TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Güvenlik Kamerası

için 16,623 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Güvenlik Kamerası

Güvenlik günümüz dünyasında önemli bir mesele halini aldı. Evlerimizde, iş yerlerimizde ve diğer iç ve dış mekânlarda ihtimal dahilinde olan güvenlik sorunlarını gerek caydırmak gerekse de güvenlik hususunda işlenen suçları takip edebilmek için görüntülü sistemlere ihtiyaç duyuyoruz. Bu sistemleri oluşturan en önemli bileşen güvenlik kamerası olarak adlandırılıyor.

Neden Güvenlik Kamerası Sistemleri?

Neden Güvenlik Kamerası Sistemleri?

Yaşadığımız yerlerde değer verdiğimiz eşyalarımız, önemli belgelerimiz ve verilerimiz bulunur. Hırsızlık ise hem kişiyi maddi hem de manevi olarak zarara uğratan bir güvenlik problemi olarak karşımıza çıkıyor. Hırsızlığı engellemek ya da hırsızlardan korunmak için geliştirilen güvenlik kamerası adını verdiğimiz ürünler, bu konudaki en etkin ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Hem sahip olduklarınızı hem de hayatınızı korumak için en yetkin yol olan güvenlik kamerası sistemi bu saydıklarımızın dışında ayrıca önemli. Piyasada bulunan güvenlik kamerası setleri hırsızları caydırır. Ancak yine de bir olumsuzluk olduğunda, suçun failini tespit edebilmek ve suçun cezalandırılmasını sağlamak için gerekli olan görüntüleri depolaması sebebiyle güvenlik kamerası kurulumu herkes için önemlidir.

Kategorimizde Bulabileceğiniz Güvenlik Kamerası Çeşitleri

Kategorimizde Bulabileceğiniz Güvenlik Kamerası Çeşitleri

Güvenlik kamerası satın alırken ihtiyacınız olan güvenlik kamerası sistemlerini incelemek yoluyla size en uygun olan güvenlik kamerasında karar kılabilirsiniz. Artan ihtiyaç nedeniyle çeşitler konusunda da artış gösteren ve gün be gün daha yeni teknolojilerle donatılan güvenlik kamerası sistemleri artık HD görüntü sağlayan ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Güvenlik kamerası izleme programı kurarak her an her yerden izleyebileceğiniz modelleri bulunan güvenlik kamerası setleri, yalnızca kameranın açısına bağlı kalmıyor ve 360 derece görüş açısı sağlıyor. Sensörlü modelleriyle caydırıcılığın artmasını sağlayan güvenlik kamerası montajı açısından da kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Kamera kablosu, kayıt cihazı, adaptör ve görüntülerin kaydedileceği bir harddisk ile birlikte satılan güvenlik kamerası sistemleri, gece görüşlü modelleriyle de daha net bir görüntü sunuyor. Örneğin, web sitemizde bulabileceğiniz 4 kamera güvenlik sistemi çeşitleri de bu özelliklere sahip.

Güvenlik Kamerası Fiyatları Nelerdir?

Güvenlik Kamerası Fiyatları Nelerdir?

Çoğu kişi tarafından güvenlik kamerası satın almak bütçe konusu nedeniyle erteleniyor. Ancak düşünüldüğünde uzun vadeli zarardan kurtulmanın en iyi yolu da güvenlik kamerası. Anlaşmalı mağazalarımız hem en iyi güvenlik kamerası markaları ve modellerini sizlere sunuyor, hem de en uygun güvenlik kamerası fiyatları ile kârlı bir alışveriş vadediyor. Satın alacağınız güvenlik kamerası sistemleri fiyatları konusunda en ideal alternatifleri barındıran kategorimiz üzerinden dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyerek, birkaç kolay adımda alışverişinizi tamamlayabileceksiniz. Güvenlik ve alarm sistemlerine dair diğer ürünlerimizi incelemek için ise buraya tıklayabilir, diğer kategorilerimize göz atabilirsiniz.

Güvenlik Kamerası Taktırmanın Avantajları

 • Güvenlik kamerası taktırdığınızda aklınız evinizde ya da iş yerinizde kalmaz. Kendinizi ve önem verdiğiniz varlığınızı güvende hissedersiniz.
 • Güvenlik kamerasının varlığını gören hırsızlar, güvenlik kamerası olmayan bir yerden ziyade daha çabuk cayarlar ve risk almaktan kaçınırlar.
 • Gözetim altında tutmak istediğiniz her alanda, siz uzaktayken bile bağlantı kurmanızı ve anlık olarak izlemenizi sağlar. Güvenlik duygusunu pekiştirir.

Güvenlik Kamerası Satın Alma İpuçları

 • Otomatik netleme özelliği olan güvenlik kameraları daha net görüntüler sunacağından bu özelliğe dikkat etmelisiniz.
 • HD görüntü, gece görüşü, 360 derece izleme kapasitesi gibi özellikleri bulunan güvenlik kamerası setleri uzun vadede daha iyi bir yatırım yapmanız anlamına gelir.
 • Yatay hareket ve dikey hareket kapasitesi olan güvenlik kamerası setleri kuşkusuz daha etkin bir gözetleme sağlar.
 • Karanlık mekânların güvenliği için kızılötesi özelliği bulunan güvenlik kamerası çeşitlerini tercih etmeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Ahdip (23)
AlpSmart (3)
Avemia (2)
Avenir (229)
Baff (1)
Cadex (1)
Camlook (3)
Cenova (351)
D-Link (6)
Dahua (903)
Diespi (1)
(3346)
ENEO (3)
Everest (46)
GEG (12)
GKB (3)
Goldmaster (15)
Haikon (1380)
Hilook (202)
Hit (10)
İNNOVİ (9)
LG (8)
Lorex (31)
Mecer (1)
Micae (1)
Netus (2)
Netvision (3)
NEUTRON (397)
Opax (65)
Powergate (49)
PROLOOK (8)
PROMİSE (343)
REDROCK (1)
Robotix (4)
S-Link (6)
Samsung (71)
Scsı (29)
Sony (151)
Sorax (1)
SPY (79)
viotek (5)
Vollex (1)
WALKERTONE (14)
Yoosee (37)
ZENON (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,006)
ve üzeri (1,330)
ve üzeri (1,413)
ve üzeri (1,433)
ve üzeri (1,489)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL