Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Akülü Araba

için 3 sonuç bulundu.

Kraft Akülü Araba

Kraft akülü arabalar birbirinden farklı donanım özellikleriyle, sektöründe uzun zamandır hizmet veriyor. Farklı tasarım ve renk seçenekleriyle Kraft akülü arabaları çocuklarınız için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ürünler, geliştirilmiş güvenlik özellikleri sayesinde ilk olarak çocuklarınızın emniyetini sağlıyor. Farklı tasarım ve donanımdaki bu arabaları incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kraft Akülü Araba Modelleri ve Özellikleri

Kraft Akülü Araba Modelleri ve Özellikleri

Emniyetin ön planda olduğu bu akülü arabaların birçok modeli ve modellere göre farklı özellikleri bulunuyor. İç ve dış tasarımları ve açılabilen çift kapısıyla gerçeğe uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Birçok renk seçeneği sayesinde çocuklarınızın zevkine uygun modeli tercih etme imkanı sağlıyor. Güçlü motoru ve farklı hız seviyeleri aracın kontrol seçeneklerini arttırıyor. Uzaktan kumanda sistemi ile aracı kolayca kontrol edebilir ve acil durma butonunu kullanarak tehlikeli durumların önüne geçebilirsiniz. Uzaktan kumanda sayesinde hız seviyelerini arttırıp azaltabilir, yumuşak kalkış sisteminden yararlanabilirsiniz. Emniyet kemeri seçeneği ile çocuklarınızın güvenliğini sağlayan ürün, ileri ve geri vites özelliğiyle istenilen şekilde yönlendirilebilir. Korna, ses ayarı, USB fonksiyonu, MP3, radyo gibi farklı ses donanımları modelden modele farklılık gösterebilir. Ayarlanabilen koltuk özelliği olan modelleri tercih ederek çocuğunuzun araç içinde rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Klima özellikli modeller mevsime uyumlu şekilde tasarlanmıştır. LED ışıklı gösterge paneli şık bir görünüm sağlarken akü seviyesini de takip etmenize olanak tanır. Kraft akülü araba özellikleri geniş bir yelpazede çeşitlilik sunar. Çocuklarınız, güvenliğin ve tasarımın ön planda olduğu bu arabaları kullanırken siz de onlara eşlik ederek birlikte geçirdiğiniz zamanın tadını çıkarabilirsiniz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak Kraft akülü araba modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kraft Akülü Araba Fiyat Bilgileri

Kraft Akülü Araba Fiyat Bilgileri

Kraft marka lisanslı akülü arabalar beklentilerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. İleri teknolojisi, zengin donanım özellikleri ve şık tasarımıyla kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmiştir. Kraft akülü arabalar barındırdığı farklı tasarım ve donanım özelliklerine göre değişkenlik gösteren fiyatlarla satışa sunuluyor. Klima donanımı, ses fonksiyonları ve tasarım özellikleri modellere göre farklılık gösterdiği için fiyatlar da buna bağlı olarak değişiyor. Son teknoloji ile üretilen Kraft arabalar fiyatının karşılığını fazlasıyla veriyor. Siz de beklentilerinizi belirleyerek bütçenize en uygun modeli tercih edebilirsiniz. Kraft akülü araba fiyatlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

Kraft Akülü Araba Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Kraft Akülü Araba Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Akülü araba alırken dikkat edilmesi gereken ilk özellik güvenlik ve emniyet donanımlarının tam olmasıdır. Çocukların güvenliği ön planda tutularak tasarlanan Kraft akülü arabaları; emniyet kemeri, uzaktan kumanda sistemi ile yönetilebilen hız kontrolü özelliği ve acil durma butonu sayesinde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yavaş kalkış özelliği, aracı sarsmadan ve güvenli bir şekilde hareket etme imkanı sağlar. Motor ve akü gücünün yüksek olması uzun yıllar boyunca kullanmanıza olanak tanır. Sağlamlığı ve yüksek performansı sayesinde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Tasarımla ilgili dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri renk seçeneklerinin çeşitliliğidir. Geniş bir yelpazede renk seçenekleri sunan Kraft arabaları kız ve erkek çocuklarınızın zevk ve isteklerine uygun olarak seçebilirsiniz. Açılabilen çift kapılar sayesinde çocuklarınız araca kolayca inip binebilir. İleri geri ayarlanabilir koltuğu sayesinde çocuklar içinde rahatça hareket eder. LED ışıklı gösterge paneli araca şık bir görünüm katarken akü seviyesini de takip etmenize olanak sağlar. Sağladığı kolay kurulum imkanıyla zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Çıkarılabilir tekerlekler ve diğer parçalar sayesinde kullanmadığınız zamanlarda da aracı kaldırabilirsiniz. Siz de aradığınız özelliklerdeki Kraft akülü arabayı bulmak için sitemizi inceleyebilir ve size en uygun modeli seçebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Kraft
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Pilsan (146)
Dolu (9)
Aliş (16)
Kraft (3)
Babyhope (58)
Rollplay (10)
Uj Toys (8)
Feber (7)
Baby2Go (5)
Baby&Toys (4)
Dukaddo (4)
Andcar (2)
Ford (2)
Jusso (2)
Ctrl (1)
Henes (1)
Injusa (1)
Kamarot (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Vites Sayısı

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL