TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

500 Parça Puzzle

için 3,125 sonuç bulundu.

500 Parça Puzzle

Puzzle, hem eğitici hem de zevkli bir oyundur bu oyun, çok sayıda parçalardan meydana gelir. 500 parça puzzle de bu oyunun farklı bir şeklidir. Güzel bir hobi olan puzzle, yapbozdur ve zevkli dakikalar geçirerek oyundaki bütünü tamamlayabilirsiniz. Farklı yaşlardaki insanlar için tasarlanan yapbozlar. Beyin gelişimini olumlu bir şekilde etkiler ve geniş model aralığı ile de her kesimden insana hitap eder.

Puzzle ile Hoşça Zaman Geçirebilirsiniz

Puzzle ile Hoşça Zaman Geçirebilirsiniz

Puzzle oynamaya yeni başladıysanız 500 parçalık puzzle tam size göre. Profesyonelleştikçe 1000 parça, 2000 parça ya da 3000 parça puzzle tasarımlarının arasından beğendiğiniz modelleri seçebilirsiniz. Böylece küçük parçaları bir araya düzenli ve sıralı bir şekilde toplayarak elde edeceğiniz bütünle uzun süre haz duyabilirsiniz. 500 parçalık puzzle ile de çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. Özellikle çocuklar için tasarlanan puzzle üzerinde eğlenceli karakterler bulunuyor. Çocuklara özel olarak tasarlanan 500 parça puzzle boyutları ise yetişkinlere oranla daha küçüktür. Ancak tüm 500 parçalık puzzle oyununun zorluk derecesi aynıdır. Gerek çocuklar gerekse yetişkinler için tasarlanan tüm yapbozların en önemli özelliği de beyin faaliyetlerini geliştirmesidir. Ayrıca puzzle ailece oynandığında bütünleştirici özelliğe sahip olur. Puzzle oyununa çocuk yaşta başlanıldığında kendini geliştirmeyi, sabretmeyi öğrenir. Çocuklar için farklı materyallerden tasarlanan puzzle modellerini inceleyebilirsiniz. Özellikle daha küçük yaşlarda olan çocuğunuz için ahşap puzzle modelini tercih edebilirsiniz. Ahşap puzzle modellerinin en büyük avantajı, çocuğunuzun parçaları ağzına götürmesi durumunda parçalanmaması ve boyasının çıkmamasıdır. Böylece siz uğraşlarınızla ilgilenirken çocuğunuz da Puzzle parçalarını bir araya getirebilir.

500 Parça Puzzle Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

500 Parça Puzzle Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oyuna yeni başlayanlar ya da yıllardan beri puzzle yapanlar için farklı parça sayısını seçmek mümkündür. Puzzle oyununa yeni başlayanlar için 500 parçalık puzzle yeterli olur. Bu sayede küçük parçaların sıkılmadan bir arala getirilmesi mümkündür. Kendinize zaman ayırarak hoşça bir vakit geçirmek ya da ailenizle birlikte eğlence dolu bir gece geçirmek istiyorsanız birbirinden renkli puzzle modellerini tercih edebilirsiniz. 500 parçalık puzzle modellerini dikey ya da yatak boyutlarda bulmanız mümkün. 500 parça puzzle fiyatları da kalitesine ve ebatlarına göre değişir. Oyunda kullanılan materyallerin çok kaliteli olması durumunda fiyatının da yüksek olması doğal bir sonuçtur. Aynı zamanda büyük ebatlarda olan yapbozların da fiyatlarının küçük boyutlulara göre fazla olması kaçınılmaz bir gerçektir. Puzzle’ın en önemli özelliği de ileri yaşlarda ortaya çıkabilecek alzheimer ve benzeri zihin hastalıklarını önleme avantajıdır. Beyin sürekli çalıştığı için ne geç ne de erken yaşta bunama söz konusudur. Birbirinden farklı şekillerde tasarlanan puzzle modelleri ile arzu edildiğinde her akşam yeni bir oyuna başlanabilir. Üstelik puzzle yapıştırıcısı ile tamamlanan oyunları bir tablo haline getirebilir ve duvarınızda şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Yetişkin Hobi & Oyun seçeneklerini incelemeyi unutmayınız.

Puzzle Nasıl Oynanır?

Puzzle Nasıl Oynanır?

Puzzle zevkli bir oyun olmakla birlikte sabırlı olunması gereken bir süreç yaşanır. Ancak puzzle birleştirmenin püf noktaları bilinirse sonuca çok daha kısa sürece ulaşılabilir. Örneğin birleştirme işlemine başlamadan tüm parçaları yüzeye döktükten sonra ayırma işlemine başlayabilirsiniz. Sonrasında birbirine yakın olan tonları ayırarak puzzle birleştirme işleminin yapılmasını kolaylaştırabilirsiniz. Böylece ilk anlarda sıkılmadan oyuna devam etme imkanını elde edebilirsiniz. İlk kez puzzle oynayacaksanız basit temalara sahip olan modelleri tercih etmelisiniz. Basit temaya sahip olan puzzle modellerinde, birden çok renk vardır. Örneğin ağaç, bulut veya güneş gibi resimlerle tasarlanan puzzleda belirli renkler vardır. Farklı objelerle tasarlanan puzzle modellerinde ise gruplandırması kolay yapılır ve bu nedenle birleştirme işlemi de çabuk sonuçlandırılır. Puzzle modelleri kişiye özel olarak da tasarlanabilir. Ancak 500 parça puzzle kişiye özel tasarım olduğunda fiyat da yükselir. Ancak kişiye özel puzzle farklı bir zevktir. Desenleri isteğe göre tasarlanır. Genellikle kişiye özel tasarımlar şirketler tarafından talep edilir. Kişiye özel tasarımlarda özel baskı ve kesim teknikleri kullanır ve bu sayede benzersiz bir yapboz ortaya çıkarılır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Anatolian (492)
ART - TECH (20)
Art Puzzle (198)
Castorland (118)
Dagedar (1)
(641)
Educa (49)
Fame (9)
Jumbo (3)
KS (48)
KS Games (209)
Magnart (1)
Perre (1)
Puzmo (1)
Trefl (107)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(169)
ve üzeri (190)
ve üzeri (201)
ve üzeri (203)
ve üzeri (211)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL