Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Beden

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

LTB
F&S
Alg
Dmb
F&s
Lee
Mnk
Ltb
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Yaka

Başka bir kelime deneyin

Kumaş Türü

Başka bir kelime deneyin

Desen

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Erkek Çocuk

için 62,620 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Erkek Çocuk Giyim

Çocuklar için giyim ürünlerinin seçimi oldukça önemli noktalardan biridir. Çünkü henüz gelişme çağı devam ettiğinden dolayı, kıyafetin beden ile direkt halinde olması özen gösterilmesi gereken noktalardan biridir. Bu durum erkek çocuk giyim alanı için de geçerlidir. Sağlıklı, hijyenik ve de anti bakteriyel ürünler ile hem çocukların mutlu olması sağlanmakta hem de sağlıkları korunmaktadır. Dolayısıyla her açıdan fayda sunan bu noktaya direkt olarak dikkat edilmesi gerekmektedir. Erkek çocuk giyim oldukça geniş bir kategoriye sahiptir. Bu sayede her erkek çocuk kendi tarzına ve stiline uygun olan modelleri kolaylıkla bulabilmektedir. Kıyafet ve benzeri, çocuğun direkt kendisinin kullanacağı ürünlerin satın alınması esnasında, çocuğun fikirlerinin de hesaba katılması oldukça önemlidir. Bu durum ruh sağlığından özgüvene dek pek çok noktayı doğrudan etkilemektedir. Dolayısıyla her ebeveyn erkek çocuğu için kıyafet satın almayı düşündüğünde, süreci çocuğu ile beraber yürütmelidir. Bu sayede çocuğun özgüven ve özsaygı süreci herhangi bir aksaklığa maruz kalmadan ilerleyecek ve gelişecektir. Üreticilerin üretim ağında oldukça geniş bir ürün yelpazesine yer vermesi de öne çıkan faktörlerden biridir. bu sayede her çocuk mutluluk ve huzur ile giyeceği kıyafetlerin seçimini oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Erkek çocuk giyim modelleri her çocuğun zevklerine ve beklentilerine karşılık verebilecek kabiliyete sahiptir. Her yaş özelinde çeşitli pek çok faktörün göz önünde bulundurulması ile hazırlanan kataloglar ile, çocukların memnuniyeti de sağlanmaktadır. Renk seçeneğinin de oldukça geniş bir seçenek zincirine sahip olması da erkek çocuk giyim alanını belli renklere hapsolmaktan çıkarmaktadır. Bu sayede her erkek çocuk en sevdiği renklerden oluşan tişört, pantolon ya da gömlek çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilecektir. Bu durum beraberinde mutlu olmasına da vesile olacaktır. Tüm bunlara ek olarak, ürünlerin üretim esnasında kullanılan yapı malzemelerine de dikkat etmek fayda sağlamaktadır. Çünkü bazı çocukların çeşitli ip ya da kumaş türlerine karşı alerjisi bulunmaktadır. Herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmamak adına, ebeveynler kumaş ve de iplik konusunda özenli davranmalıdır. Erkek çocuk giyim markaları her çocuğun sağlığına ve de tarzına faydalı olacak şekilde üretmektedir. Bu sayede kullanıcı memnuniyeti oluşturulmaktadır. Siz de çocuğunuz için seçeceğiniz giyim ürünleri ile hem sağlığını hem de güvenliğini sağlayabilirsiniz. Böylece çocuğunuz hem severek giydiği hem de sağlığına faydalar sunan kıyafetler ile temas halinde olacaktır.

Erkek Çocuk Giyim Modelleri ile Mutlu Çocuklar

Erkek Çocuk Giyim Modelleri ile Mutlu Çocuklar

Erkek çocuk giyim alanı oldukça geniş bir ürün varyasyonuna karşılık gelmektedir. Dolayısıyla her çocuğun hem sağlığı açısından faydalı hem de zevklerine uyan modeller ile karşılaşması mümkün bir duruma dönüşmektedir. Üretilen mont, kazak, gömlek, süveter ya da pantolon dahil olmak üzere her ürün kategorisinde, çocukların sağlığı gözetilmektedir. Çeşitli sağlık sorunlarının yaşanmaması adına ebeveynlerin dikkat etmesi gereken başlıca nokta, ürünün üretiminde kullanılan iplik ya da kumaş çeşididir. Bununla beraber yaşa ve gelişmişlik seviyesine bağlı olarak ideal iplik ya da kumaş çeşidinin değişkenlik gösterdiğinin de bilinmesi gerekmektedir. Örneğin 4 yaş erkek çocuk giyim ile 12 yaş kategorisi arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Henüz ilk çocukluk döneminde olan çocuklar için çoğunlukla pamuklu kumaş önerilmektedir. Bu durumun başlıca etken maddesi, pamuğun teri emebilecek bir niteliğe sahip olmasıdır. Bu sayede çocukların terleme ve benzeri durumlardan dolayı hasta olma ihtimali minimum bir düzeye düşmektedir. Bu durum dış giyim ürünü olan erkek çocuk yağmurluk modelleri ve benzeri ürünlerde farklılık göstermektedir. Dış giyim ürünlerinde mevsim şartlarına bağlı olarak önerilen çeşitler değişkenlik göstermektedir. Yaşa bağlı olarak göz önünde bulundurulması gereken etkenler de düşünülmelidir. Örneğin sıfır ve altı yaş arasındaki erkek çocukların kıyafetleri, hareket alanlarını kısıtlamayacak bir özellikte olmalıdır. Bu sayede çocuk mevcut kıyafetleri içerisinde rahat ve huzurlu hissetmektedir. Hissettiği rahatlık ve güven de beraberinde mutlu bir çocuk olmasını getirmektedir. Aynı zamanda sağlığının korunması da, ürünlerin sunduğu bonus taraflardan biridir. bunlarla beraber ayakkabı ya da bot çeşitlerinde de benzer Hususlar geçerliliğini korumaktadır. Erkek çocuk bot modelleri ya da spor ayakkabı modellerinde de gelişmişlik seviyesine ya da yaşa bağlı olarak ideal ürün türleri değişkenlik göstermektedir. Örneğin uzmanlar ergenlik dönemine dek sert tabanlı ayakkabılardan ziyade, daha yumuşak yapılı modellerin tercih edilmesi gerektiğini belirtmektedir. Dolayısıyla ebeveynlerin çocuklarının yaşına uygun olan modelleri ve ürünleri bilmesi gerekmektedir. Buna ek olarak erkek çocuk kazak modelleri ve benzeri hem çocukların tarlarını yansıttığı hem de soğuktan korunduğu ürünlere de dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle hava koşullarının değişken olduğu iklimlerde seçilen kazakların kumaş türüne dikkat edilmesi fayda sağlamaktadır. Çünkü değişken hava koşulları, gün ortasında bireylerin terleme ve benzeri durumlar ile karşılaşmasına vesile olmaktadır. Çeşitli sağlık sorunları ile karşılaşmamak adına özen gösterilmesi ve dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle 2 yaş erkek çocuk giyim ve benzeri daha ufak yaşa hitap eden kategorilerde dikkatin artırılması gerekmektedir. Çünkü belirtilen dönemde beden yapısı oldukça hassas bir yapıya sahip olmaktadır.

Erkek Çocuk Giyim Çeşitleri ile Sağlıklı Çocuklar

Erkek Çocuk Giyim Çeşitleri ile Sağlıklı Çocuklar

Beden ile direkt temas halinde olan kıyafetlerin oldukça ehemmiyetli bir detayı oluşturması, yetişkin bedeni ile çocuk bedeni farklılığından kaynaklanmaktadır. Örneğin yetişkinlerin beden sağlığına herhangi bir etkisi olmayan bir kumaş türü, kimi bebekler için bir risk faktörü olabilmektedir. Dolayısıyla özen gösterilmesi gereken noktalardan birini oluşturan yaş faktörü ayrı bir şekilde mercek altına alınmalıdır. Bununla beraber çocukları zevklerinin de hesaba katılması gerekmektedir. Çocuklar kendi fikirleri eşliğinde yapılan satın alma işlemini tercih etmektedir. Dolayısıyla ebeveynlerin satın alma işlemi esnasında çocuklarını da sürece katması pek çok açıdan fayda sağlamaktadır. Yaşı fark etmeksizin bu eylem sürdürülmelidir. Örneğin 3 yaşınızdaki oğlunuz ile 3 yaş erkek çocuk giyim kategorisini incelemek kimlik gelişiminin başlangıcı için oldukça önemlidir. Bahsedilen her durum her ortamda giyilen kıyafet türlerinde geçerlidir. Lakin kullanılan alanına göre ideal kumaş türü ve benzeri faktörler değişkenlik göstermektedir. Örneğin pijama ya da erkek çocuk eşofman takımları dahi oldukça farklı niteliklere sahiptir. Özellikle gelişen tekstil sektörü ile beraber değişken tasarımlar da gün yüzüne çıkmaktadır. Bu sayede kreatif ve yeni nesil ürünler için bir alan açılmaktadır. Bu durum her çocuğun kendi zevkine hitap eden kıyafet çeşitlerine ulaşımını oldukça kolay bir hale dönüştürmektedir. Bununla beraber hareket alanını kısıtlamayan çeşitleri ile de çocukların günün her anını rahat geçirmesi amaçlanmaktadır. Dış ya da iç giyim ürünü olması fark etmeksizin her üretimde göz önünde bulundurulan bu faktör sayesinde, erkek çocuklarının gündelik hayatı oldukça konforlu bir hale dönüşmektedir. Özellikle son zamanlarda üretilen erkek çocuk eşofman modelleri hem dış hem de iç giyime oldukça uygun. Bir şekilde tasarlanmaktadır. Bu sayede çocuklar hem şık hem de rahat hissedebilmektedir. 6 yaşının ardından yavaş yavaş bağımsızlaşan erkek çocuklar için gerekli başlıca unsur, konfordur. Seçilen kıyafetlerin hareket alnını genişletmesi gerekmektedir. Bu sayede gün içerisinde rahatlıkla hareket edebilen çocukların mutlu olması da sağlanacaktır. Çünkü konforlu hissederek enerjisini akıtan çocukların uyku düzenlerinden yeme sağlığına dek pek çok özelliği olumlu yönde etkilenmektedir. Bu durumun hem beden sağlığı hem de ruh sağlığı açısından pek çok faydası bulunmaktadır. Erkek çocuk giyim elbise çeşitleri ile çocuklarınızın yüzünün gülmesi ve sınırsız oyun oynaması oldukça mümkün bir duruma dönüşmektedir.

Erkek Çocuk Giyim Fiyatları

Erkek Çocuk Giyim Fiyatları

Erkek çocuk giyim ürünlerinin fiyatları üründen ürüne ve de markadan markaya bağlı olmak üzere değişkenlik göstermektedir. Her yaş grubu için ayrı ayrı tasarlanan ve hazırlanan modelleri ile her çocuğun beğenisi kazanmayı amaçlayan markalar, ebeveyn memnuniyeti de oluşturmaktadır. Her ürün kategorisinde fiyat değişkenliğine etki eden bir diğer faktör, kumaş çeşitleridir. Her kumaş çeşidinin kendi fiyat endeksi bulunmaktadır. Dolayısıyla ürün içeriğinde yer alan iplik ya da kumaşa bağlı olmak üzere de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bununla beraber ebeveynler açısından dikkat edilmesi gereken çeşitli noktalar da bulunmaktadır. Başlıca olanı, yaş faktörünün her zaman için hesaba katılmasıdır. 0-12 yaş arasında erkek çocuklar sürekli ve hızlı bir şekilde büyüme sergilemektedir. Dolayısıyla kıyafetlerinin sürekli değişmesi gerekmektedir. Bu duruma bir çözüm olarak çocuğunuza yarım beden büyük ürünlerden yana tercih yapabilirsiniz. Bu sayede uzun süreli kullanım imkanı de elde edebilirsiniz. Bununla beraber pantolon ve benzeri alt giyim çeşitlerinde de lastikli modellerden yana tercih yapabilirsiniz. Ayarlanabilir bel niteliği sayesinde çocuğunuzun pantolonu uzun bir süre giymesini sağlayabilirsiniz. Erkek çocuk mont çeşitleri ve benzeri kategorilerde de benzer durumlar söz konusudur. Bel alanında lastik eki bulunan modellerden yana tercih yaparak çocuğunuzun uzun zaman boyunca montu giymesini sağlayabilirsiniz. dilerseniz erkek çocuk mont fiyatları için çocuk giyim ve aksesuar sayfamıza göz atabilir ve genel ürün tasarımı ve fiyatı hakkında gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Beraberinde bütçeniz için uygun olan modelleri kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Bütçenize uygun olan modelleri belirlemenin ardından çocuğunuzun fikrini alabilirsiniz. Böylelikle onu da sürece katarak özgüven ve karakter gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda hem bütçeniz hem çocuğunuz için ideal olan bir seçime ulaşma fırsatını da gerçekleştirebilirsiniz. Erkek çocuk ceket modelleri ve benzeri dış giyim kategorisinde de mont çeşidinde geçerli olan noktalar geçerlidir. Belirtilen yönergelerin uygulanması halinde giydikleri ile mutlu olan çocukların sayısı büyük oranda artış gösterecektir. Aynı zamanda bu durum çocuğun gündelik hayatın. Her anında huzurlu hissetmesine vesile olacaktır. Özellikle sıfır altı yaş arası çocuklarda bu durum büyük ölçüde geçerliliğini korumaktadır. İlkokul çağındaki çocukların en adapte dönemi olan 7 yaş erkek çocuk giyim konusunda da gerekli tasarım ögelerini bünyesine eklemeye çalışmaktadır. Sayfamızda yer alan 7 yaş kategorisindeki erkek giyim ürünleri tasarım ve görünüm açısından okullu çocukların zevklerini karşılayacak niteliktedir. Renkli modellerin önde olduğu bu yaş grubunun yelpazesi her erkek çocuğun gereksinimlerini karşılamayı amaçlamaktadır.

Erkek Çocuk Giyim Ürünler Satın Alırken Dikkat Edilmesi gereken Hususlar

Erkek Çocuk Giyim Ürünler Satın Alırken Dikkat Edilmesi gereken Hususlar

Yaştan yaşa ve erkek çocuğun tarzına bağlı olarak ideal modeller ve tavsiye edilen çeşitler değişkenlik göstermektedir. Bu vesileyle ebeveynlerin ürün kategorileri ve de nitelikleri hakkında gerekli bilgi birikime sahip olmaları gerekmektedir. Örneğin 6 yaş erkek giyim özen gösterilmesi gereken kategorilerden biridir. Çünkü 6 yaş hem çocukluğun en heyecanlı zamanı hem de okul çağının başladığı zamandır. Dolayısıyla erkek çocukların ruh halleri büyük oranda değişkenlik göstermektedir. Bu durum beraberinde zevklerine ya da sevdiği renklere vesaire etki etmektedir. Dolayısıyla çocukların özellikle bu dönemde fikirlerinin alınmaları ve her satın alam işlemine dahil edilmeleri gerekmektedir. Bu durum gelişme çağı açısından da oldukça faydalıdır. Birbirinden farklı, şık ve de eğlenceli tasarımları ile erkek giyim ürünleri her gereksinimi karşılamayı amaçlamış bir varyasyona sahiptir. Tüm bunlara ek olarak satın alma işleminde gelişme çağındaki çocuklar için ayrı özen gösterilmesi gerekmektedir. Çünkü bu dönemdeki çocuklar hem üstlerini sürekli kirletmekte hem de oldukça hızlı bir şekilde büyümektedir. Dolayısıyla kıyafet değişimi oldukça hızlı bir şekilde süregelmektedir ve satın alınan kıyafetler oldukça kısa zamanlarda giyilebilmektedir. Temizlik konusunda beyaz ya da krem ve benzeri açık renklerden kaçınmak büyük bir oranda fayda sağlayacaktır. Daha pastel, canlı ya da koyu renklerin seçilmesi özellikle oyun zamanları için büyük ölçüde elverişlidir. Bununla beraber bahçeli ev ortamında yetişen çocuklar için bu durumun ehemmiyeti artmaktadır. Gün boyu bahçede oynayan çocuğun kıyafetleri oldukça kısa bir zaman içerisinde kirlenmektedir. Sürekli bir döngü yaşanmasından dolayı temizliğinin kolay olduğu modellerden yana tercih yapılması önerilmektedir. Beyaz ve benzeri açık renklerin temizliği oldukça güç olmaktadır. Özellikle bahçe alanında oluşabilecek çimen ve benzeri unsurların lekesi büyük güçlükler oluşturabilmektedir. Benzeri durumlar ile karşılaşmamak adına pastel ya da koyu modellerden yana seçenekler oluşturabilirsiniz. Kıyafetlerin kısa süreli olarak giyilmesi durumu için ise, alt giyim kategorisinden beli lastikli olan modellerden yana tercih yapabilirsiniz. Sayfamızdan çocuk takım elbise modellerine de göz atabilirsiniz.

Erkek Çocuk Giyim Ürünlerinin Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Erkek Çocuk Giyim Ürünlerinin Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Üründen ürüne ideal kullanım biçimi değişkenlik göstermektedir. Örneğin erkek çocuk süveter modeli kategorisinde süveterin içeriğinde yer alan kumaşa bağlı olarak ideal temizlik biçimi değişmektedir. Yün modeller için yüksek sıcaklık önerilmez iken, çeşitli iplik ya da kumaş modellerinde bu durum geçerli değildir. Bununla beraber her dış giyim unsurunda da benzer durum geçerlidir. Özellikle montun temizliği için çoğu zaman kuru temizlemeye gidilmesi önerilmektedir. Bu sayede çamaşır makinesi tarafından ürünün yapısının bozulmasının önüne geçilmektedir. Örneğin erkek çocuk yelek modelleri kategorisinde yer alan ürünlerin çoğu pamuk ve yün içeriklidir. Dolayısıyla yüksek sıcaklıkta yıkanmaması gerekmektedir. Tüm bunlara ek olarak çocuğunuzun fikrinin alınmasına da özen göstermek gerekmektedir. Kendi fikrinin alınmadığı satın alma işlemleri özgüveni zedelemekte ve kimlik gelişim sürecini olumsuz bir yönde etkilemektedir. Bununla beraber pek çok çocuğun genç ve yetişin kıyafet reyonlarına özendiği pek çok ebeveyn tarafından gözlenmektedir. Dolayısıyla zaman zaman klasik modellerden yana tercih yaparak istediği duyguları yaşamasına olanak oluşturabilirsiniz. Örneğin pek çok erkeğin severek kullandığı şişme yelek modellerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Dilerseniz erkek çocuk şişme yelek fiyatları için sayfamıza göz atabilir ve genel ürün fiyat skalası hakkında gerekli bilgileri kolaylıkla edinebilirsiniz. Devamında ya da sonrasında ise beli lastikli alt beden giyim ürünlerinden yana tercih yaparak, kıyafetin uzun zaman boyunca giyilebilmesine de olanak sağlayabilirsiniz. Bu durum pek çok açıdan fayda sağlayacaktır. Özellikle ilk çocukluk döneminde gelişme ve de büyüme oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Dolayısıyla gelişim sürecine uygun kıyafetlerin seçilmesi büyük önem arz etmektedir. Bu durum da beraberinde sürekli bir döngü haline gelen bir alışveriş sürecini getirmektedir. Siz de hem çocuğunuzun sağlığını koruyan hem güvenliğini sağlayan hem tarzını yansıtan hem de bütçenize uygun. Erkek çocuk giyim ürünlerinden edinebilir ve çocuğunuzun mutlu günlerde giymesini sağlayabilirsiniz. Bu işlem için yerinizden kalkmanıza dahi gerek kalmamaktadır. Sayfamızda yer alan geniş ürün yelpazesi her gereksiniminize karşılık verebilecek niteliktedir. Hem de mont, kaban ve trençkot modelleri de sayfamızda bulunmaktadır.