Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Güç (Volt)

Başka bir kelime deneyin

Uzaktan Kumanda

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Emniyet Kemeri

Başka bir kelime deneyin

Araç Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kişi Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Vites

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Akülü Araba

için 173 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Akülü Araba

Çocuklar için üretilen bir çok farklı akülü araba vardır. Yeni yürümeye başlayan çocuklar için motorlu araçlara kadar varabilen modeller, ileri teknoloji oyuncak endüstrisi tüm ailenin eğlenmesi için güvenli ama heyecan verici yollar sunmaktadır. İlerleyen teknoloji ile lüks ve güçlü bir otomobilde sürüş yapmak artık en sevdiğiniz sürüşün minyatür bir versiyonuyla çocuğunuza aktarabileceğiniz bir keyif haline gelmiştir. 1 yaşından 9 yaşına ve isterseniz daha yüksek yaşlara kadar uygun akülü arabalara, gelecek nesil sürücülerin kendilerine sunulan sürdürülebilir seçenekleri erkenden anlamalarına yardımcı olabilirsiniz. Akülü arabaların çocuklar için pek çok faydası vardır: Binek akülü arabalar da dahil olmak üzere her büyüklükteki oyuncak arabalarla oynamak, çocukların hayal gücünü geliştirmeye ve motor becerilerini geliştirmeye yardımcı olabilir. Çocuklarınızın arabaya olan düşkünlüklerini böyle bir hediye ile ödüllendirebilirsiniz. Akülü araba modelleri, onlara genç yaşlardan itibaren direksiyon gücünü hissetme heyecanını verebilir. Akülü sürüş araçları yerleşik hız sınırlarına sahiptir. Böylelikle küçük çocuğunuzun güvende olduğundan ve sorumlu bir şekilde sürdüğünden emin olabilirsiniz. Ayrıca aküyle çalışan ve şarj edilebilir olduğundan, çocuğunuz saatlerce araç sürüyor olmanın tadını çıkarabilir. Arabaların birçoğunda yüksek çekişli tekerlekler bulunur. Bunlar çim, çakıl, toprak veya kaldırım üzerinde iyi bir tutuş sağlar. Emniyet kemerleri, çocukların alışkanlık edinmeleri için ve güvenlikleri için tüm modellerde bulunabilir. Kamyonlar ve SUV tarzı arabalar dahil olmak üzere araçlarda iki veya dört tekerlekten çekiş sunulmaktadır. Çocuğunuz araçları bir, iki veya üç kademeli olarak ayarlayarak farklı hız modelleriyle kullanabilir. Oturmalı veya dik oturmalı koltuk stilleri çocuğunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılar. Çocukların akülü arabalarında, yumuşak bir duruş için manuel veya otomatik frenler bulunur. Yumuşak başlangıç modelleri, çocuğunuz ilk kez güç uyguladığında ilk sarsıntıyı önler. Bazı modellerde konforlu bir sürüş için süspansiyon bulunur. Çocuğunuz sadece hızlanıp sağa ve sola değil, aynı zamanda tersine de dönen bir modele hazırsa o tarz bir model de seçebilirsiniz. Akülü araba fiyatları model ve sahip olduğu özellikler ile doğru orantılıdır. Çocuk oyuncakları ve parti sayfamızdaki ürünleri inceleyerek fiyatlar hakkında en doğru bilgiyi edinebilir ve çocuğunuza içinde hem mutlu olup hem kendini geliştirebileceği akülü arabayı satın alabilirsiniz.

Uzaktan Kumandalı Akülü Arabalar

Uzaktan Kumandalı Akülü Arabalar

Hayatta sağlıklı olmak için egzersiz yapmanın çok fazla alternatifi yoktur. Bu nedenle, çocuğunuza çok küçük yaşlardan itibaren egzersiz sevgisi aşılamak önemlidir. Ancak ebeveynler genellikle egzersiz yapmayı çocuklar için zor bir görev gibi gösterir. Sürülebilir bir akülü araba, çocuğunuzu eğlence dolu bir şekilde egzersiz yapmasını sağlamanın kolay bir yolunu sağlar. Uzaktan kumandalı akülü araba modelleri ile çocuğunuzun daha küçük yaştan egzersiz yapabilmesini sağlayabilirsiniz. Bu modeller daha çok küçük çocuklar içindir ve elinizdeki kumandayla çocuğunuzun nereye gitmesine siz karar verebilir ve oluşabilecek hasarları en aza indirebilirsiniz. Arabanın kendisinde fren sistemi olduğu gibi siz uzaktan kumanda ile de frenleme sistemini yönetebilirsiniz. Bazı modellerde uzaktan kumandalarda üç kademeli hız seçenekleri vardır. Emniyet kemeri, elektronik korna ve sabit ayna her modelde mevcuttur. 1 ve 2 yaşındakiler için akülü arabalar, devrilmeleri önlemeye yardımcı olmak için özel destekleyici koltuklar da dahil olmak üzere bir dizi özel özellikle tasarlanmıştır. Bu arabalar genellikle 2 mph civarında hızlara sahip çok düşük güçlü motorlarla donatılmıştır. Pedallara ve çoklu hız ayarlarına sahip daha büyük çocuklar için arabaların aksine, bu yaş grubu arabaları genellikle tek dokunuşlu bir düğme sistemi veya uzaktan kumanda ile kontrol edilir. Çarpışmalardan ve çarpmalardan kaçınmaya yardımcı olmak için gerektiğinde müdahale ederek veya tam kontrolü ele alarak ebeveynin hareketi kontrol edebilmesi için genellikle bir uzaktan kumanda ile birlikte gelirler. 1 ve 2 yaşındakiler için tasarlanan akülü arabalar, genellikle iç mekan kullanımı için uygundur. Bu nedenle yuvarlanma durumunda yaralanma olasılığını en aza indirir. Çocuğunuzun onu uygun olmayan arazide kullanmasına izin vermemek için seçtiğiniz arabanın teknik özelliklerini kontrol ettiğinizden emin olmanız gerekmektedir. Bu nedenle ebeveynlerin, ürüne dahil edilmiş bir uzaktan kumanda kullanarak çocuklarının akülü arabasının tam kontrolünü ele geçirmelerini istemeleri doğaldır. Çocukların araba kullanmayı öğrenmelerine yardımcı olmak için mükemmel olan akülü arabalarda bulunan uzaktan kumandalar, diğer araçlar gibi kontrol edilmelerine olanak tanır. Uzaktan kumandalı modeller küçük çocuğunuz ve onun güvenliği için en doğru tercih olacaktır.

Modern ve Güvenilir Akülü Arabalar

Modern ve Güvenilir Akülü Arabalar

Bebekler, emeklemeye ve yürümeye başladıklarında ilk olarak bir denge ve hareketlilik duygusu edinmeye başlarlar. Çocuklar akülü bir arabayı kullanmak zorunda kaldıklarında, daha büyük kas gruplarını kullanmak zorunda kalıyorlar. Arabaya binme ve arabadan inme gibi basit görevlerle denge ve hareket kabiliyetlerini geliştirmeye başlarlar. İşlevsel bir direksiyon simidi, çoğu akülü otomobilin ortak bir parçasıdır. Çocuğunuzun direksiyonu çevirmesi basit bir görev gibi görünse de biraz zorlayıcı olabilir Çocuğunuzun beyni eller, bacaklar ve gözler arasında koordine olmayı öğrenmeye başlamıştır. Bu süreçte ayak ve kollarda bulunan yeni kas alanları da aktif hale gelmekte ve gelişmektedir. Bir bağımsızlık duygusu geliştirmek, çocuklarınıza fırsat verilmediği takdirde kendi kendilerine başaramayacakları bir durum olabilir. Sürülebilir bir akülü araba, onlara bu fırsatı erken yaşta vermenizi sağlar. Akülü arabadayken çocuklarınızın sürüşünü denetleseniz bile, arabayı kullanırken kendi iradelerini kullanmayı ve kendi kararlarını almayı öğrenirler. Bu arabalar aynı zamanda harika öğretim araçları olarak da kullanılabilir. Çocuklarınız sağa sola dönebilecek, yokuş yukarı ve aşağı gidebilecek ve seçimlerinin sonuçlarını anında görebilirler. Bu onların düşünme güçlerini ve karar verme yeteneklerini geliştirecektir. Çocuklar için akülü araba bu gibi faydaları sayesinde oldukça tercih edilen bir eğlence ürünüdür. Çocuklar arabada oldukça vakit geçirirken ayrıca birçok yeni şey öğrenirler. Çok küçük çocuklar hala motor becerilerini geliştiriyor ve bu da onları düşme tehlikesiyle karşı karşıya bırakabilir. Bunu akılda tutarak, bu yaş grubu için özel olarak tasarlanmış bir elektrikli otomobile yatırım yapmak iyi bir fikir olabilir. Akülü arabalar, çocuğun çevreleriyle ilgili farkındalığını artırmaya, tepki sürelerini iyileştirmeye ve bilişsel düşünmeyi geliştirmeye yardımcı olur. Denge ve koordinasyon da bu tür oyunlarda büyük rol oynar. Çocuklar için otomobile binmek ile ilgili herşey, çocuğun gelişimi için faydalıdır, sadece sorumlu olmayı öğrenmede değil, kuralları anlamak açısından da oldukça faydalıdır. Çocuğunuz 10 yaşın altındaysa, oyun süresi boyunca gerçekçi bir sürüş deneyimi sağlayan elektrikli bir araba ile onu eğlendirebilirsiniz. Farklı seçenekler için Pilsan akülü araba sayfamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz!

İki Kişilik Akülü Arabalar

İki Kişilik Akülü Arabalar

Çocuklar, bir takım olarak nasıl çalışacaklarını ve akülü arabalarıyla oynarken birbirleriyle nasıl işbirliği yapacaklarını öğrenirler. Örneğin, iki kişilik akülü araba modelleri ile çocuklara paylaşmayı ve işbirliği yapmayı öğrenmeleri için güzel bir fırsat sunabilirsiniz. Arabayı yalnızca bir çocuk sürebileceğinden, sürücü koltuğunu paylaşmayı öğrenir ve sabırla sırasını beklerler. Bir grup çocuk, akülü arabalarıyla oynarken, birlikte nereye gidebileceklerine ve arabaları ile birbirlerinin yoluna girmekten nasıl uzak duracaklarına karar verirler. Bu da onların paylaşmayı ve iş birliğini öğrenmelerini sağlar. Ayrıca çocuğunuzu bencil düşünmekten uzaklaştırarak onlara ortak karar vermenin ve demokrasinin ne olduğu hakkında bilgi edinmesine de sebep olabilir. Çocuğunuz elektrikli arabasını gaz pedalı ve direksiyon simidi kullanarak çalıştırır. Bir kardeş veya bir arkadaş iki koltuklu modellerde birlikte hareket edebilirler. Bazı modellerde, eşleşen anahtarlı bir kontak anahtarı, ileri ve geri vites kolları ve alaşım jantlar bulunur. Çocuğunuzun akülü arabası senaryolar ve hayal güçlerini kullanabilecekleri durumlar yaratmaları için onlara ilham verir. Bu rol yapma oyunu çocuğunuzun problem çözme ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirmede çok önemli bir rol oynar. Çocuklar için en iyi akülü arabalar, güvenliğinden ödün vermeden çocuğunuza eğlenceli bir deneyim sunar. Herhangi bir oyuncak için alışveriş yaparken güvenlik bir numaralı önceliğiniz olmalıdır. Oyuncaklara binmek, dayanıklı malzemeden yapıldığından süper güvenlidir. Ebeveyn uzaktan kumanda sistemi, emniyet kemerleri ve kilitli kapılar gibi yerleşik özellikler, herhangi bir kaza veya yaralanma olasılığını etkili bir şekilde en aza indirerek çocuğunuz için bir güvenlik kontrolü görevi görür. Yine de, çocuğunuzun sağlıklı ve verimli bir oyun günü geçirmesini sağlamak için adımlar atmanız gerekir. Sürüşe çıkmadan önce çocuğunuzun emniyet kemerini taktığından ve kask taktığından emin olmanız herkes açısından daha iyi olacaktır. Ayrıca çocuğunuzun sevdiği renkler varsa sevdiği renk akülü arabayı alarak onu mutlu edebileceğinize inanıyorsanız kırmızı akülü araba veya mavi akülü araba modellerini inceleyebilirsiniz. Çocuğunuzun en sevdiği renkteki akülü arabayı alarak keyifli bir şekilde akülü arabayı kullanmasını sağlayabilirsiniz. Çocuklarda oyun yoluyla artan merakı teşvik etmek, evde eğlenceli öğrenmeyi tanıtmanın ve bağımsız doğalarını güçlendirmenin bir yoludur.

Akülü Araba Özellikleri

Akülü Araba Özellikleri

Çocuğunuzun akülü bir araba ile oynamasını izlemek, sizi anıların şeridinden kendi kaygısız çocukluk günlerinize götürebilir. Herhangi bir çocuk için akülü araba gibi motorlu bir oyuncak, saatler süren eğlence ve heyecan anlamına gelebilir. Ancak bu tür oyuncaklar bundan çok daha fazlası olabilir. Çocuğunuzun eğlence dolu ve güvenli bir şekilde temel problem çözme becerilerini ve alışkanlıklarını geliştirmesine yardımcı olabilirler. Bu tür becerileri erken yaşta teşvik etmek, uzun vadede çocuklarınız için avantajlı olabilir. 3 yaş ve üstü çocuklar için arabalar da daha çok arabaya benzer ve genellikle ayrıntılı konseptler içerir. Arabalar serisinden şimşek McQueen akülü araba modelleri gibi çocuk filmi ve TV'deki araçların benzerlerini içeren araçlar da mevcuttur. Bu arabalar, çocuğunuzun çim, çakıl, kum ve hatta daha engebeli yerlerden kolaylıkla geçmesini sağlayabilir. Hatta çamur üzerinde sürmesine izin vererek açık arazinin üstesinden gelebilir. Arabaların zemin ile ne kadar iyi başa çıktığını görmek için arabanın teknik özelliklerini kontrol ettiğinizden emin olmanız gerekmektedir. Çocuklar 5 yaşında çok daha gelişmiş bir akülü otomobille baş edebileceklerdir. 5 yaş ve üstü çocuklar için tasarlanan akülü arabalar, gerçek arabalara daha çok benzemektedir. Jeep akülü araba ile Lamborghini'ler ve Mercedes gibi bir dizi popüler arabanın lisanslı çocuk versiyonları bu yaş grubundaki çocuklar arasında çok popülerdir ve genellikle gerçek sürüş deneyimini simüle etmek için tasarlanmış çok çeşitli özelliklerle birlikte gelir. Akülü bir araba, iç ve dış mekanlarda güvenilir şekilde kullanılır. Aslında, ebeveynler bir çocuğa akülü bir araba hediye ettiklerinde çocuklar onu hemen severler, oyun oynarken daha aktif olmaları için bu araba onlara ilham verir. Bazı modeller, oldukça gerçekçi bir görünüm için gerçek araba boyasıyla boyanmıştır. Bir gün bu alanlardan birinde çalışmayı hayal eden çocuk için polis akülü araba veya motosiklet ve itfaiye araçları mevcuttur. Dilerseniz Mercedes akülü araba seçeneklerine de sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz!

Voltlarına Göre Akülü Arabalar

Voltlarına Göre Akülü Arabalar

Çocuklarınızın özgüvenini artırmanın, kendi yeteneklerinin güvencesini sağlamaktan daha iyi bir yolu yoktur. Akülü bir araba bunu etkili bir şekilde yapabilir. Çocuğunuz, arabaya binmek veya direksiyonunu çevirmek gibi birbiri ardına her şeyi yapmayı öğrendikçe, kendine olan güveni gelişir. Çocuğunuz daha iyi bir sürücü haline geldikçe, yeni zorluklarla karşılaşmaya hazır hale gelir. Her zorluğun başarılmasıyla, güven seviyesi daha da artar. 3-5 yaş aralığı için arabanın önerilen gücü çocuğun yeteneklerine bağlıdır. 3 ve 4 yaşındakilerin çoğu için 6 volt akülü araba yeterli olsa da, daha gelişmiş koordinasyona sahip bazı 5 yaş üstü veya daha maceracı çocuklar, 12 hatta 24 voltluk bir makineyle başa çıkabilir. 6 voltluk bir araba genellikle 2 mph'yi aşamazken, 12 volt akülü araba yaklaşık 3.5 mph'de zirveye çıkma eğilimindedir. 24 voltluk arabaların çoğu 10 km / saat hıza kadar hareket edebilir. Bu yaş grubu için çok çeşitli akülü arabalar mevcuttur, bu nedenle çocuğunuzun yeteneklerine ve coşkusuna en uygun gücü seçtiğinizden emin olmalısınız. 5-8 yaş aralığı için 24 volt önerilir, ancak daha dikkatli çocuklar için 12 volt tamamen yeterli olabilir. Bu yaş aralığı için tasarlanan otomobiller, çeşitli zeminlerde dışarıda kullanılabilir ve birçoğu çift motorlu sistemlere ve geri vites de dahil olmak üzere çoklu viteslere sahiptir. Bu yaş aralığı için tasarlanmış birçok otomobilde ebeveyn uzaktan kumandaları bulunmasına rağmen, bazı daha gelişmiş araçlar bu özelliğe sahip değildir. Gelişmiş refleksleri ve koordinasyonu ile bu yaş grubu için, daha sürükleyici ve gerçekçi bir sürüş deneyimi sağlayan birden fazla vites ve ek güce izin verdiği için çift motorlu bir otomobile 5-8 yaş arası veya +8 yaş çocuğunuza uygun olacaktır. Pille çalışan elektrikli modeller 6 veya 12 voltluk bir pille çalışır ve bazılarının ek güç için iki pili vardır.