ERKEK ÇOCUK ŞORT

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Çocuk Şort

Ebeveynler, erkek çocuk şort seçimi ile hem yaz hem kış aylarında çocuklarının rahat ve ferah bir yaşam sürmesini sağlıyor. Hem esneklik hem de rahatlık bakımından birçok fayda sağlayan şortlar sadece ebeveynlerin değil, çocukların da ilk tercihi durumunda. Dışarıda oyun oynarken şortlar sayesinde rahatlıkla aktivitelerine devam eden erkek çocukları, oyun keyiflerinden bir an bile ödün vermiyor. Yaz aylarında dolaplarda kendilerine daha fazla yer bulan şortlar, pantolonlara kıyasla daha fazla çeşitlilik sunar. Renk ve model seçimleri çocukların zevklerine ve tarzlarına göre dizayn edilir. Çocukların tenlerinde herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaması için üretimlerine ayrıca dikkat edilen şortlar, ebeveynler tarafından güvenle tercih ediliyor. Şortlar hem pratik hem de kullanışlı olduklarından dolayı yaz aylarının vazgeçilmezlerindendir. Her çocuk oyun oynarken rahat olmak ister. Özellikle bol koşuşturmalı geçen yaz döneminde terlemeden, huzurla hareket etmek ister. Şortların değeri ise tam olarak burada anlaşılır. Şortlarda kullanılan kumaşlar, yaz aylarının şartlarına uygun olarak tasarlanmıştır. Çocukların yüksek temposuna ayak uyduran şortlar, terlemelerini geciktirir ve ferah bir şekilde oyunlarına devam etmelerini sağlar. Spor aktiviteleri için de uygun olan erkek çocuk şort çeşitleri , her ebeveyn tarafından tercih edilmektedir. Basketbol, futbol, tenis gibi sporlarda uzun eşofmanlardan ziyade şortlar tercih ediliyor. Hem konfor hem de rahatlık sağlayan şortlar, çocukların da vazgeçilmezleri arasında. Her ebeveyn çocuğunun hareket kısıtlılığına uğramadan, hayat kalitesinden ödün vermeden ve hatta hayat kalitesini yükselterek yaşamını sürdürmesini ister. Erkek çocuk şortları ise ebeveynlerin bu düşüncesini sonuna kadar desteklemektedir. Çocukların yaz aylarında hayat kalitesini de arttıran şortlar, oyun sırasında herhangi bir rahatsızlık vermemektedir. Şortlar genellikle t-shirt ile kombin edilerek giyilir. Çeşitli renkler ve dizaynlarla çocukların beğenisine sunulan şortlar, çocukların göz zevkine göre üretilir. Küçük yaş gruplarında tercih edilen şortlar daha renkliyken, yaş grubu büyüdükçe renkler çocuksu tonlardan uzaklaşır. Erkek çocuk şortları kendi içerisinde çeşitlilik gösterir. Kumaş, renk ve dizayn bakımından farklılıklar gösteren şortlar, çocukların zevkine göre üretilir.

 Kaliteli Erkek Çocuk Şortları

Kaliteli Erkek Çocuk Şortları

Moda ve tasarım sektörünün her geçen gün gelişmesiyle birlikte ortaya çıkan farklı tarzda şortlar çocukların da dikkatini çekmektedir. Şortlarda kullanılan kumaşlar, şortun çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Deniz için üretilen şortlar ile gündelik hayatta giyilen şortların üretim sürecinde farklılıklar görülür. Gündelik hayatta tercih edilen şortların üretiminde genellikle pamuk ağırlıklı kumaşlar tercih edilirken, deniz şortlarında ise genellikle polyester kumaş tercih edilir. Erkek çocuk şort renkleri şortun modeline ve dizaynına göre farklılık gösterebilir. Çocuk şortları genellikle canlı renklerden oluşur. Şortların canlı renklerden oluşmasının en önemli nedeni çocukların ruh halini daha iyi yansıtabilmeleridir. Çocuk şortları genellikle iplidir ve bu sayede çocukların bel kısmını oldukça iyi sararak herhangi bir hareket kısıtlamasına neden olmaz. Çocuklar için özel üretilen şortlar, esnek yapıları sayesinde spor aktivitelerinde çocukların yoğun temposuna ayak uydurur ve aktivitelerin en önemli ihtiyaçlarından biri olarak değerlendirilir. Her şort farklı spor branşına uygun olacak bir şekilde spesifik içeriklerle üretilir. Her spor branşında kullanılan kumaş ve ürün çeşitliliği değişmektedir. Erkek çocuk şort ölçüleri çocukların fiziksel özelliklerine oldukça iyi uyum sağladığından dolayı herhangi bir aktivite esnasında rahatsızlık vermez. Futbol antrenman şortu, basket şortu, deniz şortu, tenis şortu ve jimnastik şortu gibi sportif aktivitelerde çoğunlukla kullanılan şort modelleri, spor sever çocuklar ve ebeveynleri tarafından tercih edilmektedir. Bu tür spor aktiviteleri için üretilmiş şortlar dayanıklı yapıları ile göz doldurur. Yoğun tempoya uzun süre dayanıklı olan bu şortlar, görsel olarak da kullanıcılarını memnun etmektedir. Spor şortlarda kullanılan kumaşın dokusu ve yapısı, çocukların spor ve aktivite esnasında performansını artırmasını sağlar. Şortlar, olası bir düşme durumunda ise dayanıklı yapısı sayesinde çocukların sakatlıklardan en iyi şekilde kurtulmasını sağlar. Spor şortları genellikle diz seviyesindedir ve genellikle polyester ya da pamuk kumaş kullanılır. Astarlı yapısı sayesinde terlemelere karşı ekstra önleyici olan bu şortlar, spor esnasında konfordan ödün vermez. Erkek çocuk şortları diz kapağının üstünde ve altında olacak şekilde ikiye ayrılır. Diz kapağının altında olan şortlar genellikle basketbolda kullanılırken, diz üstünde olan şortlar genellikle futbolda kullanılır. Deniz şortları ise tercihe göre uzun ya da kısa olarak değişiklikler göstermektedir. Ürünleri sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Erkek Çocuk Şort Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek Çocuk Şort Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Şortlar kullanımına göre değişiklik göstermektedir. Günlük hayatta tercih edilen şortlar genellikle kot ve pamuk kumaşlardan üretilir. Eğer şortlar gündelik hayatın dışında tercih edilecekse kumaşların farkları göz önünde bulundurulmalı. Erkek çocuk şort kemerli modelleri genellikle t-shirt ya da gömlek ile kombin edilerek gündelik hayatta tercih edilebilir. Ebeveynler çocuklarının kıyafetlerine karar vermekte zorluk çekse de yaz aylarında tercih edilen şortlar sayesinde kolaylıkla kombinler belirlenebilir. Kemerli modeller çocukların bel bölgesini rahatsız etmemekle beraber, kolay kullanım da sunar. Çocukların bel bölgesine göre rahatlıkla uyum sağlayan kemerler, çocuklar tarafından da kullanılacak bir şekilde üretilmiştir. Bu sayede hem çocuklar küçük yaşta giyinmeyi öğrenir hem de küçük motor becerilerinin gelişmesini sağlar. İpli modeller genellikle gündelik giyim için uygundur. Konfor bakımından kemerli şortlarda kıyasla daha rahat olan ipli modeller, çoğunlukla pamuk kumaştan üretilir. Çocuklar ipli şortları ister ev içerisinde ister dışarıda oyun oynarken tercih edebilirler. Her çocuğun dolabında mutlaka bulunması gereken ipli modeller, rahatlıkla çocuklar tarafından giyilmektedir. İpli modellerin diz altı ve diz üstü modelleri mevcuttur. Diz üstü ve diz altı olan şortlar farklı amaçlarla kullanılabilirler. Diz üstü şortlar genellikle futbol oynayan çocuklar tarafından tercih edilirken, diz altı şortlar basketbol oynayan çocuklar tarafından tercih edilir. Erkek çocuk kapri modelleri diğer şortlara kıyasla daha uzundur. Diz altı olan şortlara benzer olan kapri modelleri çeşitli kumaşlarla üretilmektedir. Kaprilerde şıklık ve rahatlık ön plandadır. Dizleri koruyan yapısı ile çocukların dizlerini koruyan kapriler, güvenlik bakımından da diğer şortlara nazaran ön plana çıkmaktadır. Bu sayede çocuklar kapri giyerken hem güvenlikli bir şekilde hem de konforlu bir şekilde oyunlarını oynamaya devam edebiliyorlar. Çocukların zevklerine göre özenle tasarlanan kapri modelleri hem çocukların hem de ebeveynlerin beğenisine sunulmaktadır. Kapriler, çocukların pozitif enerjilerini desteklemek adına renkli ve farklı tasarımlarla üretilir. Tarz sahibi olan çocuklar için de farklı kreasyonlarla desteklenen kapri ve şort modelleri, birçok çocuk tarafından severek giyilmektedir. Tasarımlarda kullanılan geniş renk seçeneği sayesinde her çocuk kendi modasını yaratabilir ve erkek çocuk giyim ürün yelpazesinde kendine uygun ürünü seçebilir.

Bahar ve Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Şortlar

Bahar ve Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Şortlar

Yazın habercisi olan sıcak havalarla birlikte giyim şekilleri de değişiyor. Yetişkinler kendi kıyafetlerini seçmekte zorlanmasalar bile çocuklar o konuda yeterli bilince sahip değiller. Bu yüzden ebeveynler, çocuklarına giyim konusunda yardımcı olur. Ebeveynler çocuklarına sıcak havalar için şortları uygun görürler. Esnek ve rahat yapıları ile çocuklarının günlük yaşamında kaliteli zamanlar geçirmesini sağlayan aileler, şortları tercih etmektedir. Şort tercihleri aileler tarafından yapılsa bile bazı zamanlar çocuklar kendi kıyafetlerini seçmek isteyebilirler. Şortları çocukların zevklerine göre tasarlayan markalar sayesinde çocuklar kendi giyim alışverişlerini gönül rahatlığı ile yapabilirler. Özellikle şortlar konusunda çocukların önünde çok büyük bir ürün yelpazesi var. Günden güne gelişen ve değişen moda sektörü ile birlikte markaların pazarlama teknikleri de değişmiş durumda. Hem genel kitleye hitap edip hem de bireylerin beğeneceği ürünler çıkarmaya özen gösteren markalar, çocukları da unutmadı. Çocuklara özel dizayn edilen ürünler, eğlenceli ve renkli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Erkek çocuk şort ölçüleri her çocuğun bedenine göre tasarlanmıştır. Her markanın farklı bedeni bulunmaktadır. Ürünlerin ipli ve kemerli oluşu da ürünlerin kullanımını kolaylaştırmaktadır. Ürünler, çocukların ortalama karın-bel bölgelerine göre belirlenir ve üretimi belirli verilere dayanarak yapılmaktadır. Vücudun rahat olmasını sağlayan şortlar ve kapriler sayesinde denize giderken, seyahat yaparken, oyun oynarken, plajda ve evde çocuklar ve ebeveynleri tarafından tercih edilmektedir. Çeşitli modellere ve renklere sahip olan şortlar farklı kombinlerle kullanılabilir. Şortlar tercihe göre t-shirt ya da gömlekle giyilebilir. Genellikle kot şortların üstüne gömlek ya da t-shirt tercih edilirken, penye şortların ve kaprilerin üstüne askılı ya da kollu t-shirt giyilmektedir. Elbette kendi kombinini yaratmak isteyen ve kalıplara sığmak istemeyen çocuklar için daha onlarca kombin bulunmaktadır. Çocuklar kendi tarzlarına uygun şık, spor ya da rahat kombinleri belirleyebilmek için şortlar ve kapriler arasında seçim yapıyor. Baskılı, düz ya da renkli modelleriyle çocukları karşılayan bu modeller, her senenin kreasyonunda yenilenmektedir. Çocuklar, çizgi filmlerde izlediği ve hayalini kurduğu kahramanların baskılı hallerini kaprilerde ve şortlarda bulabilir, seçimlerini buna göre yapabilir. Takımların lisanslı ürünlerini de barındıran şort modelleri, tuttuğu takımın şortunu giymek isteyen çocukların ilk tercihi oluyor. Lisanslı olan modeller t-shirtler ile kombin edilmiş bir şekilde set olarak ya da tek şort olarak da satılmaktadır. Lisanslı şortları tek başına kullanan çocuklar düz renk bir t-shirt ile şortu kombinleyebiliyor.

Her Markada Farklı Model Şortlar

Her Markada Farklı Model Şortlar

Şortlar, markalarına göre değişiklik gösterir. Her markanın kendine göre belirlediği bir ürün çeşitliliği vardır. Bu çeşitlilik, markalar arası rekabete ve bunun sonucunda kaliteli ürünlere dönüşür. Kaliteli ürünlerin yelpazesi genişledikçe müşteri memnuniyeti de üst safhalara ulaşır. Her marka kendi karakteristik özelliklerini şortlarına yansıtır ve çocukların seveceği tarzları da belirleyip ürünlere adapte eder. Erkek çocuk şort baskılı modelleri, çocukların sevdiği çizgi film kahramanlarıyla donatılmıştır. Baskılı modeller ile birlikte çocuklar hem hayallerinde süslediği kahramanı şortunda taşır hem de ferah bir şekilde hayatına devam eder. Ürün üreticileri, çocuk giyim konusunda oldukça hassas davranıyor. Çocuklar yetişkinlere nazaran daha tempolu bir hayat geçirdiklerinden dolayı giydikleri kıyafetler de buna uygun olmalı. Şortlarda ise bu durum markalar tarafından iyice analiz edilip terlemeyen kumaşları çocuk giyiminde kullanmaları ile karşımıza çıkıyor. Çocuk giyiminde ter tutan bir kumaş tercih etmek çocukların hastalıklarına davetiye çıkaracağından dolayı, markalar özellikle şortlarda ter tutmayan kumaşlar kullanmaktadır. %100 pamuk olmayan kumaşlar teri tamamen emmediğinden dolayı vücut ile giysi arasında ter tutumuna neden olur. Antibakteriyel bir ortam sağlamak adına, çocukların ter tutmayan şortları tercih etmeleri hem ciltte oluşacak sorunların hem de genel sağlık sorunlarının önüne geçecektir. Şortların kumaşının yanı sıra kumaşta kullanılan boyanın kalitesi de çok önemlidir. Kalite konusunda sorun yaşayan markalarda kalitesiz ve sağlıksız boyalar kullanılabiliyor. Çocukların terleme durumunda ise kullanılan kalitesiz boyaların sağlık açısından tehlike oluşturma olasılığı artıyor. Bu durumun önüne geçmek için kaliteli markaların şortları çocukların sağlığı açısından daha faydalı olacaktır. Her yaş aralığı için şort bulunmaktadır. Şortlar, yaş aralığına göre ayrılırken hem beden farkı gözetilir hem de dizayn farkı göz önünde bulundurulur. 3-4 yaş arası çocukların giydiği bir şort, 7-8 yaş bir çocuğa hem beden olarak hem de tasarım olarak uymayacaktır. Çünkü 7-8 yaş çocuklar, 3-4 yaşla kıyaslandığında giyim bilincine erişmiş çocuklardır. Bazı konularda fikir beyan etme çağı gelen çocuklar, 3-4 yaşına uygun olan baskılı ve daha renkli olan şortları giymeyi istemezler. Bu yüzden markalar, her yaş grubunu detaylıca analiz ederek çocukların giymek isteyecekleri şortları üretirler. Bu üretim süreci öncesinde yapılan araştırmalar sonucu genellikle çocukların büyüdükçe renkli giysilerden uzaklaştığı görülmüştür. Özellikle erkek çocuk şortlarında belli bir yaştan sonra düz renkler tercih edilirken, baskılı ve desenli şortlar daha az ön plandadır. Tercihe göre çocuk takım elbise sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Ferah ve Kaliteli Şortlar

Ferah ve Kaliteli Şortlar

Erkek çocuk şortlarının en büyük tercih edilme nedenleri ferah ve kaliteli oluşudur. Çeşitli model ve renklerle şortlar her zamana ve her mekana ayak uydurmaları ile bilinirler. Özellikle bahar ve yaz ayları geldiğinde çocukların vazgeçilmezi olan şortlar, birçok faydasıyla çocukların ilk tercihi olmuş durumda. Çocuklar oyun oynarken hem hayat kalitesinden ödün vermek istemezler hem de terlemek istemezler. Kaliteli şortlar ve kapriler ise bu beklentilerin hepsini karşılamaktadır. Pantolon ile oyun oynayamayan, uzun eşofmanlarla rahat hareket edemeyen çocuklar şortları tercih etmektedir. Şortların çeşitli oluşu da çocukları mutlu etmektedir. Her çocuğun dolabında çeşit çeşit bulunan şortlar ve kapriler ister dışarıda top oynarken, ister evdeyken giyilebilir. Şortların kolay kombin edilebilir oluşu da ebeveynler tarafından olumlu karşılanıyor. Çoğu zamana çocuklarına bir şeyler giydirmeye çalışırken zorlanan anne babalar, şortlar ile t-shirtleri ya da gömlekleri kombinleyerek çocuklarına güzel bir giyim tarzı oluşturabiliyorlar. Siyah erkek çocuk şort diğer modeller arasında en çok tercih edilen şort çeşidinden biridir. Yardımcı üst giyim ürünleri ile kolay kombinlenebilen bir renk olan siyah, ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Özellikle yaş grubu yüksek olan erkek çocuklar siyah rengi tercih ediyor. Günlük aktivite dışında tercih edilen şortlar genellikle deniz şortları oluyor. Deniz şortu erkek çocuğu tarafından tercih edilen, genellikle astarlı olan bir şort türüdür. Bu tür şortların kumaşları genellikle polyester olmaktadır. Çeşitli dizaynlara sahip olan deniz şortları, her çocuğun tercih edeceği şekilde dizayn edilmiştir. Bazı deniz şortları baskılı ve ipli olmasına karşın, bazılarında baskı bulunmamaktadır. Düz renklerle de üretilebilen deniz şortları, her renkte tercih ediliyor. Deniz şortlarının uzunluğu ise modele göre değişiklik göstermektedir. Bazı deniz şortları diz mesafesinin üstündeyken, bazı deniz şortları diz mesafesinin altındadır. Diz mesafesinin altında olan deniz şortları denize ya da havuza girildiğinde kısa şorta göre daha fazla su tutmaktadır ve daha çok hacimlenmektedir. Rahatlık ve konfor bakımından kısa deniz şortu uzuna oranla daha iyi gözükse bile kullanım bakımından uzun şortun da kendine has olumlu özellikleri vardır. Yüzme esnasında vücudu daha iyi kavrayan uzun deniz şortu, bazı kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Şortların genel olarak fiyatları modellerine göre ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Kış aylarına hazırlık için mont, kaban ve trençkot sayfamızdaki ürünlere bakabilirsiniz.