1000 Parça Puzzle

için 7,419 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

1000 Parça Puzzle

Yorgun bir günün ardından ya da stresli zamanlarınızda fiziksel olduğu kadar zihinsel bir mola ve rahatlamaya da ihtiyacınız vardır. Böyle zamanlarda yeni bir hobi edinmek içine hapsolduğunuzu düşündüğünüz rutini biraz kırmanız için yardımcı olacaktır. Biliyorsunuz ki hobi dediğimizde artık yalnızca çocuklar gelmiyor akla. Yetişkinler için hobiler de gün geçtikçe sayıca artıyor. Siz de eğer hobi önerileri arıyorsanız ve sabır ve zihin gücünüze güveniyorsanız, yapboz ya da pek çok kişi tarafından da benimsenen İngilizce ismiyle puzzle aradığınız hobi olabilir.

1000 Parça Puzzle Nasıl Yapılır?

1000 Parça Puzzle Nasıl Yapılır?

Diyelim ki yeni hobiniz olarak puzzle yapımını seçtiniz. Bunun için gerekli olan hobi malzemeleri yani yapbozunuzu aldınız. Öncelikle düz bir zemine yapboz parçalarının resimli yüzleri yukarı bakacak şekilde yayın. Ardından yapboz parçaları açısından bir sınıflandırmaya ihtiyaç duyacaksınız. Köşe parçaları bir kenara, düz kenarları bir kenara, yapboz üstündeki figürlerin kısımları olduğunu düşündüğünüz parçaları bir kenara toplayın. Örneğin, puzzle üzerinde bir dağ varsa, dağ ile ilgili olabilecek parçaları bir yere ayırın. Daha sonra birleştirmeye başladığınızda işinizin oldukça kolaylaştığını göreceksiniz.

1000 Parça Puzzle Çeşitleri

1000 Parça Puzzle Çeşitleri

Hobi dünyasında söz konusu yapboz çeşitleri olduğunda bitmek tükenmek bilmeyen bir ürün çeşitliliğiyle karşı karşıyayızdır. Yapboz parçaları sayısı 1000 olan bu yapboz çeşitleri, üzerindeki desen ve resimler açısından herkesin sevebileceği bir çeşitlilik sunar. Örneğin, en çok sevdiğiniz resimleri 1000 parça puzzle halinde satın alabilir ve kendiniz uğraşarak yapboz tablolar yaratabilirsiniz. Kaplumbağa Terbiyecisi gibi ünlü bir sanat eserinden Mustafa Kemal Atatürk’ün resmedildiği fotoğraf ve tablolara dek pek çok eseri puzzle olarak satın alabilir ve tamamladığınız yapbozları puzzle çerçeve çeşitleriyle çerçeveletip duvarınıza asabilirsiniz.

1000 Parça Puzzle Fiyatları Ne Kadar?

1000 Parça Puzzle Fiyatları Ne Kadar?

Çocuklar arasında olduğu kadar yetişkinler arasında da popüler bir hobi halini halan yapboz yapmak, aynı zamanda harika bir aile ve grup etkinliğidir de. Sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirmek için de puzzle yapımı ile uğraşabilir, dilerseniz tek başınıza boş zamanınızı değerlendirmek için de bu aktiviteyi yaşamınıza dahil edebilirsiniz. Kategorimizde yer alan 1000 parça puzzle çeşitleri, KS Games, Anatolian, Clementoni, Educa, Heye Puzzle gibi tanınmış markaların ürünleridir. Kimi yapboz çeşitleri aynı zamanda yapboz çerçevesi hediyeli olarak beğeninize sunulmaktadır. Üstelik bütün puzzle çeşitlerimizi piyasaya bulabileceğiniz en uygun yapboz fiyatları ile satın alarak kârlı ve güvenli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4M (8)
Air Flyer (5)
Air Hogs (1)
Air Ocean (1)
Anatolian (830)
Art Puzzle (714)
Castorland (330)
Clementoni (57)
Cubic Fun (1)
DGT (1)
Disney (1)
(773)
Educa (203)
Fame (23)
Haba (8)
Heye (3)
Heye Puzzle (336)
Jumbo (82)
KS (202)
KS Games (536)
Kzy (9)
Piatnik (8)
Puzmo (54)
Ravensburger (145)
Schmidt (39)
Sunman (1)
Team HW (1)
Trefl (239)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(338)
ve üzeri (400)
ve üzeri (414)
ve üzeri (428)
ve üzeri (435)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL