Tulum & Salopet

Erkek çocuklar için tulum ve salopet modelleri günlük hayatta çok tercih edilmektedir. Çocukların gün içerisinde rahatça hareket edebilmesine, oynayabilmesine imkan tanıyan salopet ve tulum modellerinin birçok farklı çeşidi kategorimizde bulunmaktadır. Farklı renk, kumaş ve kesime sahip salopet ve tulum modelleri arasından çocuğunuz için en iyisini ve bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Tulum Çeşitleri Nelerdir?

Tulum Çeşitleri Nelerdir?

Kategorimizde bulunan çocuk tulumları birçok değişik seçenekle çocukları sevindiriyor. Çocuklar için eğlenceli desenlere sahip olan modellerden tutun da kostüm olan tulumlara kadar birçok farklı ve değişik modeli bulabileceğiniz çocuk erkek tulum kategorimizde, ERDEM, Koton, Mother Love, Thermoform, Tuc Tuc, Vertbaudet, Zeyland gibi kaliteli markaların modellerini bulabilirsiniz. Erkek tulum modelleri arasında, kayak, uyku, kostüm çeşitleri bulunuyor. Kayak erkek çocuk tulum modelleri, yüzde yüz su geçirmez kumaş ve dikişlerden üretiliyor. Bebek uyku tulumu modelleri yumuşak ve rahatlatıcı kumaşlardan hazırlanıyor. Kostüm tulum modelleri, sinemanın en bilinen kahramanlarının kıyafetlerini çocuklarımıza uygun bedenlerde sunuyor. Çocuklar için eğlenceli seçimler sunan kostüm tulum modelleri, özellikle doğum günlerinde, kutlamalarda tercih ediliyor.

Salopet Çeşitleri Nelerdir?

Salopet Çeşitleri Nelerdir?

Salopet tulum bebek ve çocuk modelleri, mevsimlik kumaşlara göre değişik çeşitlere sahip bulunuyor. Yaz ayları için keten, ince kot, şile bezi gibi kumaşlardan üretilmiş kısa kollu ya da kolsuz salopet modelleri bulunmaktadır. Kış ayları için içi kürklü ve polarlı astronot tulum ya da salopet modellerinden tercih edebilirsiniz. Salopet erkek bebek modellerinde Zeyland markasında, kot, keten gibi birçok farklı kumaştan kısa ve uzun salopet modellerinden seçim yapabilirsiniz. Kategorimizde, 10 Is Shoes, A.L.M Kids, Aziz Bebe, Carter's, Cvl, Denokids gibi birçok farklı markadan salopet tulum modelleri bulabilirsiniz.

Tulum ve Salopet Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Tulum ve Salopet Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Salopet bebek tulum modelleri, tüm bedeni sardığı için bedene tam oturmalıdır. Tulum ve salopet modelleri askılı olduğu için yukarıdan ayarlanabilir kıyafetlerdir. Ancak beden kesimi bol olduğunda askılar düşecek, çocuğun üzerinden kayıp rahatsız edecektir. Erkek çocuk salopet tulum alırken dikkat etmemiz gereken bir başka önemli husus, tulum ve salopetin hazırlandığı kumaş ve materyallerin nitelikleridir. Çocuk kıyafetleri alırken ürünlerde kullanılan kumaşlara mutlaka dikkat ediniz. Çocuk giysi modellerinin kumaşları, antibakteriyel, antialerjik ve daha da önemlisi antikanserojen olmalıdır. Kalitesiz kumaşlarla hazırlanan salopet tulumlar içerdikleri kaynağı belirsiz boyalarla kansorejen etkiye sahip bulunabilirler. Bu yüzden çocuk elbiseleri seçerken kumaş kalitesine, antialerjik ve antikanserojen olmasına dikkat etmekte fayda var. Tulum ve salopet modelleri ve çok daha fazlası için Erkek Çocuk kategorimize uğramayı unutmayın.

Tulum & Salopet

için 174 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(18)
(17)
(15)
(14)
(13)
(12)
(9)
(9)
(5)
(5)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

(1)
(1)
(2)
(3)
(1)
(2)
(4)
(1)
(1)
(1)
Mayoral (8)
(1)
(1)
(3)
U.S.Polo (46)
Zeyland (17)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL