TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

2000 Parça Puzzle

için 1,085 sonuç bulundu.

2000 Parça Puzzle

Yapbozlar, her yaştaki insanın severek yaptığı hobilerden biridir ve özellikle 2000 parça puzzle, adından da anlaşılacağı gibi 2 bin ayrı parçadan meydana gelir. Bu parçalar bir görseli oluşturur ve hedef o görselin birleştirilmesidir. Puzzle olarak isimlendirilen yapbozlarda bulunan parça sayısı ve renk farklılığı gibi özellikler, oyunun zorluk derecesini belirler. 2000 parça demek, oyunun zor olduğunu gösterir.

2000 Parça Puzzle Zor Ama Zevkli Bir Yapbozdur

2000 Parça Puzzle Zor Ama Zevkli Bir Yapbozdur

Yapboz olunu, farklı yaş gruplarına hitap eder. Yetişkinlere ve çocuklara hitap eden yapbozlardaki parça sayıları farklıdır. Yetişkinlere hitap eden puzzleda parça sayıları fazlayken, çocuklar için tasarlananlarda ise daha az sayıda parça vardır. Dolayısı ile çocuk yapbozları daha basittir ve çocukların çözebileceği şekilde tasarlanmıştır. Küçük çocuklar için tasarlanan yapbozlar genel olarak 60, 80, 150, 260 ve 500 parçadan oluşur.1000 parçalık puzzle, hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eder. Yetişkinlere hitap eden oyunlarda genel olarak ünlü ressamların yaptığı tabloları ve manzara resimleri bulunur. Bu kategorideki puzzle, renkli ve popüler temalarıyla gençlerle ve çocuklara hitap eder. Bin ile 5 bin parça arasında olan yapbozlarsa düşük parçalı olanlara göre daha yüksek fiyatlardan satılır. Puzzle oyunları arasında yer alan 3D çeşitlerindeyse farklı modellerde tasarlanan ürünler yer alır. Bu yapbozlar farklı parça sayısına ve zorluk derecelerine sahiptir. 3D yapbozlar, farklı bütçelere hitap eden özelliğe sahiptir. Aslında 2000 parça puzzle çeşitleri çocukların ve yetişkinlerin boş zamanlarını değerlendireceği bir hobi olarak görülse de aslında zihin çalışmasını sağlar ve sorun çözme becerisinin gelişmesine yardımcı olur.

2000 Parça Puzzle Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

2000 Parça Puzzle Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Farklı renklerde olan ve ilk bakışta anlamsız gibi gelebilen puzzle parçalarını birleştirmeye çalışmak, beyin kaslarının çalışması için idealdir. Özellikle erken yaşta puzzle ile tanışan çocuklarda parçaları birleştirerek sonuca ulaşmak bir bereci halini alır. Puzzle yüksek oranda dikkat gerektirir ve küçük yaşlardan itibaren puzzle ile tanışan çocuk daha çabuk konsantre olduğu görülmüştür. Yetişkinlerin severek uğraştığı puzzle, beyni aktif tutar. 2000 parça puzzle fiyatları ise düşünmeyi sağlayan önemli bir yapbozdur. Hem gençlere hem de yetişkinlere uygun bir puzzledır. Bu yapbozlar hem görsel hafızanın canlı tutulmasını hem de düşünmeyi sağlar. Özellikle parçalar birleştirilmeye çalışılırken beynin tüm hücreleri aktif hale gelir. Bu nedenle puzzle ile uğraşılması tavsiye edilirken bu oyunun erken yaşta beyin hücrelerinin ölmesini durdurduğu da belirtilir. Puzzle, ileriki yaşlarda ortaya çıkan alzheimer ve bunama gibi zihinsel hastalıklara karşı önlemlidir. Aslında puzzle ile uğraşmak keyiflidir. Çok sayıda karışık parçadan meydana gelen puzzledaki tüm parçaları birleştirmeye çalışmak ve sonuçta bu uğraşıyı tamamlamak, kişilerin mutlu olmasını sağlar. Mutlu edici ve günlük hayatın stresinden uzaklaştırıcı bir etkisi olan puzzle, insanın rahatlamasını sağlar. Yetişkin Hobi & Oyun seçeneklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, beğeninize göre seçtiğiniz ürünü hızlıca satın alabilirsiniz.

Puzzle Her Yerde Oynanabilir

Puzzle Her Yerde Oynanabilir

Birbirinden farklı parçalardan meydana gelen puzzle, temalarına göre farklılık gösterir. Çocuklara göre tasarlan puzzle arasında yavru kedi, köpek gibi sevimli hayvanların yanı sıra çizgi film karakterlerine ait figürler yer alır. Yetişkinlere göre tasarlanan puzzle ise genel olarak manzara, hayvan, şehir ve tarihi temalar vardır. Bunların yanı sıra fantastik karakterler ve bilgisayar oyunlarındaki kahramanlarla tasarlanan puzzle vardır. Fantastik karakterler ve bilgisayar oyunu kahramanları ile tasarlanan puzzle de vardır ve bunlar genel olarak gençlere yöneliktir. Farklı zevkler eve yaş grupları içinse Yunan mitolojisine ait resimlerle ve mitolojik görüntülerle tasarlanan yapbozlar vardır. 3D puzzle ise genellikle Eyfel Kulesi, Khristova Kilisesi, Sultan Ahmet Camii gibi ünlü eserlere yer verir. Bu tip puzzle farklı ilgi alanlarına hitap eder. Puzzle tasarımları, ünlü ressamların tabloları ile de yapılır. 2000 parça puzzle modelleri arasında Osmanlı döneminde günlük hayata ait çeşitli portreler, kişilerin resimleri, manzara ve farklı kültürlere ait ünlü isimlerin resimleri, tarihi puzzle kategorisine girer. Dini puzzle isteyenler de İslam ve Hıristiyanlık temalı yapbozlara ulaşabilir. Tüm Puzzle modelleri insanların hoşça zaman geçirirken beyin jimnastiği yapması için tasarlanmıştır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Anatolian (200)
Art Puzzle (72)
Castorland (12)
(54)
Educa (3)
Fame (1)
Jumbo (3)
KS (72)
KS Games (232)
Puzmo (4)
Star (1)
Trefl (33)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(81)
ve üzeri (97)
ve üzeri (101)
ve üzeri (101)
ve üzeri (106)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL