Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Bağlantı Tipi

Başka bir kelime deneyin

Bellek Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Ses Formatı

Başka bir kelime deneyin

Video Oynatma

Başka bir kelime deneyin

Bluetooth Desteği

Başka bir kelime deneyin

Güç Kaynağı

Başka bir kelime deneyin

Kapasite

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

MP3, MP4 Çalar & Aksesuar

için 488 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

MP3,MP4 Çalar & Aksesuarları

Her yerde müzik keyfi sürebilmeniz için dijital ses dosyalarınızı çalabilen taşınabilir medya oynatıcılarıdır. Otobüste, sokakta, evde, okulda daha birçok yerde müzik her istediğiniz anınızda yanında olacaktır. Güncelliğini kaybetmeyen cihazlardan olan MP3, MP4 çalarlar & aksesuar çeşitlerini sayfamızda görebilmeniz mümkündür. Öncelikle olmazsa olmaz aksesuarlardan biri olan kulaklığa ihtiyaç duyulmaktadır. Medya oynatıcılarınız için uygun kulaklığı seçerek müziğin keyfine doyasıya varabilirsiniz. MP3 çalar pilli alternatifini tercih ederseniz sürekli şarj etme derdinden kurtulup pil ile kolayca çalıştırma imkanına varabilmeniz mümkün olacaktır. Küçük, renkli görünümüyle entegre bir kıskaç yardımıyla yakanıza, cebinize her yere takabilmeniz mümkündür. Bu sayede koşarken ya da yürürken medya oynatıcınızı düşürme ihtimaliniz olmayacaktır. Cebinize sığacak yapıda olması sebebiyle hâlâ çok tercih edilen müzikle buluşma yollarından biridir. Rahat taşınabilirliği, şık görünümü, pratik kullanımıyla seneler geçse modası geçmeyen ürünlerdendir. Üzerindeki minik ekran bulunduran MP4 çalar sayesinde yalnızca müzik dinleme keyfine varmayacaksınız. Aynı anda video kliplerini izleme imkanına ulaşabilirsiniz. Hem ruhunuzu hem gözünüzü doyurma imkanı parmaklarınızın arasındaki minik elektronik alette olacaktır. Batarya süresi bakımından akıllı telefonların önüne geçen müzik çalarların günümüzde tercih edilme sebeplerinin başını çekmektedir. Yalnızca kulaklıkla dinlemek zorunda değilsiniz. MP4 ve MP3 çalar aksesuarları kategorisinde yer alan USB kablosunu edinerek hoparlöre bağlarsınız ve müziğin keyfine çevrenizdekiler de sizinle dahil olacaktır.

 MP3, MP4 Çalar & Aksesuarları Çeşitleri

MP3, MP4 Çalar & Aksesuarları Çeşitleri

Birçok çeşidi ve aksesuarı bulunan medya oynatıcılar için kulaklık seçimi önemlidir. Seçeceğiniz kulaklık ses kalitesi bakımından iyi düzeyde olmalıdır. Taşınabilirlik açısından kullanışlı, hareket halindeyken de müziğin keyfini çıkarabilmenizi sağlamalıdır. Kafa üstü, ense üstü, kulak içi, kablolu olmak üzere sorunsuz uyum sağlanan MP4 ve MP3 çalar kulaklık çeşitleri sayfamızda mevcuttur. Aldığınız medya oynatıcınıza uygun kulaklık tercihi yapmanıza özen gösteriniz. Batarya konusunda iki çeşidi mevcuttur. Şarjlı ve pilli olmak üzere seçenekleri bulunmaktadır. MP3 çalar şarjlı olan modellerde USB kablosuna ihtiyaç duymaktasınızdır. Müzik çalarınızın şarjı bittiği takdirde edindiğiniz USB kablosunun bir ucunu dizüstü ya da masaüstü bilgisayarınızda bulunan uygun girişe taktıktan sonra diğer ucunu MP3 çalarınızın şarj girişine takmanız gerekir. Şarjlı değil de pilli bir model tercih edecek olursanız cihazınız için uygun olan pilleri temin ettikten sonra medya oynatıcınızın pil yatağına takmanız gerekmektedir. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde MP3, MP4 çalarınız kullanıma hazır hale gelecektir. USB kablonuzu şarj etmek dışında da işlevlerde kullanabilirsiniz. USB kablosu sayesinde farklı veri kaynaklarından cihazınıza veri aktarımı sağlayabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızdan, telefonunuzdan veya tabletinizden şarkı, video ve çeşitli medya aktarımını MP3, MP4 çalarınıza yapabilirsiniz. Bu tarz bir model tercih etmediğiniz takdirde ya da bu şekilde aktarım yapmak istemezseniz veri aktarımını SD kart ile sağlayabilirsiniz. Sizin için uygun hafızalı ve müzik çalarınıza uyumlu olan SD kartı edindikten sonra cihazının SD kart girişine kartınızın takılmasını yapabilirsiniz. Bu sayede MP3 çalar hafıza kartlı seçeneğiyle arzunuza göre şarkılarınızı, medyalarınızı SD kartınıza veri aktarımını sağlayabilir ve onları kolaylıkla oynatabilirsiniz. Sadece müzik dinleme ve medya oynatmayla sınırlı kalmayan müzik çalarların bir diğer çeşidi MP4 çalar radyolu olanlardır. İstediğiniz frekanstaki radyo kanallarını dinleme keyfine varabilmeniz mümkündür. MP4 çalarınızda bulunan dahili mikrofon sayesinde dijital ses kaydı alabilme imkanınız da bulunmaktadır. Ergonomik kullanımıyla sizlerin huzuruna sunulan modellerden marka çeşitliliği sayesinde dilediğiniz markada ve özellikte seçiminizi yapabilirsiniz.

 MP3, MP4 Çalar & Aksesuar Önerileri

MP3, MP4 Çalar & Aksesuar Önerileri

Eğer bir MP3, MP4 çalar edinmek istiyorsanız çeşitlilik açısından kafanızın karışmasından endişelenmeyiniz. Tam da bu yazı sizin için yardımcı olabilecek niteliktedir. Öncelikli olarak çoğunlukla nerede kullanacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Sporda kullanacaksanız boyut olarak büyük modeller tercih etmekten kaçınmalısınız. Daha kullanışlı, kolay taşınabilir modellere göz atabilirsiniz. Küçük ve şık yapısıyla cebiniz dahil dar alanlarda taşıyabilmeniz mümkündür. Üzerinde klips bulunan modelleri kıyafetinizin herhangi bir yerine takarsanız cihazınızı olası düşmelere ve hasar görmesine karşı koruyabilirsiniz. Paketinizin içinden çıkan kullanım kılavuzu sayesinde MP3 çalar kullanımı kısa sürede öğrenebilmeniz mümkündür. Hafıza çeşitlilikleri de mevcuttur. Saklama alanı olarak isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda uygun GB düzeyli modeli tercih edebilirsiniz. Ek hafıza talep ettiğiniz takdirde SD kart ile karşılayabilirsiniz. 8 GB hafızalı modeller kullanım açısından sık tercih edilenlerdendir. Güç kaynağı pil olan modeller dahili pil ile 6 saate kadar kesintisiz kullanım fırsatı sunmaktadır. Şarjlı olanları tercih ettiğiniz takdirde USB kablosu ya da şarj aletiyle batarya dolumu sağlayabilirsiniz. Çoklu ve tekli giriş seçeneği olan MP3 çalar şarj aleti çeşitlerinden tercihinizi sayfamızdan yapabilirsiniz. Son zamanlarda bluetooth bağlantılı kulaklıkların tercihi her geçen gün artmaktadır. Kullanım konforu sunan kablosuz kulaklıklar sadece telefon ve bilgisayarlara değil medya oynatıcılara da uyumlu olabilmektedir. Kablonun hasar görmesi, bir yere takılması ve kablo uzunluğunun yetersiz kalması gibi durumlara son verebilir niteliktedir. Herhangi bir kablo sorunu olmadan aynı zamanda koşu ve spor aktiviteleri için harika kullanım sunan MP3 çalar bluetooth kulaklık seçeneğiyle istediğiniz anda farklı cihazlara bağlantısını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Her bütçeye uygun farklı modelleri bulunan aksesuar çeşitlerinden ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz.

 MP3, MP4 Çalar & Aksesuarları Fiyatları

MP3, MP4 Çalar & Aksesuarları Fiyatları

Neredeyse hemen her ürün kategorisinde olduğu gibi müzik çalar ve aksesuar fiyatlarının farklı bütçelere uyum sağlayacak geniş bir fiyat skalası mevcuttur. Fiyat açısından bütçeleri zorlayacak derecede olmayan medya oynatıcılar için özellik ve kullanım açısından size en uygun olanı tercih etmeniz tavsiye edilir. İhtiyacınız doğrultusunda gerekli MP3 çalar inceleme araştırmanıza fiyat skalasını da dahil etmelisiniz. Yaptığınız incelemeler istediğiniz özelliklere sahip bütçenize uygun olan ürünü tercih etmenize yardımcı olacaktır. Çeşitli video uzantılarını gösterebilen MP4 çalarlar ve ses bilgilerini dijital biçimde saklamamızı sağlayan MP3 çalarlar arasında pek çok özellik farkının olmasından dolayı fiyat farkı da mevcuttur. Müzik formatındaki dosyaları oynatılması ve dinlenmesi işlevini gören MP3 çalarların MP4 çalarlardan farkları mevcuttur. MP4 çalarlar müzik dosyalarının yanı sıra üzerinde bulunan ekran aracılığıyla görüntü dosyalarını oynatabilme özelliğine sahiptir. Bu iki cihaz sayesinde binlerce müziği cebinize sığdırma imkanına varabiliyorsunuz. Özellik artıkça fiyat artımı gözlendiğinden dolayı MP4 çalar fiyatları farklılık göstermektedir. Kullanım amacınıza göre uygun olanı tercih edebilirsiniz. Müzik çalar fiyatlandırması özellik artışına bağlı olduğu gibi aksesuar fiyatlandırması da buna bağlıdır. Tercih edeceğiniz SD kartın fiyat artışı GB artışıyla doğru orantılıdır. Kulaklık almak istediğiniz takdirde kablolu, kablosuz, marka, model özelliklerine bakarak fiyat skalasını değerlendirebilirsiniz. Ruhun gıdası olan müziğin keyfine varmak için sayfamızı inceleyebilir, modeller ve özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz.