Puzzle

Her yaş aralığına uygun bir hobi olan puzzle, birbirinden tümüyle farklı parçaların doğru bir şekilde birleştirilmesi ile parçalarından daha büyük bir görselin ortaya çıkmasını sağlayan keyifli bir oyundur. Yetişkinler, bu hobileri ile ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarını oluştururken çocuklar ise inanılmaz keyifli ve zeka geliştirici bir oyun olan puzzle ile parça bütün ilişkilerini geliştirirler. Renk ve parça sayılarına göre zorluk seviyesi değişmektedir. Parçaların belirgin bir şekli olmaması ile birlikte iç içe geçme yöntemi ile görsel oluşturulur. Puzzle, keyifli vakit geçirmeyi sağlayan, aktif bir zihinsel aktivite hobisi olarak dünyanın her yerinde vazgeçilmez bir eğlence aracıdır.

Her Zevke Uygun Puzzle Çeşitleri

Her Zevke Uygun Puzzle Çeşitleri

Puzzle hobisi çok geniş bir yaş aralığına hitap etmektedir. Bu oyun 12 aylık bir çocuk için daha az parçalı ve basit görsellerden oluşurken parça sayısı gittikçe artması ile birlikte yetişkinler için de vazgeçilmez bir hobi olmaktadır. 3000-5000 parçaya kadar ulaşan çeşitleri mevcuttur. Bu yüzden her yaş aralığına göre farklı puzzle türleri ve desenleri seçme imkanınız vardır. Çok farklı ve çeşitli puzzle modelleri sayesinde ünlü bir ressamın tablosunu, doğa veya şehir görseli gibi farklı tasarımları evinizde veya bir mekanın içinde dekoratif bir nesne olarak kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda zihinsel ve ruhsal açıdan keyifli bir vakit geçirmenize yardımcı olur. Yüzlerce farklı puzzle çeşitleri sayesinde kendi zevkinize uygun olanı bulabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte 3D puzzle seçeneklerine de ulaşabilirsiniz. Bu sayede sadece duvarlarınız için değil, 3 boyutlu hacmi ile masa veya vitrinlerinizi süsleyen objeleri kendiniz yapabilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Puzzle

Her Yaşa Uygun Puzzle

7'den 70'e herkesin vaktini keyifle geçirebileceği bir hobi olan puzzle, çocukların parça birleştirme yetisinin geliştirirken yetişkinlerin de beğendikleri bir görseli veya tabloyu oluşturmalarına imkan sağlar. Her parçanın gelmesi gereken belirli ve tek bir yer vardır. Doğru parçalar doğru yere yerleştirildiği zaman genellikle puzzle kutusunun üzerine baskısı alınmış görsele ulaşılır. Yetişkin puzzle kategorisinde bulunanların parça sayısı fazla olmakla birlikte görsel daha karmaşık ve renk skalası daha geniştir. Çocuk puzzle kategorisinde ise çocuğun yaş aralığına göre parça sayısı farklılık gösterir. Çocuğun yaş aralığına göre parça sayısı 3-4 ve 50-100 arasında değişir. Kutularının üzerinde genellikle yaş aralığı da belirtilir. Bu yüzden beyin gelişimine de yardımcı olduğu için her yaşta herkese hitap eden bir oyundur.

Her Bütçeye Uygun Puzzle Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Puzzle Fiyatları

Puzzle markaları tarafından geliştirilen ürünlerin fiyatları, puzzle modellerinin yapısına ve parça sayısına göre değişebilir. Genellikle parça sayısı arttıkça puzzle fiyatları da artmaktadır. Parçaların kalitesi veya kaybolan parçaların tedarik edilmesi de markalara göre değişiklik gösterir. Özellikle tablo gibi duvara asmak isteyenler için çok parçalı puzzle halısı ve puzzle yapıştırıcısı da bulunur. Bazı durumlarda bunlar kutu içeriğine dahildir. Ama genellikle harici satın alınır. O yüzden markadan markaya göre fiyat aralıkları değişebileceği gibi aynı zamanda puzzle kutu içeriğine göre de fiyatlar değişkenlik gösterir. Özellikle çok parçalı puzzle yapmak isteyenler için puzzle parçalarını renklerine ve tonlarına göre ayırarak başlamak iyi bir yöntemdir. Dikkat çekici parçaları ve renkleri ayırdıktan sonra, puzzle çerçevesini tamamlamak oldukça kolaylık sağlar. Çerçevenin kenarları düz olacağı için, bulunması en kolay parçalardır. Böylelikle sınırları bilerek dışarıdan içeriye doğru ilerlemiş olursunuz. Aynı zamanda renklerine göre yapılan genel bir ayrım sayesinde ana resme referansla doğru parçayı bulma ihtimaliniz gittikçe artar. Daha fazla oyun seçeneği için Yetişkin Hobi & Oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Puzzle

için 20,224 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4M (37)
Abra (2)
Air Flyer (5)
Air Hogs (1)
Air Ocean (4)
Alex Toys (7)
Anatolian (2498)
Art Puzzle (1201)
Castorland (1063)
Clementoni (130)
Cubic Fun (608)
Dede (13)
Dino puzzle (118)
Disney (1)
(1988)
Educa (589)
Fame (45)
FO (24)
Haba (8)
Heye (64)
Heye Puzzle (431)
Jumbo (161)
Kırkpabuc (23)
KS (404)
KS Games (685)
Kzy (9)
Lonpos (7)
Magnart (1)
Orchard (2)
Piatnik (9)
Play-Doh (4)
Puzmo (81)
Ravensburger (708)
Revell (3)
Rubies (5)
Schmidt (49)
Scholas (5)
Simba (1)
Star (2)
Trefl (537)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(945)
ve üzeri (1,136)
ve üzeri (1,194)
ve üzeri (1,216)
ve üzeri (1,251)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL