Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Güvenlik Kamerası Aksesuarları

için 1,908 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Güvenlik Kamerası Aksesuarları

Güvenlik kameraları, halka açık alanlarda olduğu gibi evlerde de can ve mal güvenliğinin korunabilmesi için kullanılan önemli cihazlardır. Farklı çeşitleri ile güvenlik kameraları, gerekli alanları görecek şekilde yerleştirildiklerinde bu alanın görüntüsünün kaydını tam zamanlı olarak alır. Böylece bu alana giren ve çıkan herkesin neler yaptığı, hangi günün hangi saatinde orada bulunduğu anlaşılabilir. Günümüzde birçok mağaza, dükkan güvenlik kamerası kullanır. Evlerdeki hırsızlık olayları için de önlem almak isteyenler de güvenlik kamerası kullanmaktadır. Güvenlik kameralarının kurulumu ve kullanımı için gerekli olan bazı aksesuarlar ve ürünler bulunmaktadır. Bu aksesuarlar ile güvenlik kameraları tam olarak kurulup çalıştırılabilir. Güvenlik kamerası aksesuarları arasında farklı kullanım amaçlarına ve işlevlere sahip olan birçok parça bulunmaktadır. Bu parçalar arasından ihtiyaç duyulan aksesuarlar, teker teker alınabileceği gibi güvenlik kamerası seti olarak da alınabilir. Set olarak alınan güvenlik kamerası aksesuarları, pratiklik ve kolaylık sağlayacaktır. Bu setlerin içinde bulunan parçalar ile güvenlik kameraları kurulabilir ve çalıştırılabilir. Güvenlik kamerası parçaları, güvenlik kameralarının tam olarak kurulabilmesi, net olarak video ya da ses kaydedebilmesi, bunların sonucunda da güvenliği sağlamasını sağlar ve bu açıdan önemli aksesuarlardır.

 Güvenlik Kamerası Aksesuarları Çeşitleri ve Özellikleri

Güvenlik Kamerası Aksesuarları Çeşitleri ve Özellikleri

Güvenlik kameraları, kişilerin ve varlıkların güvenliğini sağlamak için kullanılan önemli cihazlardır. Güvenlik kameralarının tam olarak, hatasız ve etkili bir şekilde çalışmaları için bazı parçalara ve aksesuarlara ihtiyaçları vardır. Güvenlik kameralarının parçaları kullanım özelliklerine ve işlevlerine göre ayrılır ve bu parçalar oldukça çeşitlidir. Çok fazla sayıda bulunan güvenlik kamerası parçaları ve aksesuarları arasından duruma ve ihtiyaca bağlı olarak tekli parçalar alınabilir, gerekiyorsa set olarak güvenlik kamerası aksesuarlarının alınıyor olması da kolaylık ve pratiklik sağlayacaktır. Güvenlik kamerası parçaları arasında birçok ürün bulunur ve her birinin farklı bir işlevi ve görevi bulunur. Bu parçalar arasından güvenlik kamerası mikrofonu, kameralar ile görüntünün yanı sıra ses de kayıt alınmasını sağlayarak alınan güvenlik önlemlerinin seviyesini arttırır. Güvenlik kamerası kablosu, kablo ile çalışan güvenlik kameraları için olmazsa olmazdır. Güvenlik kamerası kabloları yıprandıklarında bu kabloların değiştirilmesi gerekebilir. Bu durumda güvenlik kamerası kablosu alınabilir. Güvenlik kamerası monitörü de oldukça önemli bir güvenlik kamerası aksesuarıdır. Güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntü ve seslerin daha sonra gerekli durumlarda veya her an izlenebilmesi için bu monitörler kullanılmaktadır. Bu monitörler sayesinde kameraların bulunduğu alanlar izlenebilir. Güvenlik kamerası hafıza kartı da oldukça önemli olan güvenlik kamerası aksesuarları arasındadır. Kamera tarafından kaydedilen video ve ses verilerinin güvenli bir ortamda eksizsiz bir şekilde depolanması için kullanılan güvenlik kamerasına uygun bir hafıza kartı kullanılmalıdır. Bu sayede gereken durumlarda geçmiş kamera kayıtları incelenebilir. Güvenlik kamerası aksesuar ve parçaları, kullanımları oldukça önemli olan ve güvenlik sağlayan ürünlerdir ve bu yüzden gerekli yerlerde kullanılmaları gerekir.

 Güvenlik Kamerası Aksesuarları Parçaları

Güvenlik Kamerası Aksesuarları Parçaları

Bazı bölgelerin ve mekanların güvenliklerinin sağlanması ve olası suçlar işlendiklerinde kanıt elde edilebilmesi için güvenlik kameraları kullanılmaktadır. Güvenlik kameraları gereken yerlerde kullanıldıklarında hem insanların güvenliğini hem de mal varlıklarının güvenliğini sağlamaya yardımcı olmaktadır. Güvenlik kameraları oldukça çeşitlidir. Güvenlik kameraları ile kullanılan güvenlik kamerası aksesuarları ve parçaları bulunmaktadır. Oldukça fazla sayıda ve oldukça çeşitli olan güvenlik kameraları parçaları arasında farklı tiplerdeki güvenlik kameraları ile uyumlu olan parçalar ve aksesuarlar bulunur. İhtiyaca ve kullanılan kameraya ve düzeneğe bağlı olarak farklı güvenlik kamerası parçaları arasından seçim yapılabilir veya güvenlik kamerası aksesuarları set olarak alınarak gerekebilecek parçalara toplu bir şekilde erişilebilir. Güvenlik kamerası aksesuarları ve parçaları arasında farklı işlevlere sahip birçok parça bulunur. Güvenlik kamerası direği ve güvenlik kamerası ayağı, güvenlik kameralarının takılması gereken yerlerde takılacak bir yer bulunmadığında kullanılırlar. Kameranın kurulduğu alanın daha iyi bir şekilde gözlenebilmesi için güvenlik kamerasının yüksek bir yere kurulması gerekir, bu durumda güvenlik kamerası direkleri ya da ayakları kullanılarak kameranın kurulumu gerçekleştirilebilir. Güvenlik kamerası lensi de önemli bir parçadır. Güvenlik kamerası lensinin özelliklerine dikkat edilmelidir. Bu lensin, hedeflenen alanı ve bu alanda bulunan kişileri net bir şekilde gösterebiliyor olması önemlidir. Güvenlik kamerası lens seçimi yapılırken nasıl ve ne kalitede görüntüler elde edilmek istendiğini düşünülmeli ve lens seçimi buna uygun olacak şekilde yapılmalıdır. Güvenlik kameralarından elde edilen görüntü ve bazı kameralardan elde edilen seslerin anlık olarak veya daha sonradan görüntülenebilmesi için güvenlik kamerası monitörü kullanılır. Güvenlik kamerası tarafından kaydedilen verilerin depolanıp daha sonrasında görüntülenebilmeleri için de hafıza kartları kullanılır. Güvenlik kamerasına uygun olan, yeterli alana sahip olan bir hafıza kartı sayesinde güvenlik kamerası tarafından elde edilen veriler daha sonra da kontrol edilebilir ve görülebilir. Tüm bu parçalar güvenlik kameralarının en etkili şekilde çalışmasını ve güvenliğin sağlanmasını mümkün kılmaktadır.

 Güvenlik Kamerası Aksesuarları Kullanımı

Güvenlik Kamerası Aksesuarları Kullanımı

Güvenlik kameraları ile birlikte kullanılan güvenlik kamerası aksesuarları arasında birçok sayıda ve çeşitte parça bulunmaktadır. Farklı işlevlere sahip olan ve farklı şekillerde kullanılan parçalar sayesinde güvenlik kameralarının en iyi şekilde çalışması, en iyi şekilde kayıt alabilmesi sağlanır. Bunun sonucu olarak da güvenlik kameraları, aksesuarları ve diğer parçaları ile güvenliğin sağlanmasında büyük rol oynamaktadır. Güvenlik kamerası parçaları oldukça fazla sayıda ve çeşitlidir. bu parçaların arasında güvenlik kamerası mikrofon bağlantısı ya da güvenlik kamerası adaptör bağlantısı sağlayan cihazlar, lensler, güç kaynakları, mikrofonlar, kablolar, hafıza kartları, direkler, kamera ayakları, jaklar, adaptörler ve çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu güvenlik kamerası ekipmanları ve aksesuarları, güvenlik kameraları ile hedeflenen alanın görüntüsünün net bir şekilde alınmasını sağlar. Bazı güvenlik kameraları ses de kaydetmektedir. Bu da alınan güvenlik önlemlerinin daha güçlü olmasını sağlamaktadır. Güvenlik kamerası parçalarının fiyatları bir parçadan bir diğerine değişkenlik göstermektedir. Farklı ürün grupları arasında bulunan ürünlerin farklı özelliklere sahip olmaları bu ürünlerin fiyatlarında da çeşitlilik görülmesine sebep olmaktadır. Aynı ürünün farklı üreticiler tarafından üretilen ve farklı özelliklere sahip olan modellerinin fiyatları da farklı olabilir. Örneğin güvenlik kamerası adaptör fiyatları bir adaptör modelinden bir diğer adaptör modeline değişiklik göstermektedir. Bu sayede fiyat çeşitliliği sağlanmaktadır. Güvenlik kamerası aksesuarları arasından ihtiyaca uygun olan parça veya parçalar belirli bütçelere uygun olacak fiyatlarda satın alınabilir. Güvenlik kamerası parçaları ihtiyaca ve isteğe bağlı olarak tekli veya set içerisinde satın alınabilir.