Voit, Scooter

için 20 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Voit Scooter

Voit scooter, özellikle çocuklar için güvenli ve sağlam scooterlar üretir. Firma, kullanıcılarına en başta güvenlik, devamında ise konfor ve eğlenceli bir sürüş vaat eder. Uzun yıllardır çocuklar için scooter üreten Voit scooter, gelişen teknolojinin ışığında son yıllarda elektrikli scooter modelleri de üreterek her yaştan kullanıcıya hitap etmeyi başarmıştır. Genellikle şehir içinde tercih edilen scooterlar asfalt yol koşullarına rahatlıkla uyum sağlayacak donanımlara sahiptir.

Voit Scooter Çeşitleri

Voit Scooter Çeşitleri

Her yaştan ve seviyeden kullanıcıyı düşünen Voit, farklı çeşitlerde ve farklı standartlara sahip Voit scooter modelleri ile kullanıcılarının beğenisini toplar. Onlarca Voit scooter modeli arasından dilediğinizi seçebilir, keyifli sürüş deneyimleri yaşayabilirsiniz. Voit scooter çeşitleri arasında en çok modele sahip scooter çeşitleri 3 tekerlekli olanlardır. Özellikle scooter kullanmaya yeni başlayan çocuklar için en güvenli tercih olan 3 tekerlekli modeller, yol tutuşu ve yumuşak fren sistemleri sayesinde dengeli ve güvenli bir sürüş için gerekli her koşulu yerine getirir. Silikon tekerlere ve karbon rulmanlara sahip olarak üretilen bu mini scooterlar engebeli yollarda hakimiyeti kolaylaştırır. Plastik gövdesi sayesinde gayet hafif olan 3 tekerlekli Voit scooter modelleri çocuklar tarafından rahatlıkla taşınabildiği gibi katlanıp küçülen yapısı ile de kolaylıkla, yer kaplamadan saklanabilir. Uzunluğu ayarlanabilir direksiyonu sayesinde büyüme ve uzama çağındaki çocuğunuza rahatlıkla uyum sağlar. Özellikle 7 yaşından büyük çocuklar tarafından tercih edilen 2 tekerlekli modeller ise direksiyonu kavramayı kolaylaştıran yapısı ile yoldaki hakimiyete yardımcı olur. Hassas fren sistemi sayesinde ani hareketlerde hızlı ancak yumuşak bir frenle kolayca durmaya yardımcı olurken herhangi bir savrulma tehlikesine karşı da güvenlidir. Ön kısmında bulunan özel süspansiyonun da yardımı ile manevraları hafif ve güvenlidir. Ayaklığı sayesinde dik durabilen, alüminyum veya alaşım olarak üretilen modeller hafif ve katlanabilir özelliktedir. Kolayca katlanabilmesi, rahatlıkla saklanabilmesi gibi özellikleri ile çok tercih edilen Voit 2 tekerlekli scooter çeşitleri onlarca renk ve model seçeneğine sahiptir. Özellikle küçük çocuklarını parkta, bahçede kolayca gezdirmek isteyen ebeveynler için büyük bir kolaylık sağlayan Voit rodeo scooterlar ise ailelere büyük rahatlık sağlar. 5 yaşından küçük çocuklar için üretilen mini scooterlar, üzerine oturtulan bir rodeo aparatı ile başka bir kullanıcı tarafından kontrol edilebilir ve bu sayede yürümekten sıkılan ya da scooter sürerken yorulan çocuğun ebeveyn kontrolünde rahatça oturup etrafını seyretmesini sağlar. Rodeo aparatının çıkarılıp takılabilmesi sayesinde ileri yaşlarda da kullanılabilen Voit rodeo scooterlar katlanıp kolayca saklanabilir. Manuel modellerinin yanında elektrikli modelleri de bulunan Voit scooterlar büyük kullanıcıların da tercihi olur. Hoverboard adı da verilen elektrikli scootlerlar patene benzemekle birlikte bazı modeller saatte 20 km hıza çıkabilir. Elektrikli scooter modellerinde herhangi bir direksiyon bulunmaz; scooter sadece kullanıcısının dengesi ve alt vücudunun yönlendirmesi ile hareket eder. 2 ile 6 saat arasında değişen şarj süresine sahip Voit elektrikli scooterlar 100 kg’a kadar olan her kullanıcıyı taşıyabilir. Çift motor gücü ve sürtünme etkili dokusu yardımıyla kullanıcıya konforlu ve hızlı bir sürüş deneyimi yaşatır.

Voit Scooter Fiyatları

Voit Scooter Fiyatları

Voit scooter fiyatları model standartlarına ve scooter’ın yapıldığı maddeye göre değişiklik gösterir. Ürünün yapıldığı madde fiyatları etkilerken en büyük fiyat farkı ürünün elektrikli olup olmaması ile alakalıdır. Taşıma kapasitesi de scooter fiyatlarını etkileyen bir diğer etmendir. Tekerlek sayısı farklı modellerde de fiyatlandırmalar değişkenlik gösterebilmektedir. Her kullanıcıya ve her bütçeye uygun modelleri bulunan Voit scooterlar arasından kendinize en uygun modeli bulup diğer kullanıcıların Voit scooter yorum ve değerlendirmeleri yardımı ile satın alacağınız modele karar verebilirsiniz.

Voit Scooter Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Voit Scooter Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Voit scooter modeli seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur scooter’ı kullanacak kişinin deneyim seviyesi ve yaşıdır. Yaş ve seviye belirlendikten sonra Voit scooter özellikleri incelenerek kullanıcıya en uygun scooter modeline karar verilir. Bunların yanı sıra Voit scooter alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise scooter’ın taşıma kapasitesidir. Taşıma kapasitesinin üzerinde kişilerin kullandığı scooterlar deforme olup kazalara sebep olabilir. Bu yüzden scooterlar sadece taşıma kapasitesine uygun kişiler tarafından kullanılmalıdır. Uzun süreli bir kullanım arayışında olan kullanıcılar için dikkat edilmesi gereken bir diğer faktör ise scooterın üretildiği malzemedir. Bu yüzden scooter tercihi yapılırken ürünün yapıldığı maddeye de dikkat edilmelidir. Ayrıca elektrikli scooter tercih ederken ürünün menzili, şarj kapasitesi ve sürelerine de dikkat edilmelidir.

Arama Kriterleriniz

Voit
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3T (8)
Action (1)
Adidas (4)
Aim (1)
Airwheel (1)
Alex (1)
Altis (1)
Anlaş (1)
Baradine (1)
BETO (46)
Busso (15)
Colle (1)
Corelli (4)
Delta (2)
DIA COMPE (1)
(444)
Dynamic (1)
Elite (20)
FLEX (5)
FULCRUM (5)
Garmin (1)
Globber (71)
Homaks (2)
Hotwheels (3)
HUDORA (3)
JVD (3)
Karspor (1)
KASK (1)
Kawasaki (7)
Kidimoto (6)
Leyaton (4)
Meilan (2)
Merrell (1)
Micro (96)
Micron (1)
Pilsan (23)
POWERSLIDE (21)
PRO (1)
Roces (5)
Scott (2)
Scubapro (1)
Speedo (1)
Sportive (1)
Startech (1)
TEMPISH (11)
Tensor (1)
Ultrafire (2)
Voit (20)
Xrider (5)
Yuki (1)
ÜMİT (9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (4)
ve üzeri (4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL