Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Yaş

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Tox
4M
Hdg
Uno
EA
Ryt
Zet
Ony
Trt
3a
4m
C&G
Ses
tox
Başka bir kelime deneyin

Oyuncu Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Yayınevi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Kutu Oyunları

için 12,278 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • ÜCRETSİZ KARGO

    Route Wall Game Aile Oyunu

    (69)
    188 TL SEPETTE 150,40 TL
    +
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Kutu Oyunları

Kutu oyunları, eğlence amacıyla birden çok kişiyle oynanan oyunlardır. İlgi ve merak gerektiren oyunların yanı sıra şans, beceri aynı zamanda strateji oluşturma kabiliyeti gerektiren fakat sonuç olarak eğlence amacı ile birden fazla kişiyle bir araya gelinerek oynanan oyunlar mevcuttur. Dilediğiniz her alanda ve istediğiniz yer ve zamanda oynayabileceğiniz bu oyunlar sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Arkadaş ve aile toplantılarının vazgeçilmezi olan kutu oyunları ile sevdiklerinizle zaman geçirebilir, anılarınızı renklendirebilirsiniz. Farklı stratejilere sahip olan eğlenceli ve zekâ geliştirici birçok oyun çeşidi vardır. Akıl ve zekâ oyunları olarak adlandırılan kutu oyunları, hem arkadaşlarınız hem de aileniz ile birlikkte oynayabileceğiniz oyunlardır. Zekâ gelişiminin yanı sıra sosyalleşmeye yardımcı olan bu oyunlarda özel stratejiler vardır. Oynarken düşündüren bu oyunlar düşünürken eğlenmenizi sağlar. Oyunu oynayacak maksimum ve minimum kişi sayısı oyunun türüne ve kurallarına göre farklılık gösterir. İnsanların birbiriyle kaynaşmasını ve keyifli vakit geçirmesini sağlayan bu oyunların çoklu seçeneklerinin yanı sıra iki kişilik oyun seçenekleri de vardır. Yetişkinler için hazırlanan oyun seçeneklerinin yanı sıra çocuklar için de kutu oyunları seçenekleri vardır. Bu oyunlar aynı zamanda kişilerin sosyal beceri kazanmalarına yardımcı olur. Farklı birçok alanda seçenekleri bulunan kutu oyunları, her yaşa ve her zevke yönelik çeşitlere sahiptir. Dilerseniz ürün sayfasını inceleyerek kutu oyunları fiyatları ve çeşitlerini yakından keşfedebilirsiniz.

Eğlenceli ve Öğretici Kutu Oyunları

Eğlenceli ve Öğretici Kutu Oyunları

Her yaşa yönelik seçeneklere sahip olan kutu oyunları sayesinde eğlenceli vakit geçirirken birçok şey öğrenebilirsiniz. Doğru strateji belirlemenizi sağlayan bu oyunlar kendinizi geliştirebilmenize yardımcı olur. Stres altındayken olay yönetimi ve mantıklı kararlar vermenizi sağlayan kutu oyunları zeka ve strateji oyunları olarak yer alır. Doğru hamleyi yapmanızı ve kısa bir sürede doğru karar vermenizi sağlar. Herkesin oynayabileceği bu oyunları hem arkadaş grubunuzla hem de ailenizle birlikte oynayabilirsiniz. Zekâ gelişimi destekleyen bu ürünler özellikle çocuk gelişiminde önemli bir rol oynar. Aynı zamanda kişilerin sosyalleşmesine yardımcı olan bu oyunları istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Bunun yanı sıra evde, seyahatte ve okulda yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz zekâ küpleri de öğretici kutu oyunlarındandır. Görsel zekânızın gelişmesine yardımcı olan kutu oyunları yetişkin ve çocuklar için uygundur. Bazı oyunlarda renkler ve görseller ön plana çıkarken bazı oyunlarda kelimeler öne çıkar. Bu oyunlardaki amaç beyninizin algılarının daha da genişlemesine yardımcı olmaktır. Bunun yanı sıra kutu oyunları bellek gelişimi için de önemli bir rol oynar. Unutkanlığı önlemek ve hafızayı güçlendirmek için ideal olan bu oyunlar sayesinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Hem eğlenceli hem de eğitici olan 2 kişilik kutu oyunları ve 4 kişilik kutu oyunları hakkında detaylı bilgi alabilir, beğendiğiniz oyunu hemen satın alabilirsiniz.

Kutu Oyunu Çeşitleri

Kutu Oyunu Çeşitleri

Kutu oyunları içeriklerine göre farklılıklar gösterir. Bazı oyunlar tamamen strateji geliştirmek üzerine tasarlanmışken bazı oyunlar görsel hafızadan yararlanmak üzere tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra zihinsel ve görsel zekânızı geliştirmenize yardımcı olan birçok oyun çeşidi vardır. Şekil, zemin ve parçalarla ilgili ilişkiler kurmanızı sağlayan ve beyninizi daha hızlı çalışmasını sağlayan oyun çeşitleri sayesin bellek becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bilgiyi kısa sürede kopyalamanıza ve transfer etmenize yardımcı olan bu oyunlar zekâ geliştirici oyunlar kategorisinde yer alır. Bunun yanı sıra bu oyunlar yetişkinler kadar çocuklara da hitap eder. Hem yetişkinler hem de çocuklar için ideal olan kutu oyunları aile fertlerinizle birlikte keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur. Farklı becerileri geliştirmenizi sağlayan kutu oyunları dedektif kullanılan bu oyun çeşitleri zekâ ve strateji oyunları arasında yer alır. Sevdiklerinizle birlikte oynayabileceğiniz kutu oyunları eğlenceli vakit geçirmek için idealdir. Çocuklarınız için tercih edebileceğiniz matematik kutu oyunları, çocuklarınızın matematik ve geometriyle ilgili temel kavramları öğrenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda çocuğunuz için faydalı ve eğlenceli bir doğum günü hediyesi alternatifi olan bu oyunlar sayesinde çocuğunuzu hem eğlendirebilir hem de eğitimine katkıda bulunabilirsiniz. Çocuğunuzla oynadığınız oyunlar sayesinde çocuğunuzun sosyal bir birey olmasına yardımcı olabilirsiniz. Okullarda öğretmenlerin de kullandığı kutu oyunu çeşitleri bulunur. Eğitici ve öğretici olan bu oyunlar sayesinde çocuklar hızlı bir şekilde sosyalleşebilir. Ürün sayfasını inceleyerek kutu oyunları tavsiye ve beğenileri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Her Yaşa ve Her Zevke Uygun Kutu Oyunu Çeşitleri

Her Yaşa ve Her Zevke Uygun Kutu Oyunu Çeşitleri

Günlük hayatta kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmek için önemli araçlardan biri olan kutu oyunlarının birçok ilgi alanına göre seçeneği vardır. Tüm aileyi ve sevdiğiniz insanları bir araya getirmenizi sağlayan bu oyunlar sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Eğitici oyuncaklardan biri olan kutu oyunları, özellikle çocukların motor gelişimini desteklemek için oldukça önemlidir. Kutu oyunları sayesinde çocuklarda paylaşımcı oyun anlayışı gelişir. Yetişkinler için nitelikli vakit geçirmenin bir yolu olan kutu oyunları sayesinde sevdiklerinizle iletişiminiz artar. Bu oyun türleri sayesinde birden fazla kişi aynı anda eğlenebilir ve öğrenebilir. Sevdiklerinizi bir araya toplamak için ideal bir yöntem olan kutu oyunları çeşitleri arasından zevkinize ve ilgi alanınıza uygun oyunu bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve ailenizle keyifli zaman geçirmenizi sağlayan bu oyunlar sayesinde güzel hatıralar biriktirebilirsiniz. Kutu oyunları evinizde, iş yerinizde ve tatilde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Her ortamda keyifle oynayabileceğiniz kutu oyunları kolay taşınabilme özellikleri sayesinde işlevsel ve konforlu bir kullanım sunar. Sevdiklerinizle daha uzun ve sık vakit geçirmenize yardımcı olan kutu oyunları arasından zevkinize uygun olan oyunu bulabilirsiniz. Bir arkadaşınızın doğum gününde ya da bir organizasyonda arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bu oyunların farklı birçok seçeneği vardır. Bilgi ve zekâ oyunları, şans oyunları, yetenek oyunları ya da kelime oyunları gibi çeşitli oyun seçenekleri arasından sizin için en keyifli olan oyunu bulabilirsiniz. Kutu oyunları, kendinize ve sevdiklerinize uygun olan seçimi yapmanız için zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu oyunlar sayesinde vaktinizi sevdiklerinizle birlikte verimli ve eğlenceli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Arkadaşlıklarınızı ve aile ilişkilerinizi geliştirmenize yardımcı olan bu oyunlar sayesinde sevdiklerinizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Çocuklar için uygun oyun seçeneklerine sahip olan kutu oyunları ile çocuklarınızın yeteneklerini keşfedebilirsiniz. Farklı stratejilere sahip olan Jenga ,Tabu, Monopoly ve Scrabble kutu oyunları arasında yer alır. Bunun yanı sıra Uno da kutu oyunu çeşitlerinden biridir. Sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmek ve ortak paylaşımlarda bulunabilmenizi sağlayan kutu oyunları arasından beğendiğiniz oyunu bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla eğlenceli zaman geçirmenize yardımcı olan yetişkin hobi ve oyun ürünleri ile oyunların tadını çıkarabilirsiniz.

Verimli ve Eğlenceli Zaman Geçirmek için Kutu Oyunları

Verimli ve Eğlenceli Zaman Geçirmek için Kutu Oyunları

Sevdiklerinizle verimli ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayan Risk , Domino ve Trivial Pursuit oyunları kutu oyunları arasında yer alır. Her yaş grubuna yönelik seçenekleri bulunan kutu oyunları arasından ilgi alanlarınıza ve zevkinize göre bir oyun bulabilirsiniz. Ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için farklı seçeneklere sahip kutu oyunları seti çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Aile içerisinde ve arkadaşlarınızla sosyalleşmenizi sağlayan bu oyunlar sayesinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Aile kutu oyunları sayesinde ebeveynler ve çocuklar arasındaki iletişim güçlenebilir. Aynı zamanda çocukların zekâ gelişimine yardımcı olan bu oyunlar görsel ve işitsel zekânın gelişimine katkı sağlar. Problem çözme becerisi kazandıran kutu oyunları dikkatli düşünmenize ve stratejiler oluşturmanıza yardımcı olur. Bağlantısal düşünme özelliğinizi destekleyen bu oyunlar sayesinde dikkatinizi olumlu yönde geliştirebilirsiniz. Dikkat gerektiren bu oyunlar dikkat becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Bunun yanı sıra yabancı bir dil öğrenmek istiyorsanız farklı dillerde oyun seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Hem çocuklar hem de yetişkinler için ideal olan bu oyunlar, zekâ gelişiminin yanı sıra dil becerilerinizin gelişmesine de destek olur. Oyunları istediğiniz her yere götürebilir evde, sokakta ya da parkta dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Puzzle ve bulmaca gibi oyunları tek başına oynayabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Puzzle parça sayısını ve zorluk derecesi açısından farklı birçok seçeneğe sahiptir. Kendinize uygun zorluk derecesini ve istediğiniz parça sayısını seçerek bir puzzle bulabilirsiniz. Kelime dağarcığınızın gelişmesine yardımcı olan bulmacalar ise hem öğretici hem de eğlencelidir. Yeni kelimeler öğrenmenizi sağlayan bulmacalar sayesinde günlük hayatta yeni birçok kelime kullanabilirsiniz. İki kişiyle oynanan satranç ise düşünme yetinizin gelişmesine yardımcı olur. Daha verimli bir şekilde düşünmenize katkı sağlayan bu oyun sayesinde kendinizi geliştirebilirsiniz. Hızlı düşünme ve hızlı karar verme becerisini geliştirmesinin yanı sıra strateji belirleme gibi birçok alanda gelişmenize yardımcı olur. Hem eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayan hem de mantığınızı geliştiren bu oyun türleri, yetişkinlerden çocuklara kadar her yaş grubunun verimli ve keyifli vakit geçirmesini sağlar.

Pratik ve Eğlenceli; Kutu Oyunları

Pratik ve Eğlenceli; Kutu Oyunları

Eğlencenin yanı sıra zihin gelişimine destek veren kutu oyunları, kültürel anlamda bilgi birikiminizi arttırmaya yardımcı olan birçok oyun türüne sahiptir. Yeteneklerinizi pekiştiren ve verimli zaman geçirmenizi sağlayan kutu oyunları strateji geliştirme, kutu oyunları kelime bilgisi, görsel hafıza, zar oyunları gibi çeşitli seçenekleri bulunur. Kelime hazinenizi geliştirmenize yardımcı olan bu oyunlardaki zaman sınırı sayesinde zaman yönetimi konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz. Hızlı karar alma ve uygulama becerilerinizi geliştiren bu oyunlar sayesinde düşünme ve algı sisteminizi canlandırabilirsiniz. Gününüzün keyifli ve verimli geçmesini sağlayan kutu oyunlar arasından sizin için en uygun olan oyun çeşidini bulabilirsiniz. Kutu oyunları sayesinde ailenizle, çocuklarınızla ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilir, aynı zamanda aranızdaki etkileşimi güçlendirebilirsiniz. Aktif, eğlenceli ve öğretici seçenekler ile birçok sayıda ürün alternatifi bulunan bütün kutu oyunları arasından kişisel beğenilerinize ve sevdiklerinizin zevkine göre de oyunlar seçebilirsiniz. Kelime oyunları, şans oyunları, yetenek oyunları gibi değişik oyun çeşitleri ile aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte unutulmaz, eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Zamansız ve mekânsız olan kutu oyunları, her yaşa ve her ilgi alanına yönelik seçeneklere sahiptir. İş yerinde, evde, piknikte, bahçede ve benzer pek çok alanda oynayabileceğiniz bu oyunları her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Eğitici oyuncaklar olan kutu oyunları hem çocuklar hem de yetişkinler için farklı seçenekleri bulunur. Kutu oyunları sayesinde kişiler arası etkileşim artar ve bireylerin sorumluluk alma becerisi gelişir. Bu oyunlar kişilerin birbirlerini daha yakından tanımasına yardımcı olur. Ürün sayfasını inceleyerek yeni çıkan kutu oyunları ve fantastik kutu oyunları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kutu Oyunları Nasıl Oynanır?

Her kutu oyununun oynama yönergesi değişiklik gösterir. Kutularda yer alan oyun kurallarını takip ederek oyunları kolaylıkla oynayabilirsiniz. Oyunların içinde bulunan uygulama talimatlarını okuyarak oyunların kurallarını anlayabilirsiniz. Her oyunun kendine özgü kuralları vardır. Kutu oyunlarında oyunların yanında oyunların nasıl oynanacağına dair bilgiler ve kurallar detaylı bir şekilde yer alır. Oyunların büyük bir çoğunluğunda nasıl oynandığına dair ayrıntılı bir anlatım bulunur. Bu anlatımlar yazılı ve görsel olarak farklı çeşitlerde yer alır. Oyun talimatlarını okuyarak oyunun kaç kişiyle ve nasıl oynanacağını öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra oyunda yer alan kurallar ve cezalar hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Kutu Oyunları Nelerdir?

Birçok kutu oyunu çeşidi vardır. Tabu, Okey, Puzzle, Scrabble, Tombala, Monopoly , Jenga gibi oyunlar kutu oyunları arasında yer alır. Birbirinden farklı stratejiler kullanılarak oynanan hem eğlenceli hem zekâ geliştirici oyun çeşitleri vardır. Akıl ve zekâ oyunları hem arkadaşlarınız ile hem de aileniz ile keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Zekâ gelişiminin yanı sıra strateji oluşturmanızı sağlayan kutu oyunlarının şans ve yetenek gibi birçok alanda da ürün çeşitlerine sahiptir.

Hangi Kutu Oyunu Almalıyım?

Kutu oyunu alırken nelerden hoşlandığınızı ve oyunu kimlerle oynayacağınızı göz önünde bulundurmak gerekir. Arkadaşlarınızla ve ailenizle oynamak için ideal olan aile kutu oyunları seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Daha stratejik ve öğretici oyunlar oynamak istiyorsanız strateji kutu oyunlarını tercih edebilirsiniz. Ailenizle ve arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirirken stratejik hamleler yaparak öğrenmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Kalabalık gruplar için bir kutu oyunu istiyorsanız bunun için hazırlanan parti kutu oyunlarını tercih edebilirsiniz. Oyuncular arasındaki iletişimin yüksek olduğu bu oyunları oynarken eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Daha sakin ve öğretici oyunlar oynamak istiyorsanız kelime kutu oyunlarını tercih edebilirsiniz.