Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Veri Transfer Hızı

Başka bir kelime deneyin

Router Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Port Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Switch / Hub Türleri

Başka bir kelime deneyin

Garanti Türü

Başka bir kelime deneyin

Ethernet LAN Bağlantısı

Başka bir kelime deneyin

Model

F3
A9
O1
AC8
V12
A18
I24
O3
i29
AC5
A23
OS3
W1
-
A33
Başka bir kelime deneyin

Ethernet Port Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Anten Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Modem & Ağ Ürünleri

için 15,820 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Modem ve Ağ Ürünleri

Sosyal ve profesyonel hayatın pek çok alanını ilgilendiren hemen hemen tüm konular, internet üzerinden veya internete bağlı olarak ilerler. Modem ve ağ ürünleri de internet bağlantısı ve kullanımı için en gerekli teknolojik ürünlerin başında gelir. Kaliteli bir internet bağlantısı için modem kurulum işleminin ve bilgisayar bağlantısının da doğru bir şekilde yapılması gerekir. Teknoloji üzerinden ilerleyen sistemlerde online toplantılar, online görüşmeler yapılmaktadır. Aynı zamanda dünyanın öbür ucundaki bireylerle bir dokunuş kadar uzaklıkta olmasını modem ve ağ ürünleri sağlamaktadır. ADSL modem, taşınabilir modem gibi alternatifler bağlantı ve kurulum için farklı seçeneklerden bazılarıdır. Hız seviyesi, bağlantı kalitesi gibi pek çok nedenden dolayı Keenetic modem de son dönemler de sık tercih edilen modem ve ağ ürünleri arasında yer almaktadır. Ancak internet bağlantısının hız ve kalitesi sadece modem ve ağ ürünlerine değil bulunduğunuz bölgedeki alt yapıya da bağlı olarak değişim göstermektedir. Modem ve ağ ürünlerinin fiyatları; cihazların çıkış yılı, kullanım, kapsam ve kapasitesi gibi faktörlere bağlı olarak değişim göstermektedir. Modem router de internet bağlantısını güçlendirmek ve yaymak amaçlı olarak kullanılsa da modem ile fonksiyonel farkları mevcuttur. ADSL, Keenetic veya taşınabilir modemler interneti dışardan internet kullanım noktalarına getirmektedir. Ev ya da iş yerinde kullanılan interneti dağıtmak için ise modem router yönlendirici işlevi görmektedir. Modem jak ve delikli konnektör gibi modem ve ağ ürünlerinin bağlantı noktaları doğru şekilde birleştirildiği zaman internet bağlantısı kopmadan devam etmektedir. Everest, Huawei modem gibi ürünler son teknoloji bağlantıları hizmetinize sunarken her bilgisayara uyumlu farklı alternatif imkanları sağlarlar. Film ve dizi izleme, sosyal medya kullanımı, internetten alışveriş ve tüm online işlemler için kullanılan internet için modem ve ağ ürünleri seçilirken dikkat edilecek hususlar vardır. Yalnızca interneti sağlamak için değil; kullanım alanında da ulaşılabilir internete erişmek için modem ve ağ ürünleri tercih edebilirsiniz. Sinyal güçlendirici ve Wifi dağıtıcı adaptörler ADSL ve diğer modemlerden alınan internetin dağıtılmasını sağlar. Router modemler de yine benzer fonksiyonu sağlamaktadır. Çoklu cihaz kullanımının olduğu iş ağı gibi ortamlarda kablolu ve kablosuz modemler bir arada ve çok sayıda kullanılırken küçük çaplı alanlarda sinyal gücü yüksek olan tek bir modem yeterli gelebilmektedir. Modem ve ağ ürünlerinin kurulum, kullanım ve bağlantılarıyla ilgili detaylarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Modem ağ ve ürünleri dışında çeşitli markalar tarafından üretilen bilgisayar modelleri için bilgisayar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Modem Ağ ve Ürünleri Nelerdir?

Modem Ağ ve Ürünleri Nelerdir?

İnternet bağlantısını ve kullanımını sağlayan ürünler modem ve ağ ürünleri kategorisi altında toplanmıştır. Her birinin farklı kullanım ve bağlantı noktası bulunmaktadır. ADSL modem (Asymmetric Digital Subscriber Line) mevcut bir kullanıcı hattı üzerinden yüksek hız veri, görüntü ve ses aktarımını sağlayan bir bağlantı aygıtıdır. ADSL modem çalışmak için bir telefon hattına ihtiyaç duyar ve sabit bir internet sağlayıcısıdır. Taşınabilir modem ise operatörlerin her yerden kablosuz olarak internete bağlanma olanağı sağladığı modem çeşididir. Taşınabilir modemler mobil modem olarak da isimlendirilmektedir. Modem router ise modem ile yapı olarak benzese de bağlantı kurmaktan ziyade kurulan internet bağlantısını kullanım alanı içerisinde dağıtma ve yönlendirme görevi görmektedir. Kablolu modemler dijital sağlayıcılardan internet bağlantısını almak ve ev ve ofis gibi kullanım alanlarına dağıtmak üzere tasarlanan modem ve ağ ürünlerindendir. Wireless modem olarak da adlandırılan kablosuz modemler ise herhangi bir kablo gereksinimi olmadan internet bağlantısı kurulabilen teknolojik cihazlardır. Modem jakları ise modem ile ortamdaki internet bağlantı kablosunun bağlantısını modemden sağlayan bağlantı giriş çıkış noktalarına verilen isimdir. Keenetic modem gibi pek çok marka modem ve diğer internet bağlantı ürünlerinde farklı kullanım amaçlarına bağlı internet sağlayıcılarını kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Delikli konnektör gibi ürünler de yine kablolu modemler ile bağlantı kurularak operatörlerin ağ alt yapısına ulaşmasını sağlar. Modem kurulumunda ürünlerin kullanma kılavuzu ve bağlantı noktaları incelenmelidir. Talimatlar uygulanarak ve doğru giriş çıkış portlarına doğru eşleştirmeler yapılarak kullanım sağlanmalıdır. Böylelikle internet bağlantısı güvenli bir şekilde kurulmuş olur. Bluetooth özelliği bulunan modem ağ ve ürünleri internet bağlantısının yanında farklı kanallardan da aktarım yapmayı sağlamaktadır. Dönüştürülebilir özellikteki ürünler de tercih edilerek çevre dostu bir alışveriş yapabilirsiniz. Farklı giriş ve çıkış uçlarına sahip modem çeşitleri yine değişik marka ve yelpazelerdeki ürünlerin birlikte çalışmasını sağlamaktadır. Yeni nesil konnektör pense ve türevleri de ağ bağlantısını oluşturmada kullanılan malzemeler arasında yer almaktadır. Ağ pensesi de en çok kullanılan bir başka teknolojik aygıt olmakla birlikte çoklayıcı benzeri işlev görmektedir. Güçlendirici benzeri ürünler internet kalitenizin kapasite ve hızının artmasına öncü olmaktadır. Dış mekan bağlantı ürünleri tercih ederek ürün menzilinin yeterli olduğu ve kapasitenin uygun olduğu her alanda internet bağlantısı kurulabilir.

Modem ve Ağ Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Modem ve Ağ Ürünleri Nasıl Kullanılır?

Modem ve ağ ürünlerinin internet sağlama ve yayma işlevini göstermesi için doğru bir şekilde kurulup uygun noktada kullanıma başlanması gerekmektedir. Aksi halde hem internet bağlantısında hem de dosya indirme, ileti gönderme gibi standart ve stabil hızlı internet gerektiren işlemlerde aksama görülmektedir. Birbiri ile ve içerdikleri sistem ile uyumlu cihazlar modem kurulumu ve internet sinyal gücü gibi konularda avantaj sağlamaktadır. Kullanmakta olduğunuz ürünler ile satın almak istediğiniz modem ve ağ ürünlerini uyumlu tercih etmek hız konusunda da yararlıdır. Kablolu modem bağlantısı sağlamak için bilgisayar monitöründen ağ simgesi kontrol edilmelidir. Kablosuz ve kablolu modem kurulum farklarından biri bu aşamada çevirmeli ağ bağlantısı seçilmesidir. Yeni bir bağlantı seçeneğinden sonra sırayla talimatlar devam edilmelidir. İnternet hizmet sağlayıcısından (ISS) alınan ve genellikle modem üzerinde bulunan kullanıcı adı ve parola girilerek bağlantı sağlanmış olur. Modem jak ve kablolarının doğru konumlandırılması ile internet dağıtım ve kullanımı sorunsuz bir şekilde ilerlemektedir. Kablolu ürünlerde çekim gücü ve mesafesi ürün giriş portu ve cihaz uyumu da önemlidir. Kablosuz modemlerde de sinyal gücünün yüksek olması bağlanılan telefon ve bilgisayarların internet hızında sorun yaşamasının önüne geçer. Bluetooth gibi ekstra özellikler farklı bağlantı avantajları sağlayarak ekstra fayda sağlar. Kullanıcı sayısının fazla olması gibi internet bağlantısının yavaş veya yetersiz olabileceği bazı durumlar vardır. İnternete bağlanan cihaz sayısının fazla olması gibi kapasite sorunu yaşanan durumlarda sinyal güçlendirici modem ve ağ ürünlerinden destek alınabilir. Wi-fi güçlendiriciler sinyal dağıtıcı görevi görerek modemlerden daha uzak noktadaki cihazların internete daha hızlı ve daha güçlü bir şekilde bağlanmasını sağlar. Bu sayede tek bir modem veya internet sağlayıcıyla daha güçlü ve geniş bir bağlantı sağlanmış olur. İnternet sağlayıcı cihazlarda hız limiti, elektrik tüketim ve kullanım ömrü önemlidir. Enerji tasarrufu olan modem ve ağ ürünleri ev ve iş ağınızı çevre dostu hale getirmektedir. Farklı fonksiyonları destekleyen, çapraz kablolama ihtiyacı duyulmayan ürünler tercih etmek uplink portlarının da gereksinimini ortadan kaldırmaktadır. Modem ve ağ sağlayıcılarının çalışma ortamına uyumlu olması nem, sıcaklık gibi özelliklerin çalışma şartlarına yatkın özellikte seçilmesi tercih edilmelidir. Kullanım alışkanlıklarınıza ve tercihinize göre bir cihaza yönelmek için modem sayfamızdaki alternatiflere göz atabilirsiniz.

Modem ve Ağ Ürünleri Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Modem ve Ağ Ürünleri Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güvenli ve kaliteli internet pek çok alanında hayatın kilit noktası haline gelmiştir. İnternetten kazanç sağlanan teknoloji çağında birkaç saatlik internet sorunu bile büyük kayıplara yol açabilmektedir. Bu sebeple kullanıcıların yaşadığı bölgede hangi operatörün alt yapısının gelişmiş olduğu gibi faktörlere dikkat ederek ADSL ve mobil modemlerini ve operatörlerini tercih etmesi gerekmektedir. Aynı zamanda kullanıcı ve internete bağlanacak cihaz sayısına yeterli gelecek şekilde modem ve ağ ürünleri tercih edilmelidir. Kablolu ve kablosuz modem, router gibi ürünlerin sayısı yeterli gelmediği takdirde artırılmalıdır. Sinyal güçlendirici gibi cihazlar tercih edilerek geniş ve toplu ağ kullanımının olduğu alanlarda hızlı internet sağlanabilir. Modem çeşitleri tercih edilirken yine upload ve download hızı, sinyal dağıtım gücü gibi faktörler incelenmelidir. İnternet sağlayıcısının ve modem çeşidinin kaç MB internet hızı sağladığı da yine önemli bir ölçüttür. Geniş alanlarda uzak mesafede kablo sıkıntısı yaşamamak için kablosuz modem ve sinyal dağıtıcı kablosuz adaptörlerden destek alınabilir. Kararlı ve hızlı iletim, sürtünme önleyici ağ, desteklenen sistemler gibi özellikler modem ve ağ ürün seçeneklerini alırken üzerinde durulması gereken hususlardandır. Tercih edilen cihazın network bağlantılarına uygun olması, üretildiği malzeme gibi özellikleri de göz önünde bulundurulmalıdır. İnternet kapsamı dışında bluetooth gibi ek bağlantı özellikleri yine dar alanlarda bağlantı gücünde avantaj kazandırmaktadır. Çekim mesafesi, Mbps hızı, düşük güç üretimi modem ve ağ ürünlerinin kalitesini belirleyen diğer önemli noktalardır. Modem ve ağ ürünlerinin kullanımı esnasında ısınmaması ve düşük elektrik tüketmesi uzun ömürlü kullanım açısından elverişlidir. Modem router, modem jak gibi ürünler tercih edilirken hangi sürümlerle ve hangi sistemlerle uyumlu olduğu göz önünde bulundurulmalıdır. Modem ve ağ ürünlerinin sadece bilgisayar ve telefona değil yazıcı gibi donanımlara da bağlanabilmesi özellikle ofis ortamlarında önemli bir tercih sebebidir. Modem ve ağ ürünleri tercih edilirken uzun ömürlü ve diğer cihazlara uyumlu aygıtlar tercih etmek bütçe dostu bir uygulama olacaktır. Tüm bu özelliklerin yanında internet hız ve kalitesi kadar güvenliği de önemlidir. İnternete başka noktalardan bağlanmak ve şifre kırmak isteyen kullanıcılara karşın tedbir olarak ekstra güvenlik sağlayan cihazlar tercih edilmektedir. Üst düzey güvenlik sağlayan bu cihazlar modeminizin internet sağlayıcınızın şifresi kırılmaya çalışıldığı zaman ağda bulunan kayıtlı kullanıcılara bildirim yollama özelliğine sahiptir. Aynı zamanda aplikasyon kullanımı sunan modem ve ağ ürün alternatifleri de kullanıcı bilgilerine her istediğinizde erişme özelliği göstermektedir. Enerji ve kota tasarrufu sağlamak amacıyla internet türünüzü 3G veya 4G şeklinde güncellemenize de izin veren alternatifleri tercih edebilirsiniz. Düşük ağırlıklı ve ince modelleri yapılar hem kolay taşınma hem de kullanım alanında az hacim sağlama nedeniyle avantaj sağlayan modem ve ağ ürünleri arasında yer almaktadır. Yüksek performans özelliği gösteren ürünler özellikle iş ağınızda hız limiti sorunu yaşamanızı önlemektedir. Dış mekan için modem ve ağ ürünleri kullanırken kapasite ve elektrik tasarrufu oldukça önemlidir. Aynı zamanda ürün menzilinin gerekli mesafeyi kapsaması internet kullanımındaki kopma ve yavaşlama gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Modem ve Ağ Ürünleri Fiyatları

Modem ve Ağ Ürünleri Fiyatları

Modem ve ağ ürünleri dünyanın neresinde olursanız olun iletişimi sağlamada evrensel teknolojik cihazlardandır. Yüzlerce tasarım ve modelde cihaz ile internete bağlanabilir hızlı ve güvenli internetin keyfini yaşayabilirsiniz. Modem kurulum, tasarım yılı, erişim cihazının hız ve ağırlığı gibi pek çok etken modem ağ ve ürün fiyatlarında belirleyici etken arasındadır. Geniş kapasiteli bir iş yeri veya konut için tercih edilen modem ve diğer adaptör çeşitleri daha düşük kapasitedeki tasarımlara göre maliyetli olabilir. Modem ve ağ ürünlerinin fiyatları belirlenirken kullanılan malzeme, erişim gücü, güvenlik, elektrik tüketimi gibi özellikler belirleyici olmaktadır. Farklı özelliklerdeki aparatlar çeşitli fiyat yelpazesinde kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Modem kurulumunun satışa dahil olması, ek adaptör ve yedek kablolar gibi etkenler de maliyeti etkileyen başka özelliklerdir. Kablolu ve kablosuz modemlerin kurulumları içerdikleri malzemeler ve modelleri fiyat farkının oluşmasına neden olur. Aynı zamanda yoğun bölgelerde internet hızının yüksek olmasını sağlayan dağıtıcı ve güçlendirici modeller de fiyat skalasını belirleyen farklı modem ve ağ ürünleri içerisindedir. Modem jakları, delikli konnektörler, modem router özellikleri ve kapasitelerine göre farklı alternatife sahiptir. Teknoloji alanında sayısız cihaz üretimi bulunan Huawei, Everest, Keenetic gibi birçok marka kullanıcı yorumlarını dikkate alarak her geçen gün gelişen ve değişen ihtiyaçlara göre ürün yelpazesini çeşitlendirmektedir. Modem ve ağ ürünleri birbirini tamamlayan bir sistemin parçaları olduğu için sistem kalitesini toplu olarak tüm ürünler belirlemektedir. Fiyatla beraber kullanılan ürünlerin birbirine uygunluğu da göz önünde bulundurulmalıdır. Modem ve aparatların giriş çıkış portları, çekim ve iletim gücü gibi özellikler birbiri ile ahenk içerisinde olmalıdır. Masa üstü ve kablolu cihazların dış mekanlarda da kullanılması fiyat ve internet bağlantısında da değişiklik gösterebilmektedir. Enerji tasarrufu sağlayan model ve markalarda da uzun vadede ekonomik avantaj sağlanabilmektedir. Çoklayıcı, bluetooth bağlantısı gibi özellikler de yine geniş alan kullanımı sağlamasıyla fiyat farkı yaratabilmektedir. Modem jakleri, ürün giriş portları, modemin üretildiği marka gibi özellikler de hem kullanıcı açısından hem fiyatlandırma açısından belirleyicidir. Modem ağ ve ürünleri tercih ederken hem kullanım amacınıza hem de bütçenize hitap eden cihazlar tercih etmek size avantaj sağlayacaktır.

Modem ve Ağ Ürünlerinin Kullanım Avantajları Nelerdir?

Modem ve Ağ Ürünlerinin Kullanım Avantajları Nelerdir?

Modem ve ağ ürünleri dünyanın dört bir yanında global iletişimin en güçlü parçasıdır. Ulusal ve uluslararası şirketlerden bireysel kullanıcılara kadar hemen herkes gün içerisinde modem ve ağ ürünlerini kullanma gereksinimi duymaktadır. Kitlesel iletişimin dünyadaki akışı şekillendirmesi kaliteli internet bağlantısını zorunlu kılmıştır. Kablolu ve kablosuz modem çeşitleri, modem jakları, sinyal güçlendiriciler tek bir noktadan yayılma ve iletişim kurma olanağı sağlamaktadır. Everest modem, Huawei gibi pek çok ürün ile güçlü ve kaliteli iletişim tecrübesi elde edebilirsiniz. Modem ve ağ ürünleri hızlı ve kaliteli internetle güvenli internet kullanımı imkanı yaratmaktadır. İş, iletişim, sosyal medya, eğitim, sanat gibi her alanda günü yakalamak ancak güçlü bir bağlantı ile mümkün olmaktadır. Modem ve ağ ürün grupları sayesinde hızlı iletişim ile öne çıkmak mümkündür. Güçlü bir internet için doğru modem ve ağ ürünü seçimi yapmak kadar modem kurulumu da önemlidir. Kablolu ve kablosuz modemler menzilleri dahilinde hızlı interneti avantajlı olarak kullanmanızı sağlar. Mobil olarak taşınabilir modem kullanarak sadece ev ve iş yerinizde değil piknikte, yolda veya bir kafede otururken de internete bağlanabilir, işlerinizi halledebilirsiniz. Her kullanıma ve tercihe uygun modem ve ağ ürünleri hem profesyonel iş ağında hem de bireysel kullanımda fark yaratmanızı kolaylaştırır. Siz de kaliteli, sağlam ve hızlı bir internet deneyimi yaşamak için sayfamızdaki binlerce cihaz arasından seçim yapabilir ve sorunsuz ve sınırsız iletişimin tadını çıkarabilirsiniz.