ERKEK ÇOCUK TİŞÖRT

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Çocuk Tişört

Çocuklarda en yaygın olarak kullanılan kıyafetlerden biri olan tişörtler, hem rahatlıkları ile hem de sınırsız model seçeneği ile vazgeçilmez oluyor. Her kombine uyum sağlayan yapıları da kullanım esnekliğini beraberinde getiriyor. Günlük kullanımlardan davetlere kadar her alanda tercih edebileceğiniz erkek çocuk tişört modellerinden aradığınıza kategorimi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Erkek Çocuk Tişört Modelleri

Erkek Çocuk Tişört Modelleri

Erkek çocuk tişörtleri yazın sıcağında hafiflikleri ve rahatlıkları ile tercihler arasında yer alarak konforlu bir kullanım sunuyor. Zevklere göre çeşitlenen tişört modellerinden baskılı, yazılı, düz, polo yaka, yuvarlak yaka ve V yaka gibi seçeneklere ulaşabiliyorsunuz. Baskılı erkek tişörtler baskı kalitesini bilmediğiniz için riskli olabileceğinden düz tişört tercihleri daha sağlıklı olacaktır. Ayrıca polo yaka erkek tişört şık bir hava oluştururken bisiklet yaka tişört ve v yaka tişört günlük kullanımlarınız için daha idealdir. Üstelik bisiklet yaka tişörtün giyimi de son derece kolay olduğu için çocuğunuzu sıkmayacaktır. Bunların dışında bir de kayık yaka tişört modelleri bulunmaktadır. Fakat bu modeller çocuklar için pek kullanılmamaktadır.

Tişört Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tişört Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tişört seçimlerinde mutlaka çocuğunuzun vücut ölçülerini göz önüne almalısınız. Bedenine tam oturan tişörtler daha düzgün durarak kendini gösterir ve kaliteli bir duruş sergiler. Dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise defalarca yıkamada bile tişörtün kendini salmayacağı modelleri tercih etmektir. Çünkü çocukların oyun oynarken sıklıkla kirletip değiştirmek zorunda kaldığınız tişörtler aynı sıklıkla yıkanacaktır. Bu da kendini salan bir modelde çocuğunuzun bir tişörtü uzun süre giyememesine neden olacaktır. Bunların dışında tişört alırken önce çocuğunuz zevkini dikkate almalı sonrasında kullanılan kumaşın dokusuna bakmalısınız. Kumaş konusunda da polyester yerine pamuk oranı yüksek olanlar seçilmelidir. Pamuk, hava alan bir dokuya sahip olduğu için terlemeyi önleyecek ve vücudun nefes almasını sağlayacaktır. Bu sebeple sıcak havalarda konforlu bir kullanım sunacaktır. Son olarak tişörtün yaka kısmına da dikkat edilmelidir. Çocuğunuzu sıkacak dar yakalı modeller tercih edilmemelidir.

Erkek Çocuk Tişört Fiyatları ve Modelleri

Erkek Çocuk Tişört Fiyatları ve Modelleri

Erkek çocuk tişört fiyatları tişörtün kumaşına ve yapısına göre değişiklik gösterir. Çocuğunuz için faydalı olan pamuğun, kullanım oranı yüksekse fiyat da aynı oranda yükselecektir. Bu noktada fiyattan ziyade çocuğunuzun sağlığına zarar vermeyen modeller tercih etmek olacaktır. Aynı zamanda üstündeki baskıya göre de çeşitli fiyat aralıkları oluşacaktır. Baskı çeşitliliği sayesinde çocuğunuzun zevkine göre çeşitli çizgi film karakterlerinin basılı olduğu modelleri satın alabilirsiniz. Ayrıca tişörtlerin kalitesinden emin olmak için seçimlerinizde detaycı olmakta fayda var. Baskılı tişörtlerdeki baskının rengini ve tişörtün estetiğini uzun süre koruyabilmek adına yıkama talimatlarına uymaya dikkat edilmeli. Kategorimiz, çocuğunuzun isteğine uygun tişörtlerin fiyat ve model seçeneklerini önünüze sererek aradığınızı bulmanıza yardımcı olacak. Dilerseniz diğer erkek çocuk kıyafetlerine de Erkek Çocuk kategorimizden ulaşabilirsiniz.