Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Pil

için 21,242 sonuç bulundu.

Pil

Pil, kimyasal enerjinin elektrik enerjisine dönüştürüldüğü ve elektrik kaynağı olarak kullanılan bir konteynerdir. Piller günlük hayatta oldukça yaygın bir şekilde kullanılır. Pillerin en çok kullanıldığı alanlardan biri de televizyon aksesuarları ve ses sistemlerdir. Duracell, Gp, Varta, Maxell, Panasonic, Sony, Energizer ve daha birçok markanın pil fiyatlarını web sitemizden inceleyebilirsiniz.

Özel Pil

Özel Pil

Bazen standart kalem pil ve diğer pil çeşitleri bazı cihazlar için kullanılamaz. Bu cihazlar için onlara özel piller kullanmanız gerekir. Örneğin, uzaktan kumanda veya MP3 çalar pilleri saat veya tartı pillerinden farklıdır. Özel Söz konusu cihazınızın çalışması bu özel pillere bağlı olduğu ve bu piller normal pillerden biraz daha pahalı olduğu için doğru pili seçmeniz çok önemli. Bu pillerden bazılarını toplu halde veya birbirine bağlanmış batarya halinde satın alabilirsiniz.

Alkalin Pil

Alkalin Pil

Alkalin pil, çinko ve mangan dioksitin tepkimesine bağlı olan bir pil çeşididir. Alkalin pillerin şarj edilebilen versiyonları da bulunur. Diğer pil türlerine kıyasla, alkalin piller daha yüksek enerji yoğunluğuna ve daha uzun raf ömrüne sahiptir, üstelik aynı voltajla. Alkalin piller, aynı normal piller gibi AA, AAA ve 9V olabilir. Bu piller MP3 çalarlar, CD oynatıcılar, dijital kameralar, radyolar ve diğer birçok elektronik cihazda kullanılabilir.

Şarj Edilebilen Pil

Şarj Edilebilen Pil

Şarj edilebilen pil veya şarjlı pil, adından da anlaşıldığı üzere tek kullanımlık değil şarj edilebilir pil çeşididir. Bu piller normal pillerden biraz daha yüksek fiyatlı olur ama uzun vadede tekrar tekrar şarj edilebilme özelliğiyle kazançlıdır ve pil çöplerinin azalmasına da yardımcı olur. Şarj edilebilen piller geri döndürülebilir bir elektrokimyasal tepkime yoluyla enerjiyi biriktirip depolar Bu pilleri şarj edebilmek için pil şarj aletine ihtiyacınız vardır ama şarj aletinin pilinize uygun olmasına dikkat edin.

Şarj Kiti

Şarj Kiti

Pil şarj kiti veya pil şarj aleti, şarj edilebilen pillerinizi tekrar tekrar şarj edebilmenizi sağlayan ve bunun için gerekli olan cihazdır. Bu cihazlar genelde portatif boyutlarda olur ve bir prize takılır, sonra da fiş aracılığıyla aldığı elektrik enerjisini pillere yükler. Şarj kitinin üstünde bulunan küçük lamba veya lambalar pillerin şarj durumuna göre renk değiştirir. Şarj edilebilen pillerinizi şarj kitine elle takıp oradan elle çıkarmanız gerekir ama bu işlem toplamda birkaç saniyeden fazla sürmez.

İpuçları

  • Şarj edilebilir kalem piller sayesinde MP3 çalar ve uzaktan kumanda gibi özellikle sık kullanılan cihazlarınızda pil masrafınızı azaltabilirsiniz.
  • Cihazınızı uyku moduna almak yerine tamamen kapatarak pil ömrünü uzatabilirsiniz.
  • Cihazınızın akıllı pil kullanım seçeneği varsa pili en verimli şekilde ve daha uzun süre kullanabilirsiniz.
  • Cihazınız birden fazla pille çalışıyorsa pilleri aynı anda değiştirirseniz doluluk oranları konusunda karışıklık yaşamazsınız.

Dikkat Edilecekler

  • Pilleri normal çöpe değil pil çöpüne atmalısınız.
  • Sızıntı yapan pillere çıplak tenle dokunmamalısınız, sızıntıya değen bölgeleri bol suyla yıkamalısınız.
  • Cihazınıza uymayan bir pili zorla cihazınıza takmaya çalışmamalısınız, cihazın kullanım kılavuzundaki talimatlara uymalısınız.
  • Pilleri asla ateşe atmamalı, ezmemeli, hasara uğratmamalı ve kısa devre yapabileceği bozuk para ve ataç gibi metal parçalarla yan yana bulundurmamalısınız.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Addison (3)
Argem (1)
Ataba (19)
Atc (15)
Avec (49)
Basen (5)
Benro (1)
C.F.L. (5)
Camelion (118)
Cfl (39)
Digimax (1)
(4832)
DP (11)
Duracell (2263)
Ebl (2)
Eco (2)
Efcell (7)
Efest (2)
Electroon (1)
Elektromer (10)
Energizer (131)
Enermax (3)
Eveready (8)
Fujika (2)
Fujitsu (4)
Fully (2)
Gema (3)
Globex (3)
Gp (1361)
GP (418)
GreenStar (2)
Hyundai (1)
Ikea (7)
Italyano (8)
Jean Klein (12)
Kodak (263)
Ledlenser (1)
Liitokala (15)
Maraton (1)
Maxell (452)
MAXIMA (13)
Maxima (11)
Micron (74)
Midi-Max (1)
Modatools (1)
Naccon (3)
Nitecore (34)
Olight (1)
Orbus (56)
Orion (17)
Osaka (2)
P&S (2)
Pairdeer (3)
Pakko (1)
Panasonic (404)
Panther (4)
Peak Power (29)
Petrix (2)
Philips (16)
Pilma (1)
Pilsan (6)
Power-Xtra (35)
Powercell (4)
Procell (2)
Promate (3)
Pujimax (1)
RENATA (165)
Retro (5)
Rio (1)
S-Link (8)
Sbs (5)
Sertec (4)
Skyrc (1)
Sony (295)
Supermax (5)
Supex (22)
Tamax (1)
Tgb (2)
Tinko (5)
Toshiba (171)
Twt (2)
UNİSON (44)
Varta (1382)
VPW (3)
Wilkinson (6)
Würth (3)
Xiaomi (4)
Xtar (80)
Zoom (5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3,821)
ve üzeri (4,759)
ve üzeri (4,953)
ve üzeri (4,999)
ve üzeri (5,112)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL