2000 Parça Puzzle

için 1,430 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

2000 Parça Puzzle

Hem bütçenizi zorlamayacak hem de zihinsel egzersiz için ideal hobi önerileri arıyorsanız, sizin için bu iki talebinizi de karşılayacak bir önerimiz olduğunu belirtelim. Yetişkinler için hobiler sayıca artarken, pahalı olmayan hobi çeşitleri bulmak ve yeni bir hobi edinmek konusunda kararsız kalıyorsanız ve görece daha sakin etkinliklerden hoşlanıyorsanız, yapboz yapmak tam size göre. Farklı zorluk seviyelerinde ve parça sayısında edinebileceğiniz pek çok yapboz kategorimizde sizleri bekliyor. Uzun süre tutkunu olacağınız puzzle yapımı için birbirinden keyifli ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Puzzle Yapımı Hakkında İlginç Bilgiler

Puzzle Yapımı Hakkında İlginç Bilgiler

Puzzle her yaştan insanın yapmaktan ve oynamaktan keyif aldığı bir hobi, sosyal bir boş zaman aktivitesi. İsterseniz tek başınıza isterseniz kalabalık gruplar halinde oynayabileceğiniz yapboz oyunları hakkında ilginç bazı bilgiler öğrenmek sizi bu hobiye daha da yakınlaştırabilir. Örneğin, ilk yapbozlar 250 yıl önce üretilmeye başlanmış. On dokuzuncu yüzyılda yapbozlar bir işçinin haftalık maaşına denk gelecek kadar pahalıymış. Bugüne kadar bir puzzle yapımı boyunca bir araya getirilen yapboz parçaları sayısı 209 bin 250 olarak kaydedilmiş. Yalnızca mukavvadan değil, aynı zamandan ahşaptan kesilerek yapılan yapboz çeşitleri de teknolojinin ilerlemesiyle ucuz maliyete kavuştuğundan en çok satılan yapboz çeşitleri arasına girmiş.

2000 Parça Puzzle Modelleri

2000 Parça Puzzle Modelleri

Daha önceden görece daha az sayıda parçaya sahip yapbozları deneyip daha zorlayıcı bir seçeneğe ilerlemeye karar verdiyseniz 2000 parça puzzle modelleri seviyeyi biraz daha yükseltmenizi sağlayacak. Elbette 2000 parça puzzle alırken kendi estetik beğenilerinize göre hareket etmek isteyeceksiniz. Manzara resimlerinden soyut resimlere, gerçekçi figürlerden tarihi kişiliklerin portrelerine ve dünyaca ünlü ressamların klasikleşmiş eserlerinden derin sembolik anlamlar taşıyan illüstrasyonlara kadar pek çok seçenek barındıran yapboz çeşitleri, tamamlandıktan sonra duvarınıza asılmak için hazır hale gelen yapboz tablolar halini alabilir. 2000 parça puzzle ölçüleri açısından da pek çok farklı alternatif sunmaktadır.

2000 Parça Puzzle Fiyatları

2000 Parça Puzzle Fiyatları

Puzzle satın alırken öncelikli belirleyen elbette ortaya çıkacak resmi süreç içinde keyifle yapıp yapmayacağınızın kararı ve zorluk derecesidir. Ancak bir diğer etken de, oldukça bütçe dostu olan bu yeni hobi için gerekli olan hobi malzemeleri yani yapboz çeşitleri ne kadar sorusudur. Yapboz fiyatları öncelikle yapbozun parça sayısına göre değişmektedir. 2000 parça puzzle fiyatları söz konusu olduğunda ise yine geniş bir çeşitlilik söz konusudur. Markadan markaya ve kullanılan malzemeye göre değişen puzzle fiyatları nihayetinde yine de her bütçeniz karşılayabileceği bir seyirde ilerler. Anatolian, KS Games, Art Puzzle ve Educa gibi markaların 2000 parça puzzle modellerini en uygun fiyatlarla satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Anatolian (209)
Art Puzzle (44)
Castorland (72)
Cubic Fun (15)
(106)
Educa (12)
Fame (2)
Heye (1)
Jumbo (4)
KS (45)
KS Games (95)
Puzmo (11)
Trefl (18)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(78)
ve üzeri (95)
ve üzeri (98)
ve üzeri (99)
ve üzeri (101)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL