Filtreleri Temizle
Marka
LG

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

Başka bir kelime deneyin

Smart TV

Başka bir kelime deneyin

Görüntü Tarama Hızı

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük Standardı

Başka bir kelime deneyin

Dahili Wifi

Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

LG Televizyon

için 46 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

LG Televizyon

Elektrikli aletler günlük hayatta büyük bir yer kaplar. Günlük hayatta en çok kullanılan elektrikli aletlerden biri de televizyonlardır. Televizyonlar dinlenme vakitleri için harika materyallerdir. İstediğiniz gibi film veya dizi izleyebileceğiniz, oyun oynayabileceğiniz televizyonlar keyifli vakit geçirmenin en kolay ve pratik yollarından biridir. Televizyonlar dinlenme vakitlerinin yanı sıra iş için de kullanılabilir. Tüm bu işlevleri sebebiyle televizyonlar en büyük yardımcınız haline gelir. Bu ürünler ayrıca kullanıldığı mekanın dekorasyonu üzerinde de büyük bir etkiye sahiptir. Farklı tasarımlar bir mekanın stilini baştan ayağı değiştirebilir. Bu kadar sık kullanılan ve çok farklı işlevlere sahip olan bir ürünün seçimi esnasında oldukça dikkatli olunması gerekir. LG televizyon eşsiz tasarımları gelişmiş teknolojik özellikler ile bir araya getirerek kullanıcıların beğenisini kazanır. Markanın ürünleri birbirinden farklı son derece özgün tasarımlara sahiptir. Eşsiz tasarımlara sahip ürünler ayrıca oldukça gelişmiş özelliklere sahiptir ve hayatınızı çok daha kolay bir hale getirir. Ürünlerin sahip olduğu çok farklı ek işlevsel özellikler ürünlerin kullanımını son derece eğlenceli olmasını sağlar. Tüm ürün modellerinin göz kamaştırıcı tasarımları evinizin dekorasyonunu bir adım öteye taşıyarak övgü dolu bakışları üzerine toplar. Markanın birbirinden farklı özellikler sahip modelleri sayfamızda bir araya toplanır. Siz de tüm bu modeller arasında inceleme yaparak kendinize en uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Sofistike Tasarımlarıyla LG Televizyon Modelleri

Sofistike Tasarımlarıyla LG Televizyon Modelleri

Televizyon ve ses sistemleri herkes tarafından oldukça sık kullanılan ve bulundukları mekanda büyük bir yer kaplayan ürünlerdir. Bu ürünler bulundukları mekanların dekorasyonunda büyük katkıda bulunurlar. Dikkatleri üzerine toplayan parçalardan biri olan televizyonlar arasında seçim yaparken doğru tasarımı seçmek büyük önem taşır. Çok sık kullanılan bir eşya olduğu için doğru ürünü seçerken kendi tarzınıza uygun modeller arasından seçim yapmak oldukça önemlidir. Tarzınıza uygun olmayan ve görünümü hoşunuza gitmeyen bir ürünü kullanmak üründen alacağınız keyfi azaltır. Ayrıca seçeceğiniz ürünün bulunduğu odaya uygun bir tasarıma sahip olması da çok önemlidir. Bu eşya bulundukları ortamda büyük alan kapladıkları için diğer parçalarla herhangi bir uyumsuzluğa sahip olması direkt olarak belli olur. LG televizyon modelleri çok geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Bu skalada bulunan ürünlerin tümü birbirinden farklı tasarımlara ve modellere sahiptir. Tüm bu tasarımların farklı renk seçenekleri bulunur. Renk seçenekleri arasında seçim yaparken mobilyalarınızın rengini de göz önüne almanızda fayda vardır. Açık renk ve sade tasarımlara sahip mobilyalara hareket katmak için canlı renklerdeki modeller seçmek çok mantıklı olur. Hoşlandığınız tarzlar da yine seçeceğiniz renkleri etkiler. Bu tür modeller bulundukları ortamda neşeli ve pozitif enerjiye sahip bir hava yaratırlar. Modern tasarımlardan hoşlananlar için gri veya beyaz renk tasarımlar çok uygun olur. Bu tür açık renk modeller bulundukları ortamı daha büyük gösterecekleri için küçük odalarda kullanmak için harikadır. Profesyonel görünümlü modellerden hoşlananlar için siyah renkteki modeller çok kullanışlı olur. LG televizyon 82 ekran modeller oldukça zarif tasarımlar arasında bulunur. İnce yapısı sebebiyle oldukça sakin bir görünüm sağlar. Bu tür modeller her tür dekorasyonla kolaylıkla uyum sağlayabilirler. Bu özellikleri sayesinde farklı kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir ve bulundukları ortamla bütünlük sağlayarak zıt bir görünüm oluşmasını engellerler. LG televizyon 65 inç boyutundaki alternatifleriyle evinizde sinematik bir hava yaratmak için harika modellerden biridir. Siz de LG kalitesindeki birbirinden farklı tasarımı inceleyerek kendi tarzınıza ve evinizin dekorasyonuna en uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Üstün Kalitesi ve Kolay Kullanımıyla LG Televizyon

Üstün Kalitesi ve Kolay Kullanımıyla LG Televizyon

Elektronik eşyalar satın alınırken çok uzun süre kullanılabilmesi amaçlanır. Televizyon en sık kullanılan elektronik aletler arasında bulunur. Neredeyse her gün kullanılan bu eşyaların kalitesi ve dayanıklılığı büyük önem taşır. Ürün seçimi yaparken yüksek kaliteye sahip modeller arasından seçim yapmak gerekir. Yüksek kalite materyallerden üretilen ürünlerin dayanıklılığı da son derece yüksek olur. Bu tür ürünler bu özellikleri sayesinde dış etkilere karşı son derece dayanıklı olur ve kolay kolay hasar görmezler. LG 4K televizyon son derece kaliteli ürünlerden biridir. Ürün yüksek kalite camdan üretilmiş bir ekran paneline sahiptir. Bu panel çizilme ve kırılmalara karşı ekstra dayanıklıdır. Ürünlerin ekranlarında ortaya çıkan çizikler görüntü kalitesini düşürür. Bu sebeple ürün seçimi sırasında kaliteli ekranlara sahip modelleri seçmek gerekir. Markanın ürünleri bu tür durumlara karşı dayanıklı oldukları için ürününüzün her gün ilk günkü kalitesiyle kullanabilirsiniz. LG 140 ekran televizyon yüksek kalite ekranın yanı sıra son derece dayanıklı farklı parçalara da sahiptir. Ürünün içerisinde bulunan parçalar kaliteli oldukları için çok uzun süre arıza yaşamdan çalışmaya devam ederler. Ürün seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de ürünün kullanım kolaylığıdır. Markanın ürünleri son derece rahat bir şekilde kullanabilme amacıyla tasarlanır. Ürünlerin sahip olduğu basit arayüzler kullanımı çok daha kolay bir hale getirmek için mükemmeldir. LG TV internetli modeller kullanımı çok daha kolay bir hale getirir. İnternet bağlantısına sahip olduğu için bu modeller aracılığıyla direkt olarak internet sayfalarına ulaşabilir ve geniş film ve dizi seçeneklerini bulabilirsiniz. Markanın televizyon ayarları oldukça kolay bir şekilde otomatik olarak gerçekleştirilebilir. Ayrıca kanal ayarları da yine otomatik bir şekilde çok kısa bir süre içerisinden gerçekleştirilir. Markanın ürünleri duvara monte edilebilir özelliktedir. Bu özellik ürünlerin kaplayacağı alan büyüklüğünü minimuma indirir. Ürünü bu şekilde kullanarak alandan tasarruf sağlayabilirsiniz ve çok küçük alanlarda dahi LG 55 inç televizyon gibi oldukça büyük boyutlara sahip modelleri istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Teknoloji Öncüsü Özellikleriyle LG Televizyon

Teknoloji Öncüsü Özellikleriyle LG Televizyon

Televizyonlar kullanıcılar için günlük hayatta oldukça sık kullanılan son derece önem taşıyan elektrikli aletlerdendir. Bu sebeple ürün seçimi yaparken ürünlerin sahip olduğu işlevsel özellikleri dikkatle incelemek gerekir. Ürünlerin sahip olduğu gelişmiş özellikler kullanımını çok daha kolay bir hale getirirken aynı zamanda üründen alacağınız verimi de maksimum seviyeye çıkarır. LG televizyon özellikleri kullanıcıların istek ve ihtiyaçları ön plana alınarak tasarlanır. Markanın modelleri birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Bu sayede tüm modeller farklı kullanıcıların farklı ihtiyaçlarını karşılar. Bu da ürünlerin çok geniş kitlelere hitap etmesini sağlar. LG Smart televizyon oldukça kullanışlı ürünlerden biridir. Netflix üzerinden birçok film ve diziyi görüntüleyebileceğiniz bu model sayesinde kablosuz internete bağlanabilirsiniz. Online yazılım güncellemesi yapmanıza olanak veren bu özellik ayrıca çok geniş bir film ve dizi seçeneğine ulaşmanızı sağlar. Markanın ürünleri arasında ethernet bağlantısı yapabileceğiniz modeller de bulunur. Bu tarz modeller bilgisayarınızda görüntülediğiniz sayfaları ürünün ekranına yansıtabilmenizi sağlar. LG LED televizyon enerji tasarrufu sağlayan oldukça kullanışlı modellerden biridir. Sahip olduğu harika görüntü kalitesi sayesinde muhteşem bir deneyim yaşamanızı sağlar. LG televizyon Bluetooth özelliğine sahip modellere sahiptir. Bu özellik sayesinde farklı cihazlarla ürüne bağlanabilir ve görüntüleri yansıtabilirsiniz. LG OLED televizyon yüksek görüntü kalitesine sahip modellerden biridir. Bu ürün sahip olduğu Micro Dimming özelliği sayesinde gözleriniz yormaz. Üründe bulunan yerleşik hoparlörler ses kalitesini farklı bir seviyeye çıkarır. Bu hoparlörler sayesinde ses dört bir yanınızı sarar ve eşsiz sinematik bir deneyim yaşamanızı sağlar. Yüksek kalite seslerin yüksek çözünürlükteki görüntü ve son derece canlı renkler ile birleşimi sayesinde kendinizi filmin içinde gibi hissedersiniz. Markanın ses komutuyla çalışabilen modelleri bulunur. Bu modellerde sesinizi tanıtarak tüm ayarları sadece sesinizle yapabilirsiniz. Tüm bu özellikler ürünü kullanırken minimum efor sarf etmenizi sağlayacak şekilde tasarlanır. Bu sayede çok az çaba harcayarak harika zaman geçirebilirsiniz. Siz de markanın gelişmiş özelliklere sahip tüm ürünlerini inceleyerek sizi istek ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayan ürünleri gözden geçirebilirsiniz.

LG Televizyon ile Enerji Harcamadan Keyifli Vakit Geçirin

LG Televizyon ile Enerji Harcamadan Keyifli Vakit Geçirin

Televizyonlar çok sık kullanılan ve uzun süre kullanmak için satın alınan ürünlerdir. Dolayısıyla bu ürünler arasında seçim yaparken yüksek kaliteye sahip olan ürünleri tercih etmek oldukça önemlidir. Ürünlerin kalitesi dayanıklılığını belirleyen temel özelliklerdendir. Kullanım ömrü ise kalite ve dayanıklılıktan oldukça etkilenir. Kalite ve dayanıklılığın yanı sıra ürünlerin bakımının düzenli ve doğru şekilde yapılması da kullanım ömrünü etkileyen faktörler arasında bulunur. Ürünler üzerinde yapılması gereken bakımların başında temizlik gelir. Ürünlerin düzenli olarak temizlenmesi oldukça önemlidir. Fakat televizyonlar oldukça spesifik durumlarda ağır hasarlar alabilecek eşyalardır bu sebeple temizlik esnasında dikkatli olunması gereken noktalar bulunur. LG 160 ekran televizyon temizliği yapılırken panel ve çerçeve farklı şekillerde temizlenmelidir. Ürünün ekranına hiçbir şekilde sıvı temizleyici değmemesi son derece önemlidir. Panel bölümünü temizlerken mikrofiber bezler kullanılmalıdır. Kağıt havlu ekranı çizerek zarar verebilir. Tiftik içeren kumaşlarda yumuşak olup zarar vermeseler dahi ürünün ekranında iz bırakabilirler. Bu sebeple mikrofiber bezler oldukça kullanışlı bir seçim olur. Ekranı bezle temizlerken bezi ıslatmamak gereklidir. Fakat ekran çevresi ekrana göre daha dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ekranı suyla silmek piksellerine zarar verebilirken çerçevede böyle bir durum ortaya çıkmaz. Bu sebeple ürünün çerçevesini ıslak bezle silebilirsiniz. Fakat iz kalmamasını istiyorsanız sonrasında kuru bir bezle kurulmakta oldukça büyük bir fayda görürsünüz. LG televizyon 124 ekran ürünün temizliğinin yapılmaması ekranda lekeler oluşmasına ve bu sebeple görüntü kalitesinin bozulmasına sebep olur. Temizliği yapılmayan ürün estetik açıdan da kötü görünür ve dekorasyonda dağınık bir görüntü oluşturur. Temizliği düzenli yapılmış ürünlerin tasarımlarının estetik yanı en iyi şekilde ön plana çıkar. LG LCD televizyon gibi son derece kaliteli ürünlere sahip olan marka genellikle çok fazla bakıma ihtiyaç duymayan ürünler üretir. Tüm bu ürünler son derece kaliteli materyallerden üretildikleri için çok uzun süre bakıma ihtiyaç duymadan kullanılabilir. Siz de bu ürünleri tercih ederek çabasız bir şekilde son derece iyi vakit geçirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlarıyla LG Televizyon

Uygun Fiyatlarıyla LG Televizyon

Her türlü ürün seçiminde ürünlerin fiyatları tercih yaparken büyük bir önem taşır. Kullanıcının istek ve ihtiyaçlarına uygun olan ürünün aynı zamanda bütçe aralığı sınırları içerisinde bulunması çok önemlidir. Ürünlerin fiyatlarını etkileyen bazı nitelikler bulunur. Bu nitelikler arasında ürünün estetik tasarımı, işlevsel özellikleri, kullanım kolaylığı gibi faktörler sayılabilir. LG televizyon fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Bu aralıkta bulunan ürünlerin fiyatları farklı özelliklerden etkilenerek değişebilir. Geniş fiyat seçenekleri sayesinde ürünler farklı bütçelere sahip kullanıcılara hitap eder. Farklı bütçe aralıklarına sahip kullanıcılar markanın ürünleri arasında kendi bütçelerine uygun ürünü kolaylıkla bulabilirler. Ürünün ekran boyutu fiyatı etkileyen özellikler arasında yer alır. LG 55 inç televizyon son derece geniş bir ekrana sahiptir. Böylesine geniş ekranlar sinema kalitesinde bir deneyim yaşamanızı sağlarlar. LG televizyon 102 ekran model de bu tarz ürünlerdendir. Bu ürünler geniş ekranları sayesinde en küçük ayrıntıların bile oldukça net bir şekilde görüntülenmesi ve kullanıcı tarafından görülebilmesini sağlarlar. LG Ultra HD televizyon sahip olduğu yüksek görüntü sayesinde tüm renk ve görüntüleri en gerçekçi şekilde kullanıcıya yansıtır. Bu tür ürünler film ve dizi izlemenin yanı sıra video oyunları için de harika bir üründür. Ürünlerin sahip olduğu farklı işlevsel özellikler de fiyatlarını etkileyebilir. LG televizyon 4K modeli yüksek kalite görüntü sağlayan bir diğer modeldir. Tüm bu modeller son derece yüksek bir ses kalitesine sahiplerdir. Markanın ürünleri enerji tasarrufu sağlama özelliğine sahiptirler. Bu özellik sayesinde ürünler çevreyi korumak için de büyük fayda sağlarlar. Markanın farklı tasarıma sahip ürünleri farklı fiyatlara sahiptir. Ayrıca renk seçenekleri arasında fiyat farkı olması da olağandır. Ürünlerin rengini aldığı boyaların tümü son derece kalitelidir. Bu sayede uzun süre kullanıldığında çizilme veya dökülme yapmaz. Markanın ürünleri yüksek kalite materyallerden üretildiği için çok uzun süre kullanılabilir. Bu durum ürünlerin uzun vadede bütçeniz için oldukça pozitif bir etki oluşturmasına sebep olur. Siz de tercihinizi yaparken tüm bu durumları ve fiyat seçeneklerini göz önüne alabilirsiniz.

Sayısız Seçenekleriyle LG Televizyon

Sayısız Seçenekleriyle LG Televizyon

Televizyonlar günlük hayatın çok büyük parçası haline gelen eşyalardır. Bu sebeple doğru televizyonu seçerken oldukça dikkatli olmak gerekir. Doğru ürün seçimini yaparken dikkat edilmesi gereken bazı faktörler bulunur. Bu faktörler arasında ürünün tasarımı, rengi, kalitesi, işlevsel özellikleri, teknik özellikleri gibi nitelikler sayılabilir. Ürün seçimi yaparken ürünün boyutları dikkat edilmesi gereken önemli özelliklerden biridir. LG 82 ekran televizyon gayet makul boyutlara sahip ürünlerden biridir. Geniş ekranı sayesinde çok kaliteli bir görüntü sağlarken aşırı büyük olmayan boyutları sayesinde küçük alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Ultra geniş ekranlarla eşsiz bir deneyim yaşamak isteyenler için LG televizyon 123 ekran oldukça etkileyici ürünlerden biridir. Seçim esnasına ürünün sahip olduğu farklı teknik özelliklere de dikkat etmeniz gerekir. LG televizyon LED hem enerji tasarrufu yapan hem de ekran ışığını son derece homojen bir şekilde dağıtan kullanışlı ürünlerden biridir. Bu tarz bir ürün birçok kullanıcıyı oldukça memnun eder. Ürünlerin tasarımı da kararı etkileyecek önemli niteliklerdendir. Ürünün tasarımı hem sizin tarzınıza hem de evinizin dekorasyonuna uygun olarak seçilmelidir. LG televizyon 127 ekran farklı renk seçeneklerine sahip modellerden biridir. Mobilyalarınızın rengini ve hoşunuza giden modeli göz önüne alarak seçiminizi yapabilirsiniz. Renk seçeneklerini incelerken ürünü bulunduracağınız odanın büyüklüğünü göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Açık renkli ürünler küçük mekanları daha büyük göstereceği için oldukça kullanışlı olur. Koyu ve klasik renkli ürünler bulundukları ortamın dekorasyonu nasıl olursa olsun kolaylıkla uyum sağlayabilme özelliği sahiptirler. Ürün modellerinin sahip olduğu kolaylık sağlayan ek özellikler de seçiminizi etkiler. LG televizyon 49 inç çok farklı bağlantı seçeneklerine sahip modellerden biridir. Bu sayede bu ürünü kullanan farklı kullanıcılar kendilerine uygun bağlantı türünü seçerek işlemlerini oldukça pratik bir şekilde gerçekleştirebilirler. Ürünler arasında seçim yaparken zorlanmanız durumunda ürün yorumlarını okuyarak çok daha kolay bir karar verebilirsiniz. Tüm ürünler arasında özellik ve tasarım açısından karşılaştırma yapıp bütçenize uygun ürünleri belirleyebilirsiniz.