Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

HP
Hpe
H3C
Ods
HPE
Bix
Dm
Hp
Onv
DM
Fly
HQ
Rdx
Unv
Bst
Erk
Hrz
Jms
PG
Pmr
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Port Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Gigabit Desteği

Başka bir kelime deneyin

Switch / Hub Türleri

Başka bir kelime deneyin

Ethernet LAN Bağlantısı

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Switch & Hub

için 3,436 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Switch ve Hub

Günden güne teknoloji geliştikçe günlük hayatta daha büyük bir yere sahip olmaya başlıyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kullandığınız cihaz sayısında da artış olabilir. Birden fazla cihaz kullananlar için en önemli konulardan biri bilgilerin ve dosyaların iki bilgisayar arasında paylaşımıdır. Bazen hiç beklemediğiniz anlarda bazı dosyalara farklı cihazlardan ulaşmanız gerekebilir. Bunun yanı sıra teknoloji ile yakından ilgili işleri olanlar bazen yapmaları gereken işlemleri tek bir bilgisayardan yapamayabilirler. Bu durumda birden fazla bilgisayarda bilgi paylaşımına ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyacın karşılanabilmesi için bazı ağ cihazlarına ihtyaç duyulur. Bu ağ cihazları iki bilgisayarı birbirine bağlar ve tek bir işlemle aynı anda birkaç cihazı yönetmenize yardımcı olur. En sık kullanılan ağ cihazları arasında ADSL hub switch bulunur. Birbirinden farklı çalışma yöntemleri sahip olan bu iki cihaz sayesinde bilgisayarlarını birbirine bağlamak çok daha kolay hale gelir. Birbirinden farklı ürün seçenekleri sizlere sunulur. Bu ürünlerin tümü yüksek kalite özelliklerin gelişmiş tasarımlarla bir araya getirilmesiyle oluşturulur. Tüm bu ürün seçenekleri sayesinde farkı istek ve ihtiyaçlara sahip olan kullanıcılar uygun ürünü rahatlıkla bulabilir. Siz de sayfamızda bulunan tüm bu ürünleri inceleyebilir ve kendiniz için doğru olduğu düşündüğünüz seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Gelişmiş Hub Seçenekleri

Gelişmiş Hub Seçenekleri

Birden fazla cihaz üzerinde işlem yapabilmek için ve bu cihazlar arasında iletişimi kurabilmek için kullanılan bağlantı yöntemlerinden biri de ADSL hub olur. Bu iletim yöntemi aynı anda birçok bilgisayara veri göndermek istediğinizde oldukça kullanışlı olur. Hub’lar yerel ağ bağlantılarının parçalarını birbirine bağlamak için kullanılır. Yerel ağ bağlantıları birden fazla cihazın oluşturduğu toplu ağlara denir. İş yerlerinde, okullarda sıklıkla kullanılan bu bağlantı türü sayesinde birçok bilgisayarı kullanarak anı işlemi gerçekleştirmek mümkün olur. Örneğin bir yazıcıyı birden fazla bilgisayar bağlanabilir ve her bilgisayar ile aynı yazıcıyı kullanarak çıktı alabilirsiniz. Gönderilecek olan veriyi hublar yoluyla bağlı olan tüm bilgisayarlara yollayabilirsiniz. Eğer spesifik bir bilgisayara veri gönderiyorsunuz eğer yine bu ağ yolunu kullanmanız mümkün olur. Diğer cihazlar verinin kendisine gönderilmediğini anlayarak veriyi almaz. Böylece yolladığınız veri sadece ulaşmasını istediğiniz cihaza ulaşır. Hub’lar ikiye ayrılırlar. Bu iki kategoriden biri aktif aygıtlar olur. Hub’lar üzerinden sinyal iletimi yapılabilir. Aktif aygıtlar bu sinyalin daha güçlü bir hale getirilerek iletilmesine yardımcı olur. Pasif aygıtlar ise sinyal üzerinde hiçbir değişiklik yapmaz. Bu tür aygıtlar kullanıldığında sinyal doğrudan cihaza yönlendirilir ve iletilir. Birbirinden farklı modem hub seçenekleri sizler için bir araya getirilir. Bu seçeneklerin tümü estetik açıdan da hoş görünecek tasarımlara sahiptir.

Switch Özellikleri

Switch Özellikleri

Ofislerde genellikle birden fazla bilgisayar üzerinden işlemler yapılır. Bir işyerinde bulunan bilgisayarların tümü birbirine bağlıdır. Böylece bilgisayarlar arasındaki iletişim çok daha kolay olur ve yapılan her işlem aynı dosya üzerinde oluşturulmuş olur. Bu durumun sağlanabilmesi için ADSL switch kullanılır. Switch’ler tüm bu bilgisayarların birbirine bağlanabilmesi için kullanılan en kullanışlı yöntemlerden biridir. Bu cihazlar iletilecek olan verileri anahtarlama yöntemini kullanarak iletirler. Anahtarlama yöntemi de bir ağ iletişim türüdür. Bu iletişim yönteminde bulunan anahtarlama noktaları tarafından veriler alınır ve iletilir. Bu yöntemde bağlantı sırasında veri oluşturulabilir öncesinde oluşturmaya gerek kalmaz. Switch’ler sahip oldukları portlar ile farklı bilgisayarların bağlantısını sağlarlar. Portlarına takacağınız cihazlar arasında verilerin iletilmesine yardımcı olur. Veri iletimi ile ilgili en önemli noktalardan biri güvenlik olur. İletişim sırasında verilerin çalınmaması, farkı bilgisayarlara iletilmemesi için switch’ler oldukça kullanışlı cihazlardır. Yüksek güvenlikli yapıları sayesinde verilerinizi rahatlıkla korur. Switch’ler full duplex iletişim yöntemi kullanılır. Bu iletişim yönteminde data-link katmanında bulunan iki cihazda veri iletebilir özelliktedir. İletişim sıraısnda çatışma gibi sorun yaşamanıza sebep olacak durumlar ortaya çıkmaz. Bu yöntem sayesinde bilgisayarlar arasında veri iletimi yapılırken iletim tek taraflı olmak zorunda olmaz ve veriyi her iki bilgisayardan iletim gerçekleştirilebilir. Siz de sayfamızda bulabileceğiniz son derece kullanışlı olan modem switch modellerini inceleyebilirsiniz.

Switch ve Hub Fiyatları

Switch ve Hub Fiyatları

Ürün incelemesi yaparken kullanıcıların dikkatini çeken noktalar arasında ürün fiyatları da bulunur. Her kullanıcı farklı bir bütçesi bulunur. Ürünlerde fiyat çeşitliliği olması farklı bütçelere sahip kullanıcıların kendilerine uygun bir ürün bulabilmesi için çok önemlidir. Ağ switch seçenekleri oldukça geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Bu aralıkta bulunan ürünlerin tümü fiyatsal açıdan değişiklik gösterirler. Hub’lar da en az switch’ler kadar fiyat seçeneğine sahiptir. Ürünlerin fiyatsal açıdan değişiklik göstermesine sebep olan bazı sebepler vardır. Bu sebepler arasında ürünün sahip olduğu teknik özellikler, tasarımsal özellikler sayılabilir. Ayrıca ürünün kalitesi de fiyatlar üzerinde etkili niteliklerdendir. Kaliteli materyallerden üretilmiş olan ürünler dış etkenlere karşı çok daha dayanıklıdır. Bu özellikleri sayesinde çok daha uzun süre kullanılabilirler. Bu tür ürünler uzun vadede bütçeniz üzerinde çok daha olumlu bir etkiye sahip olurlar. Ürünlerin teknik özellikleri fiyatsal açıdan oldukça önemli noktalardan biridir. Hubların hızı en önemli teknik özelliklerinden biridir. Hub’ların bant genişliği hızını belirleyen önemli noktalardandır. Aygıtın bant genişliği bağlandığı cihaz sayısına bölünür. Bu sebeple bant genişliği yüksek olan cihazların fiyatlarının da farklılık göstermesi çok doğaldır. Cihazların sahip oldukları tasarımsal özellikleri de fiyatlar üzerinde etkilidir. Farklı boyutlardaki ve şekillerdeki modellerin fiyatları da birbirlerinden farklı olur. Siz de tüm bu ürünleri sayfamızda inceleyerek bütçeniz için uygun olan seçeneklere göz gezdirebilirisiniz.

Switch ve Hub Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Switch ve Hub Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Modem ve switch bağlantısı sağlayabileceğiniz cihazların modelleri oldukça farklı seçeneklere sahiptir. Tüm bu modeller birbirlerinden farklı özelliklere sahiptirler. Farklı seçenekler arasından kendiniz için uygun olanı bulmak bazen zorlu olabilir. Bu sebeple seçim yapmadan önce bazı kriterler belirlemeniz çok önemlidir. Bu kriterler doğrultusunda seçim yapmak kendiniz için en doğru özelliklere sahip ürünü daha kısa sürede ve kolay bir şekilde bulmanızı sağlar. Bu kriterleri belirlerken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunur. Dikkat etmeniz gereken noktalardan ilki ürünlerin tasarımı olur. Özellikle ürünü evinizde kullanacaksanız tasarımına dikkat etmeniz çok önemlidir. Tasarımsal açıdan çok fakir seçenekler mevcuttur. Farklı tasarımlar arasında renksel açıdan değişikliğe sahip modeller bulunur. Bu modeller arasında beyaz seçenekler oldukça kullanışlı olur. Her alanla kolaylıkla uyum sağlayacak olan beyaz renk oldukça ferah bir görünüm oluşturur. Bunun yanı sıra siyah ve gri gibi seçenekler de mevcuttur. Aygıtların boyutları da değişiklik gösterir. Seçim yaparken bu özelliklerin yan sıra ürünlerin bağlanabileceği cihaz sayısını da göz önüne almanız önemlidir. Özellikle iş yerlerinizin için edineceğiniz ürünler için daha fazla cihazı iletim hızını düşürmeden kullanabileceğiniz modelleri tercihe etmeniz çok önemlidir. Siz de belirlediğiniz kriterler doğrultusunda birbirlerinden kaliteli ve kullanışlı modelleri tercih ederek veri iletimini çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz.