Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Network Görüntü Aktarıcıları

için 1,376 sonuç bulundu.

Network Görüntü Aktarıcıları

İlerleyen teknoloji ile birlikte bilgisayar, televizyon, tablet gibi sahip olduğunuz elektronik cihazlara görüntü aktarma yöntemleri ve görüntü aktarma işlemleri için kullanılan cihazlar da gelişti. Örneğin, görüntü aktarma artık dahil olduğunuz network üzerinden kolaylıkla halledebileceğiniz bir işlem halini aldı bu cihazlar sayesinde. Söz konusu aygıtlara network görüntü aktarıcı ya da yalnızca görüntü aktarıcı adı veriliyor.

Görüntü Aktarıcı Nedir ve Ne İşe Yarar?

Görüntü Aktarıcı Nedir ve Ne İşe Yarar?

Network görüntü aktarıcı dediğimiz bu cihazlar, kullandığınız ağ bağlantısı yoluyla dilediğiniz görüntüyü bilgisayar, TV ya da diğer elektronik cihazlarınıza aktarmanıza imkân veren aygıtlardır. Kablolu ya da kablosuz internet bağlantınız üzerinden en yüksek kalitelerle görüntü aktarımı yapmak için sıklıkla tercih edilen görüntü aktarım cihazı aslında bir akış aygıtı olarak tanımlanmaktadır. Ağ üzerinden farklı cihazlar arasında görüntü akışını sağlama görevi üstlenen görüntü aktarıcı, aynı zamanda çekim kuvvetini ve anten aralığını da artırarak daha kaliteli görüntüler elde etmenize de olanak tanıyor. Ayrıca bu aygıtları hem profesyonel amaçlar için hem de evinizde eğlence amaçlı aktivitelerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. İsterseniz TV üzerinden izlediğiniz bir yayını da başka bir televizyona aktarmak için kullanabileceğiniz görüntü aktarıcı cihazlar arasında en çok tercih edilen modeller ise kablosuz görüntü aktarıcı adını verdiğimiz wireless modeller olarak dikkat çekiyor.

Görüntü Aktarıcı Çeşitleri

Görüntü Aktarıcı Çeşitleri

Kategorimiz üzerinden bulabileceğiniz görüntü aktarıcı aygıtlar çeşitli markaların en güncel modelleridir. USB görüntü aktarıcı, daha net görüntüler için tercih edebileceğiniz HD kablosuz görüntü aktarıcı, HDMI görüntü aktarıcı çeşitleri arasında yer alan HDMI kablosuz görüntü aktarıcı ve son dönemde gitgide popüler hale gelen Chromecast ve Chromecast 2 en ucuz fiyatlarla kapınıza kadar geliyor.

Chromecast Nedir?

Chromecast Nedir?

Google Chromecast ya da yalnızca Chromecast olarak bilinen bu görüntü aktarım cihazları sayesinde özellikle televizyonlar ve bilgisayarlar olmak üzere HDMI girişi bulunan tüm elektronik cihazlarınızda görüntü aktarımı ve yönetimi oldukça eğlenceli ve kolay hale geliyor. Pek çok popüler uygulama ve içerik Chromecast sayesinde televizyonlarımızda kendisine yer buluyor ve zahmetsizce kontrol edilebiliyor. Akıcılık konusunda oldukça yetkin ve hız konusunda ise neredeyse rakipsiz olan Chromecast Türkiye piyasasında da kendine oldukça geniş bir yer buldu. En uygun Chromecast fiyat bilgileri ve hemen bir Chromecast satın almak için kategorimizi incelemeniz yeterli. Ayrıca diğer ağ ürünlerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ethernet LAN Bağlantısı

(287)
(272)
(46)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ethernet Hızı

(188)
(120)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(96)
ve üzeri (146)
ve üzeri (173)
ve üzeri (179)
ve üzeri (183)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL