alanlarda saklanabilme özelliği de kullanıcılarına avantaj sağlar.

Elektrikli Süpürge Teknik Özellikleri

Elektrikli Süpürge Teknik Özellikleri

Elektrikli süpürge çeşitleri güçlü motorları, yüksek performansları, emiş güçleri, sessiz çalışma özellikleri ve tasarruflu enerji tüketimlerine göre değerlendirilir. Ürün tercihlerini belirleyen en önemli faktörlerden biri de Watt yani güç düzeyidir. Modellerin Watt seviyesi ne kadar yüksek olursa vakum güçleri de o kadar iyi olmaktadır. Kullanıcıların beğenisini kazanan 2400 Watt elektrikli süpürge modelleri, güçlü emiş güçleri ile en ince tozları bile etkili bir şekilde çeker. Dikey kullanımlı şarjlı elektrik süpürgelerin ayarlanabilir teleskopik borusu ihtiyaca göre uzatılıp kısaltılabilir özelliği sayesinde her alana rahatlıkla ulaşılmasını sağlar. Yatay kullanımlı modellerin geniş emiş hortumları, ürünlerin güçlü çekişini destekler. 2000 Watt elektrikli süpürge modelleri de emiş gücü yüksek olan modeller arasında yer alır. Temizlik işlemini en verimli hale getiren cihazlar, güçlü motorları sayesinde yüzeyleri en etkili şekilde temizler. Kırıntı, tüy, kıl, birikmiş tüm kalıntıları vakumlar ve ortamların tam anlamı temizlenmesine yardımcı olur. Süpürme sırasında performansını maksimum seviyelerde tutar. Yıkanabilir toz haznesine sahip olan modeller, geniş toz toplama hacimleri sayesinde kesintisiz bir şekilde, uzun süreli temizlik yapılmasını mümkün kılar. Bazı modellerin detaylı aparatları, farklı alanların temizlenmesinde kolaylık sağlar. Modellerin yüksek verimli halı fırçası, kalorifer temizleme uçları, koltuk ve perde temizleme aparatları, derin bir temizlik için turbo fırçası tüm yüzeylerin süpürülmesine olanak sağlamaktadır. Uzun kablolu elektrikli süpürge modelleri, sık sık priz değiştirmeden kullanıma devam edilmesini destekler. Ürünlerin otomatik kablo sarma özellikleri elle toplamaya gerek kalmadan hızlı bir şekilde kablonun haznesinde toplanmasını sağlar. Farklı markaların farklı renk seçenekleri kullanıcıların beğenisine sunulan süpürgeler şık tasarımları ve teknik özellikleri ile alternatifleri artırır. Elektrikli süpürge seçerken kullanıcıların karşısına çıkan farklı model ise şarjlı el süpürgeleridir. El süpürgesi modelleri, çalışma prensibi olarak diğer ürünlerden farklı değildir. Ancak emiş güçleri diğerlerine nazaran biraz daha düşük seviyelerde olabilir. Küçük elektrikli süpürge olarak adlandırılan bu modeller, özellikle mutfakta dökülen çöp ve yemek yendikten sonra masa altlarında düşen kırıntıların toplanması için tercih edilir. Geniş ağız yapıları ile araba koltuklarının temizlenmesi içinde bu aletlerden yararlanılmaktadır. Ürünleri bazı çeşitleri, kullanım kolaylığı sağlanması için ağız kısımları kullanılacak alana göre değiştirilebilir özelliktedir. Derin ve ince yerler için uzun ağız tercih edilirken daha geniş alanlar için büyük ağız takılarak kullanılabilmektedir.

Yüksek Performanslı Elektrikli Süpürge Modellerinin Kullanımı

Yüksek Performanslı Elektrikli Süpürge Modellerinin Kullanımı

100 yılı aşkın bir süredir insanların yaşam alanlarına giren ve pek çok markanın üretimini yaptığı elektrikli süpürgeler farklı özelliklere sahip olup aynı zamanda geniş model seçeneklerini ile de dikkat çeker. Ürünler, hemen herkesin ihtiyaç ve isteklerine uygun tercihlerde bulunmalarına olanak sağlar. Elektrikli süpürge seçerken kullanıcılar ürünlerin bazı özelliklerini göz önünde bulundurmaları gerekir. Temizliği yapılacak olan ev ya da farklı bir alan eğer büyükse kablolu modellerin, kablo uzunluğu mutlaka dikkate alınmalıdır. Süpürgenin kablo ve borusunun sahip olduğu uzunluk, modellerin maksimum erişim alanını belirleyen önemli bir detaydır. Seçimler belirlenirken bazı kullanıcılar modellerin motor güçlerini dikkate alır. Ancak cihazların performansını belirleyen ana faktör ürünlerin motor gücü olmayıp, emiş gücüdür. Elektrikli süpürge bakımı ve kullanımına azami özen gösterildiği taktirde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Süpürgeler satın alındıktan sonra kullanacak olan bireyin, öncelikle ürünlerin kullanma kılavuzunu detaylı bir şekilde incelemesi önerilir. Modellerine göre kullanımları değişse de genel anlamda belli standartları bulunur. Kullanımları oldukça basit olmasına rağmen özen gösterilmesi gereken aşamaları da bulunmaktadır. Ürünler, birçok farklı yüzey koşullarına uygun başlıklara sahiptir. Parke, beton ve fayans gibi sert zeminlerde ince ve yumuşak kıllı başlıkları tercih edilmelidir. Başlık aparatının üzerinde bulunan saç, yerde bulunan çöpleri kolaylıkla toparlanmasını sağlar ve bunu yaparken de sert zeminler bu başlık sayesinde çizilmez. Köşeli zeminlerde ise daha çok üçgen başlıklar uygun olmaktadır. Temizlik yapılan alanda kiriş ve köşeler bulunuyorsa üçgen başlıklar bu alanların daha rahat temizlenmesine yardımcı olur. Evlerinde evcil dostu olanlar özellikle tüy toplayıcı aparatı olan cihazları tercih edebilir. Hassas kumaşlara zarar vermeyen başlıklar koltuk ve perde temizliğinde daha kolay bir kullanım sunar. Elektrikli süpürge seçeneklerinin hemen hemen hepsinde bulunan dar başlıklar, koltuk arası gibi dar girintiler, petek içi gibi ızgaralı yerler ve açılamayan alanlar için kullanılabilir.

Elektrikli Süpürgelerin Bakımı ve Temizliği

Elektrikli Süpürgelerin Bakımı ve Temizliği

Elektrikli süpürge hemen hemen herkesin evinde bulunan bir üründür. Ancak herkesin tercih ettiği süpürge markaları ve modelleri farklı olduğundan bakım ve temizlik süreçleri de farklıdır. Torbalı ve torbasız olarak çeşitlenen ürünlerin kendilerine özel filtre sistemleri bulunur. Filtre çeşitlerinin bazıları yıkanabilirken bazı çeşitleri yıkanmaya uygun değildir. Elektrikli süpürge alternatiflerinden maksimum verim alabilmek için tüm aparatlarının temiz tutulması gerekmektedir. Bu nedenle yıkanamayan filtrelerin periyodik olarak değiştirilmesi büyük önem taşır. Evlerde en sık kullanılan küçük ev aletlerinden olan süpürgelerin toz torbalı modellerinin torbaları dolduğu zaman bekletmeden hemen değiştirilmesi gerekir. Zira aşırı derecede toz torbası dolan süpürgenin performansı zayıflar. Çekiş gücünün ve süpürgenin uzun ömürlü olması hem de istenilen hijyenin elde edilmesi için toz torbasının değiştirilmesi önemlidir. Kullanılan model hepa filtreli ise mümkün olduğu kadar yapılan her temizlikten sonra filtrenin yıkanması önerilir. Böylelikle cihazın hem ömrünü uzatması hem de performansının artması için önemli bir unsurdur. Temizliği yapılan ürünlerin elektrikle temas eden aksamlarının sudan uzak tutulması büyük önem taşır. Saklanma koşulları da cihazın ömrüne etki eden önemli bir konudur. Kullanılmadığı zamanlarda dış etkenlerden korunaklı bir alanda ve muhafaza edilmesi her zaman daha sağlıklı bir seçenektir. Su hazneli ürünlerin kullanımdan sonra içindeki kaba pislik ve tortular sudan ayrılarak çöp kutusuna, içinde kalan suda giderlere dökülmesi çevre temizliği açısından büyük önem taşır. Bu ürünlerin içleri temizlenirken deterjan kullanılmaması üretici firmaların önerisidir. Duru su ile temizlenen su haznesi kuru bir bez yardımı ile kurutulmalıdır. Elektrik süpürgesi çeşitlerinden almayı planlayan kişiler tercihlerini yaparken fiyat performans skalasını belirleyerek ilerlemek durumunda olur. Farklı markalar tarafından üretilen elektrikli süpürge çeşitlerinin fiyatları da farklılık gösterir. Ürünlerin fiyatlarını etkileyen bazı detaylar bulunur. Ürünlerin hangi sınıf enerji tüketimi yaptığı fiyatı doğrudan etkileyen bir unsurdur. Kuru ve ıslak çalışma özelliği, boyutları, motor gücü, çalışırken çıkardığı ses seviyesi, aparat sayısı elektrikli süpürge fiyatları üzerinde etkili olan konulardır. Filtre sistemleri, filtre sayıları, toz toplama şekilleri, kullanım fonksiyonu da ücret skalasını şekillendirir. Modellerin teknik özellikleri ve kullanım kolaylıkları arttıkça fiyatları da aynı paralellikte artış gösterir. Evine ya da iş yerine elektrikli süpürge almak isteyen kullanıcılar doğru tercihlerde bulunabilmek için daha önceden ürünü kullanmış kişilerin önerilerini göz önünde bulundurabilir. İhtiyacınız olan elektrikli süpürge modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ürünlerin beklentileri tam anlamı karşılaması için elektrikli süpürge yorumlar bölümüne göz atarak doğru kararlar verebilirsiniz. Beğendiğiniz ve ihtiyacınızı karşılayacak olan modeli sepetinize ekleyerek evinizin hijyenini sağlayabilirsiniz.