ERKEK KOL SAATİ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Vegans Erkek Kol Saati

Günlük kullanımı ve işlevleri göz önüne alındığında kol saatlerinin neden bu kadar sık tercih edildiği anlaşılmaktadır. Bunun yanı sıra kıyafetinizi tamamlayıp şıklığınıza etkili dokunuşlar yaparak da erkekler için vazgeçilmez bir aksesuar olmaktadır. Vegans erkek kol saati seçenekleri arasında farklı tarzlara ve ihtiyaçlara uygun pek çok model, özellik ve tasarıma sahip ürünler sizlere sunulmaktadır.

Vegans Erkek Kol Saati ile Çift Zaman

Vegans Erkek Kol Saati ile Çift Zaman

Erkek kol saatleri fonksiyonel olarak oldukça geliştirilebilir aksesuarlardan biridir. Vegans erkek saat seçenekleri de birçok işlevin bir araya getirilerek kullanıcıları için pratik ve özel tasarımlara sahip modeller sunmaktadır. Vegans sunmakta olduğu en çarpıcı fonksiyonlardan birisi de Vegans erkek kol saati dual time özelliği çift saat özelliğidir. Bu özellik sayesinde saatinizin üzerinde hem analog hem de dijital olmak üzere iki tane saat göstergesi bulunmaktadır. Ekran üzerinde genellikle büyük bir analog saat bulunmakla beraber saatinizin belli bir bölümünde de dijital olan bir gösterge bulunmaktadır. Bu sayede analog şıklığından vazgeçemeyen ancak dijital pratikliğinden faydalanmak isteyen kişiler için oldukça tercih edilen bir modeldir. Vegans erkek kol saati klasik modellerin yanı sıra sportif ve dağcı modellerinde de dual time özelliği bulunan seçenekleri kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Dual time özelliği bulunan saatlerinizi birbirinden bağımsız olarak ayarlayabilirsiniz bu sayede iki farklı saat dilimini tek bir ürün üzerinden takip edebilir, iki farklı ülkenin zamanını kol saatinizden öğrenebilirsiniz.

Vegans Erkek Kol Saati ve Özellikleri

Vegans Erkek Kol Saati ve Özellikleri

Vegans erkek kol saati dijital analog bir arada kullanılan özellikleri gibi pek çok fonksiyona modellerinde yer vermektedir. Bunlardan bir diğer özellik ise saatlerinizin belli bir ATM’ye kadar su geçirmez yapılarıdır. Farklı modellerde farklı derecelere kadar su geçirmeyen saatlerinizi kullanırken rahatlıkla ellerinizi yıkayabilir, banyo yapabilir ve hatta daha fazla derinliklere kadar su geçirmeyen modellerle havuza, denize girebilirsiniz. Takvim özelliğine sahip saat modellerine sahip olarak saatinizin ekranında yer alan gün kısmını ayarlayabilir, tarihi de saatinizden takip edebilirsiniz. Vegans erkek kol saati dağcı veya diğer bazı modellerde yer alan kronometre özellikli seçenekler sayesinde spor yaparken, tırmanıştayken, yüzerken veya dilediğiniz an kronometre çalıştırabilirsiniz. Alarm eklentili modeller sayesinde saatinizin alarmını belli bir zamana kurarak o saat gelince sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Zemin aydınlatması ve 24 saat dilimine ayarlanabilir dijital göstergesi de markanın sunmuş olduğu seçenekler içerisinde yer alan özelliklerdendir. Özelliklerinin yanı sıra tasarımlarının orijinal ve çeşitli olması da dikkatleri toplamaktadır. Dağcı, sportif, klasik, özel tasarımlı pek çok model ürün skalası içerisinde yer almaktadır.

Vegans Erkek Kol Saati Ayarlama

Vegans Erkek Kol Saati Ayarlama

Vegans erkek kol saati ayarlama yapmak için dijital kısmı zaman görüntüsü modundayken sol altta yer alan mode tuşuna 3 defa basmanız, saniye kısmı yanıp sönerken sağ altta yer alan reset tuşuna basarak tüm dijital ayarlamaları yapmanız yeterlidir. Değiştirmek ve ayarlamak istediğiniz kısımlarda geçiş yapmak için sağ üst kısımda yer alan start tuşunu kullanabilirsiniz. Ayarlarınızı tamamladıktan sonra tekrar reset tuşuna basarak ayarlama modunu kapatabilirsiniz. Alarm kurmak için 2 defa üst üste mode tuşuna basıp sağ alt kısımda yer alan tuş ile alarmınızı kurabilirsiniz. Alarm özelliğini kapatmak istediğiniz takdirde alarm ekranına geçerek sağ üstte yer alan start tuşuna birkaç defa basmanız yeterlidir. Dijital kol saati ayarı dışındaki analog kısmın ayarlanması ise saatin yan tarafında bulunan ayar kolundan gerçekleştirilmektedir. Vegans erkek kol saati fiyatları sunmuş olduğu özellikleri, kaliteli malzemeleri ve benzersiz tasarımları göz önüne alındığında oldukça özel ve bütçe dostu bir skala sunmaktadır. Fiyat performans bakımından kullanıcılarını memnun ederken aynı zamanda uygun fiyatlı birer erkek kol saati alternatifi olarak karşınıza çıkmaktadır.