Pilsan, Akülü Araba

için 382 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Pilsan Akülü Araba

Akülü arabalar, çocuklar arasında oldukça popülerdir. Eğer sizin çocuğunuz da bir akülü arabaya sahip olmak istiyorsa Pilsan akülü araba en iyi seçeneklerden biridir. Akülü arabalar çocukların vücutlarının alet ve makinelerle nasıl etkileşime girdiğini öğrenmelerine yardımcı olur. Psiko-motor becerilerinin gelişmesine katkı sağlar. Açık havada oynamak için iyi bir oyuncaktır. Akülü arabalar, temiz havada diğer çocuklarla eğlenceli vakit geçirirken çocuğunuzun sosyal becerilerinin de gelişmesine yardımcı olur. Pilsan müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmış bir firmadır ve ürettiği ürünlerin çocuk sağlığına uygun olmasına özen gösterir. Model seçenekleri fazladır ve modelleri çocukların zevkine hitap eder. Pilsan akülü araba özelliklerini, fiyatlarını ve yorumlarını sayfamızda görebilirsiniz.

Pilsan Akülü Araba Modelleri ve Fiyatları

Pilsan Akülü Araba Modelleri ve Fiyatları

Pilsan akülü arabaların pek çok farklı renk ve model seçeneği bulunur. Bu geniş model yelpazesi içinde kolayca çocuğunuzun zevkine uygun bir akülü araba bulabilirsiniz. Çocuğunuz bir motosiklet, 4x4, traktör veya spor araba isteyebilir. Bunların hepsi Pilsan akülü araba modelleri arasında mevcuttur. Pilsan akülü arabalar çocuğunuzun sağlığını korumak, güvenliğini sağlamak ve oyundan alacağı zevki maksimuma çıkarmak için pek çok inanılmaz özelliğe sahiptir. Akülü arabaların çoğu emniyet kemerine sahiptir. Çocuklarınıza gerçek arabada kullandıkları gibi akülü arabalarda da emniyet kemerini takması gerektiğini anlatabilirsiniz. Bazı akülü arabalar farklı hız seçenekleri ve ileri geri vites özellikleri ile çocuklarınızın akülü arabalar üzerindeki hakimiyetini artırır. Bu, hem çocuğunuzun arabasını sürmekten alacağı zevki arttırır hem de çocuğunuzun gerçek bir araba sürüyor gibi hissetmesini sağlar. Uzaktan kumandalı akülü arabalar çocuğunuz arabadayken sizin de arabayı kontrol edebilmenizi sağlar. Eğer çocuğunuz akülü arabayı tek başına kullanamayacak kadar küçükse bu modeller çocuğunuz için idealdir. Çocuğunuz tek başına arabayı kullanabilecek yaşta olsa bile uzaktan kumandayla kontrol edilebilen bir akülü araba almayı isteyebilirsiniz. Bu durumda hem uzaktan kumandalı hem de manuel kullanım özelliğine sahip bir modeli tercih edebilirsiniz. Bazı uzaktan kumandalı modellere frekansın diğer uzaktan kumandalarla karışmaması için frekans sabitleme özelliği eklenmiştir. Akülü arabalarda kullanılan aküler genellikle 6 voltluk veya 12 voltluktur. 6 voltluk aküler daha yavaştır ve küçük çocukların kullanımı için uygundur. 12 voltluk olanlar ise 6 voltluklardan daha hızlıdır ve daha büyük çocuklar için uygundur. 12 voltluk modellerin bazılarında farklı hız seçenekleri mevcuttur. Eğer yavaş bir model istiyorsanız 6 voltluk bir modeli veya farklı hız seçeneklerine sahip olan bir 12 voltluk modeli tercih edebilirsiniz. Akülü araçların ulaşabileceği en yüksek ve en düşük hızlarını sitemizde akülü araba özellikleri arasında bulabilirsiniz. Pilsan akülü araba modelleri farklı sayıda motorlara sahip olabilir. Bir, iki hatta dört motora sahip modeller vardır. Motor sayısı arttıkça akülü arabanın gücü de artar. Bir oyuncak alırken düşünülen şeylerin başında oyuncağın fiyatı gelmektedir. Pilsan akülü araba fiyatları, modellerin sahip olduğu motorun ve akünün özelliklerine, araç üretilirken kullanılan hammaddeye, maksimum taşıma kapasitesine, çocuğunuzu daha çok eğlendirebilmek için eklenmiş iç özelliklere göre farklılık gösterir. Pilsan akülü arabaların çok fazla model seçeneği ve geniş bir fiyat aralığı mevcuttur. Bu geniş fiyat aralığı, bütçenize uygun bir akülü araba bulmanızı kolaylaştırır. Pilsan akülü araba yorum, fiyat ve özelliklerini sayfamızda karşılaştırarak size en uygun akülü arabayı seçebilirsiniz.

Pilsan Akülü Araba Özellikleri

Pilsan Akülü Araba Özellikleri

Pilsan ülkemizin önemli oyuncak üreticilerindendir. Uzun yıllardır kaliteli ve çocuk sağlığına uygun olarak ürettiği akülü arabalarla anne ve babaların güvenini, etkileyici özellikleriyle ise çocukların beğenisini kazanmıştır. Modellere göre değişmekle birlikte akülü arabalar emniyet kemeri, elektronik korna, ayna, led ışıklı farlar gibi özelliklere sahiptir. Bazı modellerde ayna sabitken bazılarında hareketli olabilir bazı modellerde ise hiç ayna yoktur. Bazı modeller sadece hareket halinde yanan farlara sahipken bazı modellerin farları isteğe bağlı yanmaktadır. Bazı modeller sökülebilir ön ve arka siperliklere sahiptir. Bu hem akülü arabayı bir yerden başka bir yere taşırken kolaylık sağlar hem de çocuğunuzun zevkine göre siperlikleri takıp çıkararak akülü arabasını kişiselleştirmeye yardımcı olur. Pilsan akülü araba modelleri içinde Thermoprotector yani aşırı ısı ve akıma karşı devre koruma özelliğine sahip modeller de vardır. Bazı modeller panelde SDcard’tan veya USB’den müzik çalabileceğiniz girişlere sahiptir. Bunun gibi havalı özellikler çocuğunuzun akülü arabayı sürmekten alacağı zevki arttırmaya yöneliktir. Işıklı akıllı anahtar sistemi, farklı hız seçenekleri ve ileri-geri vites özellikleri, sadece hareket halinde yanan farlar akülü araba sürme deneyimini gerçek bir araba sürmeye benzetir. Akülü araba sürmeyi çocuklarınız için daha heyecanlı hale getirirler.

Akülü Araba Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Akülü Araba Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Akülü araba alırken ilk önce çocuğunuza uygun bir akülü araba almaya dikkat etmelisiniz. Çocuğunuza uygun olmayan bir akülü araba çocuğunuz için tehlikeli olabilir. Eğer çocuğunuz için büyük bir akülü araba alırsanız ayakları pedallara yetişmeyebilir, küçük bir akülü araba ise çocuğunuza dar gelebilir ve onu uzun süre kullanamaz. Alacağınız akülü arabayı çocuğunuzun uzun yıllar boyunca kullanabilmesini istiyorsanız bunları göz önünde bulundurmalısınız. Birçok akülü araba modeli emniyet kemerine sahiptir. Yine de akülü arabayı alırken emniyet kemerinin olup olmadığına bakmakta fayda vardır. Bazı modeller ayak gaz pedalından çekilince otomatik olarak frenleme yapma gibi güvenlik önlemlerine ve yavaş hareket ederek kalkış özelliği ile çocuğunuzun sürüş konforu için düşünülmüş detaylara sahiptir. Böyle modelleri tercih etmek isteyebilirsiniz. Üretici firmalar oyuncaklara belirli bir yaş sınırı koyar. Mesela üç yaşından büyükler için uygundur gibi. Bu sınırların belirli kriterleri vardır. O oyuncak ne ise yaş sınırının altındaki çocuklar için tehlikelidir. Yaş sınırına dikkat etmeniz akülü araba alırken de oldukça önemlidir. Yaş sınırları ürünlerin özellikleri bölümünde bulunuyor. Ürünün özellikleri bölümünde akülü arabanın taşıyabileceği maksimum ağırlığın yazılı olduğu bir bölüm göreceksiniz. Bu bölüm de akülü araba alırken dikkat etmeniz gereken bölümlerden biridir. Alacağınız arabayı çocuğunuzun kilosuna göre seçmelisiniz. Eğer akülü arabayı alırken niyetiniz çocuğunuzun onu uzun süre kullanması ise çocuğunuzun yıllar içinde büyüyüp kilo alacağını göz önünde bulundurarak bir seçim yapmalısınız. Akülü arabaların motor güçlerine ve lastiklerine bağlı olarak sürülebilecekleri zeminler farklıdır. Düşük güçteki akülü arabalar halı ve düz zeminler gibi kolay yerlerde sürülmeye uygunken daha yüksek güçteki motorlar çim, kum gibi daha fazla güç isteyen zeminler için uygundur. Çocuğunuzun akülü arabayı nasıl bir zeminde sürmesini planlıyorsanız ona göre bir tercihte bulunabilirsiniz. Bir çocuğa alacağınız oyuncağın onun zevklerine hitap etmesi o oyuncakla oynamayı daha heyecanlı hale getirebilir. Pilsan akülü arabaların traktör, motosiklet, spor araba gibi modelleri ve farklı renk seçenekleri mevcuttur. Bu seçenekler arasından çocuğunuzun zevkine uygun bir tane bulabilirsiniz. Akülü arabayı bir yerden başka bir yere taşımanız gerekebilir. Bu durumda onu arabanızın bagajında taşımak isteyebilirsini<. Bu noktada alacağınız akülü arabanın boyutları ve ağırlığı önem kazanır. Akülü arabanın otomobilinizin bagajına sığabilecek ölçülerde ve indirip kaldırabileceğiniz ağırlıkta olması size kolaylık sağlar.

Arama Kriterleriniz

Pilsan
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Kids (2)
Abra (1)
Aliş (64)
Audi (2)
Baby Max (1)
Baby2go (9)
BabyHope (30)
Bebedor (1)
Birlik (4)
Bmw (3)
Dagedar (1)
Dede (19)
(105)
Dolu (28)
Feber (18)
HATTRİCK (3)
Jumbo (1)
Kraft (18)
Mercedes (9)
Papetto (1)
Peg Perego (21)
Pilsan (382)
rollplay (64)
Simba (1)
smoby (1)
Solar (1)
Sunman (6)
Sunny Baby (23)
Udirc (5)
Xpeed (1)
ÜMİT (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Volt

(314)
(66)
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Unisex (89)
Erkek (13)
Kız (7)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(119)
(6)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(65)
ve üzeri (95)
ve üzeri (98)
ve üzeri (98)
ve üzeri (100)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL