TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

1500 Parça Puzzle

için 910 sonuç bulundu.

1500 Parça Puzzle

Yapbozları yalnızca çocukların eğlencesi olarak düşünmeye devam ediyorsanız, yetişkinlerin dünyasındaki hobi çeşitliliğinin ne kadar hızlı değişip çeşitlendiğinden henüz haberiniz yok demektir. Puzzle yani Türkçede bizim kullandığımız adıyla yapboz, artık gündelik hayatın stresinden ve yoğunluğundan kurtulmak, stres atmak, sakin ve zihin odaklı hobi edinmek isteyen yetişkinlerin de gözde boş zaman etkinliklerinden biri haline geldi. Yetişkinler için hobiler arasında gün be gün çeşitliliğini artırarak kitlesini artıran puzzle yapımı sizin de hoşunuza gidecek bir uğraş olabilir.

1500 Parça Puzzle Modelleri Nelerdir?

1500 Parça Puzzle Modelleri Nelerdir?

Yapabileceğiniz yapboz çeşitleri birbirinden güzel manzara resimleri ya da en sevdiğiniz filmlerin posterleri olabilir. Belki de Atatürk başta olmak üzere dünya çapında tanınmış liderlerin, tarihsel figürlerin portrelerinden üretilen puzzle çeşitlerimiz sizin için daha keyifli olacaktır. Ünlü ressamların en ünlü tablolarını puzzle şeklinde satın alarak parçaları bir araya getirip tabloya ulaşmanın tadına varabilirsiniz. Oldukça detaylı bir göz gerektiren yapboz çeşitleri olduğu gibi, 1500 parçadan oluşsa da daha kolaylıkla yapılabilen ürünler de bulunmaktadır. Puzzle yapımı konusunda yeterince deneyimli değilseniz, daha kolay figürler bulunan yapbozları tercih etmeniz sizi daha zor seviyeler için alıştıracaktır.

1500 Parça Puzzle Nasıl Yapılır?

1500 Parça Puzzle Nasıl Yapılır?

Yapboz parçaları bazen oldukça karmaşık olabilir. Bu durumda 1500 parça puzzle çeşitleri ile uğraşırken birtakım kolaylaştırıcı ipuçlarına ihtiyacınız olacaktır. Öncelikle birbirleriyle alakalı olduğunu düşündüğünüz yapboz parçalarını gruplandırın. Ardından yapboz yapmak için ilk olarak kenarlara odaklanın. Renkleri fark ederek yapboz parçalarını bir araya getirmek işe yarar bir yöntemdir ancak diğer paternlere de dikkat etmelisiniz. Örneğin, yapbozun üzerindeki resimde yer alan bir dağ ile topraklık bir alan aynı renk olabilir ve bu durum sizi yanıltabilir. Yapboz parçalarını diğer parçalarla birlikte ve bağlantılı olarak düşünme becerisini kazanmaya başlayacaksınız. Kendinize ait parça tanıma yöntemleri de geliştirmeniz mümkün.

1500 Parça Puzzle Fiyatları Ne Kadar?

1500 Parça Puzzle Fiyatları Ne Kadar?

Yapboz yapmak hem eğlenceli aktivitelerin başında gelir hem de ekonomik olarak oldukça düşük maliyetlerle edinebileceğini bir hobi çeşididir. Yapboz yapmak için özel bir bilgi gerekmediği gibi, her yaştan insanın bir araya gelerek keyifli zaman geçirebileceği birleştirici bir etkinliktir. Üstelik yapbozlar harika hediye seçenekleridir. Bir puzzle çerçevesi ile bitirdiğiniz yapbozu duvarınıza asıp ev dekorasyonunuza katkıda bulunmamanız işten bile değildir. Anatolian, Educa, Art Puzzle, Castorland, Ravensburger, Dino Puzzle gibi ünlü markalar ve en uygun 1500 parça puzzle fiyatları da kategorimizde sizleri bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Anatolian (228)
Art Puzzle (75)
Castorland (36)
Dede (1)
(28)
Dolu (1)
Educa (2)
Fame (1)
Jumbo (5)
KS (55)
KS Games (216)
Puzmo (8)
Trefl (25)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(104)
ve üzeri (125)
ve üzeri (129)
ve üzeri (130)
ve üzeri (134)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL