Kamera Kayıt Kartı

için 2,745 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kamera Kayıt Kartı

Güvenlik kamerası satın almak ve evlerinizde, iş yerlerinizde ve diğer iç ve dış mekânlarda kendiniz ve varlıklarınız için güvenli bir ortam sağlamak için yeni nesil pek çok teknolojiden faydalanmak artık neredeyse zorunluluk halini aldı. Güvenlik kameralarının kayıt altına aldığı görüntü ve seslerin, ki bu sistemler CCTV sistemleri olarak bilinir, her yerden internet aracılığıyla izlenmesini sağlayan teknolojiye sahip cihazlara kamera kayıt kartı ya da DVR kartı adı verilir.

DVR Kartı Nedir?

DVR Kartı Nedir?

Kamera kayıt kartı ya da diğer adıyla DVR kart olarak bilinen bu kayıt kartları, bilgisayarınıza monte edilen ve dijital görüntüleri kaydeden ek programlarla birlikte kullanılan bir kayıt cihazıdır. DVR kart sayesinde güvenlik kameranıza takılan ses ve görüntüleri eş zamanlı olarak bilgisayarınızdan ya da telefonunuzdan takip edebilme imkânına kavuşursunuz. Yalnızca eş zamanlı olarak değil elbette. DVR kayıt kartı sayesinde aynı zamanda geçmişe dönük güvenlik kamerası kayıtlarının izlenmesi de mümkün olabilmektedir. Söz konusu DVR kayıt cihazları güvenlik kameralarından alınan görüntü ve sesleri bilgisayarınıza kaydetmeye, gerektiğinde yeniden oynatmaya, hard diskte bu görüntü ve sesleri depolamaya yarar. Aynı zamanda internet ya da bilgisayar ağlarına bağlanarak uzaktan izleme yapma olanağı tanır.

Kamera Kayıt Cihazı Nedir?

Kamera Kayıt Cihazı Nedir?

Kategorimizde bulabileceğiniz bir diğer ürün ise kamera kayıt cihazıdır. DVR kayıt cihazları olarak da bilinen bu cihazlar, CCTV sistemleri dahilinde çalışır ve güvenlik kameralarının gönderdiği görüntülerin kayıt altına alınmasını sağlar. Bir kutu biçiminde olan kamera kayıt cihazları güvenlik kamerası kullanıcıları için önemli avantajlar sunar. Bu avantajlardan ilki, sabit bir IP yerine P2P sunucular kullanmasıdır. Bu özelliği sayesinde satın aldığınız kamera kayıt cihazı telefondan izleme imkânı da sunar. Dünyanın neresine giderseniz gidin güvenlik kamera kayıt cihazı ile bağlantı kurarak kesintisiz bir izleme yapabilirsiniz. Türkçe arayüzü sayesinde kullanıcı dostu ürünler olan kamera kayıt cihazları farklı kanal sayılarıyla da ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzere tasarlanırlar. Yüksek performans ve full HD görüntü kalitesi sayesinde canlı ve geçmiş kayıtları donma problemi yaşamadan izleyebileceksiniz.

DVR Kart Fiyatları ve Kamera Kayıt Cihazı Fiyatları

DVR Kart Fiyatları ve Kamera Kayıt Cihazı Fiyatları

Kategorimiz üzerinden bulabileceğiniz DVR kart ve kamera kayıt cihazları arasından sizin için en uygun olan marka ve modeli ilk adımda özelliklerine göre değerlendirirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza uygun özellikte 4 kanallı kamera kayıt cihazı, 8 kanal kamera kayıt cihazı ve 16 kanal kamera kayıt cihazı fiyatları açısından da seçiminizi etkileyecektir. Bütçenize uygun olan kamera kayıt cihazı ve DVR kartı satın almak için en uygun DVR kart fiyatları web sitemizin sizlere sunduğu alışveriş avantajlarından biridir. Bütçenizi zorlamadan en kaliteli ürünleri satın almak için doğru yerdesiniz. Güvenlik ve alarm sistemleri kategorimizdeki diğer ürünlere göz atmak için buraya tıklayarak alışverişinize devam edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(136)
ve üzeri (161)
ve üzeri (170)
ve üzeri (171)
ve üzeri (176)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL