Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Port Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Switch / Hub Türleri

Başka bir kelime deneyin

Ethernet LAN Bağlantısı

Başka bir kelime deneyin

Model

F3
O1
A9
AC8
i29
A18
O3
I24
AC5
OS3
A33
W1
A15
A23
İ9
-
X3
Başka bir kelime deneyin

Veri Transfer Hızı

Başka bir kelime deneyin

Ethernet Port Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Router Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Anten Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ağ Ürünleri

için 18,279 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Ağ Ürünleri

İnternet, günümüzde; iş, eğitim, eğlence, alışveriş gibi hemen hemen hayatın her alanında kullanılan bir araçtır. İnsan hayatı üzerinde büyük etkiye sahip olan internet sayesinde birçok şeyi yapmak mümkündür İnternet üzerinden toplantılara katılabilir, oyun oynayabilir ya da veri akımı sağlayabilirsiniz. Network ya da daha bilinen ismi ile bilgisayar ağı bir iletişim sistemidir. Aynı alanda ya da daha uzaktaki cihazların bağlantı kurabilmesini sağlar. Diğer cihazlarla veri aktarımı için gereken koşulları sağlayan bu sistem sayesinde iletişim sağlanır. Birden fazla elektronik cihazın ya da bilgisayarın birbirine bağlanmasına yardımcı olmak için tasarlanan bu cihazlar ağ ürünleri olarak tanımlanır. Günümüz teknolojisinin hız kesmeyen ilerleyişi sayesinde kullanıcıları bekleyen ağ ürünü çeşitleri artmıştır. Ağın büyüklüğü ve protokolüne göre aralarında çeşitlilik gösterebilir. Modemler, internet erişiminin sağlanması için son derece önemli bir alt yapı ürünüdür. Yüksek hıza önem veren kullanıcılar için VDSL modemler tercih edilebilir. Beklentileri karşılayacak güç ve hızda bir modem seçmek, kesintisiz ve hızlı bir internet erişimi sağlar. Ancak modemin çekim gücü ile ilgili sorun yaşayan kişiler için sinyal sorunlarına odaklanan ağ ürünleri bulmak mümkündür. İş yerleri için aynı zamanda depolama ünitesi olarak kullanılabilen cihazlardan destek alınarak olası internet erişim sonuçlarının önüne geçilerek, iş temposunun yavaşlaması engellenebilir. Genel olarak bakıldığı zaman ağ ürünleri internetten faydalanan insanların daha iyi koşullar altında işlerini halletmeleri sağlar. Eğer siz de internet konusunda hız, sinyal ya da farklı erişim sorunları yaşıyorsanız; kategoride bulunan ürünleri inceleyerek çözüm bulabilirsiniz.

İnternet Sinyalinin Güçlendirilmesi

İnternet Sinyalinin Güçlendirilmesi

İnternet paylaşımının yoğun olduğu alanlarda, sinyal sorunları görülmesi son derece olası bir durumdur. Hemen hemen her alanda kullandığımız bir araç olan internetin hızlı olması, bekleme süresi yaşanmaması son derece önemlidir. Günümüzde kullanılan TV, bilgisayar, tablet, telefon, gibi sürekli internet bağlantısı gerektiren akıllı cihazlardan dolayı bazen modem yalnız başına yeterli gelmeyebilir. Bu sorunlarla internette yavaşlama ve kopma gibi aksiliklerin yaşanması işinizi zorlaştırabilir. İnternet hız ve bağlantı sorunları karşısında zorlanıyorsanız, bu durumdan kurtulmanız için sinyal güçlendirici tavsiye edilebilir. Yeni teknolojinin etkisi ile geliştirilen sinyal güçlendirici ürün seçenekleri bu sorunun en kolay çözümüdür. Kablosuz ağa bağlanarak, evinizde ya da işinizde herhangi bir noktada sinyal güçlendirici modem kullanarak paralel bir ağ oluşturabilirsiniz. Bu sayede alanın genişliği, çok katlı ya da fazla kullanıcı olması bir sorun olmaktan çıkar. Router ya da kablosuz modem kullanıcıları için ürünlerini değiştirmek zorunda kalmadan internet erişiminin kalitesi geliştirilebilir. Sinyal güçlendirici kurulumu, markalara göre farklılık gösterse bile büyük bir sorun yaşanmadan oldukça kolay bir şekilde kullanıma açılabilir. Genellikle prize takılması gereken bir ürünü kendi modeminize tanımlamanız yani eşleştirmeniz gerekir. Bu noktadan itibaren sinyal güçlendirici wifi özelliklerine sahip olarak aynı görevin daha hızlı yapılmasını sağlayacaktır. Güvenlik açısından modeminiz için geçerli olan kurallar uygulanacağı için parolaya sahip güvenli bir yapı olarak kullanımınızda bir sorun yaşanmayacaktır. İnternette kesintisiz olarak geçirilen zamanın hızlandırılması için bir güçlendirici almak isteyenler için birçok model bulunmaktadır.Sinyal güçlendirici fiyatları, marka, kablosuz hız değerleri, bant desteği, anten gücü ve sayısına göre değişiklik gösterebilir. Bu değerlerin yüksek olması internet hızının da yüksek olmasını sağlayan faktörlerdir.

 Diğer Ağ Ürünü Modellerini Keşfedin

Diğer Ağ Ürünü Modellerini Keşfedin

Ağ ürünü modelleri, ihtiyaca göre farklı seçenekler sunmaktadır. Başarılı bir internet bağlantısı için destek sağlayan bu ürünler arasından bir seçim yaparken, kendi ihtiyaçlarınızı karşılayacak özelliklere sahip ürünleri seçerek verim alabilirsiniz. En temel ağ ürünlerinden biri olan Hub, bir güç kaynağına ihtiyaç duyar. Yeniden sinyal üretilmesi ve zaman planlaması yapılması için kullanılır. Kendine bağlı olan, 8-24 arası değişiklik gösterebilen portlara datayı göndermesiyle sağlanır. Switch de aynı Hub gibi kendine bağlı olan portlara anahtarlamalı bir bağlantı sunar. Ağ ürünleri kullanımı açısından yaygın bir ürün olan router, ağ bağlantısına ulaşabilmek için sağlanan yollardan en iyisini seçer. Router ya da diğer adıyla yönlendirici, büyük yapılardaki ağ trafiğinin düzenli ve sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlar. Ağda bulunan IP paketinin bir başka IP adresine yönlenmesine yardım ederek taşama işleminin gerçekleşmesini sağlar. Programlanabilen bu cihaz ile güvenlik önlemleri insan eliyle belirlenebilir olması ile de güven veren ağ ürünlerinin başında geliyor. Router kullanılan bir yerde, kablosuz ağ erişimi sağlamak için Access point yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bunun sebebi Access point ile internet kullanım alanının ve hızının yükseltilmek istenmesidir. Bu şekilde daha verimli bir kullanım sağlanabilir. Ağ ürünleri özellikleri bakımından birbirinden ayrılarak farklı amaçlara hizmet edebilir. Farklı amaçlar için bu ürünler, beklenen cihaz ya da tamamlayıcı olarak konforlu bir kullanım için size yardımcı olabilir. Ağ kullanım beklentilerinizi dikkate alarak, ağ ürünleri incelemesi yaparak daha faydalı ürünler bulabilirsiniz.

 Ağ Ürünleri Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Ağ Ürünleri Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Bağlantı kalitesini arttırmak, erişim hızınızı geliştirmek, güvenlik önlemi almak ya da daha pek çok sebeple ağ ürünleri kullanabilirsiniz. Teknik donanımla gelen konfor için piyasada olan yüzlerce ürün arasından birini seçebilirsiniz. Bu rahatlığa erişmek için karşılaştığınız sorunları çözmenizi sağlayacak yapıdaki ürünleri araştırabilirsiniz. Gelişmiş özelliklere sahip bu ürünler hakkında açıklama yazıları okurken kafası karışanlar için ağ ürünleri yorumları okumak faydalı olabilir. Ağ ürünleri kullananlar tarafından yapılan bu yorumlarla daha objektif bir değerlendirmeye ulaşabilirsiniz. Alacağınız ürünün, kullandığınız sistemi desteklemesi de hedeflenen performansa ulaşmanızda size yardımcı olabilir. Wi-Fi kullanımının yoğun olan yerlerde, kullanılacak ürünlerin akıllı anten teknolojisinden yararlanan cihazlardan seçilmesi hız ve kopma sorunları yaşamamanız açısında dikkate edilmesi gereken bir özelliktir. Ağ ürünü arayışında olan kişiler için kolay kullanım özelliklerine sahip ürünler çok daha avantajlıdır. Zaman kaybetmeden hızlı kurulabilmesi ve boğucu teknik detayları olmaması en çok tercih edilen özelliklerdendir. Ayrıca fiyat konusu da bu tarz ürün seçimleri için oldukça önemlidir. Uygun kalite için bütçesine uygun fiyat isteyen kişiler için onlarca marka ve yüzlerce ürün içeren seçenek grupları vardır. Markaların ürettiği ve her geçen yıl tüketici beklentileri ve teknolojik gelişmelere göre yeniden düzenlediği bu ürünler, hız, sürdürülebilirlik ve konforlu bir internet kullanımı için tercih edilir. Eğer siz de hızla ilerleyen günlük koşuşturmacaya yetişmek ve gelişmeleri takip etmek için bir ağ ürünü arıyorsanız hemen sayfamızı ziyaret edebilir, seçenekleri değerlendirebilirsiniz.