Globber, Scooter

için 68 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Globber Scooter

Globber çocuklar için farklı renk ve çeşitliliğe sahip scooterlar üreten, dünyanın önde gelen markalarından biridir. Globber scooterlar genç veya çocuk ayırt etmeksizin gelişme çağındaki her bireyin ilgi gösterdiği ve keyifle kullandığı ürünlerdir. Markanın üretmiş olduğu, ek olarak satın alınması gereken güvenlik ürünleri de mevcuttur. Scooter kullanırken güvenliğinizi sağlayacak kask ve dizlikler de oldukça kullanışlıdır.

Globber Scooter Çeşitleri

Globber Scooter Çeşitleri

Globber scooterlar şekil ve görünüş olarak birçok farklı modele sahiptir. Görünüş olarak ilk göze çarpan farklılıklar renkte başlamaktadır. Hemen hemen her renkte scooter üreten Globber markası sattığı ürünlerde müşterilerine kendileri için en uygun rengi seçebilme imkanı tanıyor. Globber scooter özellikleri arasında yer alan ışık özelliği markanın piyasada öne çıkmasını sağlıyor. Işık sistemi hem scooterın ya gövdesinde ya da tekerlekte bulunabiliyor. Buna ek olarak eş zamanlı olarak hem gövde hem tekerlekte ışık bulundurabilen modeller de mevcut. Globber markası bütün bunlara ek satışa sunduğu scooterlarda tekerlek sayısında da çeşitliliğe giderek sattığı ürünlerin alıcıya daha da özelleştirilmiş bir halde sunulmasını sağladı. İki ve üç tekerlekli modelleri bulunan Globber scooter modellerinin arasında üç tekerlekli olan modeller de küçük yaşta olan kişilerin güvenliğini sağlamak için üretilmiştir. Üç tekerlekli modellerde denge sağlamak daha kolay olduğundan çocuklar için tercih haline gelmiştir. İki tekerlekli modeller ise klasikleşmiş görüntüsüyle nostaljiyi koruyor. Marka bazı modellerine oturma koltuğu ekleyerek ikinci birinin taşınmasını ya da tekli sürüşü kolaylaştırmıştır. Ayarlanabilir boy seçeneğiyle birlikte her boya uygun scooterlar da satışa sunuluyor.

Globber Scooter Fiyatları

Globber Scooter Fiyatları

Globber scooter fiyatları her bütçeye uygun olarak çeşitleniyor ve piyasada karşımıza çıkıyor. Marka ürünlerinin çeşitliliğini koruduğu gibi fiyatlarının da çeşitliliğini sağlıyor. Scooterların özellikler arttıkça ve geliştikçe fiyatlar da buna uygun olarak değişkenlik gösteriyor. Tekerlek sayısı, scooter tipi, ışık seçenekleri scooter fiyatları arasında değişkenliğe sebep olan unsurlardır. İlk olarak göze çarpan fark tekerlek sayısı arasındaki farktır. Scooter tipi farkında ise bazı modeller de sadece tek bir kişiyi bazı modeller de ise iki kişiyi destekleme durumundan kaynaklanır. Globber scooterların kullanıcısına sağladığı özellikler arttıkça ve geliştikçe fiyatlar da modellere göre farklılık gösteriyor. Ürünlerin fiyatları orta ve üst segmentte çeşitleniyor. Ürünlere ödenen fiyatlar ise yaşanılan kaliteli deneyimlerle karşılanmış oluyor. Globber scooter yorumları incelenerek kullanıcıların deneyimleri hakkında bilgi sahibi olmak faydalı olabilir.

Globber Scooter Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Hususlar

Globber Scooter Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Hususlar

Globber scooter alırken dikkat edilmesi gereken birkaç husus yer almaktadır. Kullanacak kişinin boy uzunluğu ve ağırlığı ilk sıralarda yer alır. Scooterlar ile yaşanacak deneyimler kullanım tarzları itibariyle bu faktörler ile değişebilir. Kullanacak olan kişinin boyu ve kilosuna uygun bir model seçilmesi gerekir. Globber scooterların gövdelerinde bulunan gidon kulplarının boyunun uzatılması ise bir avantajdır. Globber scooter alırken, seçim aşamasında karar vermeniz gereken bir diğer özellik ise kullanacak olan kişinin dengesinin oranıdır. Eğer scooter kullanmaya yeni başlayan biri için tercih ediliyorsa üç tekerlekli modellerin tercih edilmesi daha doğru olur. Üç tekerlekli Globber scooterların devrilme ve sürüş esnasında istenmeyen tehlikeli bir kaza yaşanma ihtimali düşüktür. Daha güvenlidir, dengesi tekerlekler tarafından korunur. Globber scooter seçimi sırasında bir diğer dikkat edilecek konu ise tekli veya çifte kullanıma uygun olma konusudur. Bazı modellerin yükseklik boyutları ayarlanabilir. Bu bazı kullanıcılar için tercihi etkileyebilecek bir faktördür. Daha dirençli ve dayanıklı bir ürün tercih etmek istiyorsanız gidon kulplarının çift enjeksiyon malzemeden yapıldığı Globber scooter modellerine yönelmeniz doğru olur. Tüm Globber scooter modellerini sayfamızda inceleyerek, karşılaştırabilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Globber
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3T (8)
Action (1)
Adidas (4)
Aim (1)
Airwheel (1)
Altis (1)
And1 (1)
Anlaş (1)
Baradine (1)
BETO (46)
Busso (14)
Colle (1)
Corelli (5)
Delta (2)
DIA COMPE (1)
(454)
Dynamic (1)
Elite (20)
FULCRUM (5)
Garmin (1)
Globber (68)
Homaks (2)
Hotwheels (2)
HUDORA (3)
JVD (3)
Karspor (1)
KASK (1)
Kawasaki (7)
Kidimoto (6)
Leyaton (4)
Micro (96)
Micron (1)
Pilsan (17)
POWERSLIDE (21)
PRO (1)
Roces (5)
Scott (2)
Scubapro (1)
Speedo (1)
Sportive (1)
Startech (1)
Tec (1)
TEMPISH (11)
Tensor (1)
Ultrafire (2)
Voit (21)
Xrider (5)
Yuki (1)
ÜMİT (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL