Arçelik LED TV

Beyaz eşya modellerinden elektronik ürünlerine, ısıtma ve soğutma sistemlerinden küçük ev aletlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi ile kullanıcılarının dikkatini çeken Arçelik markası, sektördeki popülerliğini korumaya devam ediyor. Her geçen gün gelişen ve yenilenen teknolojik adımlarla adından sıkça söz ettirmeyi başaran marka, Arçelik LED TV kategorisinde de oldukça başarılı bir performans sergiliyor. Çeşitli donanımsal özellikleri ile dikkatleri üzerine çekebilen Arçelik, çeşitli inç büyüklüklerine sahip ekran panelleri ve yüksek performans özellikleri ile kullanıcılarına alışılmışın dışında bir seyir deneyimi sunuyor. Görüntü kalitesindeki başarıyı ses sistemlerinde de sergileyen marka, en heyecanlı sahnelerin gerçeğe yakın bir kaliteyle ekrana yansımasını mümkün hale getiriyor. Sahip olduğu giriş ve çıkış bağlantıları ile başka cihazlarla bağlantı kurulmasını ve bu sayede farklı aygıtlar arasında veri aktarımının kolayca yapılmasına olanak tanıyan LED televizyon modeli, kullanıcıların sosyal ağlara bağlanmasını da mümkün hale getirmeye yardımcı oluyor. Görüntülerin daha net ve daha canlı bir şekilde yansımasını sağlayan Arçelik televizyon modelleri, ev konforunda sinematik görüntüler sunarak televizyon keyfinin üst seviyelere çıkmasını sağlıyor. HD ve Full HD çözünürlük standartlarına sahip olarak tasarlanan Arçelik televizyonlar, görüntünün en gerçekçi şekilde yansımasını kolaylaştırıyor. Yine televizyon modellerinin geniş ekran boyutlarına sahip olması video ya da görüntülerdeki detayların en ince ayrıntısı ile fark edilmesini mümkün hale getirerek seyir deneyimine bambaşka bir hava kazandırıyor.

Arçelik ile Doğadan İlham Alan Televizyon

Arçelik ile Doğadan İlham Alan Televizyon

Performans özellikleri konusunda oldukça başarılı bir duruş sergileyen Arçelik LED televizyon çeşitleri, aynı başarıyı tasarımı konusunda sergileyerek görenleri kendisine hayran bırakmayı başarıyor. İnce profile sahip olarak tasarlanan televizyonlar farklı renk seçenekleri ile taçlandırılan ön çerçeve dizaynına sahip olarak öne çıkıyor. Bu ön çerçeve tasarımını yine sağlam bir yapıdan oluşturulan ve tamamlayıcı niteliği taşıyan arka kapak tasarımıyla bütünleniyor. Zarifliğin her detayını bünyesinde barındıran LED TV ölçüleri oldukça makul düzeylerde tutularak şıklığın en büyük göstergesi halini alıyor. Sadelikten ve zarafetten yana olan kullanıcılara hitap eden Arçelik marka LED televizyonlar ister masaüstü ve TV üniteleri gibi çeşitli platformlar üzerine kurularak istenirse de duvar montaj aparatı ile duvara ya da tavana monte edilebilir bir şekilde kullanılabiliyor. Böylece kullanıcılarına daha geniş alanlar için yeni imkanlar sunarak kullanıcılarının bu alanları farklı şekillerde değerlendirebilmelerine olanak tanıyor. Geniş bir kullanım alanına sahip olan modeller evde, okullarda, hastane, iş yeri, ofis ve büro ortamlarında kolaylıkla kullanılabiliyor. Kurulumu oldukça kolay olan Arçelik televizyon modelleri hafif yapıları sayesinde dilenen bölgeye kolay ve zahmetsiz bir şekilde taşınabiliyor. Tüm bu özelliklerle birlikte Arçelik LED TV modelleri sahip olduğu renk aralıkları sayesinde en sevdiğiniz içeriği, ayrıntıların gerçek olduğu kadar net görünmesini sağlayan doğal renklerle izleyebilme olanağı sunuyor. Böylece marka, kullanıcılarına daha renkli bir görüntüleme deneyimi yaşatıyor. Kontrast geliştiricilerle birlikte güçlü ses çıkışlarına sahip olarak dizayn edilen ve yenilenen LED televizyon modelleri daha gerçekçi görüntüler için çok katmanlı kontrast seviyelerini ayarlamaya yardımcı oluyor. Ayrıca TV modellerinin doğal akışı görsel duyularınızı büyüleyerek ve iç dekorunuzu yeni bir sofistike seviyesine yükselterek daha keyifli bir seyir deneyimi sunuyor.

4K ile Her Ayrıntıyı Yeniden Keşfedin

4K ile Her Ayrıntıyı Yeniden Keşfedin

Hızlı ve sezgisel bir işletim sistemine sahip olarak tasarlanan Arçelik televizyon özellikleri farklı şekillerde öne çıkıyor. Bağlantı özellikleri arasında yüksek çözünürlüğe sahip çoklu ortam arayüzü olarak tanımlanan HDMI bağlantı portu aygıtlar arasında bağlantının kolay ve hızlı bir şekilde yapılmasına olanak tanırken aynı zamanda ses ve görüntü sisteminin en canlı şekilde ekrana yansımasını kolaylaştırıyor. Bununla birlikte televizyon modellerinin diğer özellikleri arasında dijital ses çıkışı, HDMI CEC, televizyonun bilgisayara bağlanmasını sağlayarak kullanıcıların sosyal ağlarda gezinmesini kolaylaştıran PC bağlantısı, sesin dışarı verilmeden dinlenmesine olanak tanıyan kulaklık girişi gibi çeşitli özellikler bulunuyor. Yine LED televizyonların görüntü özellikleri, yayın özellikleri, ses özellikleri ve genel özellikleri her bir cihazın tasarım ve donanımsal özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Arçelik markasının geliştirmeye devam ettiği televizyon modelleri arasındaki LED ekran paneline sahip olan cihazlar gelişmiş teknolojik tasarımlarla dikkat çekiyor. Bu durum da beraberinde “LED TV nedir?” sorusunu getiriyor. LED TV, uzun süreli kullanımlarda dahi daha az enerji tüketimi sağlayan ve kullanıcılarına enerjiden tasarruf etme imkanı sunan LED ekran paneliyle taçlandırılan televizyon modelleri olarak öne çıkıyor. Bununla birlikte yüksek piksel çözünürlükleriyle taçlandırılan Arçelik 4K televizyon çeşitleri, izleme deneyimleri için oldukça net görüntüler sunuyor. LED TV 4K televizyon modelleri milyonlarca piksel içeriyor, bu yüzden çözünürlükleri Full HD'nin dört katı olarak göze çarpıyor. Yakından bakıldığında bile hayrete düşürecek görüntü ayrıntıları, eğlence deneyiminizi yeni bir seviyeye taşıyarak spor, film ve oyunlarınızı çarpıcı ayrıntı ve netlikte yaşamanıza imkan tanıyor. İzlediğiniz görüntülerdeki en ince detayı dahi kolaylıkla fark etmenizi sağlayan 4K LED televizyonlar özellikle aksiyon oyunlarında kolay ve pratik bir şekilde atak yapmanızı sağlıyor. 4K HDR eğlencesine sahip olan Arçelik markası, görüntü geliştirme ve çoğaltma teknolojilerinin nasıl bir araya geldiğini göstererek izlenilen her şeyin daha keskin ve daha zarif bir şekilde görüntülenmesinin önünü açıyor.

Arçelik Fiyat Konusunda İddialı

Arçelik Fiyat Konusunda İddialı

A, A+ ve A++ gibi çeşitli enerji sınıfında yer alan LED TV modelleri yıllık enerji sarfiyatı ile kullanıcılarının enerjiden tasarruf etmesini kolaylaştırırken aynı zamanda onların bütçelerini de korumaya yardımcı oluyor. Güç tüketimi konusunda da oldukça başarılı bir duruş sergileyen LED TV tavsiye ve önerileri konusunda internet ve sosyal ağlardan kolay ve hızlı bir şekilde bilgi elde etmek mümkün hale geliyor. Ayrıca kabloların arka kısımda kalmasını sağlayan Arçelik marka LED TV modelleri bu yönü ile kablo karmaşasının sebebiyet verdiği görüntü kirliliğinin de ortadan kalkmasını mümkün hale getiriyor. Akıllıca bir şekilde tasarlanan bu modellerde kullanıcıların yaptığı Arçelik LED TV yorumları ve önerilerine ulaşmak oldukça kolay oluyor. Arçelik markası en sevdiğiniz uygulamaları ve içerikleri Full HD kalitesinde büyük ekrana taşıyor. Şimdi ise LED TV kullanıcılarına sadece birkaç tıklamayla gişe rekorları kıran filmlerin, canlı spor müsabakalarının ve çok oyunculu oyunların keyfini çıkarmak kalıyor. Ayrıca LED TV modelleri video dosyalarınızı ve ses dosyaları gibi çeşitli içeriklerinizi oynatmanıza yardımcı olurken resimlerinize daha büyük ekran ayrıcalığıyla göz atmanız için USB ve HDMI gibi çeşitli bağlantı portlarıyla kullanılabiliyor. Bu sayede içeriklerin daha iyi bir şekilde incelenmesi mümkün oluyor. Kullanıcının dikkatinin dağılmasına izi vermeden sadece görüntüye odaklanmasını sağlayan Arçelik marka televizyon modelleri görüntülerdeki her ayrıntıyı tüm incelikleriyle izleyebilmenizi sağlıyor. Ayrıca kaybolması muhtemel olan dosyaların ekrana aktarılması sağlanarak izlenebilmesi kolay bir hale geliyor. Ayrıca birden fazla donanımsal özellikle öne planda kalmayı ve teknolojik popülerliğini sürdürmeyi başaran marka, Arçelik LED TV fiyatları konusunda da oldukça cömert bir tutum sergilemekten de geri durmuyor. Marka, giriş seviyesinde tuttuğu televizyon fiyatları ile her kesimden kullanıcının ürünü tercih etmesinin önünü açarken, kullanıcıların ürüne daha fazla yoğunlaşmasını da kolaylaştırıyor.

Arçelik, LED TV

için 84 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arama Kriterleriniz

Arçelik
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (29)
Arçelik (84)
Awox (132)
Axen (98)
Beko (38)
Bexel (2)
(279)
Finlux (66)
Fivo (2)
Grundig (95)
Hi-Level (7)
Hitachi (27)
Jameson (3)
LG (263)
Nexon (1)
Panasonic (18)
Philips (182)
Premier (1)
Profilo (116)
Regal (244)
Samsung (477)
Sanyo (4)
Seg (18)
Sharp (1)
Skytech (50)
Sony (84)
Sungate (2)
Sunny (266)
Telefox (34)
Telefunken (112)
Toshiba (19)
Vestel (322)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran Boyutu

(13)
(9)
(9)
(7)
(7)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Smart TV

(27)
(13)
Başka bir kelime deneyin

Dahili Wifi

(24)
(15)
Başka bir kelime deneyin

3D Desteği

(12)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

(5)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL