Puzzle

Puzzle, günümüzde hemen hemen herkesin oynadığı en sevilen zeka oyunlarından biridir. Kişinin pratik zekasını geliştirirken, aynı zamanda sabrını geliştirmesine de yardımcı olmaktadır. Puzzle oynayan çocuklar ve yetişkinler, sorunlara pratik bir yaklaşımda bulunmayı öğrenirler. Bunun nedeni ise Puzzle parçalarını bulup, ilgili yerlere yerleştirmek için çalıştırdıkları beynin artık problem çözümüne daha yatkınlaşmasıdır. Bu nedenle Puzzle oynamak son derece keyifli vakit geçirme imkanı sunarken, kişinin zeka gelişimine de katkıda bulunmaktadır. Puzzle çeşitleri, parça sayısına göre satılmaktadır. Eğer küçük çocuğunuz varsa, parça sayısı az olanı tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Puzzle fiyatları için kategorimize göz atabilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Kendine yeni bir hobi arayan yetişkinler, 1000 parçalı Puzzle ya da 2000 parçalı Puzzle çeşitlerini inceleyebilir. En çok tercih edilen Puzzle, 2000 parçalık Kelebek Etkisi Puzzle'dır. Zevkinize ve tarzınıza göre Puzzle'nızın nasıl olacağına karar verebilirsiniz. Şehir resimleri, çiçek resimleri ya da sevdiğiniz karakterlerin Puzzle'larını satın alarak kendinize son derece eğlenceli zaman dilimi yaratabilirsiniz. Puzzle Atatürk resmi, en çok tercih edilen Puzzle çeşitleri arasında yer almaktadır. Ulu önder Mustafa Kemal Atatür'ün resminin bulunduğu Puzzle çalışmasını tamamlayıp, ofisinizin en naçizane köşesine asabilirsiniz. Kendi el emeğinizle yaptığınız bu çalışmayı Puzzle çerçevesi ile çerçeveletirseniz ortaya son derece sanatsal bir tablo çıkacaktır. Puzzle çerçevesi ve gerekli olan diğer Puzzle aksesuarları için kategorimizi inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Puzzle yaparken ihtiyacınız olacak birtakım araç gereçler arasında: Puzzle halısı ve Puzzle yapıştırıcısı yer almaktadır. Çok parçalı Puzzle'nıza istediğiniz zaman ara vermek ve istediğiniz devam etmek için Puzzle halısı kullanmanız gerekecektir. Puzzle halısı, yaptığınız çalışmanızın dağılmasını ve bozulmasını engeller, böylece siz de istediğiniz zaman çalışmanıza devam edebilme imkanı bulursunuz. Puzzle halısını rulo şeklinde yaparak ortadan kaldırarak dağınık görüntünün önüne geçebilirsiniz. Yine Puzzle parçalarınızın dağılmasını engellemek için Puzzle yapıştırıcısı kullanabilirsiniz. Renksiz Puzzle yapıştırıcısı, en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Puzzle nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, size kısa bir taktik verebiliriz: Nasıl ki bir bina inşaatında önce sınırlar belirlenip sonra binanın iç kısımları yapılıyorsa, Puzzle'da da aynı şekilde önce sınırlar belirlenmeli ve dışarıdan merkeze doğru ilerlenmeli. Böylece işiniz daha kolaylaşacak ve hedefinize sağlam adımlarla ilerlemiş olacaksınız.

Puzzle

için 16,975 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4M (19)
(2)
(1)
(1)
Anatolian (2535)
Art Puzzle (924)
Castorland (499)
Clementoni (168)
Cubic Fun (639)
Dede (12)
Dino puzzle (299)
(2)
(2295)
Educa (877)
(1)
FO (24)
(1)
Haba (8)
Heye (90)
Heye Puzzle (771)
(2)
(4)
Jumbo (272)
Kırkpabuc (28)
(1)
KS (198)
KS Games (497)
Kzy (9)
Lonpos (74)
(2)
(1)
Piatnik (62)
(1)
Play-Doh (6)
(1)
Puzmo (35)
Ravensburger (910)
(2)
Ricordi (148)
(3)
(1)
Schmidt (15)
(5)
(1)
Trefl (449)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(834)
ve üzeri (976)
ve üzeri (1,036)
ve üzeri (1,048)
ve üzeri (1,074)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL