TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

3000 + Parça Puzzle

için 463 sonuç bulundu.

3000 + Parça Puzzle

Çocukluğumuzdan bu yana vazgeçemediğimiz ya da bir süre bırakıp sonra tadını yeniden keşfettiğimiz oyunlar vardır. Bu oyunlar ve boş zaman aktiviteleri arasında yapboz yapmak da yer alır. Hem çocuklar ve gençler hem de yetişkin bireyler için üretilen yapboz çeşitleri, ürün çeşitliliği açısında oldukça geniş bir yelpaze çiziyor. Yapboz konusunda artık uzmanlaşmış olanlar ile hobi olarak yapboza yeni/yeniden başlayanlar arasındaki hız, seviye ve zorluk farklarını gözeterek parça sayısı ve yapboz üzerindeki resmin ayrıntıları ekseninde pek çok yapboz bulmak mümkün.

Büyük Boy Puzzle Çeşitleri Kimler İçin Uygun?

Büyük Boy Puzzle Çeşitleri Kimler İçin Uygun?

Puzzle parçalarını bir araya getirmek hem eğlenceli hem de zihinsel olarak zorlayıcı bir iş. Bu nedenle, öncelikle sıkı bir antrenman yaparak daha zorlu puzzle çeşitlerine geçiş yapmanız tavsiye ediliyor. Örneğin, 75-300 parçalık yapboz çeşitlerinden 1000+ parçalık yapboz çeşitlerine geçmeniz bir tür seviye artışı olarak kabul edilebilir. Ancak elbette yapboz parçaları sayıca bunlarla kalmıyor. Büyük boy puzzle olarak adlandırabileceğimiz, hem zaman hem de deneyim açısından talepkar olan yapboz çeşitleri de var. Bunlar 3000 parça puzzle, 4000 parça puzzle ve hatta 12000 parça puzzle şeklinde olabiliyorlar. Bu durumda uzmanlaşmış, deneyimli kişiler için daha uygun yapboz çeşitleri oldukları söylenebilir.

Büyük Boy Puzzle Çeşitleri Nelerdir?

Büyük Boy Puzzle Çeşitleri Nelerdir?

Eğer kendinizi 3000 ve daha fazla parçadan oluşan, büyük, karmaşık yapbozlar için hazır hissediyorsanız, bu kulvarda da pek çok seçenek ve zorluk seviyesi sizleri bekliyor demektir. 3000 parça puzzle çeşitlerinden başlayarak 4000 parça puzzle, 5000 parça puzzle, 6000 parça puzzle, 9000 parça puzzle ve hatta yapboz parçalarının sayısı 33000’den fazla olan puzzle çeşitleri, puzzle tutkunlarının akşamlarını doldurmaya geliyor. Büyük boy puzzle çeşitlerinde manzara resimlerinden, Sistine Şapeli gibi ünlü eserlere, en ünlü metropollerin tasvirlerinden doğa ve çiçek tasvirlerine kadar pek çok resmi bir araya getirme fırsatınız olacak. Örneğin, New York City veya Amsterdam’a ait kesitleri yapboz olarak bir araya getirip bir yapboz çerçevesi ile duvarınıza asabilirsiniz.

3000+ Parça Puzzle Fiyatları

3000+ Parça Puzzle Fiyatları

Uzmanlık seviyesi artıp puzzle boyutları da büyüdükçe elbette fiyatlar konusunda da bir artış meydana gelecektir. Ancak yine de puzzle yapımı edinebileceğiniz en ekonomik hobilerden biridir. Bu nedenle, uzun süreli bir hobi ve uğraş edinirken ayıracağınız bütçenin de sizi sarsmayacak oranda olması önemlidir. Boyutuna ve markasına göre değişen yapboz fiyatları 70 lira ila 1000 lira arasında seyretmektedir. Ancak bu ürünleri en avantajlı fiyatlarla satın almak için kategorimizi incelemeniz yeterli olacaktır. Anatolian, KS Games, Educa ve Castorland gibi puzzle konusunda kendilerine kanıtlamış markaların en güzel yapboz çeşitlerine kategorimizde sizler için listelediğimiz ürünler arasından ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Anatolian (138)
(21)
Educa (5)
KS (2)
KS Games (45)
Marvel (1)
Trefl (32)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(48)
ve üzeri (54)
ve üzeri (54)
ve üzeri (55)
ve üzeri (55)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL