Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

IDS
HS
Unv
Ids
Eds
UNV
Dsc
Vk
Spy
Ycl
Cmr
Ack
Das
Jms
Mag
RXR
Bft
Ayt
F5
Rxr
VK
Bnc
EDS
GST
MAG
Neo
Tag
ABT
JVC
MGM
Nsa
Nvr
YI
3MK
Acs
Apc
Ars
Atc
B2
Bgs
Dk
Etu
FMS
FOP
GMK
Gae
Gkb
Hbf
JCV
K19
KTC
TBH
TNA
Yy
a9
ack
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Cihaz Tipi

Alarm Şiddeti

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Güvenlik & Alarm Sistemleri

için 16,459 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Güvenlik ve Alarm Sistemleri

Yaşam alanlarının güvenliğini sağlamak için birçok teknolojik alet yer almaktadır. Ürünler belirli bir sistem sayesinde hizmetlerini sunmaktadır. Güvenlik kameraları ve alarm mekanizmaları birbiri ile eş zamanlı olarak çalışmaktadır. Alarm sistemleri herhangi bir risk durumunda çalmaktadır. Sinyallerini kullanıcılara ileten alarm sistemleri, güvenlik personellerine de eş zamanlı bir şekilde iletilmektedir. Kameralar alarm sistemlerinin en önemli unsuru olarak yer almaktadır. Kullanıcı tercihi doğrultusunda istenilen alana, tercih edilen adette koyulabilmektedir. Kamera açısının yönü, tipi, şekli ise modellere göre değişiklik göstermektedir. 360 derece dönebilen kameralar, son teknoloji özelliklerini sergilemektedir. Gece görüşü, hareket algılaması gibi özellikleri kameranın güvenilirliğini arttırmaktadır. Akıllı telefonlara bağlanabilen uydu sistemi ise kullanıcılar evde olmadığında dahi izlenebilmektedir. Kameralar bilgisayar, tablet veya akıllı telefon üzerinden anlık ve geriye dönük görüntüleri göstermektedir. Kameraların aktifliği gibi durumları kullanıcı kendisi belirlemektedir. Kullanıcı ev ve iş yerlerinin de dahil olduğu yaşam alanlarında kişisel güvenlik sistemini kurabilmektedir. Aynı zamanda kameralarda yer alan sessiz motor özelliği gece görüşünde hareket algılamayı kolaylaştırmaktadır. Kameralar set halinde veya tekli olarak temin edilebilmektedir. Kamera set paketlerinde birçok kamera aparatı, alarm sistemi, sinyal algılama aparatları, uzaktan kumanda ve benzeri aksesuarları bulundurmaktadır. Kamera kabloları maksimum 100 metre boyutunda ve 0,50 cm genişliğinde yer almaktadır. Gizli saklanabilen aparatları sayesinde duvarda kötü bir görüntü oluşturmamaktadır. Kamera set paketlerinin içerisinde model ve marka çeşidine göre farklı ürünler yer almaktadır. Setin içerisinde 30 metreye kadar gece görüşü, 10 günlük görüntü stoklamayı sağlayan hard disk, 0,22 mm kalınlığında kablo, yıldız vida sistemi, adaptör, kamera aparatları ve benzeri ekipmanlar bulunmaktadır. Güvenlik kameralarında fbs ve kare hızı oranı bulunmaktadır. Dolayısıyla fbs oranı düştükçe görüntülerin akıcılığı azalmaktadır. İdeal fbs ve kare hızı düzeyi ise 12 ile 25 arasıdır. Güvenlik sistemleri ev, iş yeri ve benzeri alanlarda kullanılabilmektedir.

 Yaşam Alanları için Güvenlik ve Alarm Sistemleri

Yaşam Alanları için Güvenlik ve Alarm Sistemleri

Farklı modeldeki alarm mekanizmaları sayesinde yaşam alanlarının güvenliği sağlanmaktadır. Ev güvenlik sistemleri güvenlik kamerası, alarm sinyal cihazı, uzaktan kumanda ve benzeri ekipmanlardan oluşmaktadır. Güvenlik sistemi, farklı boyutlarda hard disk oluşturmaktadır. Kullanım sıklığına göre hard disklerin boyutları da değişebilmektedir. Şifreli kapı kilidi ise ev için yer alan güvenlik ekipmanlarından biridir. 20 adet manyetik anahtarlık seti ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Kartlı geçiş – kontrol göstergeç sistemi yüksek hassasiyete sahiptir. Hızlı geri dönüş sağlamasının yanı sıra kullanıcılara konforlu bir deneyim sunmaktadır. Kopyalanamaz anahtar özelliği sayesinde sadece şifre ile sisteme tanınma özelliği sağlamaktadır. Işıklı ve sesli onay sağlayan kilit mekanizması ekstra zil butonu da bulundurmaktadır. Şifreli kapı kilidini devre açma ve devre kapatma özellikleri ile aktifleştirmek mümkündür. Kart numarasını girerek veya okutarak kayıt yaptırmak mümkündür. Ev ve ofis için kullanılabilir özelliktedir. Ev alarm sistemleri birçok kategori ve alt kategori adı altında yer almaktadır. Elektronik, bilgisayar, ofis elektroniği, güvenlik & alarm mekanizmaları olmak üzere çeşitli bölümlerde yer almaktadır. Tüm yaşam alanlarında tercih edilebilen özellikteki alarm ekipmanları kullanıcılara güvenli bir ortam sağlamaktadır. Herhangi bir risk durumunda aktifleştirilebilen sistem gelişmiş teknoloji imkânı sunmaktadır. Kameraların lens boyutları farklı boyutlarda ve dönebilme boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Genellikle yatay ve dikey yönde, 180 derece mesafe ile veya 360 derece dönebilen yuvarlak kamera mekanizması ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Kullanılacak alana göre kameraların dönebilirlik özelliği değişiklik göstermektedir. ofis elektroniği sayfamız üzerinde birçok alarm ve güvenlik mekanizması ekipmanları bulunmaktadır. Her türlü risk durumunun önüne geçmek için birçok modelde güvenlik ekipmanı yer almaktadır.

 Farklı Güvenlik ve Alarm Sistemleri

Farklı Güvenlik ve Alarm Sistemleri

Kullanıcıların güvenliğini arttırmaya odaklı alarm mekanizmaları kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Çeşitli yangın, hırsızlık, su baskını veya gaz kaçağı gibi durumların önüne geçebilmek için ikaz butonları veya alarm mekanizmaları yer almaktadır. Kolay kurulumu sağlanabilen sistemler, güvenliğinizi arttırmakta ve her türlü risk durumlarının önüne geçmeye çalışmaktadır. Güvenlik sistemleri fiyatları model ve marka kategorisine göre çeşitlilik göstermektedir. Alarm ve güvenlik mekanizmaları fonksiyonel kullanımları ile yer almaktadır. Alarm mekanizması her türlü risk durumunda veya acil durumlarda çalışmaktadır. Kolluk kuvvetleri ile bağlantısı bulunan sistemler ise ekstra güvenlik sağlamaktadır. Tüm kullanıcılar tercihleri doğrultusunda istedikleri alanlara uygulama yapabilmektedir. Güvenlik mekanizmalarının içeriğinde kamera sistemleri, ikaz butonları ve gerekli teknik ekipmanlar yer almaktadır. Alarm mekanizmaları ise güvenlik mekanizmalarını kapsamaktadır. Aynı zamanda alarm mekanizmaları tehlike oluşabilecek durumlarda aktif olmaktadır. Her türlü risk durumunda veya güvenlik kamerası üzerinden gözlemlenmesi sonucunda aktif olabilmektedir. Çalan siren veya ikaz bildirimi kullanıcının bağlı olduğu akıllı telefonuna veya bilgisayar, tablet gibi elektronik eşyalarına ulaşmaktadır. Dolayısıyla kullanıcılar evde veya sistemin kurulduğu alanda olmadığı halde de uygulanabilmektedir. Sinyalleri alan kullanıcılar gerekli teknik personele veya kolluk kuvvetlerine bildirim gönderebilmektedir. Alarm mekanizmalarının çalışması için herhangi bir risk durumunun olması gerekmektedir. Ancak güvenlik mekanizmalarının çalışabilmesi için herhangi bir koşul gerekmektedir. Söz konusu güvenlik kameraları 7/24 çalışma modunda görüntüleri kayıt altına tutmaktadır. Kullanıcılar istekleri doğrultusunda kameraları pasif durumuna getirebilmektedir. Kamera ve güvenlik ekipmanlarının çalışıp duraklatılması kullanıcılar tarafından sağlanmaktadır. 4 kameralı güvenlik sistemleri birçok ekipmanı sayesinde ekstra güvenlik oluşturmaktadır. 4 farklı alanda bulunan kameralar uygulanacak alanı farklı bölümlerden kayıt altına almaktadır. Tam donanımlı bir kullanım oluşturan dörtlü kamera sistemi kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Avenir güvenlik ve alarm sistemleri de çeşitli alternatifleri ile sayfamızda yerini almaktadır.

 Güvenlik ve Alarm Sistemleri ile Konforlu Yaşam Alanları

Güvenlik ve Alarm Sistemleri ile Konforlu Yaşam Alanları

Toplu kullanım gerektiren ortak yaşam alanlarında güvenliğin sağlanması önemli bir kriter olarak yer almaktadır. Kullanıcıların ve iş yeri gibi sık sık müşterilerin gelebileceği alanlarda güvenliği ve işleyişi kayıt altına tutmak gerekmektedir. Kullanıcıların gereksinimleri doğrultusunda birçok ekipman yer almaktadır. Gelişen tasarımlar ve teknolojik gelişmeler de kullanıcılara konforlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Söz konusu alarm sistemlerinin kurulumu oldukça pratik ve kolaydır. Alarm mekanizmaları uygulanacak alan önceden bilir kişi tarafından ziyaret edilmeli ve gözlemlenmelidir. Bu sayede uygulanması gereken ve görüş boyutunun fazla olduğu alanlar tercih edilmektedir. Uygulanacak olan alanın genişliği ve bölümlere ayrılması gibi kriterler ise güvenlik kamerası adetini etkilemektedir. Oldukça geniş ve birkaç kattan oluşan iş yerleri veya ofislerde farklı güvenlik alanları oluşturulmaktadır. Bu sayede güvenlik kamerası ile tüm alanların bağlantısı sağlanmaktadır. Güvenlik ekipmanlarının birbiri ile bağlantılı olması hem güvenliği yüksek oranda arttıracaktır hem de kullanıcılar için görüntü kopukluğunu önlemektedir. Güvenlik ve alarm mekanizmaları herhangi bir elektrik kesintisi gibi durumlarda alanda buluna jeneratöre bağlanmaktadır. Elektrik kesikliği görüntülerin kaybolmasına veya kayıt altına alınamamasına engel oluşturmamaktadır. Maksimum 5 dakika içerisinde güvenlik kamerasına bağlantı sinyali oluşmaktadır. Bu gibi durumların önüne geçmek için alanlarda jeneratör bulunması tavsiye edilmektedir. Güvenlik mekanizmaları her türlü kötü niyetli girişimi önlemek için oluşturulmaktadır. Kablolu ve kablosuz olmak üzere iki kategoriye ayrılmaktadır. Kablosuz güvenlik kameraları kullanıcılara ekstra kablo görüntüsü oluşturmamaktadır. Aynı zamanda bluetooth özelliği ile bağlanan sistem, kullanıcıların telefonlarına veya bilgisayarlarına da bağlanabilmektedir. Kablolu güvenlik mekanizmaları ise kullanıcılara elektrik kablo desteği sunmaktadır. Uzaktan kumanda aparatı veya alarm cihaz kiti bulundurmaktadır. Güvenlik sistemleri ve cihazları kullanıcılara konforlu ve güvenli ortamlar oluşturmak için yenilenmektedir.