ERKEK ÇOCUK MONT, KABAN, TRENÇKOT

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Çocuk Mont, Kaban, Trençkot

Sonbaharın serin, kışın soğuk aylarında çocukların dış giyimine bilhassa önem vermek gerekir. Bu zamanlarda, yapıları gereği hareketli olan çocuklar, özellikle de erkek çocukları terlemeye ve üşütmeye oldukça meyillidir. Neyse ki erkek çocuk mont, erkek çocuk kaban ve erkek çocuk trençkot çeşitleri var.

Mont, Kaban, Trençkot Çeşitleri Neler?

Mont, Kaban, Trençkot Çeşitleri Neler?

Önce bu parçaların farkını öğrenelim: Mont, belin biraz üstünde kalan, genelde uzun kollu olan ve genelde fermuarla kapanan kalın bir cekettir. Kaban, kalın kumaştan yapılmış, kalçanın altına kadar uzanan bir kış giysisidir. Trençkot ise su geçirmez kumaştan yapılan, içi astarlı olan bir tür uzun yağmurluktur. Erkek çocuklar için olan versiyonları elbette onların bedenlerine uygun olacak ve zevklerine hitap edecek şekilde üretilir. Yaş aralığı 2 yaştan 14 yaşa kadar uzanır. Erkek çocuk mont çeşitleri genelde koyu renklerdedir ve üstünde renk veya sayılar dışında pek desen bulunmaz. Bunlar genelde iç giyime saklanır. Erkek çocuk kaban çeşitleri de montlar gibi sade. Çift taraflı kaban modelleri ile tek seferde iki ürüne sahip olmanız mümkün. Böyle pratik bir ürün arıyorsanız erkek çocuk mont, kaban veya trençkot takımlarına da bakabilirsiniz. Bu takımlarda pantolon, hatta gömlek ve kemer gibi ayrıntılar bulunabilir.

Mont, Kaban, Trençkot Seçme İpuçları

Mont, Kaban, Trençkot Seçme İpuçları

Erkek çocuklar için mont, kaban veya trençkot alırken 1 yaş erkek bebek mont alırken olduğu gibi tek karar veren taraf siz olmayacaksınız. Çocuğunuz beğenilerini ve fikrini beyan edebilecek. O yüzden erkek çocuğunuz için en iyi kabanı araştırırken seçeneklerinizi onunla paylaşmanızda fayda var. Böylece, istekli bir şekilde giyilecek bir ürün almış olursunuz. Mont, kaban ve trençkotun sıcak tutan bir kumaştan olması önemli ama terin buharlaşmasını önlemeyecek kadar de geçirgen olmalı. Bu konuda erkek çocuğu örgü mont modelleri ve erkek çocuk kaşe mont çeşitleri epey başarılıdır. Hava serin ve soğuk olduğu kadar yağışlı da olduğunda dış giyimin su geçirmemesi lazım. Bu durumda deri montlar veya yağmurluk özelliği taşıyan diğer giysiler tercih edilebilir.

Mont, Kaban Trençkot Fiyatları

Mont, Kaban Trençkot Fiyatları

Erkek çocuk mont fiyatları, trençkot veya kaban fiyatları markalar ve modeller arasında değişiklik gösterebiliyor. Ama yetişkinler için olanlardan biraz daha düşük fiyatlar bekleyebilirsiniz. Tabii burada mont, kaban ve trençkotun tişört ve pantolon gibi sık sık değiştirilmeyeceğini, bir alınan ürünün uzun süre giyileceğini de hesaba katmayı unutmayın. Erkek çocuk mont çeşitleri Koton, Adidas, Fenerbahçe, Galatasaray ve North Face gibi birçok markanın etiketiyle bulunabilir. Mont, kaban ve trençkotun yanı sıra tişört, pantolon, şort, gömlek, ceket, kazak, ceket ve daha birçok erkek çocuk giyim ürününü Erkek Çocuk Giyim kategorisinde bulabilirsiniz.