TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Duman & Gaz Dedektörü

için 1.500 sonuç bulundu.

Duman & Gaz Dedektörü

Evlerimizin ve iş yerlerimizin güvenliği yalnızca hırsızlara ya da dışarıdan gelme ihtimali bulunan tehlikelere karşı önemli değildir. Ev ve ofis içinde meydana gelebilecek olan birçok olumsuz durum da güvenliğimizi tehlikeye atabilir. Günümüzde doğalgaz kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte sıklıkla duyduğumuz uyarılar arasında örneğin gaz sızıntılarına ve yangınlara karşı tetikte olma gibi ikazları sayabiliriz. Bu türden olumsuz durumları engellemek ya da acil müdahale etmek için çeşitli cihazlar geliştirilmiştir.

Duman Dedektörü Nedir?

Duman Dedektörü Nedir?

Ev ve ofislerde sıklıkla karşılaştığımız güvenlik tehlikelerinden biri olan yangınların büyümeden ya da hızlıca yayılacak şekilde nesnelere yayılmadan önce verdiği ilk sinyal dumandır. Bizler evlerimizde ya da iş yerlerimizde değilken de çeşitli elektrik ya da gaz aksamlarından kaynaklanan yangınlar nedeniyle ağır mal kaybına uğrayabiliriz. Bu sebeple yangının ilk belirtisi olan dumanı fark edecek konumda bile olmayabiliriz. Bu durumda adına duman dedektörü denilen cihazlar siz evde yokken bile sizi ve evinizi ya da ofisinizi yangının yol açabileceği hasara karşı uyarmak için üretilmiştir. Duman dedektörü nasıl çalışır? Optik algılama yöntemini kullanan duman dedektörü çeşitlerinin (optik duman dedektörü) yanı sıra iyonizasyon yani en küçük duman partiküllerini algılayan duman dedektörü çeşitleri de bulunmaktadır.

Gaz Dedektörü Nedir?

Gaz Dedektörü Nedir?

Gaz dedektörü denilince aklınıza yalnızca doğalgaz gelmesin. Gazdan kaynaklanması muhtemel zehirlenme ve yangınlara karşı en önemli uyarıcı cihazlardan biri olan gaz dedektörü, doğalgaz dedektörü olarak işlev görmesinin yanı sıra diğer gazlı ürünlerden sızan gaza karşı da duyarlıdır. LPG’den tutun çakmak gazına kadar hassas bir biçimde kaçak ya da sızıntı tespiti yapabilen gaz dedektörü, özellikle doğalgaz kullanımının yaygınlaşmasıyla ev ve ofislerimizde mutlaka bulundurmamız gereken ürünler haline gelmiştir. Doğalgaz kaçak dedektörü ya da doğalgaz alarm dedektörü olarak da bilinen bu cihazların sesli ve/veya görsel alarm yayan modelleri sayesinde hassas bir şekilde gaz kaçaklarına karşı korunma ve güvenlik sağlayabilirsiniz. Erken uyarı sistemleri olarak tasarlanan gaz dedektörü çeşitleri, doğrudan binanızın gaz sistemine bağlanabileceği gibi, bireysel olarak satın alıp evinize monte edebileceğiniz modeller de barındırmaktadır.

Duman Dedektörü ve Gaz Dedektörü Fiyatları

Duman Dedektörü ve Gaz Dedektörü Fiyatları

Kategorimiz üzerinden satın alabileceğiniz duman dedektörü ve gaz dedektörü çeşitlerini incelerken aklınızca mutlaka ayırmak istediğiniz bir bütçe de belirecektir. Farklı marka ve modellere göre değişen fiyatlar barındıran bu cihazlar arasında mutlaka hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun ürünler bulacaksınız. Unitec, Smartwares, Nokta ve Garrett gibi markaların en uygun duman dedektörü fiyatları ve gaz dedektörü fiyatları sayesinde kârlı bir alışveriş deneyimi sizleri bekliyor. Diğer güvenlik ve alarm sistemlerine göz atmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(143)
ve üzeri (188)
ve üzeri (200)
ve üzeri (210)
ve üzeri (213)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL