ERKEK ÇOCUK KAZAK, HIRKA, YELEK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Çocuk Kazak, Hırka, Yelek

Soğuk havalar gelip çattığında erkek çocuklarınızın sağlığı ve şıklığı için gardıroplarında kazak, hırka ve yelek çeşitlerinin hazır olması gerekir. Mevsim gerekliliklerini karşılarken çocuklarınızın ruhunu yansıtan bu konforlu kıyafetleri kaçırmayın.

Kazak, Hırka, Yelek Modelleri

Kazak, Hırka, Yelek Modelleri

Erkek çocuk kazak genelde kalın kumaştan yapılmış, baştan geçirilerek giyilen, bel hizasındaki üst giysisidir. Erkek çocuğu kazak modelleri bisiklet yakalı veya V yakalı olabilir. Penye, triko ve yün en çok kullanılan kumaşlardandır. Erkek çocuk hırka önden düğmeyle veya fermuarla açılıp kapanabilen üst giysisidir. Bazı hırka modelleri kapüşonlu, bazıları kapüşonsuzdur. Kazakta olduğu gibi hırkalarda da yün ve triko kumaş yaygındır. Sweat hırkalar penye veya polar olabilir. 2 yaştan itibaren, 5 yaş erkek çocuğu hırka modelleri dahil olmak üzere 14 yaşa kadar hırka bedeni bulabilirsiniz. Kazak ve yelek için de geçerli. Erkek çocuk yelek gömlek veya tişört üstüne ve ceket altına giyilir, kolsuzdur. Bazı modelleri kazak gibi baştan geçirilirken başka modelleri önden fermuarlı veya düğmeli olur. En yaygın erkek çocuk yelek modeli örgü yeleklerdir. Onun ardından şişme yelek gelir.

Kazak, Hırka, Yelek Kombinleri

Kazak, Hırka, Yelek Kombinleri

Çocuk kazak soğuk havalarda üşümeyi önlerken çocuk hırka, serin havalarda giyimi tamamen kalın hale getirmeden koruma sağlar, çocuk yelek de hem serine karşı kalkan olur hem de şık bir görünüm sunar. Çoğunluğu spor tarzda olan bu giysileri diğer erkek çocuk kıyafetleri ile kombine etmek zor değil. Kazak kombin için sadece pantolon yeterli. Triko ve yün kazaklar kot pantolonlar ve kumaş pantolonlarla uyum sağlayacak nitelikte. Çocuğunuz mümkün olduğunca az kıyafetle rahat ediyorsa bu kombinler hoşuna gidecektir. Hırka ve yelek kombin pantolonun yanı sıra bir gömlek, tişört veya sweatshirt de gerektirir. Bu kombinler, ortam sıcaklığının sürekli değiştiği yerlerde çocukların vücut ısılarını dengeleyebilmelerini sağladıkları için avantajlıdır. Elbette her şey uyum demek değil. Sadece çocuğunuzu mutlu etmek için çizgi film karakterleri veya taraftar lisanslı olan ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Kazak, Hırka, Yelek Fiyatları

Kazak, Hırka, Yelek Fiyatları

Kazak, hırka ve yelek fiyatları çok zengin bir çeşitlilikle size sunuluyor. Hal böyleyken sizin bütçenize ve çocuğunuzun zevkine uygun modellere ulaşmanız gayet kolay. Her yaştan erkek çocuğunun gardırobunda yün kazaklardan şişme yeleklere ve triko hırkalara kadar çeşit çeşit kazak, hırka ve yelek bulunması bütün gün koşup oynayan çocuklarınızın kıyafetlerini sık sık değiştirmenize ve pantolon başta olmak üzere diğer kıyafetleriyle bir sürü kombin yapmanıza olanak tanıyacaktır. Civil Boys, Cvl, Fenerbahçe, Galatasaray, Koton, Losan, Mayoral, Puledro, Verbaudet ve Zeyland dahil birçok markanın erkek çocuk kazak, hırka ve yelek modellerini burada bulmanız mümkün. Bu kıyafetlerin yanı sıra tişört, alt üst takım, gömlek, pantolon, şort, mont, kaban, takım elbise, tulum, kot, eşofman, sweatshirt, pijama takımı, kostüm ve diğerlerini de arıyorsanız Erkek Çocuk Giyim kategorisinde bulabilirsiniz.