TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Jenga

için 412 sonuç bulundu.

Jenga

Evde keyifli dakikalar geçirmek isteyenler için pek çok oyun bulunuyor. Bunlardan biri de Jenga adlı oyun olarak öne çıkıyor. Jenga oyun olarak oldukça basit kurallara dayanıyor. Bu oyunda kazanmak daha çok dikkat ve beceriye dayanıyor. Oyunda aynı zamanda sabır göstermek de başarıya ulaşmakta önemli bir etken oluyor. Bununla birlikte Jenga tutkunları için oyunun farklı çeşitleri bulunuyor. Jenga çeşitleri sayesinde oyun sıradanlaşmaya meydan okuyor. Ayrıca Jenga fiyatları oldukça makul seviyelerde yer alıyor. Bu sayede pek çok gelir seviyesine mensup kişiler için kolayca ulaşılabilir bir konumda bulunuyor. Böylece Jenga, evde ailesi ya da arkadaşları ile keyifli anlar yaşamak isteyenler için düşük maliyetli bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Fiziksel ve Zihinsel Beceri Oyunu Jenga

Fiziksel ve Zihinsel Beceri Oyunu Jenga

Jenga nedir diye soranlar için bu oyun hem fiziksel beceri hem de zihinsel beceriye dayalı bir oyun olarak ön plana çıkıyor. Standart bir Jenga oyununda 54 adet tahta blok bulunuyor. Her blokta ise 3 adet tahta yer alıyor. 3'er 3'er olarak dizilen bu tahtaların her bir üst katında dizilme yönü değişiyor. Birden fazla kişiyle oynanabilen oyunda heyecan ise dizme işlemi bittikten sonra başlıyor. Oyunda amaç oluşturulan kuleyi devirmemek ve oyuncuların bunun için hem iyi gözlem yapması hem iyi odaklanması hem de hamle yaparken dikkatli olması gerekiyor. Oyuncular kuleyi yıkmadan çıkarttıkları tahtaları yeni bir kat oluşturmak için kullanıyor. Yani sadece tahtaları dikkatlice çıkartmak yetmiyor, yeniden inşa için de dikkatli hamle yapmak gerekiyor. Öte yandan Jenga dizme oyunu sadece çeşit noktasında değil boyut noktasında farklılık gösteriyor. Jenga ölçüleri farklı boyutlarda da satıldığı için evde ya da başka bir mekanda eğlenceli vakit geçirmek isteyenlere alternatifler sunabiliyor.

Zamana Karşı Yarış için Jenga Boom

Zamana Karşı Yarış için Jenga Boom

Jenga çeşitleri ile dizme oyununun heyecanının daha üst seviyelere çıkması hedefleniyor. Jenga Boom ise oyuncuları zamana karşı yarıştırarak heyecan katsayısının yükselmesine aracı oluyor. Oyunun Boom versiyonu Türkçe dilindeki haliyle Jenga Bomba oyunu olarak da biliniyor. Jenga Boom'da da tıpkı standart Jenga oyunu gibi tahtalar diziliyor ve kulenin yıkılmaması hedefleniyor. Ancak burada tahtalar bir platform üzerine diziliyor ve daha sonra kulenin inşa edildiği bu platform yükseltiliyor. Daha sonra platformun kenarına yerleştirilen zamanlayıcı harekete geçiriliyor ve heyecan başlıyor. Tahtayı çeken oyuncu zamanlayıcıya tekrar dokunarak sırasını diğer oyuncuya devrediyor. Zaman dolup da zamanlayıcı kimin sırasında kuleyi yıkarsa o kişi oyunu kaybediyor. Bununla birlikte Jenga Boom fiyat seviyesi olarak tıpkı standart Jenga oyunu gibi pek çok gelir grubu tarafından kolayca ulaşılabilir seviyede yer alıyor.

Daha Fazla Yetenek İsteyen Jenga Pass

Daha Fazla Yetenek İsteyen Jenga Pass

Jenga Boom oyunu dışında bu zeka ve beceri oyunun bir başka sürümü daha bulunuyor. Bu sürümde zamana karşı yarış kadar büyük bir heyecan yok ama kazanmak için daha fazla sabır ve yetenek gerekiyor. Üstelik yeterince dikkatli olunmazsa, oyun Jenga Boom sürümünden çok daha hızlı bir şekilde sona erebilir. Jenga Pass sürümünde oyuncular yine tahtaları bir platform üzerine yerleştiriyor. Oluşan kuleyi taşıyan bu platform daha sonra oyuncunun eline veriliyor. Oyuncudan ise platformu düşürmeden kuleden bir tahta çekmesi ve yeni bir kat çıkmak için dizmesi isteniyor. Platformu düşürmek dışında herhangi bir tarafa eğmek bile kuleyi yıkabiliyor. Dolayısıyla bu oyunda fazladan dikkat ve denge becerisi gerekiyor. Kuleden tahtayı düzgünce çekip yeni bir kat için üst tarafa koyan oyuncu, platformu diğer oyuncuya devrediyor. Bu hamleden sonra diğer oyuncu için heyecan başlıyor. Daha fazla kutu oyunu için Kutu Oyunları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yaş

(32)
(25)
(12)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Marka

4M (2)
Abra (1)
Dede (1)
Disney (1)
(105)
Hasbro (31)
Jovi (1)
KS (1)
KS Games (3)
Mattel (1)
Neva Toys (1)
New Toys (1)
Redka (4)
Roxx (1)
Star (6)
Verdino (1)
Woodoy (1)
XLENGO (2)
ZipBin (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (52)
ve üzeri (64)
ve üzeri (70)
ve üzeri (78)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL