Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Beden

Başka bir kelime deneyin

Marka

Dmb
Mnk
Alg
DMB
Mdm
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Erkek Çocuk Alt & Üst Takım

için 2,856 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Erkek Çocuk Alt Üst Takım

Günümüzde erkek çocuk alt üst takım modelleri alındığı zaman tam bir kombin olarak alınması nedeniyle oldukça rağbet görmektedir. Birçok çeşidi olması nedeniyle de çocuklar tarafından oldukça beğenilmektedir. Hem çocukların üzerinde takım olarak giyilen kıyafetlerin daha güzel durması sebebiyle hem de küçük çocukların bu tarz kıyafetleri daha çok sevdiğinden nerede olursanız olun çevrenize baktığınızda bu tarz kıyafetleri görebilirsiniz. Bazı anneler kombinleme açısından daha az uğraştırıcı olduğu için de tercih etmektedir. Birçok çeşidiyle çocuğunuzun zevkine uygun takımı daha kolay bulacağınızdan erkek çocuk alt üst takım en çok tercih edilenler arasındadır. Gerek pamuklu olsun, gerek renkli gerekse desenli olsun her yaşta çocuğun giyebileceği takımlar vardır. Çocuklar dilediği tarzda takımı seçerek kendi gardıroplarını düzenleyebilirler. Özellikle lisanslı olanlar çocuklar ve aileleri tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Öyle ki bazı takımlar oldukça sevilmekle kalmayıp çocuklar bu takımları hem dışarıda hem de uyurken giymekte ve üstlerinden hiç çıkartmak istememektedirler. Çocuklar en değerli varlıklardır. Bu yüzden arama kriterleriniz onların mutlulukları ve konforu olmalıdır. Kimse kendi kafasına göre aldığı bir takımın çocuğu tarafından hiç giyilmemiş bir şekilde dolap köşelerinde eskimesini istemez. Çocuğunuzun ilgi alanına ve zevklerine göre dilediğiniz takımı alarak çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz. Bunun için de birçok çeşidin tek bir yerde toplandığı sayfamızı çocuğunuza göstererek beraber seçebilirsiniz. Şimdi siz de çocuğunuzun üstünden hiç çıkarmak istemeyeceği takımı almak istiyorsanız erkek çocuk alt üst takım çeşitleri bakımından oldukça zengin olan ürün sayfamızı yakından keşfedebilirsiniz.

Erkek Çocuk Alt Üst Takım Modelleri

Erkek Çocuk Alt Üst Takım Modelleri

Lisanslı kıyafetler dünyaca ünlü markaların, futbol kulüplerinin ya da sinema veya çizgi film karakterlerinin belirli haklar karşısında kısıtlı bir süreyle servis edildiği kıyafetlerdir. Bu sayede hem çocuklar sevdikleri ve izledikleri şeylere kavuşma fırsatı yakalar hem de markalar bunun reklamını yapmış olur. Geçmişten günümüze de oldukça popüler olan bu kıyafetler özellikle futbol kulüplerinin kıyafetleri söz konusu olunca babalar ve çocukları için oldukça önemli olmakla birlikte günümüzde de oldukça meşhurdur. Daha yeni doğmuş bebeği için bile babalar tuttuğu takımın lisanslı kıyafetini almadan edemez. Sokakta futbol maçı yapan çocuklar ise lisanslı alt üst takımları ile o maçlara çıkarlar ve tuttukları takımın armasının olduğu kıyafetlerini gururla taşırlar. Bu yüzden lisanslı ürünlerin hepimizin hayatında önemli bir yeri vardır. Lisanslı ürünler sadece futbol kulüpleriyle sınırlı değildir. Çocukların sevdiği çizgi film karakterinden süper kahramana birçok çeşitli ve renkli alt üst takımları vardır. Batman’den Örümcek Adam’a, Spiderman’den Mickey Mouse’a erkek çocukların çokça seveceği birçok çeşitli alt üst takımı bulunmaktadır. Bunlar dışında markalı ya da logolu takımlar da üretilmektedir. Çocukların bayılacağı her çeşit erkek çocuk lisanslı alt üst takım sayfamızda mevcuttur. Seçim tamamen size ve çocuğunuza aittir. Dilerseniz sizin ya da çocuğunuzun hoşuna giden bir takımı bu sayfa üzerinden hemen satın alabilirsiniz hatta sayfamızda bulunan baba-oğul lisanlı takımlar ile de çocuğunuzun yüzünüzü güldürebilirsiniz. Fiyatlar takımdan takıma değişiklik gösterebileceğinden erkek çocuk alt üst takım fiyatları için en doğru bilgiyi sayfamızdan alabilirsiniz.

Çocuğunuzun İlgisini Çekecek Alt Üst Takım Özellikleri

Çocuğunuzun İlgisini Çekecek Alt Üst Takım Özellikleri

Pamuk, dünya genelinde giyim üretiminde en yaygın kullanılan doğal kumaştır. Her yıl 25 milyon tondan fazla pamuk balyası üretildiği tahmin edilmektedir. Doğal bir lif olan pamuk, yenilenebilir bir kaynaktır ve biyolojik olarak parçalanabilir. Doğal bir elyaf çeşidi olan pamuk elyaflar antik çağdan beri kullanılmaktadır. Doğal bir elyaf olduğu için de polyester ve akrilik gibi sentetik elyaflara kıyasla neredeyse hiç kimyasal içermez. Annelerin çocukların kıyafetlerinde çocuklarının rahatlıklarını göz önünde aldıkları için birinci tercihleri şüphesiz ki pamuklu takımlardır. Bu takımlar tozlara doğal olarak dayanıklıdırlar ve tahriş etmezler. Pamuk lifleri doğal bir lif olduğu için alerjik bir reaksiyona veya kaşındırmaya sebep olmaz. Egzama ya da döküntü gibi cilt problemlerine eğilimli ailelerde ve çocuklarda birincil tercih kesinlikle pamuklu kıyafetler olmalıdır. Birçok uzman yeni doğan bebeklerde tozu ittiği ve cildi koruduğu için sadece %100 pamuktan yapılmış kıyafet giyilmesi gerektiğini savunmaktadır. Ayrıca pamuk bir doğal kumaş olduğu için hava alabilir ve bu sayede vücudun nemini emmeye yardımcı olur. Yazın kumaş hava aldığından serin tutmakla beraber kışın da sıcak tutan bu takımlar, dört mevsim de giyilebilme özelliğine sahiptirler. Oldukça çok yönlü bir kıyafettir. Pamuklu giysilerin güzel kokular yaydığı ve solunum problemini azalttığı bilinmektedir. Bu giysiler sadece yumuşak değil, aynı zamanda dayanıklı ve rahattır. Çoğu çocuk kıyafeti üreticisi, ürünleri için pamuk kullanır. Bu doğal kumaş, çocuklar tarafından sert bir şekilde giyilebilir ve dikkatsiz kullanılabilir ama yine de görünüşünde neredeyse hiçbir problem oluşmaz. Pamuklu kıyafetler tekrar tekrar yıkanabilir ve çocuğunuzun çabuk uzamasından şikayetçiyseniz genişleme bakımından çocuğunuz içim oldukça uygundur. Siz de çocuğunuzun böyle bir takım içinde rahat etmesi ve konforu hissetmesini istiyorsanız erkek çocuk pamuklu alt üst takım modellerimizi sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Erkek Çocuk Alt Üst Takım Elbiseler

Erkek Çocuk Alt Üst Takım Elbiseler

Erkek çocuk renkli alt üst takım çeşitleri ile çocuğunuzun en sevdiği renkteki takımı alarak çocuğunuza sürpriz yapabilirsiniz. Ayrıca renk renk takımlar olduğu gibi kışlık ve yazlık takımlar da mevcuttur. Uzun takımlar ile çocuğunuzun beklenmeyen soğuklara karşı hazırlıklı olmasını isteyebilirsiniz. Yazlık ve kışlık modeller ile sizi hem kombin zahmetinden kurtarmak hem de alt veya üst takımlarda beden sıkıntısı çekmemesini sağlamak hedeflenmektedir. 1 ve 14 yaş aralığında doğumdan ergenliğe kadar geniş beden aralığının bulunduğu sayfamızdan istediğiniz tercihi yapabilirsiniz. Bu dönemde çocuklar birbirinden daha kolay etkilendiği gibi, çevresindekilerin tarzını da yakından takip ediyor. Erkek çocuk alt üst takım kombinleri ile çocuğunuzun tarzına yeni bir soluk getirebilir, çocuğunuzun takip edilen bir tarzı olmasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun altına ve üstüne ayrı ayrı kıyafet arayıp uydurmaktansa bu takımlar hem kolaylık hem de zaman açısından idealdir. Çeşitleri sebebiyle de çocuğunuzun beğendiğini alıp onun da severek giymesini sağlamanız çok kolaydır. Ayrıca kanguru cepli modeller ile çocuğunuzun ilgiyle kıyafet seçmesini sağlayabilirsiniz. Çocuğunuza kıyafet seçerken bilgilendirme kısmına ve yaş aralığın dikkat etmelisiniz. Yaş aralığı ile bedeni uyuşmama ihtimaline karşı beden tablosunu da kontrol etmeniz doğru bedeni bulmanız açısından daha iyi olacaktır. Erkek çocuk baskılı alt üst takım modellerimizde Minecraft’tan Pijamaskeliler’e oldukça geniş bir ürün yelpazesi mevcuttur. Ayrıca hayvan baskıları ile çocuğunuzun en sevdiği hayvanın takımını giymesini sağlayarak çocuğunuzun yüzündeki gülümsemeyi artırabilirsiniz.