TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

MP3, MP4 Çalar & Aksesuar

için 2,808 sonuç bulundu.

MP3, MP4 Çalar & Aksesuar

Müzik keyfinizi her yere taşımanın teknolojik boyutu gelişirken, hareketlilik ve taşınabilirlik önem kazandıkça, müzik dinlediğimiz cihazlar da boyut olarak küçülmeye ancak özellikleri ve fonksiyonları açısından ise devleşmeye başladılar. Bu müzik dinleme cihazları arasında yer alan ve hâlâ güncelliğini korumaya devam eden MP3 çalar ve MP4 çalar adını verdiğimiz ürünlerle birlikte, müzik keyfinizi başka bir seviyeye taşımak için etkili olan kulaklık gibi ürünleri kategorimizden satın alabilirsiniz.

Kulaklık Çeşitleri

Kulaklık Çeşitleri

MP3 çalar, MP4 çalar, iPod gibi müzik dinleme cihazlarını kaliteli kulaklıklar ile birlikte dinlemenin keyfi bir başka. strong>Kulak içi kulaklık, kafan bantlı kulaklık, kafa bantlı bluetooth kulaklık, kulak üstü kulaklık, çengelli kulaklık, kancalı kulaklık, bluetooth kulaklık, kablolu kulaklık ve kablosuz kulaklık çeşitlerimize ve daha fazlasına ulaşmak için kulaklık kategorimize göz atarak dilediğiniz marka ve modeli hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. En kaliteli markaların en uygun kulaklık fiyatları için buraya tıklamanız yeterli!

MP3 Çalar ve MP4 Çalar

MP3 Çalar ve MP4 Çalar

MP3 çalar müzik severler, nerede ve ne zaman olursa olsun kulağında müzik olmadan yaşayamayanlar için geliştirilen taşınabilir, küçük olduğu kadar kullanışlı da olan ürünlerdir. MP3 ses dosyalarını çalan MP3 çalar radyolu modelleriyle de aynı zamanda kendi şarkı listeniz dışında sevdiğiniz radyo frekanslarını ve programlarını da dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde dinlemenizi sağlar. USB kablosu ve girişi sayesinde dışarıya ses verme ve farklı veri kaynaklarından veri aktarımı yapma özelliğinin yanı sıra hafıza çeşitliliği sayesinde de farklı seçenekler sunuyor. MP4 çalar teknolojisi MP3 çalarlara bir de video oynatma özelliği ekleyen, akıllı telefonlarla birlikte biraz gözden düşmüş olsa da hâlâ batarya süresi açısından tercih edilen ürünlerdir. Üzerinde bulunan ekran sayesinde yalnızca sevdiğiniz şarkıları değil, aynı zamanda video klipleri de izleme imkânı sağlayan MP4 çalar Sony, Philips, Pioneer, Grundig gibi önde gelen markalar tarafından piyasaya sürülmektedir. Özellikle iPod 7. nesil cihazları en avantajlı fiyatlarla satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Ses Kayıt Cihazları

Ses Kayıt Cihazları

Önemli görüşmelerin, derslerin, toplantıların ve benzeri etkinliklerin ses kayıtlarını almak istediğinizde kullanacağınız cihazlar olan ses kayıt cihazları gelişen teknoloji sayesinde geniş hafızaları ve kolay taşınabilir, kullanılabilir olma özelliklerine kavuştu. 15 saat ila 90 saat arası kesintisiz ses kaydı alma özellikleri bulunan dijital ses kayıt cihazları ve profesyonel ses kayıt cihazları aynı zamanda cüzdanınıza sığabilecek boyutlarda üretiliyor ve kolaylıkla PC, tablet gibi cihazlara veri aktarımı da yapabilir. Tüm ses kayıt cihazlarına ve çok daha fazlasına kategorimiz üzerinden göz atmayı unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Aıaıaı (3)
Akg (18)
Apple (5)
Artwizz (8)
Avec (1)
Celly (4)
Denon (6)
(728)
Goldmaster (13)
Grundig (1)
Harward (1)
Hometech (1)
JBL (1)
Koss (1)
König (1)
Logitech (1)
Minton (1)
Oem (5)
Olympus (21)
Philips (18)
Pioneer (2)
Playgo (2)
SMS AUDIO (1)
Sony (54)
Soultech (1)
Trilogic (1)
Yamaha (1)
Zumreed (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ekran

(195)
(192)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kulaklık Tipi

Kulak İçi (195)
Kablosuz (51)
Tam Boy (46)
(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(330)
ve üzeri (502)
ve üzeri (560)
ve üzeri (574)
ve üzeri (592)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL