TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Güvenlik & Alarm Sistemleri

için 32,310 sonuç bulundu.

Güvenlik & Alarm Sistemleri

Gelişen teknoloji ile geliştirilmiş olan güvenlik ve alarm sistemleri hem evlerinizde hem de işyerlerinizde sizler için yüksek koruma sağlamaktadır. Yangın, su baskını, gaz kaçağı gibi durumların yanı sıra hırsızlık gibi olayların da gerçekleşmesinde engel oluşturmaktadır. İhtiyaçlarınıza karşı geliştirilmiş olan iç ve dış güvenlik sistemleri panik oluşturacak durumların en kısa sürede çözülmesini sağlamaktadır. Bireysel ve kurumsal olarak herkese uygun çözümler üreten bu ürünler içerisinde kamera ve alarmlar yer almaktadır. Panik oluşturacak durumların yanı sıra kişinin kendini tehdit altında hissetmesi gibi veya acil tıbbi müdahale gibi durumlarda da kullanabileceğiniz ikaz ürünleri bulunmaktadır. Gelişmiş Elektronik düzeneği ve güvenlik alarm sistemleri sayesinde kendinizi rahat ve güvende hissedebilirsiniz.

Evde Huzur Sağlayan Güvenlik ve Alarm Sistemleri

Evde Huzur Sağlayan Güvenlik ve Alarm Sistemleri

Artan suç oranlarına karşı geliştirilmiş olan bu ürünler, kişi güvenliğini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kendinizi tehdit altında veya endişe içerisinde hissediyorsanız ev güvenlik sistemleri ile kendinize rahat bir ortam yaratabilirsiniz. Can ve mal güvenliğinizi sağlayacak olan ürünler içerisinde yangın alarmı, gaz kaçağı alarmı, su baskını alarmı, hırsız alarmı, panik alarmı ve tıbbi alarm gibi seçenekler yer almaktadır. Bunların yanı sıra evinizin hem içini hem de dışını kontrol edebileceğiniz kamera sistemleri de bulunmaktadır. Evinizle aranızdaki bağın güçlenmesine aracı olacak olan bu sistemler ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilmiştir. Kayıplarınızı en aza indirgemek için geliştirilmiş olan ürünler, paranızı ve canınızı koruma altına almaktadır. Evlerinize, iş yerlerinize ve ofislerinize yönelik izinsiz girişleri engellemektedir. Kendinizi huzursuz ve tehlike altında hissetmenize neden olacak durumların önüne geçen bu sistemler riskleri azaltmaktadır. Evdeki durumları kontrol almanızı sağlayan bu ürünler kolayca evlerinize monte edilebilmektedir. Güvenlik kamerası ve alarm sistemleri küçücük bir unutkanlığınızın veya dikkatsizliğinizin oluşturacağı maddi zararları engellemek için tasarlanmıştır. Dışarıdan gelen tehditleri en aza indirgemeye çalışan bu ürünler ani gelişen tatsız durumların önüne geçmektedir. Akıllı sistemlerden oluşturulmuş olan bu güvenlik ürünleri kolayca monte edilebilir özelliktedir. Ocağınızdaki yemeğin, salonunuzdaki köpeğin veya beşiğinde yatan bebeğinizin güvenirliğini sağlamak için farklı hizmet ve sistemler bulunmaktadır. Aklınızın rahat etmesini sağlayacak ürünler, yaşam alanınızın daha güvenli olmasını sağlamaktadır. Panik butonu sayesinde anlık durumlarda merkezi kısma haber göndererek kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Gaz alarmı ise gaz kaçağı durumlarında sistem kurulu olmasa dahi anında alarm oluşturur ve önlem alınmasını sağlamaktadır. Çevreye yüksek ses sunan hırsız alarmları ise etraftan gelebilecek tehditlerin azaltılmasına ve kötü niyetli misafirlerin caydırılmasına yardımcı olur. Alarm sistemleri tavsiye açısından değerlendirildiğinde kullanıcılar tarafından beğenilen bir üründür. Yangın alarmı, yangın durumunda oluşacak dumanını algılar ve tedbir alınmasını sağlayacak uyarıları sizlere vermektedir. Kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak olan alarmlar kolayca kurulur ve sizleri uğraştırmaz. Bu sistemler sayesinde kendinizi her zamankinden daha rahat hissedebilmeniz mümkündür.

Güvenlik ve Alarm Sistemleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Güvenlik ve Alarm Sistemleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Birbirinden farklı özelliklere sahip olan alarmlar ve güvenlik kameraları özel sistemler ile geliştirilmiştir. Güvenlik sistemleri, sahip oldukları özellikler sayesinde alanınızda oluşacak tehlikeli durumların en aza indirgenmesini veya ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Bazı kamera ve alarmlar mobil üzerinden kontrol edilebilir özellikten oluşmaktadır. Evinizin veya iş yerinizin kameralarını telefonunuzdan takip ederek kameralardaki görüntüleri canlı olarak izleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Hırsızlığa karşı geliştirilmiş olan sistemler kötü niyetli girişimlere karşı sizleri korumak için geliştirilmiştir. Alarm sistemleri kablolu veya kablosuz olarak ikiye ayrılmaktadır. Abone isteğine göre değişen sistemler yüksek seste alarm sağlayarak caydırıcı özellik taşır. Kablolu sistemlerde manyetik kontak, hareket dedektörü, harici siren ve tuş takımı yer almaktadır. Bütün bu sistemler kablo yardımı ile bağlanmaktadır. Sigorta kutusundan çekilen kablo panel kutusuna bağlanır ve telefon bağlantısı da sağlanarak alarmın çalışmasına uygun ortam hazırlanır. Bunun yanı sıra kablosuz sistemlerde ise manyetik kontak ve hareket dedektörü için kablo gerekmemektedir. Özellikle estetik kaygısı olan aboneler tarafından tercih edilen bu ürünler ile alarmınızı kolay bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Kullanacağınız alarm sistemleri fiyatları ürünün teknik özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Artış gösteren soygun ve hırsızlık oranlarının önüne geçebilmek için üretilmiş olan bu sistemler burun buruna gelebileceğiniz tehlikelerin azaltılmasını ve yok olmasını sağlamaktadır. Yangın alarmları ise tek bir kıvılcımın bile felakete dönüşmesini engellemek için tasarlanmış ürünlerdir. Kısa sürede kontrolden çıkan bir yangının maddi ve manevi kaybını önlemek için hayatınızı kurtarmaktadır. Hassas dedektörleri sayesinde zehirli gazları solumanızı önler ve kısa sürede müdahale edilmesini sağlar. Kısa sürede kayıpların önüne geçmeyi sağlayan sistemler aynı zamanda su baskınlarına karşı da mekan koruması gerçekleştirmektedir. Suyun elektrikli aletlere ulaşıp tehlike yaratmasını engellemek için kullanacağınız su baskını alarmı evde olmadığınız durumlarda bile kısa sürede müdahale sağlamaktadır. Minimum zarar oluşturmayı hedefleyen ürünler büyük hasarların oluşmasını engellemektedir. Tıbbi ve panik alarmları ise acil ihtiyaç durumlarında kişinin problemlerini en kısa sürede çözmesini sağlamaktadır. Sağlık sorunları ile başa çıkabilmeyi, hayatınızı kurtarmayı hedefler ve panik altında kaldığınız durumlarda olayı kontrol altına alır.

Güvenlik Kameraları ile Kendinizi Her Daim Rahat Hissedin

Güvenlik Kameraları ile Kendinizi Her Daim Rahat Hissedin

Güvenlik kameraları evinizin veya iş yerinizin iç ve dış mekanlarında kullanılabilen ürünlerdir. Dış mekanda kullanabileceğiniz güvenlik kameraları mekanınızın dış çevresinde gerçekleşebilecek kaza, hırsızlık gibi olaylarda kimlik tespit etmek için oldukça uygundur. İç mekanlarda kullanabileceğiniz kameralar ise iş yeri ve ev güvenliğini sağlamak üzere tasarlanmıştır. Güvenlik kamerası ve alarm sistemleri sayesinde evinizin veya ofisinizin huzurlu bir ortam olmasına imkan tanıyabilirsiniz. Kameraların görüntü kalitesi modelden modele değişim göstermektedir. Parayı ve plakayı okuyabilen yüksek kaliteden oluşan güvenlik kameraları aynı zamanda gece görüşleri sayesinde işinizi kolaylaştırmaktadır. Kameralarda Türkçe basit kullanım şekli ve pratik bir menü bulunmaktadır. Sabit ip gerektirmeyen kameralarda analogtur ve ip kamera desteği yer almaktadır. HD görüntü sunan kameralarda görüntü yedekleme sistemi yer almaktadır. Kameralarınızı internet üzerinden takip edebilir ve ağdan izleyebilirsiniz. Kamera sistemleri üzerinde kayıt silme seçeneği yer almaktadır. Bunun yanı sıra yüksek görüntü kalitesi sunan kameralarda 4 ayrı ses girişi bulunmaktadır. İzlediğiniz kayıtları kolayca Bilgisayarlarınıza veya telefonlarınıza kaydedebilirsiniz. Güvenlik kamerası sistemleri fiyatları, boyutları, özellikleri açısından modelden modele değişiklik göstermektedir. Kameralar üzerinde dilediğiniz gibi renk ve çözünürlük ayarları yapabilirsiniz. Hareketli algılama kayıt modu sayesinde ayrı ayrı hareket bölgelerinde kayıtlar gerçekleştirebilirsiniz. Kamera sistemleri içerisinde kamera, vida sistemleri, kablolar ve adaptörler yer almaktadır. Kamera içerisinde bulunan harddisk sistem ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Bu harddisk içerisine dilediğiniz kadar kayıt yapabilirsiniz. Kamera sistemleri en az ikili olarak satılmaktadır. Dilediğiniz kadar kamera içeren sistemi alarak evinizin veya iş yerinizin güvenliğini kontrol altına alabilirsiniz. Kameralar neme veya toza karşı dayanıklı yapıdadır. Lensler üzerine gelen lekeler, kameranızın netliğine etki etmemektedir. Güvenlik kameralarında yer alan kabloların uzunlukları modelden modele değişmektedir. Kolayca monte edilebilen ürünler tasarımları ile etkileyici bir görünüme sahiptir. Modern bir görüntüye sahip olan kameralar beyaz veya siyah renkten oluşmaktadır. 1080 P çözünürlük sunan kameralar sunduğu net görüntüler sayesinde muhafazanızı sağlamaktadır. Birbirinden farklı teknik özellikleri sayesinde hayatınızı kolaylaştıran bu cihazlar aynı zamanda güvenliğiniz için sizlere yardımcı olur. Ofis Elektroniği kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilir, detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

360 (21)
Ahdip (18)
AlpSmart (8)
Avemia (1)
Avenir (244)
Baff (2)
Biostar (1)
Bullwark (1)
Camlook (50)
cbtx (273)
Cenova (432)
Code (32)
D-Link (3)
Dahua (959)
DC (1)
Depar (3)
Desi (204)
Detech (13)
Diespi (2)
(2992)
(1)
DMTech (17)
Eds (45)
ENEO (1)
Enpercon (1)
Everest (89)
Fast (3)
Fisher (6)
Garrett (40)
GEG (3)
GKB (2)
Haikon (1142)
Hilook (187)
Hit (17)
Honeywell (13)
İNNOVİ (1)
Jvc (1)
Knmaster (3)
LG (6)
Lorenz (15)
Lorex (118)
Mavigard (50)
Mecer (4)
Micae (1)
Minelab (33)
Molix (11)
Netus (1)
Netvision (5)
NEUTRON (412)
OINONE (1)
Opax (38)
Panasonic (1)
Plasis (43)
Polimek (35)
Powergate (36)
Primuscam (23)
PROLOOK (5)
PROMİSE (272)
Rex (1)
Robotix (5)
S-Link (6)
Samsung (75)
Scsı (14)
SensoIRIS (4)
SmartGuard (58)
Sony (157)
Sorax (1)
SPY (60)
Teknetics (9)
TEKNİM (20)
Teknim (19)
Teletek (20)
Trotec (3)
viotek (5)
White's (8)
Xp (28)
Yoosee (54)
ZENON (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2,559)
ve üzeri (3,379)
ve üzeri (3,612)
ve üzeri (3,687)
ve üzeri (3,814)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL