Micro, Scooter

için 96 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Micro Scooter

Hem yetişkinler hem de çocuklar için üretilen Micro scooter, özellikle sağlam iskelet yapısı ile öne çıkar. Scooter alanında birçok yeniliğe öncü olan marka, kendini sürekli geliştirir ve farklı scooter tasarımlarını kullanıcılarının beğenisine sunar. Siz de her seviyedeki ve yaştaki kullanıcının ilgisini çeken Micro scooter modelleri arasından kendinize en uygun olanı seçebilir, keyifli sürüşler yaşayabilirsiniz.

Micro Scooter Modelleri

Micro Scooter Modelleri

Mikro, her yaştan kullanıcıya uygun scooter’lar üretir. 1-5 yaş arası çocuklar için üretilen Micro scooter çeşitleri 3 tekerlekli yapıları sayesinde, küçük çocukların scooter üzerinde kolaylıkla dengelerini kurabilmesini sağlar. Micro mini scooterlar özellikle 2 ile 5 yaş arasındaki 20 kg’ı geçmeyen ağırlığa sahip çocuklara hitap eder. Maksimum 2 kg ağırlığındaki Micro mini scooter’lar kolay taşınır ve katlanabilir yapısıyla kolay saklanır. Katlanabilme özelliğine sahip olmayan Micro scooter’lar tutma kolundan kolayca ayrılabilir; bu özelliğiyle daha rahat taşınır ve saklanır. Micro scooter çeşitleri içerisinde 5-12 yaş arasına hitap eden scooter’larda ise hem 3 hem de 2 tekerli modeller bulunur. Yüksekliği ayarlanabilir tutma kolu sayesinde uzayan çocuğun boyuna kolaylıkla uyum sağlar. 3 tekerlekli modellerde bulunan yalın yol tarifi stili çocuğun koordinasyonunu, dengesini ve sürüş yeteneğini geliştirir. 2 tekerli modellerdeki 64 cm’den 93 cm’e kadar uzayabilen gidon, çocuğunuzun gelişimine uyum sağlar. Hızlı ve kolay katlanabilir yapısı ile kompakt bir depolama olanağına sahiptir. 360 derece dönen direksiyonu ile 2 tekerli Micro scooter’lar kolaylıkla manevra yapabilir. Yetişkin Micro scooterları kullanıcısını 100 kg’a kadar taşıyabilir. 12 yaşından büyük kullanıcıların tercih edebileceği yetişkin scooterları ayarlanabilir direksiyon boyu sayesinde herkese uyum sağlar. Kolay katlanıp taşınabilen scooterlar aynı zamanda kompakt tasarımları sayesinde rahatlıkla depolanabilir. Yüksek performanslı fren sistemi ile ani duruşlarda kontrolü kaybetmeyen Micro yetişkin scooterları dengeli bir sürüş deneyimi için idealdir. Ayaklıkları yardımıyla kolayca dik duran 2 tekerli yetişkin scooterları kullanıcılarına park yeri arama derdi yaşatmaz. Micro markası 2 tekerli scooterların yanı sıra yetişkin kullanıcıları için 3 tekerlekli scooterlar da üretir. Yolda üstün kontrol sağlayan bu scooter çeşidi sürücüsüne keyifli bir sürüş deneyimi vaat eder. Manuel scooterların yanında elektrikli scooter da üreten Micro, elektrikli scooterlarında hibrit teknolojisinden yararlanır. Kullanıcısına ister elektrik motoruyla isterse manuel olarak kullanma şansını tanıyan bu scooterlar 7 km’ye kadar saatte 15-20 km/h hızla gidebilir. 5 kg ağırlığındaki elektrikli scooterlar kolayca taşınır ve 8 yaşından büyük tüm kullanıcılar için uygundur. Teknolojik gelişmeleri takip eden Micro’nun diğer bir scooterı ise bagajlı scooterdır. Genç ve yetişkin kullanımına uygun olan bu scooter akıllı telefonlarla entegre olabilir. Kolay frenleme sistemi ve koordine manevraları ile bagaj ağırlığını dengeli dağıtan scooter aynı zamanda kapatılıp el bagajı olarak da kullanılabilir.

Micro Scooter Fiyatları

Micro Scooter Fiyatları

Micro scooter fiyatları, scooterın teknik özelliklerine, manuel ya da elektrikli oluşuna, ve daha pek çok kritere göre değişkenlik gösterebilir. Scooter fiyatlarını etkileyen faktörlerden biri de scooter’ın hangi yaş gruplarına uygun olarak üretildiğidir. Boyut olarak küçük ya da büyük modeller birbirlerinden farklı fiyatlanmaktadır. Bunun yanı sıra scooterın yapıldığı malzeme de kullanıcılara farklı fiyatlarla yansıtılmaktadır. Scooter’ın taşıma kapasitesi de bir diğer fiyat farkını yaratan faktördür. Marka, her bütçeye uygun modeller üretmeyi hedeflediği için micro scooterlar fiyat-performans açısından genel olarak olumlu değerlendirilir.

Micro Scooter Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Micro Scooter Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Micro scooter alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biri, kullanıcının boyuna ve kilosuna uygun bir scooter tercih edilmesidir. Scooterı kullanacak kişinin yaşı, kilosu ve boyu baz alınarak en uygun modeller listelenebilir. Ayrıca uzun ömürlü bir kullanım için scooterın sahip olduğu malzeme de incelenmelidir. Taşıma kapasitesi ise scooter alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli kriterdir. Kullanacak kişinin ya da çocuğun ağırlığın altında alınan scooterlar üzerindeki ağırlığı taşıyamayarak zarar görebilmektedir. Bu yüzden taşıma kapasitesine gereken önem gösterilmelidir. Ayrıca elektrikli modeller tercih edilirken elektrikli kullanım süresi ve batarya boyutu da dikkat edilmesi gereken noktalar arasında kendini göstermektedir. Bu modeller arasından en beğendiğiniz scooter seçildikten sonra satın alma aşamasında Micro scooter yorum ve gerçek kullanıcı deneyimleri de size yol gösterecektir.

Arama Kriterleriniz

Micro
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3T (8)
Action (1)
Adidas (4)
Aim (1)
Airwheel (1)
Alex (1)
Altis (1)
And1 (1)
Anlaş (1)
Baradine (1)
BETO (46)
Busso (14)
Colle (1)
Corelli (6)
Delta (2)
DIA COMPE (1)
(463)
Dynamic (1)
Elite (20)
FLEX (6)
FULCRUM (5)
Garmin (1)
Globber (68)
Homaks (2)
Hotwheels (3)
HUDORA (3)
JVD (3)
Karspor (1)
KASK (1)
Kawasaki (7)
Kidimoto (6)
Leyaton (4)
Meilan (2)
Merrell (1)
Micro (96)
Micron (1)
Pilsan (17)
POWERSLIDE (21)
PRO (1)
Roces (5)
Scott (2)
Scubapro (1)
Speedo (1)
Sportive (1)
Startech (1)
Tec (1)
TEMPISH (11)
Tensor (1)
Ultrafire (2)
Voit (21)
Xrider (5)
Yuki (2)
ÜMİT (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL