TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Üç Boyutlu Puzzle

için 3,301 sonuç bulundu.

Üç Boyutlu Puzzle

Puzzle yabancı bir kelimedir ve Türkçe dilindeki karşılığı yapbozdur. Puzzle oyunu temelde pek çok parçayı birleştirerek bir resim ya da bir fotoğrafı oluşturmaya dayanır. Bu oyun daha çok çocuklar tarafından oynansa da büyükler için olan puzzle çeşitleri de mevcuttur. Günümüzde ise puzzle oyunu geliştirilmiş ve ortaya 3 boyutlu puzzle oyunları çıkmıştır. Üstelik 3 boyutlu puzzle çeşitleri büyük yaştaki kullanıcılara daha çok hitap etmektedir. Sebebi ise 3 boyutlu puzzle oyunlarının ortaya çıkması ile birlikte puzzle oyununun zorluk derecesinin artmasıdır. Hatta bazı oyunlarda küçük çaplı mühendislik bile gerekebilir. Bununla birlikte 3 boyutlu puzzle sonucu ortaya çıkan şekiller sergilenecek derecede etkileyici modeller olabilir. Üstelik bu modellerden bazıları boyama işlemine bile müsaittir. Böylece 3 boyutlu puzzle modelini özelleştirme ya da kişiye özel hale getirme imkanı da bulunur.

Birbirinden Güzel Maketler ile Üç Boyutlu Puzzle

Birbirinden Güzel Maketler ile Üç Boyutlu Puzzle

Model ev, model uçak gibi çeşitli maketler yapmak pek çok kişi için büyük bir tutkudur. Kimileri sahip olduğu imkanlar ile bu tutkuyu kolayca icra edebilir. Kimileri içinse maket yapmak zaman ya da maliyet sebebiyle hayal gibidir. Ancak geliştirilerek 3 boyutlu hale getirilen puzzle oyunu sonucu 3 boyutlu maket elde etmek mümkün hale gelmiştir. Üstelik bu yolla maket elde etmek oldukça kolaydır. Zira pek çok kişi maket yapacak zaman ve imkana sahip olsa bile bu konuda yetenek sahibi değildir. 3 boyutlu puzzle ise parçaları birleştirme işleminden ibaret olduğu için maket elde etme sürecini kolaylaştırır. Bununla birlikte 3 boyutlu puzzle fiyatları birçok gelir seviyesi için kolayca ulaşılabilir seviyede yer alır. Ayrıca fiyatlar oldukça geniş bir aralıkta yer alır, çünkü 3 boyutlu puzzle modelleri ebattan parça sayısına kadar onlarca farklı çeşide ayrılır. Bu da puzzle ve maket tutkunlarının ulaşabileceği zengin bir model denizi anlamına gelmektedir. Öyle ki 3 boyutlu puzzle modelleri ile koleksiyon bile yapılabilir.

Vitrinde Sergilenebilecek 3 Boyutlu Maketler

Vitrinde Sergilenebilecek 3 Boyutlu Maketler

3 boyutlu puzzle oyunu sonucu ortaya çıkan pek çok maket ilgi çekici güzelliktedir. Bu sebeple puzzle tutkunları elde ettikleri maketleri ister vitrinde ister masada isterse de odasının bir köşesinde sergileyebilir. Bununla birlikte bazı modeller şıklığı bir adım öteye taşır. Bunlardan biri de 'ışıklı' puzzle modelleridir. 3 boyutlu puzzle ışıklı versiyonları ile ilgi çekici olma konusunda iddialı bir çizgide yer alır. Puzzle modellemesi ile tanınmış bir mimari yapının ışıklı maketini elde etmeniz ve odanızın herhangi bir köşesinde sergilemeniz mümkündür. 3 boyutlu tahta puzzle modelleri ise yapım aşamasında yaşanılan heyecandan çok daha fazlasını vadeder. Tahta puzzle maketleri aynı zamanda boyanabilir. Kullanıcılar ede ettikleri taşıt, bina ya da araç modellerini istedikleri renge boyayarak kendilerine özel bir hale getirebilir.

Hediyelik Eşya Olarak Üç Boyutlu Puzzle

Hediyelik Eşya Olarak Üç Boyutlu Puzzle

3 boyutlu puzzle modelleri özellikle çocuklara hediye edilebilecek ürünler olarak dikkat çeker. 3 boyutlu çocuk puzzle modelleri, çocuklara beyin jimnastiği yaptırıp zeka gelişimlerine olumlu katkıda bulunabilir. Bu noktada çocuğun yaşına dikkat etmek gerekir, çünkü puzzle oyunu küçük parçalardan oluştuğundan belli yaşın altındaki çocuklar bu parçaları yutabilir. Öte yandan 3 boyutlu puzzle tamamlanınca oldukça şık görünümlü maketler elde edildiğinden bunlar da tamamlanmış halleri ile büyüklere hediye edilebilir. Özellikle 3 boyutlu ahşap puzzle modelleri oldukça ilgi çekici sonuçlara ulaştırabilir. Ahşap puzzle ile savaş gemisi ve pervaneli uçak gibi askeri taşıtların, klasik hatlara sahip arabaların ya da Sultan Ahmet Camii gibi oldukça şık yapıların maketleri elde edilebilir. Diğer puzzle çeşitleri için Puzzle kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4M (2)
Abra (1)
Air Flyer (3)
Art Puzzle (10)
Buzz Bee (1)
Cansın (1)
Cubic Fun (320)
Dede (4)
Disney (2)
(411)
DSG (1)
Educa (8)
Hasbro (1)
Orchard (1)
Pilsan (3)
Puzmo (2)
Revell (7)
Samatlı (1)
Scholas (3)
Sunman (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(92)
ve üzeri (128)
ve üzeri (137)
ve üzeri (140)
ve üzeri (142)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL