Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

IDS
HS
Unv
Ids
Eds
Dsc
UNV
Vk
Psc
Ycl
Cmr
Spy
Ack
Jms
Mag
RXR
Bft
Nvr
Ayt
Bnc
Dml
F5
VK
MAG
Rxr
3AS
EDS
GST
Neo
Tag
Tsc
ABT
JVC
MGM
Nsa
TSC
YI
3MK
Acs
Apc
Ars
Atc
Ava
B2
Bgs
Das
Dk
Egd
Etu
FMS
FOP
GMK
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Karekod Okuma

Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Arabirimi

Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Türü

Başka bir kelime deneyin

Cihaz Tipi

Başka bir kelime deneyin

Alarm Şiddeti

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ofis Elektroniği

için 19,290 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Ofis Elektroniği

Ofis açmak isteyenler çalışmalarını ofislerde yürütmenin daha etkili olduğunu, yapacakları organizasyonların başarısını ve performansını artırmada ciddi bir rol oynadığını bilmektedirler. Bir ofise sahip olduktan sonra o ofisin içini gerek elektronik aletlerle gerekse elektronik olmayan; bilgisayar , masa, sandalye, dolap gibi eşyalarla dekore etmek gerekir. Ayrıca mevcut ofislerdeki bazı eşyaların ve aksamların değişmesi de gerekebilir. Ofis ürünleri ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm alet ve eşyaları içeriyor. Düzenli ve planlı bir şekilde dekore edilmiş ofis ortamlarındaki başarı oranı her zaman daha yüksek olacaktır. Verimli bir çalışma için kendi zevkinize göre dizayn edilmiş bir çalışma ortamı büyük önem taşımaktadır bütün bunların yanında kullanacağınız elektrikli cihazların son teknolojiye sahip olması hem sizin güvenliğinizde hem de önemli evraklarınızın güvenliğinde önem taşıdığı gibi kolayca ve doğru bir şekilde yapacağınız hesap işlemlerinde son derece büyük önem taşır. Ofisinizde kullanacağınız bütün bu elektrikli cihazlar ofis elektroniği adı altında kategorize edilir. Bu kategorinin altında çeşitli renkte, markada, büyüklükte, fiyatta ürünlerin etiketlerini kolayca yapıştırabileceğiniz dijital etiket makinesi, müsvedde kağıtlarını hızlı bir şekilde parçalayabileceğimiz dijital kağıt kesme makinesi gibi ürünler yer alır. Güvenlik kamerası ve bunları kayıt altına alacak kayıt cihazıyla birlikte kartlı geçiş sistemi modelleri de ofis elektroniğine girer.

İşlevsel Ofis Elektroniği Malzemeleri

İşlevsel Ofis Elektroniği Malzemeleri

Her iş alanında çeşitli risk yaratan durumlar olabilir bu yüzden gereken tüm güvenlik önlemlerini önceden almak son derece büyük önem taşır. Ofis sahipleri ortaya çıkabilecek herhangi riske karşı güvenlik kamerası taktırmaktadır çünkü bizden bağımsız olarak çalışan bu cihaz olası durumlar için çözüm olmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte güvenlik kamerası çeşitleri de gelişmektedir. Sabit bir konumu kayıt altına alabildiği gibi 360 derece dönüş sağlayarak tüm konumları kayıt altına alabilmektedir. Son zamanlarda kameranın yerinin bilinmemesi adına büyük kameraların yanı sıra küçük boyuttaki kameralar da fazla tercih edilmektedir. Güvenlik kamerası seti şeklinde sizlere sunulan kameralarda güvenlik kamerası kayıt cihazı ile birlikte sizlere ulaşır. Sabit bir kayıt cihazının yanında her zaman bulunamayabilirsiniz. Sisteme internet bağlantısı yaparak anlık görüntüleri telefonunuzdan kolaylıkla görebilirsiniz. Dış mekanlar için tasarlanan güvenlik kameraları su geçirmeyen yapıları sayesinde yağmur, kar gibi doğa olaylarında güvenlik kameralarının kayıt almasını önlememektedir. Güvenlik kamerası kurulumu ise herkesin kolaylıkla yapabileceği kadar basittir. Size ulaşan ürünün yanındaki talimatları izleyerek kolay kurulum sağlayabilirsiniz. Kurulum aşaması sırasında kullanılacak kaynaklar paket içerisinde size gönderildiği için başka kaynağa ihtiyaç duymadan kameranızı hızlıca hazır hale getirebilirsiniz. Güvenlik kamerası fiyatları ürün modellerine göre değişiklik gösterebilmektedir alacağınız modele karar verdikten sonra fiyat araştırması yapmak bütçenize en uygun olan modeli bulmanıza yardımcı olacaktır. Ofiste pek çok önemli evrak kullanılıyor makbuz, fatura, sözleşme gibi ve işi bitince çöpe atılıyor bu şekilde bilgi hırsızlığına yol açılıyor bunun önüne geçmek için kağıt kesme makineleri kullanabilirsiniz. Bir diğer güvenlik önlemi ise para kontrol makineleridir. Bu ürünü satın alarak olası bir dolandırıcılığın önüne geçmiş olursunuz. Ofisinize giren çıkan kişi sayısını sınırlandırmak isterseniz kartlı geçiş sistemi kullanabilirsiniz. Bu ofisinizin daha güvenilir olmasını sağlayacaktır. Kartlı geçiş sistemi fiyatları farklı işlevselliğine göre bütçenize uygun şekilde değişiklik göstermektedir.

Ofisler için Uygun Elektronik Ürünler

Ofisler için Uygun Elektronik Ürünler

Ofis elektroniği ürünleri işinizi kolaylaştıracak özellikleri ile hayatınızın bir parçası haline geliyor. Örneğin, para sayma cihazları yoksa doğru bir sayım yapıp yapmadığınızdan emin olamayabilirsiniz. Bu yüzden ofislerde hesap makinesi ve para sayma makinesi ya da kontrol cihazı gibi hesaplarınızı doğru ve kolay yapabilmeyi sağlayan ürünlere ihtiyaç duyuluyor. Bütün ürünlerin fiyat bilgilerinin tek tek ezberde tutularak satış sürecinin yönetilmesi oldukça zor ve zahmet verici olduğundan, barkod okuyucular rağbet gören ofis elektroniği arasında yer almayı başarmıştır. Hemen hemen her gün aldığımız bütün ürünlerin üzerinde bulunan barkodlar içerisine işlenmiş olan verileri okuyan barkod okuyucular ile ürün bilgilerine kolayca erişim sağlayarak hem vakitten tasarruf yaptırır hem de ürün arasındaki fiyat karışıklıklarını önler. Lazerli, led’li çeşitleri bulunduğu gibi kablolu barkod okuyucu ve barkod okuyucu kablosuz gibi türevleri ile sizlere sunulur. Barkod okuyucu fiyatlarında tarama menzili, barkodun çalışma biçimini belirleyen ışık kaynağı gibi faktörler, etkilidir. Barkod okuyucu fiyatları araştırması yaparak bütçenize uyum sağlayabilecek bir ürün bulabilirsiniz.

Ofis Elektroniği Diyerek Geçmeyin Bunlara Dikkat Edin

Ofis Elektroniği Diyerek Geçmeyin Bunlara Dikkat Edin

Barkod okuyucu ve para sayma makinesi gibi ürünler sizlere sunuluyor. Ancak ürünleri seçerken bazı özelliklere dikkat edilmesi gerekiyor. Her ortamda olduğu gibi çalışma ortamınızda da en önemli konulardan biri sağlıktır. Bu yüzden satın alacağınız tüm ofis elektronik eşyaları hijyenik ve sağlıklı koşullarda çalışmak için işinizi kolaylaştıracaktır. Ofis elektronik cihazları satın alırken elektrikli ürünler olduğu için can güvenliğinizi koruyup korumadığına daha fazla dikkat etmeniz gerekmektedir. Bunun dışında satın aldığınız ürün ya da ürünlerin ergonomik ve portatif bir yapıda olmasına da dikkat etmelisiniz çünkü uzun süreli kullanılan bu ürünler insan fiziğini bozmaması büyük önem taşır. Elektronik ürün alırken dikkat etmeniz gereken hususlardan birisi harcanacak toplam enerjidir. Yüksek enerji tüketerek düşük performans sağlayan ürünleri almamaya dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde bütçenizde zarara yol açacaktır. Bu gibi istenmeyen durumların önüne geçmek ve aşırı enerji tüketimini engellemek için yapmanız gereken ise oldukça basittir. Gelişen teknoloji ile az enerji tüketerek yüksek performans sağlayan ürünleri satın alabilirsiniz. Elektronik cihaz seçerken öncelik vermeniz gereken konulardan bir diğeri de satın aldığınız ürünün mutlaka güvenilir olmasıdır. Teknolojik ürünlerde güvenirlik unsurunu göz önünde bulundurursanız ulusal ve uluslararası belgeleri (TSE ,ISO,CE) olan ürünleri tercih etmelisiniz. Elektronik cihazlar insan hayatına oldukça büyük katkılar sağlasa da herhangi bir teknik arıza ya da hatalı kullanım durumunda ciddi tehlikeler arz edebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşıldığında etrafınızdakilerin ve sizin güvenliğinizi tehdit etmeyecek, güvenli bir kullanım sağlayacak ürünler tercih etmelisiniz. Bütün bu gerekli incelemeleri yaparak bulduğunuz ürünleri karşılaştırıp aralarından en iyi olanını tercih etmeniz gerekir. Böylece elektronik ürünlerde doğru bir seçim yapabilirsiniz. Sayfamızda bulabileceğiniz elektronik cihazlar marka, atık haznesi, uydu alıcısı, ekran boyutu, güç kapasitesi, kesim kapasi, monitör tipi ile birbirinden farklı şekilde öne çıkar.