TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

75- 300 Parça Puzzle

için 3,920 sonuç bulundu.

75- 300 Parça Puzzle

Çocukluğumuzun en erken dönemlerinden yetişkinliğimize uzanan sürede ve hatta yetişkinlikte dahi en sevdiğimiz ve keyifle yaptığımız ev içi hobi ve aktivitelerden biri puzzle yapmak desek abartmış olmayız. Puzzle, Türkçesi ile yapboz hem tek başınıza yapabileceğiniz bir aktivitedir, hem de güçlü sosyal bağlar kurmaya yardımcı önemli bir grup aktivitesidir de. Bu açıdan puzzle yapımı çocukları pek çok açıdan destekler. Gelişim evresinde çocuklar için hem zihinsel egzersize olanak tanıyan hem de sosyal gelişimine katkıda bulunan yapboz oyunları ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Çocuklar İçin Yapbozun Faydaları

Çocuklar İçin Yapbozun Faydaları

Yapboz hem bilişsel becerilerimizi zorlamasıyla hem de zihin egzersizi olarak işlev görmesiyle pek çok açıdan faydalı bir eğlence ve boş zaman etkinliğidir. Küçük çocuklar için özellikle faydaları vardır. Yapboz oyunları, küçük çocuklar için aynı zamanda bir öğrenme etkinliğidir de. Farklı temalar üzerinden geliştirilen yapboz çeşitleri sayesinde çocuklarınız hayatın pek çok yönü ile tanışır. Hayvanlar, harfler, renkler… Bütün bunlara karşı çocuğunuzun farkındalığını artıran yapboz, temaları ve konuları kavrama derinliği sağlar. Yapboz parçaları ile uğraşan çocuğunuz farklı yönlerden bakma becerileri geliştirir ve problem çözme yeteneğini keskinleştirir.

Çocuk Puzzle Çeşitleri

Çocuk Puzzle Çeşitleri

Çocuk için yapboz oyunu tam da çocukların ruhsal, bilişsel ve sosyal ihtiyaçlarına göre tasarlanmış pek çok ürün sayesinde ebeveynlerin en çok tercih ettiği oyunlardan biri olagelmiştir. Balık, at, köpek, kedi ve bunların bir arada yer aldığı hayvan resimleri, ülke haritaları, çizgi film kahramanları gibi figür ve görsellerden meydana gelen çocuk puzzle çeşitleri, çocuğunuzun hem keyif alarak dahil olacağı bir oyun seçeneğidir hem de az sayıdaki yapboz parçaları sayesinde çocuğunuzun odaklanmasını sağlar. 50 parça puzzle çeşitlerinden 75 parça puzzle çeşitlerine, ve hatta 260 parça puzzle parçasından oluşan yapbozlara kadar geniş bir ürün yelpazesinde pek çok ürün bulmanız mümkündür.

Yapboz Fiyatları

Yapboz Fiyatları

Yapboz çeşitleri ister çocuğunuz ister sizin için olsun en ekonomik hobilerden biridir. Üstelik pek çok çeşit barındıran bir ürün skalasına sahip olan yapbozlar konusunda sınırsız seçeneğiniz de bulunmaktadır. 3D puzzle gibi puzzle parçalarını birleştirerek olağanüstü maketler elde edebileceğiniz yapboz çeşitleri de bu ürün yelpazesi içinde yer almaktadır. Anatolian, Clementoni, KS Games, Educa ve Ravensburger gibi markaların çocuk puzzle ve yetişkin puzzle çeşitleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir, en uygun yapboz fiyatları sayesinde siz de hemen puzzle yapmaya başlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4M (5)
Abra (1)
Air Flyer (1)
Anatolian (288)
ART - TECH (16)
Art Puzzle (277)
Artebella (13)
Barbie (2)
cagames (3)
Castorland (30)
Clementoni (48)
Dede (1)
Disney (3)
Diytoy (14)
(726)
Educa (42)
Fame (5)
Goki (1)
Hasbro (1)
Keenway (1)
KS (31)
KS Games (112)
Lego (1)
Perre (1)
Puzmo (1)
Redka (1)
Samatlı (18)
Spiderman (5)
Toystoys (1)
Trefl (25)
WellGro (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(152)
ve üzeri (187)
ve üzeri (203)
ve üzeri (206)
ve üzeri (217)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL