Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

LED TV

için 1 sonuç bulundu.
  • 6.400,00 TL

    Sepette Ek İndirim

    6.289,00 TL

    DOGUBANKTİCARET
    %100

Arçelik LED TV

Hemen hemen her evde bulunan ve zaman geçirmek için sıklıkla tercih edilen cihazların başında televizyon bulunmaktadır. Yeni nesil teknolojiler, tasarımlar ve özellikler sayesinde televizyonlar artık eskisinden çok daha fonksiyonel ve dekoratif şekillerde tasarlanmaktadır. Arçelik LED TV de sunduğu ürünler sayesinde sizleri bulunduğunuz yerden alarak başka dünyalara taşımaktadır. Gerçekçi görüntü kaliteleri, güçlü ses sistemleri ve parlak renkleri ile sizlere görsel şölen yaşatmaktadır. Arçelik TV seçenekleri arasında teknolojik olarak oldukça gelişmiş fonksiyonel modeller sunan LED televizyonlar gelişmiş renk tonları ve her piksel için ayrılan LEDler sayesinde seyircilerine daha gerçekçi ve canlı görüntüler aktarmaktadır. Bir çeşit LCD televizyon türü olan LED TV’ler bu kategori içerisinde gelinen en son teknolojidir. Çeşitli fonksiyonlar sunan LED TV modelleri içerisinde farklı boyutlarda ve inçlerde seçenekleri bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra teknolojinin nimetlerini sizlere sunan gerçekçi görsel ve sesler ile kendinizi başka diyarların büyüsüne bırakabilirsiniz.

Arçelik LED TV ile Seyir Zevkinizi Katlayın

Arçelik LED TV ile Seyir Zevkinizi Katlayın

Arçelik LED televizyon Full HD Smart LED TV modellerinde kulaklık girişini kullanarak televizyon izleyebilirsiniz. Klasik Televizyon sistemlerindeki gibi sesi ortama aktarabileceğiniz gibi dilerseniz kulaklık çıkışını kullanarak da sesi ortamdan uzaklaştırabilirsiniz. Bu sayede geceleri, yalnız değilken veya kimseyi rahatsız etmek istemediğiniz zamanlarda dahi televizyonunuzda bir şeyler seyredebilir, oyun oynayabilir, müzik dinleyebilirsiniz. Kulaklık girişinde sağladığı performans ve ayrıcalığın yanı sıra ses çıkışı da kullanıcıları tatmin eden yüksek bir performans sağlamaktadır. Ön tarafta yer alan farklı hoparlör takımı sayesinde ses odanın içerisinde eşit olarak dağılmakta ve en canlı haliyle kulaklarınıza taşınmaktadır. Görüntü kalitesi ve güçlü ses performansının harmanlanarak odanın bütününü hakimiyet altına alması sayesinde televizyon seyretmekten alacağınız zevki katlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra parlak ve canlı renkleri sayesinde her bir pikselden alacağınız çözünürlük kalitesi oldukça yüksek olmakla beraber net ve gerçekçi renkleri evinize taşıyabilirsiniz. Gerçeğe yakın renkler, parlaklık ve olağanüstü netlik sayesinde kendinizi televizyonunuzun içerisinde gibi hissedeceksiniz. LED TV’niz sunmuş olduğu Arçelik 32 inch LED TV, 55 inch LED TV gibi farklı boyut seçenekleri ile ihtiyacınız olan modelleri sizlere sağlamaktadır. 55 inç büyüklüğe sahip ekran yanı sıra 1920 x 1080 piksellik çözünürlüğü ile görüntüleri ekranın farklı açılarından dahi aynı kalite ve performans ile seyredebilirsiniz. Geniş ekranların yüksek çözünürlüklerle zenginleştirilmesi sonucunda ayrıntıları her açıdan görmeniz ve seyir zevkinize zevk katmanız sağlanmaktadır. LED TV’nizi duvarınıza asarak kullanabilmeniz için aparatları bulunmakta ve evinizin dekorasyonuna uyum sağlamaktadır. Duvar kullanımını tercih ediyorsanız bu aparatları kullanarak LED TV nizi evinizin duvarına monte edebilir hem yer tasarrufu yapabilir hem de şık bir görünüm yakalayabilirsiniz. Full HD Smart TV modelleri içerisinde yer alan kendi uydu alıcısına sahip seçenekler sayesinde farklı bir alete gerek olmadan dilediğiniz uydu kanallarını seyredebilirsiniz. Bu sayede farklı bir aparat olmadan da uyduda yer alan kanalları seyrederek bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Arçelik LED TV Dev Ekran ile Dev Eğlence

Arçelik LED TV Dev Ekran ile Dev Eğlence

Arçelik LED TV yorumları arasında ön plana çıkan serilerden birisi de Smart 4K Ultra HD modellerdir. 55 inçlik ekran boyutuyla sizlere geniş ekranda sinema salonu hissiyatı sunmaktadır. 140 cm’ lik ekranı sayesinde dev ekranda film seyredebilir, oyun oynayabilir hatta arkadaşlarınızla sinema gecesi yapabilirsiniz. Yalnızca evinizde değil iş yerinizde veya işletmelerinizde de kullanabileceğiniz bu geniş dev ekranlı seçeneklerden tercih ederek dev boyutlarda keyif alabilirsiniz. Geniş ekranın sağladığı avantajların yanı sıra oyun modu da sunan bu modeller sayesinde oyun konsolunuzu veya oyun oynayacağınız bilgisayarınızı televizyonunuza bağlayabilirsiniz. Oyun modu kullanarak oynadığınız oyunlar esnasında donma gibi problemler yaşamamanız sağlanmakta ve geniş ekranda oyun keyfi sizlerle buluşturulmaktadır. Televizyonunuza görüntü nakletmek için farklı kaynakları aynı anda bağlayabileceğiniz gibi bu aygıtlar arasında geçiş yapmanızı kolaylaştıran pratik bir menü ve kullanım imkanı sunulmaktadır. Menü içerisinden değiştirebileceğiniz görüntü kaynakları sayesinde hızlıca seyretmek istediğiniz cihazın görüntüsüne ulaşabilir, dev ekranınızı birden fazla görüntüyü yakalamak için kullanabilirsiniz. Birden fazla kanallı ses sistemini televizyonunuza bağlayabileceğiniz portallar bulunmaktadır. Bu sayede optik ses çıkışı özelliğini kullanarak birden fazla ses sistemi ile çok daha canlı ve gerçekçi ses sistemini odanın içerisine taşıyabilirsiniz. LED TV’nizin diğer bir özelliği ise altyazı desteği sunmasıdır. Bu özellik sayesinde USB portalı ile bağladığınız filmleri ve dizileri alt yazı desteğini de kullanarak seyredebilirsiniz. Güçlü ses sistemi ve çoklu bağlantı yolları yanı sıra 20 Watt ses çıkışı sunmakta ve kaliteli bir ses seviyesini kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Bu sayede geniş ekranınızda güçlü görselleri güçlü ses sistemiyle beraber zenginleştirerek seyredeceğiniz film ve dizilerin tadını çıkarabilir, daha gerçekçi oyunlarla eğlencenin tadına varabilirsiniz. Arçelik 82 ekran LED TV veya diğer modellerde yer alan bilgisayar bağlantısı sağlayabilme özelliği sayesinde televizyonunuzun üzerinde yer alan HDMI girişini kullanarak bilgisayarınızı televizyona bağlayabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızı dev ekran televizyona bağlı şekilde kullanabilme imkanı sunulmaktadır. Bilgisayarınızı bağladığınız televizyonunuzdan filmlerinizi, dizilerinizi seyredebilir, oyun oynayabilir hatta ailecek eski fotoğraflarınıza bakarak nostalji yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra telefonunuzu da televizyona bağlayabilmeniz için USB girişi bulunmaktadır. Televizyonunuza bağladığınız bu aygıtlar sayesinde dosyalarınıza daha geniş ekranda ve daha güçlü ses sisteminde kullanım sağlayabilirsiniz.

Arçelik LED TV ile Güvenli Kullanım

Arçelik LED TV ile Güvenli Kullanım

Alt yazı ekleyebilme özelliği bulunan modellerin yanı sıra diğer bir özellik ise yayınların dilini dilediğiniz şekilde değiştirebilme imkanıdır. Bu sayede izleyeceğiniz programları dilerseniz alt yazılı şekilde dilerseniz orijinal dilde veya kendi dilinizde seyredebilirsiniz. Arçelik 108 ekran LED TV özellikleri arasında yer alan diğer bir önemli fonksiyon ise özellikle çocuklu ailelerin ve ebeveynlerin kullanımı için oldukça önemli bir teşkil etmektedir. Çocuk kilidi özelliği sayesinde televizyonunuzda dilediğiniz ayarları yaparak çocuğunuzun televizyon seyretme aktivitesini kısıtlayarak daha güvenli hale getirebilirsiniz. İzLEDikleri programları ve kanalları kısıtlayarak yalnızca kendi yaşlarına uygun kanalların açık olmasını sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak televizyon seyretme süresine de kısıt getirebilirsiniz. Tüm bu özellikleri sayesinde gözünüz arkada kalmadan çocuğunuza uygun kanallarla ve ideal sürelerle televizyon izleme olanağı sunabilirsiniz. Otomatik kapanma özelliği ise uzun süre boyunca açık kalan televizyonunuzu belirli bir süre sonra kapatmanızı sağlamaktadır. Zamanlama özelliğini kullanarak TV’nizin kapanma zamanını veya açık kalma süresini ayarlayabilirsiniz. Buna ek olarak aktivasyon olmayan maksimum süreyi de seçerek hareketsiz kalan saatler sonunda TV’nizin kapanmasını sağlayabilirsiniz. Kanal değiştirme, ses kısıp açma gibi kullanımlar olmadan geçen süre sonunda televizyonunuzu kapanmaya programlayabilirsiniz. Arçelik 61 ekran LED TV ve diğer modellerin kullanımı da oldukça pratiktir. Hemen herkesin kolayca kullanabileceği ve ayarlamaları yapabileceği kolay anlaşılır bir arayüz geliştirilmiştir. Bu sayede aradığınız her şeye rahatça erişebilir, dilediğiniz ayarlamaları pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Kendinden uydu alıcısına sahip modellerde bu kolay arayüz sayesinde dilediğiniz kanala anında erişebilir, favori kanallarınızı kolayca bulabileceğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Gelişmiş ses sistemine sahip modellerde sahnenin gerisinden gelen sesleri dahi ayırt edebilmenizi sağlayan canlı ve gerçekçi ses performansı sunulmaktadır. Gelişmiş bağlantı portalları ve kolayca diğer cihazlarla bağlantı kurma, tanıma gibi işlevlerin gerçekleştirilebilmesi sayesinde televizyonunuzu çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede adeta bir konser salonunda gibi müzik dinleyebilir, sinema salonunda gibi film ve dizi seyredebilir, oyun salonunda gibi oyun oynayabilirsiniz. Deneyimlerinizi çok daha keyifli hale getiren bu modelleri tercih ederek evinizi, işletmenizi şenlendirebilirsiniz.

Arçelik LED TV Hem Şık Hem Fonksiyonel

Arçelik LED TV Hem Şık Hem Fonksiyonel

Arçelik 28 inç LED TV ve diğer ölçülere sahip modellerde temel fonksiyonlarının, gelişmiş fonksiyonlarının yanı sıra estetik tasarımlar da dikkatleri çekmektedir. Özellikle ince çizgilerle üretilen narin tasarımlara sahip modeller evinizi şenlendirmekle kalmayıp aynı zamanda kullanılan odaya da modern bir hava kazandırmaktadır. Çerçevelerde kullanılan ince yapılar sayesinde televizyon ekranınız çok daha geniş ve bütün halinde görünmektedir. Bu sayede gerçekçi görüntüleri yakalamak ve televizyon bütünlüğü sağlamak çok daha kolay olmaktadır. Geniş ekran ve ince tasarımlarının yanında renkleri ve ışıkları oldukça güçlü şekilde ekrana taşıyan modeller polarma teknolojisinin başarılı örneklerini kullanıcılarla buluşturmaktadır. İnteraktif kullanımların yaygınlaşması sayesinde televizyon dünyasında da interaktif medya özellikleri yer almaya başlamaktadır. Smart TV seçeneklerinde yer alan bu özellikler sayesinde dijital maceralarda aktif şekilde yer alabilir, monoton akşamlarınızı çok daha renkli hale getirebilirsiniz. USB destekleri, HDMI girişleri, DLNA desteği de smart TV ye ek olarak televizyonunuzda yer almaktadır. Tüm bu fonksiyonlara ve gelişmiş performansa sahip modellerin A sınıfı enerji tüketimi sağlaması da tercih edilme sebepleri arasında bulunmaktadır. Bu sayede eğlencenin tadını çıkarırken bütçenizi düşünmek zorunda kalmazsınız. Enerji kullanımını oldukça düşük tutan modeller sayesinde ekonomik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Arçelik 24 inç LED TV ve daha pek çok farklı boyuta sahip LED TV modellerinden ihtiyacınıza ve kullanım alanınıza uygun olarak tercih edebilirsiniz. Odanızı dolduracak geniş dev ekranları ile sizlere gerçekçi deneyimler sunan seçenekler ile televizyon seyretmek artık çok daha keyifli hale gelmektedir. Arçelik LED TV fiyatları ise modellerin kaç inç olduğuna, sunduğu özelliklere, görüntü ve ses kalitesine göre çeşitlenmektedir. Standart modellerinde dahi üstün performanslı ses ve görüntü kalitesi sunulmaktadır.

Arçelik LED TV ile Teknolojinin Kapılarını Aralayın

Arçelik LED TV ile Teknolojinin Kapılarını Aralayın

Gelişmiş özellikleri ve teknolojik fonksiyonları ile üst düzey performans sunan modeller pek çok evde, iş yerinde, işletmelerde kullanılmaktadır. Standart modellerin yanı sıra kullanıcıların büyük hayranlık duyduğu gelişmiş modeller artık pek çok evin vazgeçilmezi haline gelmektedir. LED TV modellerinizin içerisinde yer alan Smart TV sayesinde Netflix, youtube gibi sık kullanılan uygulamalara erişebilirsiniz. Netflix izlemek için bilgisayarınızı veya diğer cihazlarınızı bağlamak zorunda kalmadan televizyonun smart TV özelliği içerisinde yer alan uygulamadan dilediğiniz içeriği seyredebilirsiniz. Bunun yanı sıra harici hard disklere veya USB özellikli cihazlara yayınları kaydederek daha sonra seyretme imkanı bulabilirsiniz. Kaydettiğiniz yayınları kaçırma derdi kalmadan dilediğiniz an seyredebilme imkanı sağlayan bu modellerin yüksek hızlı ekran yenilemeleri de daha gelişmiş çözünürlükler sunarak görüntüleri tüm detayları ve renkleri ile sizlere sunmaktadır. Bu sayede tüm ayrıntıları kaçırmadan ekranda görebilirsiniz. HDR fonksiyonu sunan bu geniş ekranlar düz bir yapıya sahip olmakla beraber TV’nizi her açıdan rahatça seyredebilme olanağı sunmaktadır. Kendinden uydu alıcılı olmasının yanı sıra analog alıcı sistemi, kablolu televizyon olanağı, karasal alıcı ve HD uydu alıcısı da sağlamaktadır. Tüm bunlara ek olarak uydudan veri alabilme olanağı da sunulmaktadır. Ekran özellikleri ve bağlantı seçeneklerinin yanı sıra Dolby dijital ses ve video özelliği de sağlamaktadır. Bu sayede sesleri de tıpkı görüntülerde olduğu gibi güçlü şekilde sizlere sunulmaktadır. Arçelik 108 ekran LED TV özellikleri arasında daha gerçekçi televizyon izleme deneyimi sağlamak amacıyla arka aydınlatmalar da kullanılmaktadır. Bu sayede televizyonunuzun ekranında yer alan görüntüler arka aydınlatmalarla tamamlanarak bütüncül bir yapıda sizlere sunulmakta ve görsel olarak şölen yaratmaktadır. Pek çok renk ve tonları ekranda oldukça geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Parlama yapmayan ekran sayesinde bulunduğunuz her alandan ve uzaklıktan ekranı parlama problemi olmadan rahatça seyredebilirsiniz. Karanlık çekimlere sahip içeriklerde dahi ekranı her noktadan rahatça görebilir, renkleri ve sahneleri ayırt edebilirsiniz. Ses sisteminde de yer alan parazit yapmayan net ve açık sesler temiz bir şekilde ortama aktarılmaktadır. Otomatik kanal arama özelliği sayesinde dilediğiniz kanalı hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Tüm bu gelişmiş fonksiyonlara ek olarak tasarımları ile de dikkatleri üzerine çeken modeller dilerseniz duvara monte edilmiş şekilde dilerseniz şık ayakları üzerinde kullanıma uygundur. Detaylarında yer alan modern çizgiler ve şık tasarımlar sayesinde bulunduğu ortama oldukça şık bir hava kazandırmaktadır. Hem seyir zevkinizi hem de şık dekorasyonunuz zenginleştirmenize yardımcı olan bu modeller sayesinde teknolojinin kapısı ardına kadar açılarak sizlere sunulmaktadır.

Arçelik LED TV Pratik Kullanım Sağlıyor

Arçelik LED TV Pratik Kullanım Sağlıyor

Arçelik LED televizyon kullanımı ve kurulumu oldukça pratik ve kolaydır. Televizyonunuzu kurarken kuru ve direkt olarak güneş ışığı almayan alanlar tercih etmeniz tavsiye edilmektedir. Kullandığınız prizlerin güvenli ve sağlam olması da kullanım emniyeti için oldukça dikkat etmeniz gereken hususlar arasında yer almaktadır. Televizyonunuzun üzerinde yer alan Smart TV özelliklerini kullanmak ve multimedya programlarına kolayca bağlanabilmek için internet bağlantınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. İnternet bağlantınızı pek çok farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Arçelik LED TV kanal ayarlama yapmak için dilerseniz otomatik kanal arama dilerseniz kanal kurulumu sağlayarak yapabilirsiniz. Ayarladığınız kanalları dilerseniz listeden silebilir, yerlerini değiştirebilir veya sıklıkla izLEDiğiniz kanallar için bir favori kanal listesi oluşturabilirsiniz. Görüntü ve ses ayarlarını ayarlar seçeneğinden yapabilirsiniz. Kullanımın kolay olması pratik bir ara yüze sahip olmasından kaynaklanan LED TV modelleri ayarlarınızı kişiselleştirebilmenizi sağlamaktadır. Dilediğiniz ayarları yaptıktan ve kişiselleştirmelerinizi tamamladıktan sonra kaydederek bu bölümden ayrılabilirsiniz. Görüntü formatı değiştirme, uyku modu, çocuk kilidi, gelişmiş görüntü ve ses ayarları kolayca yapılabilmektedir. Smart televizyon bölümüne giriş yaparak youtube ve netflix gibi hesaplarınızı televizyonunuzda açabilirsiniz, dilediğiniz zaman bu hesapları değiştirebilir veya kapatabilirsiniz. Kendinden uydu alıcılı modellerde kanalları tarayarak ek bir aygıta ihtiyaç duymadan kendi kanal listesini oluşturabileceğiniz gibi ek uydu alıcıları da bağlayabilirsiniz. Bilgisayarınızı televizyonunuza bağlamak için HDMI çıkışlarını kullanabilir, HDMI kablosu yardımıyla ekran paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra interaktif kullanım sağlamak için televizyonunuzun internet bağlantısına bağlı olduğundan emin olmanız ve bu özelliği aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Televizyonunuzu temizlerken ıslak veya nemli bir bez kullanmamaya yalnızca kuru bezle temizleme yapmaya özen göstermelisiniz. Buna ek olarak temizleme kimyasalları kullanmak televizyonunuza zarar verebileceğinden bunları kullanmaktan kaçınınız. Televizyonunuz A sınıfı enerji tüketimine sahip olmakla beraber sizlere daha düşük enerji kullanımı yapabilmeniz için çeşitli imkanlar da sağlamaktadır. Kullanmadığınız zamanlarda cihazınızı kapalı tutma daha uzun ömürlü ve yüksek kaliteli kullanım sağlamakla beraber enerji tüketimini de düşürmektedir. Bunun için aktivasyon olmayan zamanlarda televizyonunuzun otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bu özelliklere ve tasarımlara sahip Arçelik LED TV modelleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Arçelik
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Samsung (228)
LG (131)
Vestel (258)
Philips (70)
Toshiba (36)
Onvo (23)
Sony (47)
Hi-Level (12)
Grundig (27)
Dijitsu (39)
Regal (88)
Axen (45)
Skytech (45)
Sunny (44)
Telenova (44)
Awox (37)
Tcl (29)
Next (25)
Woon (24)
Profilo (23)
Telefunken (22)
Saba (20)
Jvc (18)
Altus (17)
Nordmende (15)
Techwood (15)
Blaupunkt (13)
Botech (11)
Finlux (11)
Elton (8)
Seg (8)
Beko (6)
Morio (6)
Nexon (6)
Navigold (4)
Strong (4)
DijiTv (3)
Telefox (3)
Sheen (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL