ERKEK ÇOCUK ALT & ÜST TAKIM

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Çocuk Alt & Üst Takım

Alt üst takım çeşitleri çocuk giyim için hem şık hem de pratik bir çözüm olduğu için her zaman revaçta. Erkek çocuk takım ile alt ve üst olarak ayrı ayrı kıyafet bakmanıza da gerek kalmayacak. Buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Alt & Üst Takım Modelleri

Alt & Üst Takım Modelleri

Yeni doğan alt üst takım veya erkek bebek alt üst takım modellerinden sonra sıra erkek çocuk alt üst takımlara gelir. 1 yaştan itibaren bulabileceğiniz bu modeller ta çocuğunuzun ta 14 yaşına, yani ergenliğine kadar uzanan geniş beden seçeneklerine sahiptir. Alt üst takımlarda bir üst parça bir de alt parça bulunur. Böylece iki parçayı ayrı ayrı alıp hem renklerle temayı uydurma hem de bedenini tutturma zahmetinden kurtulursunuz. Erkek çocuk giyim vazgeçilmezlerinden olan alt üst takımlar genelde günlük kullanımı hedefler. Yazlık ve kışlık modeller ayrıdır. Yazlık modellerde bir tişört veya kolsuz bluz ile bir şort veya kısa pantolon vardır. Kışlık modellerde ise üst için uzun kollu bluz, gömlek veya sweatshirt; alt için pantolon veya eşofman dahil edilebilir. Bazı takımlarda şapka veya pantolon askısı da yer alabilir. Spor türleri ve bilhassa lisanslı takım ürünleri bu takımlardaki en yaygın desenlerden.

Alt & Üst Takım Seçerken

Alt & Üst Takım Seçerken

Çocuğunuz için alt üst takım kıyafet seçerken ürün bilgilerinde yaş aralığını ve bedeni kontrol etmeyi unutmayın. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu takımların yaş aralığı çok geniş. Çocuğunuz için çok küçük ya da çok büyük bir takım satın almak istemezsiniz. Elbette sadece yaş aralığı yeterli değil. Çocuğunuzun bedeni yaşından küçük ya da büyük olabilir. Üstelik, markaların bedenleri farklılık gösterebilir. Dolayısıyla, ideal bedeni biraz da deneme yanılma yöntemiyle bulmanız gerekecek. Çocuğunuz artık bebek olmadığı için cildi kumaşlara eskisi kadar hassasiyet göstermese bile siz yine kaliteli pamuk ve yün gibi doğal kumaşlardan kaçınmayın. Ve yine çocuğunuz bebeklikten çıktığı için kendi kararlarını verebileceği aklınızda olsun. Tabii ki sağlık ve rahatlık kriterleriniz olacak ama onun da fikrini alarak kıyafetlerin dolabın bir kenara atılmasının önüne geçmek elinizde.

Alt & Üst Takım Fiyatları

Alt & Üst Takım Fiyatları

Erkek alt üst takım fiyatları markadan markaya, modelden modele ve yaş aralığına göre değişiklik gösterebilir. Çeşitlilik geniş olduğu için hem sizin hem de çocuğunuzun beğendiği modeller arasından bütçenize uygun ürünler bulmakta zorlanmazsınız. Adidas alt üst takım, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray takımları ve daha birçok markanın ürünlerini burada bulmanız mümkün. Erkek çocuk giyimi alt üst takımdan ibaret değil elbette. Parçaları ayrı ayrı incelemek isterseniz tişört, gömlek, eşofman, pantolon, şort ve daha birçok ürünü içeren erkek çocuk giyim kategorimize mutlaka göz atın.