Kategoriler

Beden

Başka bir kelime deneyin

Marka

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Erkek Çocuk Kot

için 4 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Erkek Çocuk Kot

Çocuklar, dünyanın en saf ve masum canlılarıdır. Anne ve babalar için de söz konusu çocukları olunca her şeyin en iyisini ve en kalitelisini isterler. Çocukların saf ve masum olmalarının yanı sıra narin olmaları da bu duruma etki eder. Erkek çocuk kot ürünleri, çocuklarınızın narin bedenlerine herhangi bir zarar vermeyecek şekilde doğal kumaşlar kullanılmış olan ürünlerdir. Çocuklarının hassas ciltleri göz önünde bulundurulduğu zaman kıyafet seçimi oldukça önemlidir. Özellikle alerjisi olan çocuklar için bu durum çok daha önemlidir. Erkek çocuk kot pantolon modellerinden her biri antibakteriyel özelliklere sahip olmasının yanı sıra çocukların sağlığı göz önünde bulundurularak üretilmiş olan ürünlerdir. Erkek çocukların giyebilmesi için üretilmiş olan ve sayfamızda inceleyebilirsiniz. Her bir ürünün renklendirilmesinde antikanserojen boyalar kullanılmıştır. Bunun yanı sıra kullanılan boyaların her biri oldukça kalitelidir. Erkek çocuk kot kategorisinde çocuklarınız için uygun ölçülere sahip pantolon modellerini bulabileceğiniz gibi, kot ceketler, kot şortlar, kot yelekler ve kot gömleklerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine ulaşabilirsiniz. 1 yaşından 14 yaşına kadar çocuklarınız için tercih edebileceğiniz bu ürünlerin her biri farklı özelliklere sahiptir. Beli lastikli, paçası lastikli, işlemeli, eskitme detaylı, cepli ve cepsiz modellerin yanı sıra farklı renklere sahip olan kot çeşitleri arasında da seçimler yapabilirsiniz. Erkek çocuk giyim sayfamızda size sunulmuş olan bir diğer ürün grubu ise kot takımlardır. Kot pantolon, kot ceket ve t-shirt modellerinin bir araya gelerek oluşturulduğu bu takımlar çocuklarınızın aynı renk ve özelliklere sahip kumaşlar ile takım giyinmesi için bir araya getirilmiştir. Çocuklarınızın yaş aralığını göz önünde bulundurarak yapacağınız seçimler ile günlük hayatta rahat bir pantolon giymesini sağlayabilirsiniz. Uygun yaş aralığını tercih ettiğiniz zaman çocuklarınızın hareketlerini kısıtlamadan rahat bir pantolon giyme deneyimi yaşamasını sağlayabilirsiniz. Sayfamızda her bir ürün için yer alan fiyat bilgisi, ürün özellikleri, kullanıcı değerlendirmeleri ve yorumları bölümlerini de inceleyebilirsiniz. Her keseye uygun olan ürünler arasında bütçenizi ve çocuğunuzun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak erkek çocuk kot çeşitleri arasından en iyi seçimleri yapabilirsiniz. Bu seçimleri yaparken çocuklarınızın istek ve zevklerini de göz ardı etmemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Çocuğunuzun kıyafetlerini severek giyebilmesi için bu durum önemli bir detaydır.

Erkek Çocuk Kot Pantolon Modelleri

Erkek Çocuk Kot Pantolon Modelleri

Erkek çocuklar için anne ve babaların en çok tercih ettiği pantolon modellerinin başında kot pantolonlar geliyor. Kot pantolonlar hem duruşları hem de rahat olmaları nedeniyle çocukların da favori kıyafetleri arasında yer alır. Erkek çocuk kot modelleri denildiğinde akla her ne kadar kot pantolonlar gelse de bu ürünler arasına kot ceketler ve kot gömlekler de dahildir. En çok tercih edilen kot modellerinin başında gelen kot pantolonlar, kedi içlerinde onlarca farklı çeşide ayrılır. Erkek çocuk kot pantolon modelleri arasında en çok tercih edilenler düz modellerdir. Düz kot pantolonlar genellikle tek renkli olmasının yanı sıra detay olarak sadece eskitme detayına sahiptir. Açık ya da koyu renklere sahip olabilen bu pantolonlar eskitme detaylarının yanı sıra taşlama tekniği kullanılarak oluşturulmuş detaylar ile de zenginleştirilebilir. Erkek kot pantolon modelleri arasında son yılların en popüler ürünlerinden bir tanesi de yırtık kotlardır. Yırtık kotlar tarz bir görünüme sahip olmalarının yanı sıra özellikle özel günlerde tercih edilen ürünlerdir. Bayramlarda ya da herhangi bir törende çocuklara giydirilen parçaların başında yer alan erkek çocuk yırtık kot pantolonlar, çocuğunuzun hoş bir stile sahip olmasını sağlayacaktır. Fakat yırtık kot pantolon modelleri arasında seçim yaparken yırtığın boyutuna ve pantolonun neresinde olduğuna da dikkat etmelisiniz. Özellikle diz bölgesi yırtık olan modellerden uzak durarak herhangi bir düşme esnasında çocuğunuzun dizlerinin zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Çocuklarda kot pantolonların çeşitlendirilmesi aşamasına paça boyu da önemli bir yere sahiptir. Kısa paçalı erkek çocuk kot pantolonlar özellikle yaz aylarının favorileri arasındadır. Kapri olarak kullanılabilen bu modeller pantolon askıları ve kemerler ile kombinlendiği zaman ortaya çok şirin bir görüntü çıkmasına neden olur. Bir diğer erkek çocuk kot çeşidi ise uzun paçalı modellerdir. Erkek çocuk uzun kot modeli olarak bulabileceğiniz bu ürünler her mevsim kullanıma uygundur. Çocukların bacaklarının korunması açısından tercih edebileceğiniz bir üründür. Erkek çocuklar için kot modelleri düz paçalı ya da lastikli paçalara da sahip olmaları ile dikkat çeker. Son yıllarda moda dünyasında bir hayli popüler olan lastikli paçaları, çocuğunuzun kıyafetlerine de taşıyabilirsiniz. Erkek çocuklarınız için kot ürünlerini tek tek alabileceğiniz gibi takım olarak da satın alabilirsiniz. Sayfamızda bulacağınız kot takımları içerisinde kot pantolon ve kot ceketlerin bir arada bulunduğu takımlar da tercih edebileceğiniz ürünlerin başında geliyor. Sizler de erkek çocuklarınız için kot pantolon arayışı içindeyseniz sayfamızdaki ürünlere göz atarak her yaş aralığına uygun olan modeller arasında seçim yapabilirsiniz.

Erkek Çocuk Kot Pantolon Yaş Aralıkları ve Renkleri

Erkek Çocuk Kot Pantolon Yaş Aralıkları ve Renkleri

Çocuk kıyafetleri her zaman daha şirin ve göze hoş görünür. Erkek çocuklarınız için tercih edebileceğiniz kıyafetler de böyledir. Bir erkek çocuk için alabileceğiniz onlarca farklı kategoride kıyafet bulunuyor. Kot pantolonlar ise hem özel günlerde hem de günlük hayatta çocuklarınıza giydirebileceğiniz yıldız parçalardan bir tanesidir. Erkek çocuk kot ölçüleri her yaş grubuna göre farklılık gösterir ve oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Erkek çocuklarda kot pantolon ve ceketler her yaşta tercih edilebilecek ürünlerdir. Hem bebeklerde hem de daha büyük erkek çocuklarda şık bir görünüme sahip olan bu kot pantolonları her yaş için bulabilirsiniz. Erkek çocuk kot bedenleri yetişkin insanlarda olduğundan daha farklıdır. Çocuğunuza pantolon alacağınız zaman yaşı, seçim yapmak için yeterli olacaktır. 3 yaş, 4 yaş ve 5 yaşlarından itibaren kot pantolon modellerini bulabileceğiniz gibi 10 yaş – 13 yaş aralığında erkek çocuklar için kot modellerini de bulabilirsiniz. Üstelik yalnızca kot pantolon değil, kot gömlek ve kot ceket modellerini de bu yaş aralıkları ile bulmanız mümkündür. Ölçüler genel olarak bu yaş aralığında çocukların gelişim göz önünde bulundurularak alınmış ve dikilmiştir. Erkek çocuklar için kot ürünleri farklı renklere sahiptir. Erkek çocuk kot renkleri arasında en bilineni herkesin aklına ilk sırada gelen mavidir. Mavinin açık ve koyu tonları tercih edilerek dikilmiş olan kot pantolon, gömlek ve ceketler çocuklarınızın günlük hayatta kullanımı için uygundur. Onların hareketlerini kısıtlamadan ve doğru bir tercih yapıldığı takdirde onları sıkmadan bir günü geçirmelerini sağlar. Erkek çocuklarda kot rengi olarak en çok tercih edilen bir diğer renk ise siyahtır. Siyah kot pantolonlar, her renk ile uyum içinde giyilebildiği için anne ve babalar tarafından sıklıkla tercih edilir. Siyah kotlar hem açık renk hem de koyu renk t-shirt, gömlek ya da kazaklar ile giyilebilir olduğu için kombin yapması oldukça kolaydır. Bu nedenle çocuklarınızı için kot pantolon alacaksanız siyah rengi değerlendirebilirsiniz. Erkek çocuklar için kot modellerinde lacivert, gri ve beyaz renkler de sıklıkla tercih edilir. Beyaz özellikle yaz aylarında giyilmesi uygun olan bir renktir. Sizlerde çocuklarınız için şık ve modern seçimler yapmak istiyorsanız farklı renklerde kot ürünlerini inceleyerek değerlendirebilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Erkek Çocuk Kot Pantolon Özellikleri

Erkek Çocuk Kot Özellikleri

Erkek çocuklar için kot ya da denim kumaş kullanılarak üretilmiş olan farklı ürünler vardır. Kot denince akla her ne kadar pantolon gelse de ceketler, gömlekler ve yelekler de en az pantolonlar kadar tercih edilen kot ürünlerdir. Erkek çocuk kot çeşitleri arasında yer alan her bir ürün kendi içinde farklı özelliklere sahiptir. İlk olarak erkek çocuk kot pantolonları, rahatlıkları ve üzerlerinde yer alan detaylar ile dikkat çeker. Yırtık, taşlama ya da eskitme detayları ile zenginleştirilebilen bu pantolonları bunun yanı sıra işlemelere de sahip olabilir. Özellikle erkek çocukların ilgisini çeken çizgi film karakterleri ve araba figürleri bu işlemelerin başında yer alır. Bir diğer detay ise bazı modellerin kenar şeritlere sahip olmasıdır. Sarı, kırmızı ya da mavi gibi farklı renklere sahip olan bu şeritler pantolonların hareketlenmesini sağlar. Pantolon modellerinde dikkat çeken bir diğer detay ise beden ölçüleridir. Erkek çocuk kot pantolonlar bir yaşından on üç, on dört yaş aralıklarına hatta daha büyük ölçülere de sahip olabilirler. Sizlerde çocuğunuzun yaşına uygun seçimler yaparak kot pantolon giydirebilirsiniz. Erkek çocuklar için kot kullanılarak üretilen bir diğer kıyafet ise ceketlerdir. Kot ceketler genellikle pantolonlar ile takım halinde ve aynı renklerde satılır. Kot ceketlerde kendi içlerinde farklı özelliklere sahiptir. Fermuarlı kot ceketler bulabileceğiniz gibi düğmeli modeller de bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra çocuklarınız için daha sportif seçimler yapmak istiyorsanız kapşonlu kot ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Kot ceketlerin en önemli özellikleri özellikle ilkbahar aylarında çocuğunuz için vazgeçilmez bir dış giyim ürünü olmasıdır. Sıcak tutmasının yanı sıra şıklığı ile dikkat çeker. Pantolonlarda görülen işleme detayları kot ceketlerde de yer alabilir. Erkek çocukların üzerinde sıklıkla görülen bir diğer ürün ise kot gömleklerdir. Kot gömlekler içlerine bir t-shirt giydirerek tamamlayabileceğiniz parçalardır. Farklı bedenlerde ve farklı renklerde olma özelliklerine sahiptir. Erkek çocuk kot özellikleri arasında yer alan bu detayları göz önünde bulundurarak çocuklarınız için uygun seçimler yapabilirsiniz. Hem özel günlerde hem de günlük hayatlarında kot kumaşlardan üretilmiş olan ürünleri tercih ederek çocuğunuz için hoş bir giyim tarzı yaratabilirsiniz.

Erkek Çocuk Kot Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek Çocuk Kot Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek çocuklar özellikle gelişme döneminde çok hareketli olabilirler. Orada oraya koşturup zıplarken, oyunlar oynarken de rahat olmayı hak ederler. Erkek çocuk kıyafetleri arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken ilk faktör elbette çocuğun rahat olup olmamasıdır. Çocuğun kot içerisinde rahat edebilmesi için ise uygun beden ölçülerinin seçilmiş olması gerekir. Alacağınız ürün pantolon, ceket ya da gömlek seçeneklerinden herhangi biri olduğunda çocuğunuzun yaşına uygun bir tercih yapmanız gerekir. Büyük ya da küçük seçimler kıyafetin giyilmesini önleyeceği gibi giyilmesi halinde de çocuğun hareketlerini çok büyük ölçüde kısıtlayacaktır. Örneğin küçük bir pantolon aldığınız zaman beli ya da bacakları çocuğu sıkacak ve koşmasını hatta yürümesini bile engelleyecektir. Büyük olması halinde de bel ve bacak bölümünde bolluklar meydana gelmesinin yanı sıra çirkin bir görünüme sahip olacaktır. Bunun yanı sıra aynı sorunlar ceket ve gömlek modelleri için de geçerlidir. Çocuklarda özellikle kot pantolon seçimi yaparken yırtık modellere dikkat edilmelidir. Alacağınız kotların çok yırtık olmamasına özen göstermelisiniz. Aksi halde çocuğunuzun her hareketinde bu yırtık biraz daha büyüyebilir. Erkek çocuk yırtık kot modelleri arasında seçim yapacağınız zaman mümkün olduğu kadar diz bölgesinin yırtık olduğu ürünlerden uzak durmalısınız. Çünkü çocuklar düşe kalka büyür. Herhangi bir düşme anında dizlerinin yaralanmaması için pantolon bir koruyucu görevi görmelidir. Fakat dizi yırtık pantolonlarda bu mümkün değildir. Çocuğunuza kot pantolon alacağınız zaman beli lastikli modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller çocukların rahat etmesi açısından iyi bir tercih olacaktır. Çocuklarınızı modaya uygun olarak giydirmeye özen gösteriyorsanız eskitme ve taşlama detayları olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun dışında açık ve koyu renkler arasında da seçimlerinizi yapabilirsiniz. Çocuklar özellikle bebeklik dönemlerinde hassas ciltlere sahiptir. Herhangi bir madde onların cildinin tahriş olmasına neden olabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için antibakteriyel ürünlere yönelebilirsiniz. Çocuklarınıza pantolon alacağınız zaman her birinin özelliklerini ve fiyat aralıklarını göz önünde bulundurarak onlar için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Erkek Çocuk Kot Fiyatları

Erkek Çocuk Kot Fiyatları

Erkek çocukların giyebilmesi için uygun olan onlarca farklı kot çeşidi bulunur. Kot pantolonlardan kot ceketlere kadar genişleyen bu ürün yelpazesinde bulunan ürünler farklı fiyatlara sahiptir. Erkek çocuk kot fiyatları hemen hemen her bütçeye hitap eden aralıklara sahiptir. Erkek çocuklar için özellikle kot pantolon fiyatlarının belirlenmesinde kullanılan kumaşın kalitesi oldukça önemlidir. Bazı kot kumaşları uzun yıllar kullanılabilecek kadar dayanıklı ve kaliteli iken bazı kumaşların kalitesi daha düşük olabilir. Bu da pantolonun fiyatını etkileyen bir faktördür. Fiyatları etkileyen bir diğer faktör ise kotların yaş aralığıdır. Yaş aralıklarına göre de fiyatlarda değişimler söz konusu olabilir. Bunun yanı sıra erkek çocuk kot yorum ve değerlendirmelerini de göz önünde bulundurmalısınız. Bu yorumlar size almak istediğiniz ürün hakkında diğer kullanıcıların deneyimleri açısından önemli bir yol gösterici olacaktır. Kullanıcı yorumları, çocuğunuz için almayı düşündüğünüz kot pantolonun kullanımı, kalitesi ve rahatlığı konusunda bilgiler verir. Diğer kullanıcılar tarafından yapılmış olan değerlendirme ve yorumlar arasında öneri ve tavsiyeleri de bulabilirsiniz. Erkek çocuk kot tavsiye ve önerileri sizleri çocuklarınız için düşündüğünüz doğru ürüne yönlendirebilir. Bu sebeple, bir ürünü satın almadan önce bir bütün halinde incelemeli ve yorumları dikkate alarak bir tercih yapmalısınız.