TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Televizyon Aksesuarları

için 65,269 sonuç bulundu.

Televizyon Aksesuarları

Televizyon keyfini tam anlamıyla yaşamanızı sağlayan televizyon aksesuarları arasında uzaktan kumanda, TV kabloları, askı aparatı, 3D gözlük, anten ile çoklayıcı ve dağıtıcılar bulunuyor. Achill, Dark, End, Bandridge, Ultimate, Teif, Elektromer, Goldmaster, Next, Everest, HQ, Philips ve diğer birçok markanın televizyon aksesuar fiyatlarını web sitemizde karşılaştırabilirsiniz.

Uzaktan Kumanda

Uzaktan Kumanda

Televizyon uzaktan kumandası, televizyonunuzu odanın içinde herhangi bir yerden, hatta yerinizden kalkmadan kontrol etmenizi sağlar. Uzaktan kumanda pil ile çalışır. O yüzden, cihazın televizyona komut göndermekte zorlandığını fark ederseniz öncelikle pillerini kontrol edebilirsiniz. Televizyon uzaktan kumandası uydu uzaktan kumandasıyla karıştırılmamalıdır çünkü o ayrı bir aksesuardır. Televizyon dışında DVD oynatıcınız ve diğer ses sistemlerinin de uzaktan kumandası olması mümkün.

TV Kabloları

TV Kabloları

TV kabloları, televizyonunuzla başka bir elektronik cihazı birbirine bağlamak için kullanılan kablolardır. En yaygın TV kablolarından biri HDMI kablodur. HDMI kablo, genelde televizyonla bilgisayarı bağlamak ve bilgisayar ekranını televizyona aktarmak için kullanılır. Böylelikle bilgisayarınızı DVD oynatıcı olarak kullanabilirsiniz. HDMI kabloların farklı uzunlukları bulunur. HDMI-HDMI kablo, HDMI-VGA kablo, MIDI kablosu, Scart kablo ve anten kablosu en yaygın TV kablolarıdır.

Askı Aparatı

Askı Aparatı

Düz ekran televizyonunuzu, mesela LCD TV, LED TV veya plazma TV’nizi duvara asmak isterseniz ihtiyacınız olan şey askı aparatı. Askı aparatları duvara monte edilir ve televizyonunuzu sabitlemeye yarar. Hareketli askı aparatları ise televizyonunuzu istediğiniz yöne çevirmenizi sağlayarak pratik bir çözüm sunar. Askı aparatları televizyonunuzu tutacak kuvvette aksesuarlardır ama monte edildikleri duvarın sağlam olması ve bağlantılarının sağlam bir şekilde yapılması şart.

Çoklayıcı & Dağıtıcı

Çoklayıcı & Dağıtıcı

Çoklayıcı ve dağıtıcılar farklı girişlere sahip iki cihazı birbirine bağlamanızı sağlayan aksesuarlardır. Bu aksesuarlar sayesinde televizyonunuzu istediğiniz cihazla, mesela bilgisayarınızla, DVD oynatıcıyla veya kamerayla bağlayabilirsiniz ya da aynı anda birden fazla cihazı çalıştırabilirsiniz. HDMI çoklayıcı VGA to HDMI, HDMI to RCA gibi birçok çoklayıcı ve dağıtıcı çeşidi bulabilirsiniz. Bunları kullanmak için TV kablolarına da ihtiyacınız olacak.

3D Gözlük

3D Gözlük

3D gözlük, son zamanlarda neredeyse 2 boyutlu videoların önüne geçen 3 boyutlu videoları izlemenizi sağlayan aksesuardır. 3D gözlük kullanabilmek için televizyonunuzun 3D uyumlu olması ve oynattığınız videonun da 3D olması gerekir. 3D gözlüklerin camları plastik veya cam, çerçeveleri de plastik veya metal olabilir. Sanal gerçeklik gözlüğü ile karıştırılmamalıdır ama televizyonlarla kullanılan sanal gerçeklik gözlükleri de bulabilirsiniz.

Anten

Anten

Televizyon anteni, televizyon yayın sinyallerini havadan yakalayıp televizyona aktaran özel bir antendir. Televizyon antenleri temel olarak iç mekan ve dış mekan antenleri olarak ikiye ayrılır. İç mekan antenlerini televizyonun üstüne koyarak, dış mekan antenlerini de pencerenin dışına, balkona veya çatıya asarak kullanabilirsiniz. Tüm TV modelleri için Televizyon & Ses Sistemleri kategorimizi ziyaret edebilir, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir model seçebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Abell (1)
Achill (812)
AlpSmart (18)
Arbella (1)
Artelon (25)
Arçelik (2)
Atlanta (42)
Axen (5)
Bandridge (431)
Belkin (27)
Ce-link (505)
Coruian (46)
Dark (173)
(2759)
Elektromer (3450)
End (352)
etiasglass (57)
Everest (97)
EyeQ (3)
Ezcool (2)
FLAXES (13)
Goldkabel (118)
Goldmaster (37)
Goldscreen (16)
Goldsun (1)
Hafea (226)
HQ (163)
KIRISUN (1)
Kutsan (983)
König (424)
Ledx (46)
LG (12)
Lg (8)
Mobays (117)
Multibox (3)
Next (204)
Norstone (94)
Panasonic (2)
Paugge (17)
Philips (1058)
PLUSAPARAT (96)
Profigold (185)
Prolink (38)
Q-PORT (23)
Raum (16)
Rottech (5)
S-Link (61)
Samsung (312)
Sharp (2)
Sonorous (63)
Sony (21)
Sunny (3)
Teif (97)
TPort (1)
Ultimate (76)
VALUELINE (22)
Vestel (10)
Wireworld (8)
Woon (3)
Xiaomi (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(6,519)
ve üzeri (9,299)
ve üzeri (10,046)
ve üzeri (10,224)
ve üzeri (10,628)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL