500 Parça Puzzle

için 2,790 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

500 Parça Puzzle

Evde vakit geçirmekten hoşlanan biriyseniz, evde yapılabilecek aktiviteler sayesinde zamanınızı daha eğlenceli hale getirmek konusunda pek çok seçeneğiniz var. Evde yapabileceğiniz yeni bir hobi edinmek de bunlardan biri. Yaz kış fark etmeksizin, evde, zahmetsizce keyifli anlar geçirebileceğiniz; ister tek başınıza, ister arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte yapabileceğiniz aktiviteler arasında yer alan yapboz oyunları tam aradığınız yeni hobi olabilir. Televizyon seyretmek ya da bilgisayar oyunlarına dalmaktan sıkıldıysanız, keyifli bir aile aktivitesi olarak neşe ve sohbet eşliğinde bu zihinsel egzersizi tercih edebilirsiniz.

Size Uygun Olan Yapboz Çeşitleri Nelerdir?

Size Uygun Olan Yapboz Çeşitleri Nelerdir?

Eğer daha evvelden puzzle ya da Türkçe karşılığıyla yapboz konusunda pek deneyimli sayılmadığınızı düşünüyorsanız, büyük boy puzzle çeşitlerinden ziyade daha ideal bir başlangıç olabilecek az parçalı yapboz çeşitleri uygun olabilir. Örneğin, harika bir başlangıç için 500 parça puzzle çeşitlerinden yana karar kılabilirsiniz. Zorlukları seviyor olabilirsiniz ancak puzzle yapımı da deneyim ve pratik gerektiren bir etkinlik olduğundan kendinizi öncelikle daha küçük yapboz çeşitleriyle yeni hobinize ısıtabilirsiniz. Zaman ve deneyim kazandıkça daha büyük boy ve daha çok parçadan oluşan puzzle modellerine geçiş yapmanızı öneririz.

500 Parça Puzzle Çeşitleri

500 Parça Puzzle Çeşitleri

Yapboz parçaları sayıca 500 olan yapboz modelleri puzzle yapımına yeni başlayanlar için en iyi alternatiflerden biridir. Hem de zorlandığınızı hissettiğiniz anda yapamadığınızı düşünüp olumsuz bir psikolojiye bürünmekten alıkoyar. En popüler yapboz çeşitleri arasında yer alan 500 parça puzzle boyutları açısından da daha az yer kaplayacaktır. Evinizde geniş bir yemek masasının üzerine yayabileceğiniz yapbozunuz ile dilediğiniz her an ilgilenebilirsiniz. Bir başka alternatif olarak da bir puzzle halısı satın alarak, yapbozunuzu birleştirdiğiniz parçalar yerinden oynamadan kaldırıp yeniden kurabilme imkanınız vardır. Klasik resimlerden manzara tasvirlerine, çiçek puzzle 500 parça modellerinden, tarihi liderlerin portrelerine kadar geniş bir yelpazede ürünler beğeninize sunulmaktadır.

500 Parça Puzzle Yapımı İçin İpuçları

500 Parça Puzzle Yapımı İçin İpuçları

Öncelikle bütün yapboz parçalarının yüzeyinin resimli olduğundan emin olun. Bu işinizi oldukça kolaylaştırır. Yapbozun kenar ve köşe parçalarını bir kenara toplayın. Böylece kutunun üzerindeki resmi takip ederek yapbozun kolay bir iskeletini çıkarabilirsiniz. Renklere göre yapboz parçalarını kategorize edin ve aynı zamanda her resmin ayırt edici bölümleri olduğunu unutmayın. Bu bölümlere gelecek parçaları bir araya toplayın. Aklınızda puzzle sonucunda elde edeceğiniz resmi küçük bölümlere ayırın ve sırasıyla bu kısımlar üzerinde çalışmaya başlayın. Bütün bu ipuçlarının ardından sevebileceğiniz yapboz çeşitleri için kategorimizde yer alan Educa, Anatolian ve Art Puzzle gibi markaların yapbozlarını inceleyebilir, en uygun yapboz fiyatları ile dilediğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Anatolian (434)
Art Puzzle (202)
Castorland (282)
Clementoni (25)
(270)
Educa (139)
Fame (14)
Jumbo (25)
KS (70)
KS Games (107)
Magnart (1)
Puzmo (1)
Trefl (64)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(135)
ve üzeri (152)
ve üzeri (157)
ve üzeri (157)
ve üzeri (162)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL