Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bebek Arabaları

için 6 sonuç bulundu.

Bugaboo Bebek Arabaları

Ebeveynler, bebeklerin her bakımdan rahat edeceği bir bebek arabası ararlar. Bu yüzden modeller arasında seçim yapmak, çoğu zaman zorlu bir sürece dönüşebilir. Binlerce farklı özelliğe sahip model arasında en doğrusunu bulmak için bazı teknik ve fonksiyonel detaya hakim olmak gerekir. Bugaboo, ebeveynlerin beklentilerini öngörerek her ihtiyaca uygun bebek arabaları üretir. Farklı yaşam koşullarına uyum sağlayacak modeller, her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Siz de Bugaboo bebek arabası modellerinden birini tercih ederek markanın sunduğu rahatlığı yaşayabilirsiniz.

Modern Tasarımlı Bugaboo Bebek Arabası Modelleri

Modern Tasarımlı Bugaboo Bebek Arabası Modelleri

Ebeveynler, farklı teknik ve fonksiyonel özelliği bulunan modeller arasında seçim yapmaya çalışır. Bugaboo, özel olarak tasarlanmış tek yönlü ya da çok fonksiyonlu modellerle kullanıcılara yardımcı olur. Tek yönlü kullanılabilen Bugaboo bebek arabası modelleri üstün denge ve manevra kabiliyetine sahiptir. Bu özellik, her türlü zeminde bebek arabasının kontrolünü kolaylaştırır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden marka, tekerleklerde yaptığı iyileştirme ile sarsıntıları minimuma indirir. Büyük tekerlekler rahat hareket edebilmeyi sağlarken, tekerlerde bulunan süspansiyon ise bebeklerin sürüş sırasında yaşanan sarsıntıdan etkilenmesini önler. Doğumdan itibaren kullanılabilen ve farklı ağırlıklar hesaplanarak tasarlanan modeller, sağlam materyallerle üretilir. Bebeklerin dinlenme, uyku gibi farklı pozisyonları düşünülerek oluşturulan yumuşak ve dolgulu geniş oturma bölgesi, onların konforlu bir yolculuk geçirmesini sağlar. Gün içerisinde, şehir hayatında sıkça kullanılan bebek arabaları, kilit ve kemer sistemi ile bebeklerin güvenliğini maksimumda sağlar. Eğer ikiz bebekleriniz ya da yaşları yakın çocuklarınız varsa, markanın çok fonksiyonlu farklı modellerine de bakabilirsiniz. Standart Bugaboo bebek arabası özellikleri sayesinde, bu modeller çift yönlü olarak da kullanılabilir. Marka, bu modellerde iki bebek arabasını tek gövdede birleştirmesine rağmen standart kapılardan geçişlerde zorluk yaşanmaz. Pratik bir şekilde takılan aparatlar sayesinde bardak, telefon gibi aksesuarlar rahatlıkla taşınabilir.

Bugaboo Bebek Arabası Fiyatları Nelerdir?

Bugaboo Bebek Arabası Fiyatları Nelerdir?

Bebek arabası fiyatları genel olarak araba üretiminde kullanılan materyallerin kalitesi, arabaların farklı ve teknolojik fonksiyonları ile renk seçeneklerine göre değişkenlik gösterir. Aslında her seri, standart özelliklerle donatılsa da yeni modellerde kullanılan teknolojik fonksiyonlar fiyatı yükselten en önemli etmenlerden biridir. Bugaboo bebek arabası modellerinden tek yönlü olanlar çok fonksiyonlu bebek arabalarına göre daha uygun fiyatlıdır. Ebeveynler, yürüyüş esnasında verdikleri molalarda oturdukları yerden bebeğin yönünü tayin edebilir. Çift yönlü kullanılabilen bebek arabası modelleri, bebeklerin yatış pozisyonuna göre ayarlanabilen oturma bölgesine sahiptir. Bebeklerin rahatlığı düşünülerek tasarlanan bu bölge, aynı zamanda, omurgayı korumaya yönelik tasarlanır. Bu modellerle plajın kumlu alanlarında ya da ormanın engebeli zemininde bebek arabasını rahatça hareket ettirebilmek oldukça zahmetsizdir. Arka tekerlerde bulunan ayak freni sayesinde tehlikeli durumlarda aniden durdurulabilen modeller, kilitlenme özelliğine de sahiptir. Marka, istenildiği takdirde, modellerin iki tekerlekli modda kullanılmasına imkan sağlar. Şıklık ve estetik görüntüden vazgeçemeyen kullanıcılar için geniş bir skalada renk alternatifi de sunar. Siz de sayfalarımızda Bugaboo bebek arabası fiyatlarını sıralayarak bütçenize en uygun modeli satın alabilirsiniz.

Bugaboo Bebek Arabası Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bugaboo Bebek Arabası Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek arabası almaya karar verenlerin dikkat ettiği noktaların başında, bebeğin rahatlığının sağlanması geliyor. Bebeğin huzurlu olması, bebek ve ebeyenlerin daha keyifli vakit geçirmesi demektir. Bugaboo bebek arabaları, konforlu tasarımlarıyla bebeklerin hem rahatını hem sağlığını düşünür. Marka, tüm modellerinde bulunan emniyet kemerlerini her geçen gün daha da geliştirerek bebeklerin daha güvende olmasını sağlar. Standart kemerlerin yanı sıra yeni modellerde tercih edilen, farklı noktalardan bağlanan kemerler, bebeklerin boyuna ve kilosuna göre ayarlanarak maksimum güvenlik sunar. Bebeğiniz için en doğru modeli ararken Bugaboo bebek arabası yorumlarına göz atmanız, modeller arasından çok daha kolay seçim yapmanızı sağlayabilir.

Arama Kriterleriniz

Bugaboo
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4 Baby (94)
Aircosy (15)
Aldeba (17)
Aliş (1)
Anex (22)
Angel (1)
Babasling (1)
Babe (5)
Baby (38)
Baby Bass (2)
Baby Care (38)
Baby Home (26)
Baby Jem (61)
Baby Max (4)
Baby Time (1)
Baby&plus (7)
Baby&Plus (1)
Baby2Go (111)
Baby2go (3)
Babycare (1)
Babyda (3)
Babyfox (8)
Babyhope (131)
Babyjem (97)
BabyJem (3)
Babymol (1)
Bagi (11)
Bebebebek (7)
Bebegen (2)
Bebegold (3)
bebekevi (9)
Bebekevi (4)
Bebesel (1)
Bebesi (1)
Bebetaxi (2)
Bebetti (3)
Beneto (12)
Beybiez (1)
Bob (2)
Britax (95)
Bugaboo (6)
Casaul (2)
Casual (15)
Chicco (164)
Chipolino (10)
Comfymax (35)
Concord (7)
Cyf Baby (1)
Diamond (4)
Diba baby (3)
Diba Baby (1)
Diono (1)
(779)
doona (8)
Doona (2)
Dukaddo (11)
Duux (7)
Elele (6)
Esy Baby (2)
Ferzin (1)
Good Day (1)
Graco (1)
Greentom (5)
Gubi (4)
Guzummm (4)
Heiner (1)
Helenito (2)
Huggy (7)
Infiniti (1)
Inglesina (25)
Jaju Baby (23)
JJ Cole (1)
Joell (8)
Johnson (4)
Joie (1)
Junq (1)
Kanz (30)
Kidboo (1)
Kiwi (10)
Kraft (120)
Lele Baby (3)
Lorelli (19)
Lucky Day (1)
Lullaby (1)
Mac (2)
Maclaren (31)
Maller (2)
Mamma (14)
Mams (1)
Maxi Cosi (4)
Maxi-Cosi (123)
Medi (1)
Mercury (5)
Mima (9)
Minio (3)
Moje (35)
Mooly (1)
My Junior (3)
Mycey (2)
Myquala (2)
Norfolk (9)
Otto Plus (6)
Papetto (2)
Peg Perego (29)
Pilsan (1)
Prava (19)
Prego (132)
Quero (4)
Quinny (169)
Rain Baby (7)
Rival (28)
Safe Line (3)
Safety (9)
Sebi Bebe (4)
Sema Baby (25)
Sema baby (16)
Sevi Bebe (136)
Ships (5)
Skip-Hop (5)
SMA (1)
Soo Baby (20)
Star Baby (7)
Stokke (5)
stylo (1)
Sunny (1)
Sunny Baby (84)
Tiny Lamb (3)
Tois (2)
Tois Baby (6)
Tommybaby (32)
Tossiee (1)
Tripper (26)
Twin (1)
U.S.F (3)
Ubeybi (2)
Uppababy (6)
Wattmoms (8)
Wei-B (11)
Wellgro (3)
Yonca (2)
Yoya (1)
Yoyko (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL