Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

DVD, Blu-Ray, Medya Oynatıcı

için 247 sonuç bulundu.

DVD, Blu-Ray, Medya Oynatıcı

Teknoloji geliştikçe veri depolama yöntemleri de farklılaştı ve film, video ve fotoğraf gibi görsel materyallere ulaşmak için kullandığımız araçlar çeşitlenmeye ve gelişkin özelliklerle evlerimizde, iş yerlerimizde, kısacası tüm yaşam alanlarımızda yerlerini aldı. Muhteşem görsel deneyimler, eşsiz film akşamları ve içerik çeşitliliği için tercih edebileceğiniz elektronik cihazlar olan DVD player, bluray oynatıcı, Divx player ve medya player ürünlerine kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Medya Oynatıcı

Medya Oynatıcı

Akıllı televizyonları bulunmayanlar için ideal cihazlar olan medya oynatıcı çeşitleri, sağladıkları içerik çeşitliliğiyle normal televizyonunuzu akıllı televizyona dönüştürüyor. Küçük bir kutu şeklinde tasarlanan ve doğrudan televizyonunuza bağlanan medya player cihazlar, Apple TV, Android TV Box ve Google Chromecast Ultra 4K gibi farklı markaların ürünlerini barındırıyor. Bu cihazlarla televizyonunuz birbirinden farklı içerikleri ekranınıza taşıyor ve akıllı televizyondan pek bir farkı kalmıyor.

Bluray Oynatıcı

Bluray Oynatıcı

1080p filmleri ve dizileri en net görüntü kalitesi ile izlemenize olanak veren bluray teknolojisi, 2000’li yıllarından başında icat edildiğinden bu yana en gözde disk teknolojisi oldu. Bir DVD’den kat be kat daha fazla veri depolayabilen bluray film izlemek için en ideal yöntem haline geldi. Bluray diskleri çalıştırmak için ise özel olarak üretilen bluray player adını verdiğimiz cihazlara ihtiyacınız var. LG bluray player, Sony 3D bluray oynatıcı ve diğer markaların bluray oynatıcı çeşitlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Divx Player

Divx Player

Bir video sıkıştırma metotu olan Divx, görüntünün boyutunu küçültürken kalitesinden hiçbir şey götürmediğinden bir dönem kullanıcılar için çok önemli bir formattı. Özellikle sinema severler küçük boyutlu ve kaliteli görüntüye sahip Divx film izlemeyi tercih etmekte. Bunun için Divx player adını verdiğimiz cihazlara ihtiyacınız olacak. Pek çok markanın Divx oynatıcı çeşitlerine kategorimizden ulaşabilirsiniz. En uygun DVD player fiyatları, bluray oynatıcı fiyatları ve medya oynatıcı fiyatları için ürünlerimizi inceleyerek en avantajlı kampanyalarla alışverişinizi hızlı ve güvenli bir biçimde tamamlayabilirsiniz.

DVD Player

DVD Player

DVD adını verdiğimiz disklerin piyasaya sürülmesi adeta görüntü teknolojileri konusunda bir devrim yaratmıştı. En güncel filmler ve diziler DVDlerin depolama alanının daha yüksek kapasite ve kalitede video depolamaya ve oynatmaya izin vermesi nedeniyle DVD olarak piyasaya sürüldü. DVD player veya diğer adıyla DVD oynatıcı evlerinizde DVD filmleri en yüksek kalitede izlemenizi sağlayan cihazlardır. Ekranlı DVD player olarak da bilinen ekranlı modelleriyle filmlerinizi yanınızda da taşıyabilir, mobil haldeyken bile film keyfi yapabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

HDMI Girişi

(199)
(15)
Başka bir kelime deneyin

Kart Okuyucu

(55)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Marka

3Q (2)
Alpsmart (2)
Amazon (7)
Apple (4)
Beelink (4)
Belkin (1)
Benjamin (1)
Blueway (3)
Cayin (1)
Dark (4)
(13)
Formuler (1)
Gomax (2)
Google (3)
H96 Max (1)
Hometech (1)
Inka (1)
Inkasmart (1)
Letv (1)
Mecool (1)
Multibox (2)
Navigold (2)
Next (1)
Paleon (1)
Premier (2)
Pulierde (1)
Redline (4)
Roku (10)
Sony (14)
Streak (3)
T95 (1)
Tanix (1)
Tastech (1)
Vontar (1)
Vothoon (1)
Wechip (14)
X96 (4)
Xiaomi (123)
Zappiti (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(50)
ve üzeri (73)
ve üzeri (75)
ve üzeri (76)
ve üzeri (79)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL