TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Modem & Ağ Ürünleri

için 37,240 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Modem & Ağ Ürünleri

Dizüstü ya da masaüstü bilgisayarlarımızı, tabletlerimizi, televizyonlarımızı ve cep telefonlarımızı bilgisayar ağlarına ya da internete bağlamak için kullandığımız ürünler genel bir terim çerçevesinde modem ve ağ ürünleri olarak sınıflandırılmaktadır. Bu türden ihtiyaçlarınıza uygun modem ve ağ ürünlerini incelemek ve size uygun ürünleri hemen sepetinize eklemek için kategorilerimizdeki cihaz ve aygıtlara göz atmanız yeterli!

Modem Çeşitleri Nelerdir?

Modem Çeşitleri Nelerdir?

Kategorilerimize göz atmak yoluyla inceleyebileceğiniz modem ve modem çeşitleri arasında kablosuz modem, kablosuz fiber modem, ADSL modem, VDSL modem ve VDSL destekli modem marka ve modelleri bulunmaktadır. Bu modem çeşitlerinin yanı sıra GSM firmalarının ürettiği 3G modemler de web sitemizde satışa sunulmuştur. 3G wifi modem satın alarak hem kolayca taşınabilir, hafif ve güçlü sinyalleri olan bir modem sahibi olmuş olursunuz, hem de her yerde her zaman internete bağlanmayı garantileyebilirsiniz. Telefon hattına ihtiyaç duymuyorsanız ve kullanmıyorsanız, Uydunet kullanabilir, size en uygun Uydunet modem çeşitlerimizden birini tercih edebilirsiniz. Eğer internet üzerinden download ve upload işlemlerinizin aynı ve yüksek hızda ilerlemesini istiyorsanız, yeni bir teknoloji olan SHDSL modem çeşitlerimize göz atabilirsiniz.

Ağ Ürünleri Nelerdir?

Ağ Ürünleri Nelerdir?

Ağ ürünleri, bilgisayarlar arası bir ağ kurmak ve bilgisayarlar arası veri paylaşımını olabildiğince hızlı ve kolay hale getirmek için geliştirilen elektronik ve teknolojik cihazlara verilen adlardır. Web sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz ağ ürünleri, switch ve hub, Access point ve router, network görüntü aktarıcıları, USB ürünleri, NAS sürücü çeşitleri, network kartı, Ethernet kartı, bluetooth teknolojisine sahip ağ ürünleri, anten ve print server çeşitleridir. Bütün bu saydığımız ürünler kendi içlerinde pek çok farklı aygıt barındırmaktadır. Ancak temelde tüm ağ ürünlerinin amacı bilgisayarlar arası bir ağ altyapısı kurmak ve internet ağını bilgisayarlar arasında etkin bir biçimde dağıtıp en yüksek performansı elde etmektir. USB Wifi, kablosuz Wifi adaptör, bluetooth alıcı gibi ürünleri bulabileceğiniz kategorimizde internet ve ağ paylaşım hızınızı ve menzilinizi geliştirecek tüm donanımlar yer almaktadır.

Ağ Ürünleri ve Modem Fiyatları

Ağ Ürünleri ve Modem Fiyatları

Anlaşmalı mağazalarımızın sizler için derlediği ürünler en kaliteli markaların en uzun ömürlü ve dayanıklı ürünleridir. Bu markalar arasında sayabileceğimiz tanınmış isimlere örnek olarak Airties, TP-Link, D-Link, Zyxel, Asus, Everest gibi markalar örnek verilebilir. Bu markaların en güncel teknolojilerle donatılmış modem ve ağ ürünlerini bütçenizi zorlamayacak şekilde, pek çok taksit seçeneği ve diğer avantajlardan satın almak için web sitemiz en doğru adrestir. En uygun modem fiyatları ve diğer ağ ürünlerine ait fiyat skalamız her bütçeye uygun ürün bulunmasını kolaylaştırmakta, dolayısıyla sizlerin ihtiyaçlarını en uygun şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Modem ve ağ ürünleri haricinde bilgisayar ile ilgili tüm diğer ürünler için buraya tıklayarak diğer kategorilerimize göz atabilir, alışverişinize devam edebilirsiniz.

Modem Kullanımı Hakkında İpuçları

 • Modeminiz kullanıma hazır olmadan evvel doğru bir kurulma ihtiyaç duyar. Kurulumdan önce ihtiyacınız olan bütün cihazlara sahip olduğunuzdan emin olun.
 • Modemi yerleştirdiğiniz yer internet hızınız açısından çok önemlidir. Duvar dipleri, eşya araları gibi yerler yerine, her yerden rahatça ulaşabileceğiniz açık bir noktaya yerleştirin.
 • Modeminizi kurduktan sonra kendi ağınıza bir isim vermeyi ihmal etmeyin! Modeminizi ve bağlantınızı kişiselleştirin.
 • Kablosuz modem ile kablosuz bir ağa bağlanıyorsanız, mutlaka unutmayacağınız ama yeterince karmaşık olan bir şifre belirleyin.

Modem Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 • Firewall ve router özelliklerine sahip olması ileride internet paylaşımı ve hızı açısından fayda sağlayacaktır.
 • Olabildiğince fazla sayıda port barındıran modemleri tercih etmeniz daha fazla bilgisayarın ağa katılabilmesi anlamına gelir ki bu da bir avantaj olacaktır.
 • ADSL 2+ teknolojisini destekleyen modemler internet hızınızı yükseltecektir. Dolayısıyla tercihinizi bu modellerden yana yapmanız yarar sağlayacaktır.
 • Fiber internet teknolojisinin yaygınlaşması nedeniyle fiber uyumlu modem modelleri uzun süreli yatırım anlamına gelecektir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Airties (30)
Alternans (2)
Asus (199)
Aztech (12)
BARCO (28)
Belkin (2)
Buffalo (13)
cbtx (14)
Cisco (175)
Codegen (2)
D-Link (248)
Dell (1)
Digitus (63)
(4703)
Edgecore (2)
Edimax (21)
Everest (72)
GEFEN (3)
Geratech (3)
HP (398)
Hp (4)
Huawei (5)
Inca (1)
İntel (22)
KEENETIC (71)
KRAMER (1)
KRN (2)
Lacie (26)
Livx (8)
LogiLink (5)
LR-LINK (12)
NETGEAR (41)
Netis (63)
Netmaster (7)
Rovline (98)
Sandisk (3)
tenda (953)
TOTOLİNK (8)
Tp-Link (3919)
Unitek (36)
V-NET (1)
Voscom (2)
WD (18)
Wellhise (16)
Woxcon (24)
Xiaomi (52)
Zyxel (1070)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2,353)
ve üzeri (3,350)
ve üzeri (3,556)
ve üzeri (3,611)
ve üzeri (3,699)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL