Filtreleri Temizle
Marka
Samsung

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Smart TV

Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

Başka bir kelime deneyin

İşletim Sistemi

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük Standardı

Başka bir kelime deneyin

Dahili Uydu Alıcı

Başka bir kelime deneyin

Dahili Wifi

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Samsung Televizyon

için 99 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Samsung Televizyon

Televizyon her daim popüler bir cihaz olmuştur. Zaman içinde teknolojisini yenileyerek gelişimini devam ettirmiştir. Siyah beyaz, tüplü televizyonların geniş kasaları ve hacimli ebatları ile evlerin baş köşelerinde durduğu zamanlardan günümüze bu cihazların işleyişi ve görünümü fazlasıyla değişmiştir. Daha modern, şık ve yenilikçi tasarımlar ve akıllı teknolojiler ile donanımlı ürünler olarak teknolojiye ayak uydurmuşlardır. Eğlendirici, bilgilendirici, öğretici, çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı planlanmış programlar ile kaliteli vakit geçirmek isteyenlere alternatifler sunan cihazlar her dönem revaçta bir kullanım çizgisine sahiptir. Televizyon teknolojisini yakından takip eden kullanıcılar her zaman piyasadaki ürünlerin incelemesini yapmaktadırlar. Sürekli değişip yenilendiği için takip etmek her zaman kullanıcıların yararınadır. Kaliteli ve güvenilir markalar her zaman öncelikle ilgilendiğiniz ve satın aldığınız markalar olmalıdır. Yılların markası Samsung televizyon modelleri ile de kendini göstermektedir. Teknoloji dünyasının devlerinden biri olan Samsung cep telefonlarından bilgisayarlara kadar pek çok alanda üretim yapmaktadır. Televizyon modelleri ile de başarılı işler çıkarmıştır. Her türlü ihtiyaca cevap veren kapasitede, akıllı cihazlar ile beklenen uyumu yakalamaya fırsat tanır. Samsung akıllı televizyon yenilikçi tasarımları ile çok tercih edilen ürünlerdir. Örneğin, Samsung UHD TV markanın yenilikçi modellerindendir. Bu akıllı cihazlar sürekli kendilerini değiştirerek ilerlemeleri sayesinde farklı farklı kullanım şekillerine sahiptirler. Samsung kalitesi ile üretilen cihazlar herkes için teknolojiyi ulaşılabilir kılarak kolaylaştırmaktadır. Samsung televizyon fiyatları da kalitesi ile bağlantılı olarak tüketicilerin dostudur. İyi ürünü uygun fiyatla almanın doğru yoludur. Bu süreçte piyasayı iyi takip eden kullanıcılar hep karlı olur.

 Samsung ile Geniş Ekranların Keyfi

Samsung ile Geniş Ekranların Keyfi

Samsung, yıllardır ürettiği ev aletlerinden akıllı cihazlara kadar geniş bir ürün yelpazesi içinde evlerin, iş yerlerinin kısacası teknolojinin var olduğu her yerin ortasında yer almıştır. Kalitesi ve güvenilirliği ile kendisini ispatlayan marka her alanda uzmanlaşarak ilerlemesini sürdürmüştür. Televizyon alanında da en mükemmel ekran teknolojisini sunan Samsung, her zaman olumlu sonuçlar vermektedir. Ekran kalitesi boyut ile daha da kullanışlı olur. İzleyiciler evlerinde dev ekran keyfini doyasıya yaşamanın tadını çıkarır. Cihaz ekran boyutu seçilirken öncelikle kullanıcı bütçesini göz önünde bulundurmalıdır. Bütçesine göre en uygun ölçüyü almalıdır. Bir diğer aşama da cihazın kullanılacağı alanın, yerin, mobilyanın’nın ölçüsü alınmalıdır. Aksi halde yerine çok büyük ya da çok küçük gelen bir ekran sizi memnun etmez. Özellikle uygun izleme açısının bulunmadığı durumlarda kullanıcılar görme ile alakalı daima sorun yaşarlar. Göz içinde zararlı olabilir. İnç cinsinden hesaplanan bu ölçü kaç cm ekrana ihtiyaç duyduğunuza göre belirlenebilir. Samsung 40 inç televizyon sıklıkla kullanılan modellerdendir. Yine Samsung 55 inç televizyon da ölçüsü üzerinden popüler olarak kullanımı olan bir cihazdır. Ekran tek başına yeterli bir ölçü olmaz. Çerçevesi, genişliği, kullanılacağı yerin boyutu da göz önünde bulundurulmalıdır ki sorun yaşanmasın. Ürün yerine rahatlıkla uyum sağlasın. Örneğin Samsung televizyon 55 inç, yani yaklaşık 140 cm ölçüsüyle daha dar alanlarda kullanım için uygundur. Sürekli artan, değişen model ve boyut oranlarına rağmen kullanıcı ihtiyacına göre bir ekran genişliği belirlediğinde modeller arasından seçim yapabilir. Ürünün ne tarz fonksiyonlara sahip olduğu, ihtiyacın ne olduğu gibi soruların cevapları aranarak doğru seçim yapılabilir. Ne kadar büyük ekranlı cihaz üretilirse üretilsin kullanacağınız mekanın boyutu ölçünüzü size belirler. Size kalan teknolojik olarak en yenilikçi ve ihtiyacınıza uygun olan cihazı bulmaktır.

 Televizyonda Yenilikçi Detaylar Samsung'ta

Televizyonda Yenilikçi Detaylar Samsung'ta

İçinde yaşanılan çağ itibari ile televizyon ve ses sistemleri kullanımı vazgeçilmezdir. Yaygın bir kullanım ağına sahip bu cihazlar farklı donanımlar ile piyasaya sunulmaktadır. Kullanıcılar önceliklerini çok iyi belirlemeli ve ona göre karar vermelidir. Akıllı cihazların da işin içine girmesiyle gittikçe karışık bir hal allan durum için detaylı bir araştırma yapılmalıdır. Pek çok farklı terim ve isim ile karşılaşılan televizyon dünyası farklı teknolojisi ile kullanıcıları içine çeker. Büyük küçük pek çok firmanın akıllı cihazlarını piyasada satışa sürdüğü şu dönemde detaylı bir analiz yapılmalıdır. Cihazınızı nerede ve nasıl kullanacağınızı iyice belirlemelisiniz. Mesela uydu alıcılı bir televizyon, uydu yayınlarını izlemek isteyen kullanıcılar için idealdir. Dizi film izlemeyi seven kullanıcılar için görüntü kalitesinin yüksek ve hassas olduğu modeller her zaman çok daha favoridir. İş yerinizde kullanmayı amaçladığınız bir cihaz ise kablosuz özellikte olursa bir bilgisayar gibi kullanım kolaylığı sağlayarak çok daha etkili olarak kullanmanıza olanak tanıyabilir. Samsung kalitesindeki OLED televizyonlar günümüzün en iyi teknik özelliklerini barındıran ürünlerdendir. Bulanık olmayan net görüntüsü, geniş açıları ile sunduğu yüksek izleme zevki ve aşırı ince ekranlarla şık görünümü tamamlayıcı ürünlerdir. Samsung OLED TV kalitesi ve zevkli tasarımıyla beğeni ile tercih edilmektedir. OLED TV’lerin pikselleri aydınlatmaları vasıtasıyla kontrastı en iyi şekilde yansıtır. Daha gerçekçi bir izleme keyfi yaşamanızı sağlar. Sinema tadında seyirlere ulaşmanız çok kolaydır. Mükemmel siyah ile her şey daha da net görünür. Kendinden aydınlatmalı pikselleri ile net görüntü sağlar. OLED TV daha net görüntü kalitesi ile oyun severlerin de keyifle kullanacağı bir ekran deneyimi yaşatır. Televizyon ile alakalı olan en önemli şey elbette ki ekran teknolojisidir. İyi bir seyir tecrübesi iyi bir sisteme sahip ekranla çıkar. Bunun için her zaman doğru ve kaliteli cihazları tercih etmelisiniz. Samsung OLED TV fiyatları ile de teknolojisine oranla kullanıcıların tercih ettiği bir üründür. Kaliteyi uyguna almak isteyen herkesin gözünü kırpmadan tercih edeceği OLED TV, başarılı performansıyla daima göz doldurmaktadır. İster ev ister iş yerlerinde benzersiz ve gerçekçi deneyim için Samsung OLED TV her zaman yanınızdadır.

 Samsung Televizyonlar ile Gözünüz Her Zaman En İyinin Üstünde Olsun

Samsung Televizyonlar ile Gözünüz Her Zaman En İyinin Üstünde Olsun

Ömür boyu görme duyusu hayati bir fonksiyon olarak yanınızdadır. Görmenin şekilleri kişiseldir. Görme tercihi de bireye göre değişiklik gösterir. Görme, izleme üzerine bir teknoloji sunan televizyonlarında tercihi kişiye göre değişir. Herkesin istediği televizyon izleme talebi farklıdır. Bu istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda cihaz alışverişi ve kullanımı yapılır. Piyasada her türden kullanıcı için teknolojinin evirilmesi ile de beraber irili ufaklı pek çok marka ve model bulunmaktadır. Teknolojinin önde gelen markalarından Samsung bu doğrultuda pek çok farklı cihaz modelini üretip satmaktadır. Samsung 82 ekran televizyon markanın sık satılan ve beğenilen modellerindendir. LED görüntüleme teknolojisine sahip cihaz, HD görüntü kalitesindedir. Yaklaşık 32 inç ölçüye sahiptir. USB ve HDMI girişlerine de sahip ürün kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Samsung 102 ekran televizyon da markanın bir başka modelidir. Yine tercihe bağlı olarak uygun özelliklerde cihaz sahibi olmayan kullanıcıların beğenerek kullandığı ürünlerdendir. LED ekrana sahip bu cihaz da USB ve HDMI girişlerine sahiptir. 102 cm ölçüsünde ekran genişliğine sahiptir. HD görüntü kalitesindedir. Tercihe dilen ve beğenilen ürünler olup yakın özellikte benzerleri de mevcuttur. Bir başka model de Samsung televizyon 109 ekran olarak sıralanabilir. Daha geniş alanlarda kullanım için uygun olan cihaz Samsung garantisi ve güvencesi ile güvenle tercih edilmektedir. Düz kasa ve LED ekran teknolojisine sahiptir. Dahili uydu alıcısı ile de fonksiyoneldir. Full HD çözünürlük formatı mevcuttur. Ürünlerin kalitesi markası ile sabitlenmiş olup, garantileri, satış esnasında ve sonrasındaki sürecin iyi yönetimi de cihazların alımını daha rahat kılan önemli unsurlardır. Samsung LED televizyon teknolojisinde de benzersiz ürünlere sahiptir. LED cihazlar tasarruflu enerji kullanımına sahiptirler. Dayanıklı ve uzun vadeli kullanım imkanı sağlarlar. Bu nedenle sıklıkla tercih edilir. Kontrast ve görüntü netliği noktalarında başarılıdırlar. Samsung yılların deneyimi ile başarılı cihazlar piyasada yer etmişlerdir. Modern ve şık tasarımları kalite ile birleştirerek uygun cihazları meydana getirir.

 Herkese Göre Bir Samsung Televizyon Var

Herkese Göre Bir Samsung Televizyon Var

Samsung pek çok alanda irili ufaklı ürettiği cihazları ile belli bir standardı yakalamıştır. Daima aynı kalitede ve başarıda ürünler ile kullanıcılarının yanındadır. Kendi teknolojisine sahip marka üretim ve dağıtım ağı ile her geçen gün büyümesine devam ederek ilerler. Televizyon piyasasında da üretim ve satış konusunda kendine emin bir yer edinen marka, pek çok modeli ile evlerin, iş yerlerinin ya da her türlü yaşam alanının baş köşesinde yerini güvenle alır. Markanın her ürünü kullanıcılarına göre alıcısını bulur. Samsung televizyon 65 inç LED görüntü kalitesine sahip cihaz, düz ekran tipindedir.165 cm ekran boyutundadır. Ultra HD çözünürlük standardı ile başarılıdır. İnternete bağlanabilmesi ile de ekstra avantajlı ve kullanışlı bir üründür. USB ve HDMI girişleri ile de harici olarak rahat bir kullanım sağlar. Samsung televizyon 50 inç modeliyle de beğenerek kullanılmaktadır. Smart özellikli cihazlar teknolojik bir altyapı ile kullanım kolaylığı verir.127 cm ekran boyutu ile uygun mekanlarda kullanılabilir. LED ekran görüntüsü ve düz kasa tipindedir. Smart TV özelliklerini barındırır. Yine USB ve HDMI girişleri de mevcuttur. Aklınıza gelen diğer multimedya özellikleri ile de rahatça kullanabilirsiniz. Samsung televizyon Bluetooth özelliklidir. Modellerin hemen hemen hepsinde bağlantısı mevcuttur. Standart bir üretim ağı ile ortaya konan ürünler modellerine göre değişkenlik yaratabilir. Bluetooth özelliği multimedya ile bağlantı sağlanması için gerekli olabilir. Değişen teknolojide farklı alternatifler bulunsa da Bluetooth ile bağlanmak isteyenlerde olabilir. Samsung cihazlar Bluetooth özellikleri ile sıkıntısız bağlantı imkanı sağlar. Kullanıcılar rahatlıkla kullanabilir. Cihazlar arasında Samsung televizyon 82 ekran da favori ürünlerdendir. Markanın başarılı modellerinden biri olan bu cihaz da sahip olduğu sistemsel özellikleriyle muazzam bir çalışma prensibine ve görüntü kalitesine sahiptir. Mevcut özellikleri sayesinde tercih edilirliği yüksektir. HD görüntüsü ile zevkli bir izleme imkanı tanıyan cihaz, LED ekran özelliğine sahip enerji tasarrufu ile de çevre dostu bir üründür. Boyut olarak uygun mekanlarda başarılı bir şekilde montajı yapılıp yerleştirilerek rahatlıkla kullanılıp, izleme yapılabilir. Yine Samsung 140 ekran televizyon da markanın geniş ekran seven kullanıcıları için tasarlanmış, satış ivmesi yüksek ürünlerindendir.

 Samsung Televizyonlar ile Bambaşka Bir İzleme Deneyimi

Samsung Televizyonlar ile Bambaşka Bir İzleme Deneyimi

İzleme deneyimini zirvede yaşamanıza olanak sağlayan Samsung TV’ler ile her yerde izlemeye devam edebilirsiniz. Seçeceğiniz ürünü uygun olarak belirlediğiniz müddetçe hiçbir sıkıntı yaşamadan kullanabilirsiniz. Koyacağınız alanın boyutu ilk olarak bu konuda önceleyeceğiniz meseledir. Belirli bir uzaklıktan izlemenin gerçekleşmesi ve belirli bir açıya sahip olması gerekir. Ayrıca ekran ve çerçevesi ile beraber ürünün monte edileceği yerin de ölçüsüne dikkat ederek uygun cihazı temin edebilirsiniz. Böylelikle sorunsuz bir izleme yaşanabilir. Ekran boyutu için çok fazla alternatif mevcuttur. Çünkü sabit bir izleme mekanı yoktur. Cihazlar her yerde kullanılabileceği için cihaz boyutları da farklılıklara sahiptir. Gelişen teknolojileri ile büyük ekranlarda izleme kalitesi arttırılmıştır. Samsung televizyon 123 ekran mükemmel tasarımı ve boyutu ile çok tercih edilmektedir. LED ekran tipine sahip cihaz Smart özelliklidir. Tek kumanda ile kullanım kolaylığı sağlar. Sesli komut sistemi ile de cihaz yönetimi kolaydır. Cihaza bağlı tüm akıllı cihazları tarayıp bulmada da kolaylık sağlanır. Samsung televizyon 124 ekran olan cihazı ile de aynı özelliklere sahiptir. Biraz daha geniş ekran ile sunulan ürün akıllı cihazdır. Yüksek ekran çözünürlüğü ile muazzam görüntü kalitesine sahiptir. İnce tasarımı ile zarif ve şık bir üründür. İki adet USB girişi ile multimedya oynatıcı olarak da kullanımı mevcuttur. Samsung televizyon 127 ekran ile izleme etkisini daha da genişleterek büyüklüğün hazzını yaşatır. Akıllı cihaz teknolojisi ile donatılan ürün, teknolojisinin tüm gereklerini başarı ile yetine getirmektedir. Dahili uydu alıcısı ile kullanımı kolaydır. Üç adet HDMI girişi mevcuttur. Kısayol tuşları mevcut olan kumandası ile televizyonun kullanılması pratiktir. Samsung televizyon 140 ekran ile de akıllı cihaz kullanımını genişletilmiş bir izleme deneyimiyle birleştirir. Başarılı yazılım ve donanımları ile farkını ortaya koyan Samsung akıllı televizyonları ile de göz doldurmaktadır. Bir başka cihaz olan Samsung Televizyon 102 ekran ile daha farklı alternatiflere ihtiyacı olan kullanıcılara hitap ederek ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Farklı ekran boyutları ve ürün özelliklerini ürün yelpazesi içinde barındıran Samsung piyasadaki her model için muadil ürünleri ile herkese hitap eder.

 Samsung ile Yenilikçi ve Modern Tasarımlar

Samsung ile Yenilikçi ve Modern Tasarımlar

Değişen televizyon teknolojileri ile cihaz modelleri sürekli güncellenmektedir. Samsung LCD TV, Smart TV, LED TV, OLED TV gibi pek çok çeşidi teknolojinin son gelişmelerine göre tasarlamaktadır. Teknolojinin lider markalarından Samsung Smart televizyon modelleri ile alternatifler sunar. Kolay kullanım, akıllı kumanda, akıllı cihazlara bağlanabilme, HDMI ve USB girişleri, ekran görüntüsünün kalitesi, genişletilmiş ekran hacmi gibi detaylarla çeşitli ölçülerde Smart cihazlar kullanılmaktadır. Samsung 4k televizyon alternatifleri yeni nesil cihazlar arasında beğenilen ürünlerdir. Bu televizyonlar akıllı cihazlar olup Smart özelliklerdedir. Yaklaşık 109 cm ekran boyutlarına sahiptir. USB ve HDMI girişleri mevcuttur. Uydu anten, bağlantı yeri mevcuttur. Samsung 8k televizyon modelleri de LED ekran ve Ultra HD yüksek çözünürlük standartları ile mükemmel ürünlerdir. Düz ekran tipi ile akıllı özellikte cihazlardır. 165 cm ekran boyutu ile geniş ekranda dizi, film, spor keyfi yaşamak isterseniz tam ihtiyacınıza uyan ürünlerdir. Tasarımları ile de beğenilen ürünler şık görüntülerde tasarlanmaktadır. Samsung curved televizyon seçenekleri kavisli ekran tipi ile bu modern ve yenilikçi tarzda hazırlanıp üretilmiş ürünlerdir. Samsung kavisli TV en optimal seyir keyfiniz için tasarlanmaktadır. Akıllı özellikteki bu cihazlar tüm dijital özellikleri bünyelerinde barındırmaktadır. Samsung oval televizyon modelleri, farklı ve modern görünümlü ürün isteyen kullanıcıların hepsine hitap eder. Smart özellikli ürünler son teknoloji ile donanmıştır. Samsung televizyon özellikleri bakımından incelendiğinde piyasadaki her ürünün sahip olduğu özelliklerin mevcut olduğu görülmektedir. Özellikle son dönemde interneti ile beraber kullanımın da yaygınlaşması ile Smart özellikli ürünler son derece yenilikçi ve başarılıdır. Boyut ve ölçü bakımından her türlü seçeneğin mevcut olduğu markada tercih daima kullanıcıya kalmaktadır. Samsung televizyon yorumları olumlu kullanım deneyimlerini içermektedir. Kullanıcı yorumları yeni alıcılar ya da cihaz değiştirmek isteyenler için önemlidir. Doğrudan deneyim sonucunda oluşur ve ürün hakkında fikir edinilmesine yardımcı olur. Özellikle ekran çözünürlüğünün yüksekliği, daha da iyileştirilmiş görüntü kalitesi ile kullanıcılarından muazzam olumlu dönüşlere sahiptir.