Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Elektronik Kasalar

için 1,645 sonuç bulundu.

Elektronik Kasalar

Para kasaları önceden yalnızca kollu ve şifreli modelleriyle kişisel mal varlığınızın güvenliğini sağlamaktaydı. Ancak teknolojinin gelişimiyle birlikte güvenlik daha önemli bir problem olmaya başladığında artık eski tip para kasası modelleri yetersiz kalmaya başladı. Bu nedenle, dijitalleşen çağımızda güvenlik para kasası modellerine de yansımakta gecikmedi. Elektronik kasa adını verdiğimiz bu yüksek güvenlikli kasalar sayesinde mal varlığınız ve değerli eşyalarınız her zamankinden daha güvende olacak.

Şifreli Para Kasası

Şifreli Para Kasası

Para kasaları hem evlerde hem de iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen güvenlik eşyaları olarak karşımıza çıkıyor. Şifreli para kasası modelleri de artık manuel olarak şifre girmek yerine elektronik bir panel ile birlikte elektronik kasalar kategorisine yerleşti. Elektronik kasalar, ziynet gibi değerli eşyalarınızın, tapu gibi değerli evraklarınızın, elinizin altında nakit olarak tutmak istediğiniz paranızın hırsızlardan profesyonel biçimde korunmasını sağlar. Evden ya da iş yerinizden uzakta geçirdiğiniz zamanlarda aklınızın evde ya da ofiste bıraktığınız mal varlığınızda kalmasın diye maksimum güvenlik düzeyiyle donatılmış olan elektronik şifreli para kasası modelleri yalnızca sizin bildiğiniz şifre ile açılır veya kapanır. Elektronik şifreleme paneline sahip elektronik şifreli kasa çeşitlerinin panel kullanımı da oldukça basittir. Panele belirlediğiniz şifreyi girmek yoluyla yalnızca siz ve zahmetsizce kasanızın içindekilere ulaşabilirsiniz.

Elektronik Kasa Çeşitleri Nelerdir?

Elektronik Kasa Çeşitleri Nelerdir?

Elektronik kasa çeşitleri söz konusu olduğunda farklı marka ve modelleri birbiriyle ortaklaştıran şey elektronik şifreleme panelidir. Ancak elbette tanınmış markaların ürettiği farklı modeller de bulunmaktadır. Öncelikle elektronik kasa içinde saklamak istediğiniz değerli eşyalarınızın kaplayacağı yere göre mini elektronik kasa modelleri ya da büyük elektronik kasa modelleri arasında seçim yapmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda elektronik kasa satın alırken panelinin kolay kullanım sağlayacağına ve pil ömrünün uzun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Elektronik kasa çeşitleri arasında sayabileceğimiz gömme kasa modelleri de ev ve ofisinizde hem yer tasarrufu sağlayacak, hem de gizlenme konusunda daha fonksiyonel olacaktır. Şifreyi unutmanız durumunda anahtarla erişim sağlayabileceğiniz elektronik para kasası modellerine de web sitemizden erişebilirsiniz.

Elektronik Kasa Fiyatları

Elektronik Kasa Fiyatları

Elektronik kasa satın alırken marka ve model incelemesinin yanı sıra bir fiyat incelemesi de yürütmek isteyebilirsiniz. Sizin ihtiyacınıza uygun olan elektronik şifreli kasa modelinde karar kıldıktan sonra bütçe konusu gündeme gelecektir. Bütçenize uygun elektronik kasa fiyatları için kategorimizdeki ürünleri inceleyebilir, pek çok fiyat avantajından faydalanabilirsiniz. Yale gibi ünlü üreticilerin elektronik kasa modellerine en uygun fiyatlarla sahip olmak ve mal varlığınızın güvenliğini bir an evvel sağlamak için web sitemizle anlaşmalı mağazaların ürünlerini tercih edebilirsiniz. Diğer güvenlik ve alarm sistemlerine göz atmak için ise buraya tıklamanız yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ürün Notu

(65)
ve üzeri (78)
ve üzeri (81)
ve üzeri (82)
ve üzeri (85)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL