TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Domino

için 207 sonuç bulundu.

Domino

Geçmişten günümüze dek keyifli vakit geçirmek adına üretilen oyunlar hayatımızın daha da renkli bir hale gelmesine yardımcı oldu. Oyunların kişileri hem geliştirmesi hem de güzel zaman geçirilmesi noktasında avantaj sağlaması sebebiyle yediden yetmişe herkesin tercihi haline geldiğini söylemek mümkün. Özellikle masa oyunu olarak bilinen domino tarihi geçmiş Çin uygarlığına dayanan bir oyun olmasının yanı sıra kendine Avrupa medeniyetlerinde de yer bulmuş ve oldukça sevilen bir oyun olarak dikkat çekmeyi başarmıştır.

Domino ile Keyifli Vakit Geçirme Olanağı

Domino ile Keyifli Vakit Geçirme Olanağı

Çok eskiye dayanan bir oyun olan domino bir masa oyunu olarak bilinmektedir. Domino oyunu nasıl oynanır sorusu ilk etapta domino oyununa yabancı olan kişilerin sıkça sorduğu bir soru olsa da ilerleyen süreçte kolay anlaşılabilir bir oyun olması sebebiyle kullanıcıların vazgeçilmezi haline gelmeyi başarıyor. İki ya da en fazla dört kişi arasında oynanabilmesi adına tasarlanan bu oyun fildişi, kart, tahta ve domino eşliğinde oynanmaktadır. Sayı değerleri üzerinde belirtilmiş olan 28 taşın oyunun temelini oluşturduğu bu oyunda yapılması gerekilen şey sayıları aynı olan taşları eşlemektir. Eşleme gerçekleştiği süreçte kişi oyunu kazanır. Oldukça eğlenceli olarak görülen bu Kutu Oyunları dünyasının birçok noktasında insanların eğlence kaynağı olmaya devam ediyor. Domino oyunu gelişen teknolojiyle birlikte kendine sanal ortamda da yer bulmuş olsa da yine günlük sosyal hayatın vazgeçilmezi olarak görülmeyi sürdürüyor.

Domino Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Domino Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oyun yalnızca kişilerin eğlenmesini değil aynı zamanda sosyal açıdan da gelişmesini sağladığından birçok elverişli avantaja sahip olma özelliğiyle dikkat çekiyor. Birçok oyunda olduğu gibi toplu olarak oynanan Yetişkin Hobi & Oyunlarının kişilerin sosyal becerilerine etki edeceğinden domino oynamak da aynı şekilde kişilerin sosyal alanda kurdukları diyalogların daha iyi olmasını sağlıyor ve keyifli vakit geçirmenizi kolaylaştırıyor. Uzun yıllardır dünyanın birçok yerinden kendine alıcı bulmayı başaran domino yalnızca oyunuyla değil başka özellikleriyle de tanınmayı başarıyor. Temelinde kiremit özelliği taşıyan bir taş olarak görülen strong>domino taşı zaman içerisinde görsel değeri yüksek şovların da içeriğinde yer almayı başarıyor. Seri olarak devrilmesi sonucunda ortaya var olandan başka bir görünüm çıkartan ve yüksek bir estetik uyandıran bu taşlar birçok kişi tarafından kullanılıyor. Eski dönemde elde edilen taşın yapısı teknolojinin gelişmesi ile farklı alternatiflere bürünebilmektedir. Örneğin kiremit temelli bir yağı olarak ortaya çıkan bu taşlar zaman içerisinde farklı formüllere sahip olarak satışa sunularak kullanım kolaylığı sağlamayı ve uzun süre dayanıklılığı ön plana çıkartıyor.

Domino ile Mükemmel Deneyim

Domino ile Mükemmel Deneyim

Hem eğlenceli vakit geçirmek hem de farklı kullanım alanları elde etmek istiyorsanız siz de evinizde domino oyununa ilişkin ürünleri bulundurabilirsiniz. Toplu oyun olanağı sunan bu oyun sayesinde arkadaşlarınızla geçirdiğiniz vaktin daha eğlenceli olmasını sağlayabileceğiniz gibi bunun yanı sıra farklı avantajlar da elde edebilirsiniz. Sunduğu avantajın yanı sıra domino fiyatları ile de kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Her bütçeye uygun alternatifi ve ürün genişliği sayesinde siz de bütçenize uygun seçeneği kolaylıkla seçebilir ve daha eğlenceli vakit geçirme olanağına sahip olabilirsiniz. Ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak adına sayfayı inceleyebilir ve size uygun olan seçenekler arasından seçeceğiniz ürün ile benzersiz bir deneyim şansı elde edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4M (1)
ACADEMY (1)
Anatolian (1)
(53)
Educa (1)
JoySmart (1)
Kanka (3)
Star (14)
Sunman (3)
Techtoys (1)
XLENGO (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş

(22)
(11)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (28)
ve üzeri (32)
ve üzeri (33)
ve üzeri (35)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL