Güvenlik & Alarm Sistemleri

Günümüz toplumsal yaşamında güvenlik oldukça önemli bir ihtiyaç haline geldi. Hem can güvenliği hem de mal varlığımızın güvenliği konusunda emin olmak için birtakım güvenlik sistemleri kullanıyoruz. Örneğin hırsızlara karşı alarm sistemleri kurmak bu güvenlik sistemlerini kullanma biçimlerimizden biri. Güvenliğiniz için alarm sistemleri ve diğer güvenlik ürünleri web sitemizde sizleri bekliyor.

Güvenlik Kamerası & Aksesuarları

Güvenlik Kamerası & Aksesuarları

Hırsızlara ve kötü niyetli kişilere karşı evlerimizi ve iş yerlerimizi korumak, öncelikle kendi can güvenliğimizi garanti altına almak için satın alabileceğiniz güvenlik ve alarm sistemleri arasında yer alan güvenlik kamerası yeni teknolojiyle uyumlu, HD, sensörlü, 360 derece kamera açısına sahip modelleriyle kategorimiz üzerinden satın alınabilir. Yaşadığınız ya da çalıştığınız iş yerine güvenlik kamerası kurulumu yaptırmadan önce güvenlik kamerası aksesuarlarını tamamlayabilir, zamanla eskiyen aksesuarları yenileriyle değiştirmek isteyebilirsiniz. Güvenlik kamera adaptörü, güvenlik kamerası kablosu, BNC jack, güvenlik kamerası ses kartı gibi aksesuarlara en uygun fiyatlarla kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Alarm Sistemleri ve Aksesuarları

Alarm Sistemleri ve Aksesuarları

Alarm sistemlerine yönelik ihtiyacımız her zaman ve her yerde geçerli bir ihtiyaç. İster evlerde ev alarm sistemleri kurulumu olsun, isterse iş yerlerinde hırsız alarm sistemi kurdurun… Kablosuz alarm sistemi gibi en etkili alarm sistemleri ve caydırıcı özelliği bulunan diğer alarm güvenlik sistemleri için kategorimizi inceleyebilir, akıllı telefonunuzdan dahi kontrol edebileceğiniz bir alarm sistemine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Güvenliğiniz için satın aldığınız ve kullanmaya başladığınız alarm sistemleri için de birtakım aksesuarlara ve daha basit alarm sistemlerine de ihtiyacınız olabilir. Alarm aküsü, alarm paneli ve alarm kablosu gibi aksesuarların yanı sıra daha basit aksamları bulunan kapı pencere alarmı, çelik kapı alarmı gibi ürünler de kategorimizde mevcut.

Dedektörler, Sensörler ve Elektronik Kasalar

Dedektörler, Sensörler ve Elektronik Kasalar

Evlerde ya da ofislerde meydana gelmesi olası yangın ya da gaz kaçağı gibi durumlarda sizleri zarar büyümeden uyaracak ve önlem almanıza neden olacak duman dedektörü, gaz dedektörü, doğalgaz dedektörü aslı kullanıcı ve bütçe dostu cihazlara kategorimiz üzerinden erişebilirsiniz. Hırsız girme riskini göze almamak için alarm sistemlerinize ek olarak kurdurabileceğiniz ya da tek başına da kullanabileceğiniz sensörler, çoğunlukla hareket sensörü olarak adlandırılır ve ev ve iş yerinizin çevresindeki şüpheli hareketleri izleyerek alarm sistemini devreye sokar. Para kasası ya da evrak kasası ihtiyacınızı artık maksimum güvenlik düzeyini gözeterek elektronik şifreli kasa modelleri arasından seçebilirsiniz. Gömme kasa gibi elektronik kasa modelleriyle de değerli eşyanızı ve paranızı güvenceye almanız artık daha kolay. Tüm elektronik kasa modellerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Güvenlik ve Alarm Sistemleri Satın Alırken…

  • Güvenliğini sağlamak istediğiniz alanın büyüklüğüne göre bir alarm sistemi tercih etmelisiniz.
  • Eğer güvenliğini sağlamak istediğiniz alan büyükse, alarm sistemine ek olarak hareket sensörü bulunan güvenlik kamerası çeşitleriyle sisteminizi güçlendirebilirsiniz
  • Alarm sistemlerinin, herhangi bir hırsızlık girişiminde alarm izleme merkezine bağlı olması önemlidir. Bu özelliği bulunan alarm sistemlerini tercih edin.
  • Genel bir alarm izleme merkezine bağlı alarm sisteminizi, lokal yani yalnızca sizi bilgilendiren küçük alarm sistemleri kurulumuyla desteklemek güvenliğinizi artıracaktır.

Güvenlik Sistemleri Neden Gereklidir?

  • Güvenlik sistemleri ve alarm sistemleri kurdurmak demek yalnızca hırsızlık girişimi ya da yangın tehlikesi esnasında değil, daha önceden gerekli önlemi almak demektir. Bu olumsuzlukları en başından en aza indirgersiniz.
  • Güvenlik sistemleri yalnızca mal ve can güvenliğimizi tek başına sağlamaz, aynı zamanda tehlikeyi hemen fark etmemizi ve zarar büyümeden gerekli adımları atmamızı sağlar
  • Örneğin, evlerde bulunan gaz dedektörü ve duman dedektörü sayesinde olası büyük bir yangını önlemiş olursunuz. Bu hem can hem de mal güvenliğiniz için gereklidir.

Öne Çıkanlar

Güvenlik & Alarm Sistemleri

için 40,888 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(2)
Avenir (98)
(3)
Cenova (299)
D-Link (20)
Detech (17)
(3822)
(4)
ENEO (91)
Everest (139)
Fast (17)
Fisher (18)
Garrett (12)
GEG (23)
(1)
Haikon (1274)
Hit (14)
İNNOVİ (20)
(2)
Lorex (134)
Micae (35)
Minelab (16)
Netus (8)
(3)
NEUTRON (571)
Powergate (113)
PROLOOK (7)
PROMİSE (27)
(4)
(3)
S-Link (15)
Samsung (53)
(3)
Scsı (47)
Sony (135)
SPY (213)
Teknetics (15)
(3)
(1)
(1)
WALKERTONE (44)
(5)
XP (11)
ZENON (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,802)
ve üzeri (2,384)
ve üzeri (2,540)
ve üzeri (2,590)
ve üzeri (2,665)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL