Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Ethernet Kartları

için 321 sonuç bulundu.

Ethernet Kartları

Bilgisayarlarımızı ağa bağlamak ve ağ ile bilgisayar arasındaki iletişimi sürekli ve sorunsuz kılmak için geliştirilen teknolojiler arasında yer alan Ethernet kartı adını verdiğimiz bu ürünler her bilgisayarda bulunması gereken donanımlardır. Kişisel bilgisayarlarınızı ya da ofis bilgisayarlarınızı bir ağa bağlamak istiyorsanız, dizüstü ya da masaüstü bilgisayar olmaları fark etmez, mutlaka bir Ethernet kartı satın alıp bilgisayarınıza takmanız gerekir.

Ethernet Kartı Nedir?

Ethernet Kartı Nedir?

Ethernet kartı, sahip olduğunuz bilgisayarların Ethernet protokolü kullanmak yoluyla bir ağa bağlanarak birbirleriyle iletişim kurmalarına yarayan bilgisayar donanımına verilen addır. Ethernet kartı aynı zamanda network kartı ya da ağ kartı olarak da bilinir. Standart üretimde bilgisayarlarda ana karta entegre biçimde bulunan Ethernet kartı, iç donanım birimleri kategorisi içine dahil edilebilir. Ethernet kartı bir kablo ile çalışır. Bu kabloya Ethernet kablosu adı verilir. Ethernet kartının çıkışına bağlanan bu ağ kablosu sayesinde ağı paylaşan diğer bilgisayarlar arası veri aktarımı yapılabilir hale gelir. Bilgisayarların içinde bulunan ana kart genişletme yuvalarına yerleştirilen Ethernet kartı, dizüstü bilgisayarlar söz konusu olduğunda PMCIA soketine de yerleştirilebilir ya da paralel portlara da bağlanabilir.

Ethernet Kartı Ne İşe Yarar?

Ethernet Kartı Ne İşe Yarar?

Ethernet kartı driver yüklenerek çalışan bir donanımdır ve uygun driverı yükledikten sonra sorunsuz bir biçimde Ethernet kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Peki, Ethernet kartı ne işe yarar? Birden fazla bilgisayarın bağlı olduğu ağlarda bilgisayarlar arası veri aktarımı için kullanılabilen Ethernet kartı, yalnızca bunun için değil, aynı zamanda farklı cihazlarla farklı bilgisayarları da bağlamak için kullanılabilir. Ethernet kartı çeşitleri teknolojinin gelişimiyle birlikte artık kablosuz modeller de barındırmaktadır. Kablosuz Ethernet kartı çeşitleri sayesinde kablo karmaşasından da kurtulabilir, eşdeğer, hatta daha hızlı veri aktarımı sağlayabilirsiniz. Web sitemizde bulunan Ethernet kartı çeşitleri arasında kablosuz Ethernet kartı ve farklı port sayılarına sahip ürünler de bulunmaktadır. 4 port Ethernet kartı ve 2 port Ethernet kartı ve Ethernet adaptörü gibi ürünlere kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Ethernet Kartı Fiyatları

Ethernet Kartı Fiyatları

Kategorimizde bulunan Asus, TP-Link, D-Link, LogiLink, Netmaster, Zyxel gibi tanınmış modem ve ağ ürünleri markalarının en gelişmiş Ethernet kartı çeşitleri arasından size uygun ürün tercihinizi yaparken bir yandan da uygun model arayışı içinde olacağınızı tahmin ediyoruz. Mağazalarımızın sizler için sunduğu Ethernet kartı fiyatları tam olarak bütçe dostu alışveriş için ideal fiyatlardır. En kaliteli ürünleri büyük indirim fırsatları ve pek çok diğer avantajdan faydalanarak satın almak için kategorimizi incelemeniz yeterli olacaktır. Ayrıca diğer modem ve ağ ürünlerimizi incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Slot Tipi

(114)
(72)
(53)
(16)
(8)
(8)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

3Com (1)
Alfais (2)
Asus (5)
Codegen (1)
Concord (2)
D-Link (4)
Dark (24)
Dell (12)
Digitus (16)
(4)
Epson (1)
Everest (24)
Fideco (4)
Hadron (23)
HP (3)
Hytech (3)
Intel (34)
Lenovo (9)
Lr-Lınk (4)
M-Tech (3)
Molix (3)
Oem (1)
Planet (2)
Platoon (2)
Powergate (1)
Primex (1)
Qport (2)
Realtek (1)
S-Link (29)
S-link (3)
TP-Link (65)
Wozlo (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Wi-Fi Desteği

(225)
(14)
Başka bir kelime deneyin

Ethernet Hızı

(120)
(54)
(17)
(17)
(12)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (34)
ve üzeri (36)
ve üzeri (36)
ve üzeri (36)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL