Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Beden

Başka bir kelime deneyin

Marka

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Sünnet

için 101 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Sünnet Kıyafeti

Birçok farklı modelde üretilen sünnet kıyafeti, çocuklara özel olarak seçilerek temin edilir. Tek bir modelde tasarlanmayan sünnet kıyafetleri, birçok farklı modelde üretilir. Bu ürünler arasında da klasikleşmiş ve sık seçilen modeller bulunur. İçerisinde pek çok parçanın bulunduğu kostümler eksiksiz bir şekilde temin edilir. Beyaz ya da krem renkli bir gömlek, üzerine sünnet yeleği, beyaz ya da krem renkli bir pantolon ve aynı renklerde bir ayakkabı kostümlerin temel parçalarıdır. Bunlara ek olarak üzerinde pul ve tüy detayı olan asa, sünnet tacı ve sünnet pelerini de takımlar içerisinde bulunur. Ayrı olarak sünnet papyonu ve üzerinde maşallah yazan bir bant da bulunur. Tüm bu parçalar takım halinde satıldığı gibi tek bir şekilde de piyasada yer alırlar. Kostümlerin haricinde sünnet elbisesi çeşitleri de sıklıkla tercih edilen kıyafetler arasındadır. Kaftan, şehzade, padişah ve Osmanlı temalarının hakim olduğu bu kıyafet tasarımları da rağbet görürler. Sünnet kıyafetlerini çocuklar adına aileler satın alırlar. Ailelerin bu tür satın alımlarda dikkat etmeleri gereken birtakım hususlar bulunur. Bunların başında da çocuklar yaş ve bedenleri gelir. Çocuklar genelde küçük yaşlarda sünnet edildiği için düğüne dair fazla bir anısı olmaz. Bebekler için alınacak 1 yaş sünnet kıyafetleri , tam teşekküllü olma zorunluluğu taşımayabilir. Aynı şekilde 2 yaşındaki bebekler için alınması düşünülen takımlar için de bu durum geçerlidir. Yaklaşık 3 yaşından sonra hatırlamaları daha olası olduğu için, bu yaştan itibaren tüm ekipmanlara sahip olmak gerekir. Sünnet kostümlerinin her parçalarının bedeninin önemli olması haricinde pantolon seçiminde daha özenli olmak gerekir. Rahat bir sünnet düğünü geçirebilmeleri için pantolon bedenine dikkat edilmelidir. Pantolonların içlerine giyilmek üzere alınan külotların da ağ kısımlarının dar olduğu modellerden kaçınılmalı. Bedene uygun kaliteli her bir ürün ile oluşturulan takımların haricinde uygunluğu görülen parçalar ayrı ayrı tek halde de tercih edilirler. Hemen hemen yakın tasarımlara sahip olan parçalar sayesinde ayrı parçalardan takım oluşturmak da zor olmaz. Çocuklar eğer kendileri seçim yapabilecek yaştalarsa, onların zevkine göre seçim yapmak çok daha iyi olacaktır.

Her Yaştan Çocuğa Uygun Sünnet Kıyafeti Modelleri

Her Yaştan Çocuğa Uygun Sünnet Kıyafeti Modelleri

Tekstil sektörünün belki de en dinamik olduğu alan olan erkek çocuk giyim kıyafetleri, çok çeşitli versiyonları ile piyasada yer alırlar. Renk çeşitliliği açısından da farklı alternatifler sunan kıyafetler içerisinde bulunan sünnet kıyafetleri, çocukların özel günlerinde giymeleri için üretilirler. Zevklerine ve hayal dünyalarına hitap eden her bir tasarım ile sünnet düğünlerinde de keyifli zaman geçirebilirler. Farklı seçenekleri bulunan sünnet kostümü modelleri bu özel günde çocukların rahatlığı da baz alınarak üretilirler. Özgün tasarımlara sahip olan kıyafetler, aileler kadar çocukların da beğenisini kazanır. Kıyafetlerin tamamı farklı konsept ve içeriklere sahip olarak tasarlanırlar. Böylece ürün yelpazesinde geniş bir çeşitlilik bulunur. Yaratıcı bir şekilde tasarlanan ve çocukların özel günlerine yakışacak düzeyde gösterişe sahip olan kıyafetler, hemen her yaştaki çocuk için uygun olurlar. 2 yaş sünnet kıyafetleri ve 3 yaş sünnet kıyafetleri başta olmak üzere 10 yaşına kadar her çocuğa uygun bir model bulunur. Tüm detayları düşünülerek çocuklara özel hazırlanan kıyafetlerde kullanılan malzemelere dikkat edildiği için ciltlerine zarar vermeyen, sağlıklı içerikler kullanılır. Zararlı hiçbir madde bulundurmayan tamamen doğa dostu ve doğada çözünebilen formlarda bulunan ürünler, her açıdan avantajlıdırlar. Bebekler için uygun olan modeller, fiyatlarındaki uygunlukları ile bilinirler. Bu özel gün için hazırlanan kıyafetler içerisinde tercihte bulunurken kaliteden modele, fiyattan tasarıma kadar birçok husus dikkate alınır. Böylelikle çeşitliliği fazla alan ürünler içerisinden bütçeye ve zevke uygun tercihlerde bulunmak son derece kolaydır. Pelerinleri olan kıyafetlerin tüm parçaları arasında gömlekten pantolona, yelekten ayakkabıya, asadan şapkaya, papyondan pelerine kadar birden fazla seçenek yer alır. Piyasada öncelikli olarak sünnet düğünlerinde kullanılan ürünler, zamansız tasarımlara sahip olmalarıyla da tercih edilirliklerini her zaman korurlar. Hem çocukların hem de ailelerin dikkatini çeken pelerin tarzı kostümlerin yanı sıra şehzade takımları da oldukça ilgi görürler. İçerisinde pabuç, gömlek, kuşak ve şalvar gibi parçalar bulunduran şehzade kıyafetlerinin bazı modellerinde yelek, hançer, şapka ve kılıç gibi ek parçalarda bulunur. Bu takımlar genelde aileler tarafından seçilirler. Son dönemde popülerliği artan takımlar da tercih edilirliklerini korumakla beraber çocukların da beğendiği tasarımlara sahiptirler. Şehzade takımlarına benzerliği ile bilinen kaftan takımları, boydan boya tasarlanması ile diğer modellerden ayrılırlar. Dilerseniz çocuk takım elbise modellerine sayfamızdan bakabilirsiniz.

Çocuğunuz İçin En Uygun Sünnet Kıyafeti Modelini Seçin

Çocuğunuz İçin En Uygun Sünnet Kıyafeti Modelini Seçin

Sünnet düğünleri, aile ve yakınlar ile kutlama yapılır ve çocukların giymesi için farklı tasarımlara sahip kıyafetler üretilir. Model olarak fazla seçeneğin bulunduğu skalada, çocuklar için unutulmayacak bir güne özel tercihte bulunabilir. Sünnet giyim modelleri genelde tek parça halinde bulunmaz. Kostüm olarak yer alan klasik ve popüler parçalar, tercih edilirliği yüksek olmakla beraber her zaman ön plandadırlar. Tüm takımlar, paraları ve aksesuarları ile beraber yer alırlar. Bu şekilde satışa sunulan ürünler, birçok aile tarafından temin edilir. Ağırlıklı olarak beyaz ve krem renklerine üretilen sünnet gömleği , yelekler, beyaz veya krem tonlarındaki pantolonlar ve ayakkabılar ile tamamlanırlar. Tüm bu takımlar, pullu ve tüylü bir asa ile bütünleşir. Bunlara ek olarak kravat, papyon gibi tamamlayıcı diğer ürünler de isteğe göre kullanılırlar. Kıyafetlerin hepsi, takım halde satılsalar da az da olsa tek parça halinde de satılırlar. Fiyat olarak takım halde satılan ve tek parça halinde satılan ürünler arasında farklılıklar görülür. Doğrudan bağlantılı olan bu duruma karşı ücretlendirmeler yapılır. Kostümlerin haricinde sünnet elbisesi çeşitleri de sıklıkla tercih edilir. Osmanlı, kaftan, şehzade ve padişah temalarının yoğun olarak hakim olduğu tasarımlar, her dönem popülerliklerini korurlar. Buna ek olarak modern tasarımlara sahip kıyafetler de günümüzde hedef kitlesini kolayca bulur. Hem takım hem tek halleriyle kullanılabilen ürünler, ekonomik olmalarıyla da bilinirler. Birbirinden çok da farklı tasarımlara sahip olmamaları sayesinde parça parça alımlarda, ürünler kolay bir şekilde kombin edilebilir. Osmanlı temalarının ağırlıkta olduğu modellerden yana seçim yapılıyorsa, takım olarak tercihte bulunmak daha doğru olur. Şık bir görüntü sağlamak açsısından takımlar daha avantajlı seçenekler olurlar. Gömlek, ayakkabı, pantolon, yelek gibi parçaların ayrı satılmaları, ailelerin çocukları için kendilerince özgün bir bütünlük sağlamaları açısından ideal olurlar. Beyaz ve krem renklerinde, tonlarında üretilen bu ürünler sayesinde ayrı olarak tercih edilseler de iki rengin uyumundan kaynaklı kolaylıkla kombinler hazırlanabilir. Günümüz modasının da getirisi olan modern sünnet elbisesi modelleri son dönemde revaçta olsalar da her dönem tercih edilirliğini koruyan tasarımlar da popülerliklerini sürdürürler.

Ekonomik Fiyatlandırmalara Sahip Sünnet Kıyafeti Modelleri

Ekonomik Fiyatlandırmalara Sahip Sünnet Kıyafeti Modelleri

Sünnet düğününde giyilen tüm parça ve aksesuarlar, kıyafet takımları içerisinde bulunur. Gömlek, pantolon, asa, ayakkabı, pijama gibi ihtiyaç dahilinde olan parçalardır. Erkek çocukların bu özel günlerinde temin edilen kıyafetler, şık görüntülere sahip olmalarıyla da ön plana çıkarlar. Sünnet çocuğu kıyafetleri aynı zamanda smokinlerle de isteğe göre daha şık bir şekilde oluşturulabilirler. 0’dan 13 yaşına kadar tüm erkek çocuklarına uygun olan modeller, farklı renklerde, tasarımlarda ve desenlerde üretilirler. Hem tekli hem de takım olarak kullanıcıların karşısına çıkan ürünler, temel parçalar olan gömlek, pantolon, yelek, ayakkabı ve pelerinlerden oluşurlar. Şapka ve asa gibi aksesuarlar da sıklıkla kullanılan ve tercih edilen ürünlerdir. Düğünden önce ve sonra olduğu kadar düğün sonrasında da çocukların konforu düşünülür. Rahat bir gece geçirmeleri oldukça önemlidir. Tören sonrasında giymeleri için tasarlanan ve üretilen pijamalar, terlikler, takım halde alınan kıyafet parçaları içerisinde yer alırlar. Alternatif ürün olarak nitelendirilen bu ürünler, çocukların yaşlarına ve bedenlerine uygun olarak alınırlar. Organizasyonlarda kullanılacak renklerin yoğunluğu belliyse, kıyafetler de çoğu zaman bu renklere uyumlu olacak şekilde seçilirler. 3 yaşındaki çocuklar için üretilen kıyafetlerin, bu yaştaki çocuklar tarafından seçilmesi olasıdır. Buna ek olarak takım haline getirilen kıyafetler, kutlamaların temasına uygun değilse tek tek aynı renklerde olan ürünlerden yana seçim yapılabilir. Büyük bir çoğunluğu krem ve beyaz renklerinin hakim olduğu ürünler olduğu gibi siyah ve bordo rengine sahip kıyafetler de ön plana çıkarlar. Üst kısımlarında işleme olan yeleklerle de şık bir kombin haline getirilen ürünler, şapkalarla ve asalarla da tamamlanırlar. Tel ve işleme gibi el işçiliği olan asalar, takımlar içerisinde çocukların sevdiği parçaların başında gelirler. Hafif ve konforlu yapıları ile çocukları tamamen rahat ettiren sünnet kıyafeti modelleri içerisinde bulunan pijamalar, yumuşak dokulara sahip kumaşlardan üretilirler. Bu sayede yüksek bir konfor sağlanır. Model ve fiyat açısından değerlendirilen ürünler, tasarım ve işçilik öncelikli olarak birbirinden ayrılırlar. Her bütçeye uygun bir seçeneğin bulunduğu skalada, çocukların özel günlerinde şık ve rahat olmaları sağlayan modeller alınır. Sünnet kıyafetleri fiyatları, modellere göre farklılık göstermektedir.

Farklı Model ve Tasarımları ile Dikkat Çeken Sünnet Kıyafeti Modelleri

Farklı Model ve Tasarımları ile Dikkat Çeken Sünnet Kıyafeti Modelleri

Her sene düzenli olarak tercih edilen ürünlerin başında gelen sünnet kıyafetleri pelerinli modeller, çocukların da beğenisini kazanırlar. Görsel olarak da son derece şık tasarımlar sahip bu modeller, çocukların özel günlerinin bir parçası olurlar. Bu sebeple hem eski hem de yeni tasarımlara sahip modellerin bulunduğu çeşitlilik içerisinde klasik pelerinliler ve modern pelerinliler aynı oranda popülerdirler. Padişah kostümleri ile aynı şekilde renk uyumuna dikkat edilerek alınan modellerden biri olurlar. Renk açısından fazla alternatifi bulunan ürünlerin her ortama uygun bir seçeneği mutlaka ürün yelpazesinde bulunur. Böylece modern bir görünüm elde etmekle birlikte, ortama da oldukça uygun modeller seçilmiş olur. Ürünlerin kullanım açısından da kolaylık sağlaması ve her vücuda uygun şekilde bulunması, çocukların konforunun da göz önünde bulundurulduğu o gün de önemli olur. Beden açısından ölçüsüne dikkat edilmesi gereken pantolon, gömlek ve ayakkabılar, rahatlığı birebir sunan parçalardır. Pantolon ve gömleklerin bedenleri, çocukların ölçülerine tam olarak uyum sağladıkları zaman daha şık bir görüntü elde etmek mümkün olur. Aksi durumda ise istenen görünüme kavuşmada zorluk yaşanabilir. Aynı şekilde pelerinli modellerin de bu kısımlarının bedene uygun olması gerekir. Çocukların üzerinden kaymayacak kalitede olmaması, rahatlıkları açısından da avantaj sağlar. Dolayısıyla sünnetlikler tamamen bedene göre seçildiği ve tercih edildiği zaman, bu özel günün her anlamda eksiksiz ve kusursuz olmasına zemin hazırlar. Model seçimi ne olursa olsun öncelik her zaman çocukların rahatlıkları ve konforları olur. Özellikle sünnet düğününde, gecenin geri kalanında rahat etmesi önemli olan çocukların pantolonları ve pijamaları yumuşak dokulara sahip olmalıdır. Büyük pelerinli olan modeller düğünde çocukların hareket alanını kısıtlayabildikleri için ideal boylarda bir ürün tercihi daha istenen etkilerin yaratılmasını sağlar. Yaşa ve boya uygun pelerin seçenekleri hareketli çocuklar için ideal bir kullanım sağlarlar. Bunların yanı sıra yaşı küçük ve henüz yürüyemeyen bebekler için uygun olan modeller, güvenle tercih edilirler. Bebeklik dönemini geçen çocuklar için kullanışlı olan pelerinli takımlar, isteğe göre çıkarılıp takılabilirler. Böylece son derece pratik bir kullanıma erişilmiş olur. Sünnet çocuklarına özel olarak üretilen kıyafetlerin modelleri her geçen gün farklı tasarımlara sahip olarak sunulsa da padişah modelleri her zaman revaçta olurlar. Moda anlayışının değişmesinden etkilenen sünnet kıyafetleri yazlık modelleriyle de mevsime en uygun parçaları bir arada sunarak memnuniyet sağlarlar.

Sünnet Kıyafet Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Sünnet Kıyafet Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

En az çocuklar kadar aileler için de önem arz eden bir organizasyon olan sünnet düğünlerinde her şeyi sorunsuz ve eksiksiz olmasına dikkat edilir. Mekan süslemelerinden yemeklere, içeceklerden çocukların kostümüne kadar özen gösterilen bugünde, her şey düşünülür. Sünnet çocuklarının kıyafetleri model olarak her sene, döneme de uygun bir şekilde değişiklik gösterse de pelerinli, padişah ve şehzade modelleri güncelliklerini korurlar. Buna ek olarak kıyafet seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar da elbette bulunur. Bunların başında da çocukların yaşları ve bedenleri gelir. Yeni doğan bebeklerden 10-13 yaşına kadar her çocuğa göre üretim gerçekleştirilir. 9 aylık bir bebek için üretilen kıyafetlerin genel olarak tek parça alınması daha mantıklı bir harekettir. Bundan kaynaklı olarak da yaş almayan bebeklerin daha rahat edecekleri, hafif yapıdaki kıyafetler kolaylıkla seçilebilir. 1 veya 2 yaşındaki çocuklar için tasarlanan modeller de detay işlemeleri olma zorunluluğu olmayan parçalardır. Fakat 3 yaş ve sonrası için, çocukların da hatırlayabilecekleri bir gün olduğundan daha özenli ve dikkatli seçimler yapmaya dikkat etmek gerekir. Çocukların bu özel günlerinde keyifli zaman geçirmeleri, günü daha anlamlı ve özel kılar. Her bir parçası bedene ve yaşa göre üretilen kıyafetlerin, çocukların rahatlığı açısından önemi büyüktür. Bu sebepledir ki sünnet pantolonu, gömleği ve sünnet ayakkabısı gibi parçaların tam uyumlu olanlarının tercih edilmesi önem taşır. Beden kadar önemli olan bir diğer faktör, ürünlerin kalitesidir. Emin ve kesin seçimlerde bulunmak için takım halde almak yerine tek tek ürünleri almak daha doğru olabilir. Benzer ve birbirine yakın tasarımdaki kaliteli parçaları seçerek yeni bir kombin yapmak, çocukların da hoşuna gidebilecek bir hamle olur. Aileler için önemli olan bu etkinlikte, erkek çocukların da unutulmayacak bir gün geçirmelerinin temeli bu kıyafetlere dayanır. Modern tasarım çizgilerinin hakim olduğu ürünlerin revaçta olmasıyla birlikte pelerinli modellerin de tercih edilirliklerini koruyor olması, her zaman bir alternatifin olmasını sağlar. Bu sayede her çocuğa uygun bir model bulmak son derece kolay olur. Sünnet elbisesi fiyatları uygun aralıklarda olduğu için her bütçeye uyumlu bir seçeneği bulmak da aynı oranda kolaydır.